Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Bolek
 Opinia

Na uwagę zasługuje czas pracy, którego norma zgodnie z regulaminem powinna być dla wszystkich jednakowa! Niestety szeregowi pracownicy rozliczani są z każdej minuty a kierownik pracuje jak mu się podoba! Czasem przychodzi do pracy na 5 godzin, odbiera nadgodziny których nie wypracował albo wogóle sie nie zjawia! Ale wszystko jest ok bo to ulubieńcy DS a on może wszystko!

Tak6Nie

jak długo jeszcze Denis
 Opinia

Pracuję na tym sklepie od początku istnienia tej Castoramy (chorzów). Ale teraz co się teraz dzieje, pewnoto jakaś paranoja. Kłamca i najmądrzejszy dyrektor i kierownicy nie roby. Polecam Castoramę Chorzów jako punkt widzenia i nauki o niedorozwiniętym zarządzaniu, można się wiele nauczyć jak nie postępować. Dyrektor człowiek, który żyje tym co było 15 lat temu, stoi w miejscu. Ja zamierzam troszkę popracować, dlaczego, bo otwiera się Leroy w Katowicach i jestem ciekaw co wymyśli, napewno nic, bo nie potrafi działać lokalnie. Nie dba o pracowników, odchodzą do innych firm bdb pracownicy, a on nic, mi się przelew zgadza reszta mnie nie interesuję. Chciałbym zobaczyć jego poraszkę. Uciekają nam stali klienci, którzy wydają troszkę kasy, a on nic, moja korporacja love. chodzi tam i z powrotem i nic z tego nie wynika. No cóż jestem DYREKTOREM i jestem najmądrzejszy zdanie innych się nie liczy, pomysły, są słabę, ale on nic nie robi. SŁABO

Tak4Nie

frajer
@jak długo jeszcze Denis 06.02.2019 10:25

zgadzam się, mojemu zastępcy zrobienie zamowień na cały dział zajmowało ok. 3h, kierownikowi zajmuję od poniedziałku do piątku.

TakNie

Opinia

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego w firmie Castorama w miejscowości Chorzów? Nie ma póki co żadnych komentarzy.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.