Opinie o Castorama Polska w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Konin

NYPD Nowy wpis

Od lat kupuję w Castoramie, ale widzę że "schodzi na psy"...soboty to tragedia,to że jest dużo ludzi to zrozumiałe,bo w tygodniu wszyscy pracują i w wolnych dniach,czyli w weekendy chodzą na zakupy.Ale obłożenie kasjerek to tragedia! Pomysł z Mikołajem-dobry.Chociaż dzieciaki zadowolone...

Zuzanna Nowy wpis

Ktoś tu pisał, że nie dostaje się umowy od Castoramy... Dlaczego tak? Każdy ma proponowane tego typu warunki czy to od czegoś zależy?

KAMILA Nowy wpis

Są kasy samoobsługowe :-) Tylko po co naganiać tam klientów, jak ktoś zechce to sam podejdzie...szkoda, że nie zrobili jak w Kauflandzie,..z racji tak dużego sklepu to i gotówka mogłaby być na tych kasach bo zwykłych ubywa w mgnieniu oka. Poza tym same pozytywy.

KAMILA Nowy wpis

Odbiór zamówionego towaru. Ciężko zaparkować pomimo dużego parkingu...Po wejściu do sklepu wszystko przebiegło pomyślnie i nawet miłe zaskoczenie w formie bonu za zapłacone towary. Tylko szkoda, że nie nagłaśniają takich akcji.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Castorama Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Konin
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław
ONA1997

wITAJCIE, BYŁAM NA ROZMOWIE W SPRAWIE PRACY NA KASY. PANI FAJNIE PRZEPROWADZIŁA ROZMOWĘ . BYŁABYM ZADOWOLONA Z TAKIEJ PRACY ,ALE NIESTETY UMOWA NIE Z CASTORAMY I PSTYKANA CO MIESIĄC...

Jarek

(usunięte przez administratora).drzwi zamiast prawych lewe.klamki nie pasują...masakra.(usunięte przez administratora)konin.

Zażenowany

Ostatnio byłem na rozmowie o pracy w Koninie, w Waszym markecie. Cała rozmowa była totalną porażką ze strony kierownika co przeprowadzał rozmowę. Zaprowadził do kantorka, gdzie ledwo dwie osoby się mieściły. Rekrutujący zapomniał ze rozmowa toczy się w miejscu pracy. Rozłożył się na fotelu jak w barze - tylko piwa brakowało, rozmowa prowadząca od niechcenia bo "muszę", czułem się totalnie olewany. W pewnym momencie "wiedział" lepiej i przekonywał czemu chce zmienić prace. zadał pytanie odnośnie wycięcia bloczka m2 bez żadnych szczegółów - ile wyciąć, czy jakim sposobem. Brak profesjonalizmu. Leroy Merlin poważniej kandydata traktuje.

Lidia
@Zażenowany

No to trochę dziwnie ta rekrutacja wygląda... Ale odezwali się do Ciebie w końcu? Dostałeś się tam czy nie?

Zażenowany
@Lidia

Mieli dwa tyg. na odpowiedź jak mówili. Żadnej odpowiedzi.

Co?

Za pracę trzeba płacić stawka 4000 zł na ręke) to minimum żeby żyć bez luksusu.

@Co?

I dlatego jesteś bezrobotny ????

Grzybu

Atmosfera jest na prawdę elegancka to trzeba przyznać.

Wiktoria
@Grzybu

Atmosfera w firmie zależy przede wszystkim od ludzi ją tworzących, pracowników, ale też od kultury organizacji, jaką dana firma tworzy. W czym przejawia się dobra atmosfera pracy w konińskiej Castoramie?

Helmut

Fajnie się pracuje w dodatku w dobrej atmosferze, a żarty na forum tylko to potwierdzają.

Czy Castorama Polska praktykuje "luźne piątki"?

Ooo

Tak, codziennie pracujemy w garniturach, a w piątek w ubraniu roboczym.

Tedy

Tak dobrze sie pracuje, że przestaliście czasami tu zaglądać?

Czy firma potrzebuje pracowników bo jestem zainteresowany i mam doświadczenie w handlu?

Jerzyk

Praca jak praca wystarczy lubić to co się robi a nie ma powodu do narzekania bo firma spoko!!!

Kasjerka

Dobrze, że chociaż kasować potrafi, bo Ty KLIJENCIE nawet pisać nie potrafisz. I taki poziom prezentuje właśnie 3/4 KLIJENTÓW Casto - ludzie nie zatrudniajcie się tam - pracuję trzeci miesiąc jako kasjerka i marze tylko o chwili kiedy odejdę - KLIJENCI to dosłownie półmózgi, tylko chamstwo i prostactwo, kupa starych zboków, którzy napastowuja kasjerki zalosnymi tekstami i spojrzeniami w dwóch kierunkach, jeszcze więcej awanturnikow, którzy oczekuja, ze im się wszystko poda pod nos, najlepiej jeszcze za nich zapłaci i zawiezie towar do domu, to też masa "turystów" ciągnących z oddalonych o 70-80 km wioch i nie potrafiacych nawet odłożyć koszyka na miejsce czy nie rozumiejacych podstawowych zasad obowiązujących w sklepach, faceci o paznokciach dłuższych niż moje i wyklinajacy za to, że nie jest się alfa i omega, rzucający pieniędzmi itd., mogła bym wymieniać o wiele dłużej :/ A i drogi KLIJENCIE jestem u końca drugich studiów magisterskich i potrafię zapewne o wiele więcej niż Ty i na pewno nie jedna kasjerka osiągnie w życiu więcej niż Ty czyli dno :)

@Kasjerka

komu chcesz zaimponować pisząc "klijenci"? no i gratuluję stódjuf magisterskih. w sam raz do pracy na kasie.

paulaaa
@Kasjerka

No cóż, klienci niestety tacy są wszędzie. Obojętnie gdzie się zatrudnisz w obsłudze klienta zawsze znajdzie się ktoś chamski. Trzeba to przełknąć i żyć dalej a nie tylko narzekać. Jak się nie chcę mieć do czynienia z klientami to czas znaleźć pracę np w biurze. I to nie wina firmy, że tacy ludzie chodzą po świecie. Jestem kierownikiem w sklepie sportowym i jakoś radzę sobie z takimi klientami.

taki

dobre dobre dobre

Kora
@Kasjerka

Ja wiem, że czasem lekko nie jest, ale kto to ten kliJent? Bo jak człowiek sobie z nim nie radzi to może to nie praca dla pani dwukrotnej magister... Mniemam, że ów studia z filologią polską, tudzież innym językoznawstwem nie mają nic wspólnego. :P

Joanna
@Kasjerka

Studia magisterskie i nie potrafisz poprawnie napisać KLIENT ????

Miły
@taki

Jakiś czas temu był u nas klient który jechał 90km w jedna strone aby kupic towar - gdybyście widzieli jego wyraz twarzy kiedy się okazało ze towaru nie ma( powstrzymanie się od śmiechu było bardzo trudne ) wszystko przez strone internetową Castoramy która jest tak nieaktualna ze az żal tych klientów A obrywamy za to my - Lecz skoro ,, góry'' to nie obchodzi to dlaczego mam nas zwykłych szarych pracowników :)

@Miły

Wszędzie to samo. Co sklep, market czy salon... Praca z klientem - obsługa,powinna być dodatkowo płacone za szkodliwe warunki dla zdrowia :)))

VM
@Kasjerka

Ludzie, ona napisała "klijent" ironicznie. Poziom niektórych komentarzy przeraża, tworzycie je tylko, żeby się przypieprzyć do "klijenta" i tytułu magistra, typowe zazdrosne Polaczki. Ale zgadzam się z niektórymi, może praca z ludźmi nie jest dla autorki opinii najlepszym wyborem, trzeba sobie radzić, bo tak jest wszędzie.

Dział budowlany

Pszyszłem tu popaczeć na co wy tu wypisujecie.jestem kierownikiem działu,i powiem tylko tyle...było się uczyc ,a nie bonki zbijac na lekcjach.Moze byście byli w kierownictwie, tam muszą być naprawdę inteligętni ludzie,a nie ledwo po maturze. Popracujcie nad sobom,to morze uda wam się awansowac

@Dział budowlany

Acha, nie wiem jak wygląda w Koninie,ale szanujcie swoich kierownikuw

@Dział budowlany

Hehehe spoko,jaja sobie robie,nie jestem kierownikiem,a chciałbym nim zostać,i teraz pytanie..ile można wyciągnąć na łapkę,będąc kierownikiem działu?

GalAnonim
@Dział budowlany

Ktoś w ogóle z kierownictwa zna polską ortografię?

...................................
@Dział budowlany

idioto uczenie nie ma nic to wyzysku człowieka a ty na kierownika się nie nadajesz jak większość gdybyś się nadawał ludzie by nie uciekali bo masz cv i wiesz kogo wybierasz gdybyś miał doświadczenie a w dzisiejszych czasach kierownik guzik robi bierze niezłe pieniądze i zwala jeszcze obowiązki swoje na innych

Ona
@Dział budowlany

Pan kierownik to chyba powinien czas na czytanie slownika poświęcić, bo niby taki uczony a zdania z błędami....i tacy pracownicy właśnie obejmują kierownicze stanowisko...

Udziwnion
@...................................

Hehehe toc gościu jaja sobie robi,a wy myślicie że to na poważnie,przeczytajcie co dalej napisał :)

@Dział budowlany

Praca w tej firmie nauczyła mnie doceniać poprzednich pracodawców, jakaś totalna porażka, na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują wróżki na wierzbie.. ledwo 2tys na reke mozna wyciagnac a premie to jakies widmo premie, duzo słyszałem a raz widzilem przez okres roku 14premie i tyle.. zwiałem z tej firmy

Serio?
@Dział budowlany

Naucz się pisać analfabeto i w ciula robić ludzi, że jesteś kierownikiem idź gdzie indziej, bo takiego jełopa by na to stanowisko nie przyjęli.

aka
@Dział budowlany

Ty popracuj nad językiem polskim bo robisz mega błędy i składniowo w Twoich zdaniach nie ma ładu ani składu. Jak tacy kierownicy są w Castoramie to ja podziękuję.

@Dział budowlany

Rany ,wszedłem tu po czasie i widze co Wy tu wypisujecie.Napisałem wcześniej że nie jestem żadnym kierownikiem,a tym bardziej Castoramy :-D Jaja sobie zrobiłem A Wy się pieklicie :-D

Martyna
@aka

Inteligencja pierwsza klasa, to był sarkazm xd

Mm
@Dział budowlany

O matko , człowieku tyś to chyba podstawówki nie skończył

Nie wyksztalcony
@Dział budowlany

Droga kadro kierownicza widac,ze czas na lekcjach zostaw wykorzystany w 100% w szczegolnosci na jezyku Polskim :) brawo za odwage osmieszenia sie na forum probujac obrazac innych. Dla Pana informacji nie mam szkoly a, prowadze 2 firmy zatrudniajace ludzi oraz dajace mozliwosci rozwoju Pozdrawiam serdecznie

Aniula
@Nie wyksztalcony

Ja tam nie chce nic mówic,ale facet raczej napisał to dla jaj:-D

dyrektorlerła

ty tempy jesteś

źenada
@Dział budowlany

Kierownik ale tyle błędów ortograficznych źenada

ona
@Dział budowlany

Przepraszam ale mam wątpliwości co do Pana wykształcenia , skoro faktycznie jest Pan kierownikiem to castorama powinna się wstydzić ..

Martyna
@ona

On nigdzie nie napisał że jest kierownikiem Castoramy, zresztą później napisał że jaja sobie robił.Także wyluzujcie :-D

ktosia
@Dział budowlany

jakbyś był kierownikiem działu jak to się chwalisz , to byś nie robił takich błędów nawet literackich nie wspomnę o ortografi , hahaha raczej to ledwo podstawówkę skończyłeś ,,,tragedia ..... masakra.......napewno zaimponowałeś

POL

DOBREEEEEEEE !!!

@Dział budowlany

Patrząc po wpisie kierownika można gratulować osobie która go awansowała. Śmiech na sali.

@Dział budowlany

To jak przyszłeś to już ić. ????Masakra !!serio???? ? Wielki Pan kierofnik ????????????

kociekocie

Czy ktoś z was pracuje lub pracował jako plastyk w dziale marketingu castoramy? Czy bardzo wymagana jest znajomość przygotowania do druku? Czy też nie ma problemu by przeszkolić osobę w tym kierunku? Interesuje mnie to stanowisko bo jestem po grafice ale niestety z przygotowaniem do druku jest słabo :/ W opisie oferty jest napisane "opracowywanie wzorów i szablonów materiałów reklamowych", ale trochę mi się wierzyć nie che, że castorama nie ma już gotowych wzorów/szablonów i trzeba zaczynać od zera. Ktoś się orientuje jak to wygląda? I czy mocno używany jest program CorelDraw?

Melania

Pracownicy Castoramy (Krakowska, Warszawa) na każdym szczeblu są niekompetentni.

Pola
@Melania

Ale nie tylko.Bo ja jestem klientem castoramy od dawna i muszę stwierdzić,że to co dzisiaj sprzedają a to co kiedyś było to dzisiaj jest "0".Wtedy były lepsze sprzęty i nie psuło się nic tak szybko,jak się kupiło i założyło.ja kupowałam niedawno (w tym roku) baterie:łazienkową i kuchenną i ta pierwsza jest nieszczelna (szybko osadza się kamień) i pęknięta ta nakrętka,gdzie odkamienia się to co się odkręca.A moja przyjaciółka kupiła klapę sedesową wolnoopadającą (też w tym roku,bo byłyśmy razem) i już nie opada tylko trzeba ją zamykać samemu i skrzypi jak drzwi do szafy.ŻENADA!!Na pewno nie polecam już castoramy tak jak kiedyś.Większość rzeczy jest zepsuta i do wyrzucenia.WSTYD!

Mateusz

Co się dziwisz. Przychodzą znajomi i sprzedają, chowają przed klientami jak się promocja kończy

Patrycja

Bardzo sie zawidolam na sklepie Castorama w Bytomiu. Poniewaz zamowilam we wtorek drzwi i mialam w sobotę odebrac. Zjechalam na sklep i okazalo sie ze nie ma moich zaplaconych drzwi bo sprzedali. Potem mialam miec dostaw do domu na godzinę 14 dzwonie do nich kolo 15 a oni mi mowia ze nie maja transportu o bede u mnie miedzy 17 a 20. Porazka totalna jak potrafią klientów w konia zrobic. Jak tu sie nie wkur××c. Cala sobota w du××e.

@Patrycja

Wstrząsające!

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Konin

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042