Castorama Toruń

Filtruj opinie po kryteriach:

mario
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Zarobki to 2600 brutto - na produkcji płacą więcej. Wywyższanie się kierowników to jest priorytet Castoramy. Dyrektor "Mały skrzat" - bardzo fałszywy. Starta czasu... Jeżeli ktoś ma odrobinę ambicji, to lepiej iść gdzie kolwiek indziej. Wymagają cały czas coraz wiecej i wiecej, a pensja ta sama... Jak już koniecznie chcesz iść do Castoramy to unikaj działu budowlanego (Kierownik, który traktuje Cie z pogardą. Pokazuje swoją wyższość. Nie przebiera w słowach.)

Grzesiek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Opinia

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o niejakiej kierowniczce Sylwii A? orientuję się że była w Toruniu kierowniczką a pochodzi z Bydgoszczy nie pracuje już tam dwa lata , pytam bo mam ''przyjemność teraz z nią pracować i ciekawi mnie czy też się tak dziwnie zachowywała u was .

Tak3Nie

alex f
@Mariusz 15.01.2019 12:14

ta pani to nawet dyrektorką w castoramie w toruniu była (częsta praktyka w sieci casto - niewłaściwi ludzie na stanowiskach). po jakimś czasie "poprosili" ją o "zmianę ścieżki kariery zawodowej" , pewnie ma to związek z tym "dziwnym zachowaniem". Pozostaje współczuć nikłej "przyjemności współpracy".

Tak1Nie

Cyber głowa
 Opinia

Zgadzam się doskonale co do powyższych wypowiedzi . Jeśli chodzi o magazyn i "kierownika" Grzegorza C. To totalny śmiech na sali , lekceważy pracowników, nie docenia ciężkiej ich pracy . Poniżanie i pogarda do pracowników to dla niego chleb powszedni ! On sam nic nie umie robić, a od pracowników wymaga cudów. 10 zadań na raz i jeszcze pretensje że coś jest nie zrobione. Nie ważne jak mocno byś się starał i od siebie dawał to i tak dla nich jest za mało... A płaca za wykonywaną tą ciężką pracę jest do niej nieadekwatna . O podwyżce na magazynie to nawet nie ma mowy , jest tylko dla swoich . Nie polecam pracy w Casto . Jak ktoś chce być gnojony- to zapraszam :)

Tak4Nie

były pracownik
@Cyber głowa 09.08.2018 13:31

No i teraz wiadomo czemu tyle ludzi wyjechało z tego kraju jak się nie ma szacunku dla innych to skończy się to tak że sam będzie zap.. erdalał z tą swoją potężną żonką hi, hi...

Tak2Nie

Janusz
 Opinia

A jak jest na dziale ogród? Czy ciężka praca, Jacy ludzie?

Mieczysław
@Janusz 13.10.2018 00:21

Może warto zadać te pytania bezpośrednio do działu rekrutacji firmy Castorama? Podejrzewam, że natrafiłeś na ogłoszenie w sieci dotyczące naboru na to stanowisko. Czy wcześniej pracowałeś w podobnej branży?

Mieczysław
 Opinia

@Cyber głowa, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie podajemy danych osobowych pracowników firmy. Rozumiem, że negatywnie oceniasz swój kontakt z przełożonym, czy inni pracownicy są tego samego zdania? Czy oprócz tej jednej kwestii, jest coś, co oceniasz pozytywnie?

Opinia

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Castorama Toruń jest takim przedsiębiorstwem?

Tak8Nie

Jonasz jeszcze sie miniemy
 Opinia

Castorama? chyba Castodramat. Za prawie najniższa krajowa wymagaja, żeby wykonywac robote za pare osób. Na kazdym kroku codziennie daja do zrozumienia, że sie nie nadajesz. Nieważne jak bedziesz sie staral i cieżko pracował-wszystko źle i za wolno. Dostajesz najcięższa, najgorsza robote. Dzwigasz ciężary których waga przekracza obowiązujące normy! Poniżanie i wyśmiewanie i donoszenie w tej pracy to codzienność. Pracuja tam cale rodziny- mafia normalnie ! Praca w magazynie z kierownikiem Grzegorzem C. to jakiś koszmar- koleś daje kilka zadań do zrobienia naraz i wymaga jeszcze, żeby dalej robić gdy wybija godzinna pójścia do domu (gdy dotrzesz do domu jestes zlany potem i czerwony jakbyś wrocil z najcieższego meczu pilki noznej albo 10km biegu) Jest zakłamany i nieszczery do bólu. W calej Castoramie pracownicy dostaja podwyżki, a ludzie na magazynie zadnej od lat! Wszystko dla siebie do kieszeni, a sam kupuje rower z kerfura za 350zl na zamowienie ! haha Na dziale budowlanym i narzedziach kierownicy wcale nie są lepsi. Wszyscy sa siebie warci łącznie z pania prezes, pozjadali wszytkie rozumy. Na budowlanym większość to mięśniaki bez mózgu, (łącznie z kierownikiem Marasem, który Cie zwyzywa i przeklina nawet przy klientach) którzy wykorzystaja Cie aż padniesz i nie udzielą żadnej pomocy W życiu nie zostałem tak poniżony przez pracodawce i mam nadzieję karma ich dosiegnie bo pod sąd pracy to za mało dla nich!

Tak5Nie

jedynymądry
@Jonasz jeszcze sie miniemy 10.03.2016 16:09

W pełni potwierdzam co napisał Jonasz ,jak otwierała się casto w Toruniu miałem do czynienia z ,,kierownikiem magazynu i działu budowlanego ,, - ten pierwszy fałszywy i bez kompetencji do kierowania ludżmi a ten drugi to po prostu kawał ch... i nic więcej.

Tak5Nie

Sztigiribongo
 Opinia

W casto trochę się zmienilo. Dostalismy podwyzki. Teraz na dzień dobry dostaniesz smierdzace sztuczne buty, fajna zolta koszulke i z dwa tys zl, z niedzielami oczywiscie, na reke. Lepiej sie przyzwyczaic do tej wyplaty, bo podwyzki nie zobaczysz przez trzy kolejne lata. Ta firma nie da ci zarobic wiecej. Jesli marzysz o pracy w niedziele i po 10 dni pod rzad - przyjdz do nas. Jesli lubisz stres, ponizanie przez przelozonych i klientow - przyjdz do nas. Jesli lubisz czuc sie nikim, zostawac po godzinach, jesli lubisz gdy ktos daje ci do zrozumienia, ze jestes niepotrzebny- zapraszam...w szczegolnosci na dzial sanitarny. Jesli nie przeszkadza ci ze nikt nie liczy sie z twoim zdaniem, lubisz falszywych ludzi, lubisz podpier....c do przelozonych swoich kolegow - zapraszamy. Jesli lubisz dzwigac i nie boisz sie o swoje zdrowie - zapraszamy na dzial plytki i budowlany. Ludziska...ta praca jest dla mlodych, na pierwsza prace sie nadaje, dostaniesz socjal, dwa razy do roku premie, dofinansowanie do wypoczynku. Zrobia ci tez szkolenie na wozki, dadza punkty benefit system to se do kina pojdziesz. Po kilku latach bedziesz tak wkur...., ze sam odejdziesz, a na Twoje miejsce znajda kolejnego....Rotacja duza. Umowa uczciwa, kasa na koncie...Siedzisz cicho to dostajesz swoje, ale rodziny i zycia na casto nie zbudujesz.

Tak9Nie

Bezgłowy Nick
@Sztigiribongo 19.04.2017 18:33

Potwierdzam

Tak3Nie

Zostaw opinię o Castorama Toruń - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Toruń

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.