Opinie o Castorama w Chorzów Sportowa 31

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Castorama. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Castorama o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Chorzów Sportowa 31

Czym Castorama zachęcają? Jakie mają dodatki?

JanuszCastoram

Dodatki w Castoramie hahah, ty chyba żartujesz, tam jest zero premii, od kierownika i dyrektora słyszysz ciesz się że masz pracę :)

Babsi Nowy wpis

Nie polecam castoramy w Chorzowie ;Jestem seniorka i czesto zapominam wpisac numeru rejestracyjnego Dostalam juz drugi Mandat do zaplacenia 125 zloty Mimo czestych i nie tanich zakupow chca jeszcze dodatkowo kasowac klijetow Byla to moja ostatnia wizyta w tym sklepie . Obsluga w tym sklepie tez duzo pozostawia do zyczenia

Czym Castorama zachęcają? Jakie mają dodatki?

mizz

Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rożne karty rabatowe. Jest tego trochę.

Dobre
@mizz

No tak ale za wszystko ci z wypłaty ściągają, a rabaty, jak mam się prosić DS o rabat to wolę zadzwonić do Kato lub Sosnowca i chłopaki dają bez problemu. DS nie patrzy na ciebię jak na swojego pracownika, który zap.... na jego pensję, tylko jak na złodzieja.

Nic

Bożena
@Dobre

Naprawdę ściągają z wypłaty za wcześniej wspomniane benefity? Jak to więc dokładnie wygląda? Chciałabym dowiedzieć się ile wynosi konkretnie wynagrodzenie i ile trzeba przeznaczyć miesięcznie pieniędzy by opłacić opiekę medyczną czy ubezpieczenie. Napiszesz?

Socjal jest ok. Pracownicy mają tzw. 13 i 14 w wysokości 80 % wypłaty i co kwartał tzw. turbo premia uzależniona od wielu czynników, których nikt się nie może doliczyć czyli brak turbo. I tyle

JanuszCastoram Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Castorama? Oddzwaniają zawsze?

miki Nowy wpis

Odradzam robienie zakupów a Chorzowie ,obsługa nie orientuje się co maja w sklepie tak ,że na pomoc czy porade proszę nie liczyć wszyscy łącznie z kierownictwem jakby z innej branży i ewidentnie klienci im przeszkadzają

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Castorama? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.

Czy Castorama organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy pracodawca Castorama motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

Pracus

Nie wcale. Nawrzucają ci pracy. obiecują złote góry a potem (usunięte przez administratora) ani widu ani słychu.

Pracus

Bo tak jest

Czy w firmie Castorama są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, mamy szkolenia. Większość z nich to teraz szkolenia on- line????

zybi

Myślałem że castorama to firma ale to (usunięte przez administratora) które chroni i sprzedaje chłam nawet nie pozwoli napisać złej opini o produkcie. przestrzegę wszystkich przed castoramą

Turbo

Ciekawe dlaczego kierownicy biorą Challenge a pracownicy nie mają żadnej premii za wynik nierobów kierowników.

@Turbo

Dzięki dyrektorowi

Anrew

Czy firma zapewnia kartę multisportu i pakiet medyczny?

Czy ktoś coś wie o podwyżkach planowanych.

Graża

Pośpiech,brak czasu dla klienta.Przyjdą ludzie i tak dokonają zakupów,ale dla tych, którzy potrzebują doradztwa mogą zapomnieć.PORAŻKA

Kasa

Czy ktoś coś wie na temat podwyżek w kwietniu?

Rafał
@Kasa

Podwyżki, o których piszesz będą w tej samej kwocie dla wszystkich pracowników, czy zostaną przyznane w zależności od zajmowanego stanowiska i zaangażowania w pracę? To ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia, więc liczę, że dodasz szczegóły na ten temat.

Robol

5 osób złożyło już wypowiedzenie w tym miesiącu

Rudolf

A jak do Castoramy, to na działy lekkie elektryczny, narzędzia, metalowy lub sanitarny (pupilki dyrektora). Tam się mniej na robisz i wiecej zarobi. Niestety ciężkie działy jak budowlanka, pokrycia podłogowe, drewno i ogród, zarabiają mniej od tych co tyrają na nich np. Budowlanka. Ale cóż podwyszki przyjdą to będzie tak:budowlanka 1000 zł do podziału na 15 osób.

Chciałbym złożyć do Castoramy w Chorzowie swoje podanie o pracę. Powiedzcie czy warto marnować czas na tusz do drukarki, oraz papier?

Stary
@Nowy

Z tego co mi wiadomo 2800 brutto, znajdziesz ciekawszą pracę, za lepszą kasę. No chyba że mieszkasz z mamą, czyli u mamy na garnuszku to nie bedziesz musiał (usunięte przez administratora) korę z drzew, bo ci braknie. Staży pracownicy mają dobre stawki, ale młodzi żenada. Ale co to jest dobra stawka bo niektórzy po 15 latach pracy zarabiają z 13 i 14 to 3000 netto.

@Stary

To złożę do Leroya. Dają wyższą stawkę o 500 brutto na start.(usunięte przez administratora)

Pingwin733@wp.l

Nie dość że sam się rozladowuje to trzeba czekać. A jak już moja kolej to zaden nie pomoże. Jakby nie można było postawić mnie na boku dac palete i się rozladuj. I by bylo spoko bo nie czekam . Ten wuzkowy powinien sam to ściągać w nagrode

Pingwn733@wp.pl

Paniska tylko pracuja wuzkowy wazniejszy niż prezes

Chciałem złożyć CV do castoramy w Chorzowie. Napiszcie coś czy warto marnować papier i tusz

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Chorzów

• Jak się pracuje w Castorama?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama?

Castorama