Opinie o Castorama Polska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Gdańsk

xxx

Widzę że jak się pokaże negatywna opinia o dyrektorze z osowej, to zaraz jest ona usuwana. Nie ładnie tak się bać samokrytyki. W ten sposób się nie wybielisz.

DD

Nie polecam. Pracowałem pare miesięcy na tym targu. Nie wiem jak jest teraz, ale mogę opisać swoją sytuację z przeszłości. Zdecydowałem się gdyż miałem przerwę wakacyjna w studiach i mój kolega miał już tam staż i namawiał i namawiał. Przestrzegałem wszystkich zasad, pracowałem przez ten okres we wszystkie niedziele, gdyż nikt inny nie chciał z działu zostać (starzy znajomi kierownika działu nie musieli pracować w weekendy). Nie przeszkadzało mi to w żaden sposób, wiadomo- większa kaska na wyjazd wakacyjny. Zdarzały się niepłatne nadgodziny. Jak to z młodymi i niedoświadczonymi pracownikami, wszystkie najgorsze zadania czekały na mnie choćby 2 dni, ale to normalne w każdej pracy, iż wykorzystuje się na początku młodych. Po paru miesiącach zostałem wezwany do pana dyrektora (specjalnie z małej, na Pana trzeba zasłużyć, samo stanowisko nie idzie w parze z tytułem), w zasadzie szczęśliwy, bo ciężko pracowałem i myślałem, że może ktoś to zauważył i docenił. Okazało się inaczej, panowie ( pan dyrektor i pan kierownik działu) zaprosili mnie do gabinetu szefa sadzając mnie naprzeciw. Poinoformowali mnie, iż zostaję zwolniony z powodu niedociągnięć w pracy, poprosiłem o dowody na to stwierdzenie. Panowie zdziwieni moja odpowiedzią przeszli do spóźnień, poprosiłem o dowód, gdyż nigdy się nie spoźniłem i opuściłem 1 dzień pracy po informacji z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Panowie ponownie zdziwieni zamilkli na chwilę i w tym momencie mój kierownik stwierdził, iż nie zgrałem się z ekipą z działu. Spytałem czy, aby na pewno powinni określać moja pracowitość na podstawie umiejętności lizania miejsca, w którym plecy tracą swą szlachetna nazwę (spytałem czy to jest wyznacznikiem jakości mojej pracy). W tym momencie pan dyrektor stwierdził, iż moja nonszalancja oraz (usunięte przez administratora) nie zezwalają mi na dalsza współpracę z „jego” firmą. W ten oto sposób ciężka praca i sumiennością zostałem zwolniony, gdyż (usunięte przez administratora) obawiał się, ze jeżeli chociaż jedna osoba nie podbija kultu jego osoby, to stanowi zagrożenie, gdyż informacje na temat lenistwa, braku systematyczności, ciągłego nawalania pana kierownika oraz jego kliki mogą wyjść na światło dzienne. Nie polecam tej firmy nikomu, tylko w formie pracy dorywczej- nie marnujcie tam sobie życia, oczywiście w miarę możliwości.

ERA

Witam . Chciałbym się dowiedzieć jak Wygkada premia dla Pracowników sprzątających z Firmy Era od Castoramy? Zacząłem pracować w Erze i dlatego pytam . Wiecie może coś czy istnieje wgl taka premia od castoramy dla pracowników z Ery?

Ryba

Spoko atmosfera, benefity socjalne, dla mnie jest ok.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Castorama Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

łysy mariusz Nowy wpis
@Pytanie

Do telefonu i laptopa dostajesz również poleciaka do pracy zdalnej

Klient sobota 10.04
Klient

W sobotę byłem odbierać zakupy w Castorama Oliwa i obsługiwała mnie Pani z Kas kierowniczka w krótkich włosach , która była bardzo nie miła, zostałem wyzwany od psychicznych i poprosiłem dyrektora sklepu i podszedł Pan kierownik sklepu i przekazałem jemu informację jak wyglądała obsługa tej kobiety ale uważam, że temat nie do końca został wyjaśniony!tak nie traktuje się klientów!czuję się zniesmaczony taką sytuacją i to nie pierwszy raz jak ta Pani źle i w bardzo nie ładny sposób odzywa się do klientów i współpracowników kilka razy byłem świadkiem bo z żoną robiliśmy często zakupy!

Robert
@Klient sobota 10.04

Wszedłem tu aby napisać opinię I tak się składa że chyba byłem obecny podczas tej rozmowy Stałem za panem I jeśli pisze pan to proszę pisać całą prawdę Ta pani zwróciła panu uwagę bo nie miał pan maski i nie słyszałem aby oskarżała pana. Żyjemy dzisiaj w takich czasach że musimy nosić maski a pan miał to serdecznie w (usunięte przez administratora) Brawo dla tej pani BRAWO CASTORAMA OLIWA dbajcie o siebie

@Robert

Widocznie Pan nie słyszał wszystkiego i w takim bądź razie niech nie broni tej Pani!Ja swoje wiem i nie jedno też słyszałem!maski nie mogę nosić z wielu powodów o których nie muszę mówić!prawda taka, że pracownicy noszą sami maskę pod nosem a zwracają uwagę!Nie przypominam sobie żeby ktoś tego dnia za mną stał jak Pan pisze!ta Pani kierowniczka jest zawsze nie miła!Nie tylko dla klientów!

Maria Nowy wpis
@Robert

Też nie noszę,bo dostaje ataków.Niektorzy nie mogą,więc trzeba to zrozumieć a nie oburzać sie

Maria Nowy wpis
Klient

Byłam wczoraj po zakupy na Grunwaldzkiej.Chcialam kupić pralki.Pan kierownik Krzysztof odmówił mi pomocy w wyborze,bo jak określił,to że mam prawo wejść do sklepu bez maski nie daje mi prawa być obsłużona.Mimi,iż poinformowałam go,że mam zaświadczenie od lekarza i znaczna grupę inwalidzka nie raczył ze mną rozmawiać.Przy kasie poprosiłam kierownika i co?przyszedł pan Krzysztof.Pewnie za kare dziś rano nie wypije porannej kawy?Dlaczego osoby niepełnosprawne nie są obsługiwane w tym sklepie?Czy ja jestem jakaś gorsza?Czy po prostu ten pan jest (usunięte przez administratora)?Bo mojego męża obsłużył.

Anna
Klient

Odnoszę wrażenie że stosunek pracowników do klienta znacznie się zmienił, na gorszy oczywiście. Przed laty było zupełnie inaczej. Teraz klient jest traktowany jak natręt

Doradca Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pytania

Pytań nie ma co się bać. Jak nie ta, to inna firma czeka. Pełno ich szuka pracowników. Od kilku miesięcy w gdańskiej Castoramie wystawione jest ogłoszenie o poszukiwaniu tzw. doradców handlowych.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DD

jkjkj
@DD

Tam tak jest. Wszystko zgadza się co do joty.

Taki jeden
@DD

Bo dyrekcja widzi tylko to co chce widzieć a prawda jest często niewygodna więc udają ze nie ma sprawy. Na takiej oto podstawie oceniają zarówno pracowników Castoramy jak i firm zewnętrznych. Zero obiektywizmu

Zbigniew

Kiedy będzie wymiana dyrekcji i kierowników w Castoramie Starogard ?

Grzegorz

Od Castoramy Starogard trzymam się z daleka totalna lipa , drożyzna produkty słabe , brak organizacji zarządzania sklepem.

Reneee
 Rekomendacja

Stolarka rewelacja !!! bardzo miła i sympatyczna obsługa . Polecam !

Jjj
 Problem
@Reneee

Może kiedyś. Teraz to straszna lipa.

mariusz
@Jjj

Totalne (usunięte przez administratora) i metr mułu.

?
@Jjj

Siwy pan w kręconych włosach dalej się rusza jak mucha w smole? Trafić na niego w punkcie cięcia to jak za karę.

Mariusz
@?

Dajcie mu spokój. Widać że chłop ma dość tej roboty ????

Leon

Castorama Starogard Gdański nie polecam tego sklepu nikomu.

regał
Kandydat
@Leon

Jakieś szczegóły?

Czy Castorama Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

casto

dramat !!!

Czesław
@casto

Co oceniasz w taki sposób bo nie bardzo rozumiem czego się tyczy Twój wpis. Czy ma on jakikolwiek związek z pracą w firmie Castorama Polska? Napisz mi proszę bo nie ukrywam, że fakt ten mnie interesuje. Będziesz na tyle pomocny, aby mi odpowiedzieć? Na to liczę, dlatego zachęcam Cię do aktywnej dyskusji.

ERA

Cokolwiek
@ERA

Mysle ze nie masz na co liczyc :D firmy zewnetrzne nie dostaja tutaj premii

Covax
@Cokolwiek

Zgadza się. Pracowałem tam dwa lata temu i z tego co wiem ani ochrona ani pracownicy ekipy sprzątającej nigdy żadnej premi świątecznej nie dostali

Pan Nikt
@Covax

I masz ci los w tym roku też nie dostaną

Major
@ERA

Era nic nie dostaje bo nie są pracownikami Castoramy.

Ramzes
@Major

Moze i nie sa ale.szkoda ludzi bo pracuja jak kazdy inny w tej pracy i wywiazuja sie ze swoich obowiazkow...

mop
@ERA

Zejdź na ziemię i się rozejrzyj wokoł siebie. Nie jesteś pracownikiem castoramy,to nie ma premi.To chyba jest logiczne.

Castorama

I co Era dostała jakąś premie od Castoramy? I jak wyglada premia od Castoramy dla pracowników castoramy? Dostaliscie coś?

Anna Szczecin
 Rekomendacja

Jestem pod wrażeniem profesjonalnej i merytorycznej obsługi pracownika Castoramy Gdańsk Oliwa - Pana Karola z działu zakupów przez internet i na telefon. Nie tylko zachwyca wysoką kulturą osobistą, ale również doradztwem, bieżącym rozeznaniem w zatowarowaniu sklepu, a także indywidualnym podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i szybkiej realizacji zamówienia. Życzę każdemu szefowi takiego pracownika jak Pan Karol - reprezentującego godnie taką firmę jak Castorama. Gratuluję :))

xxx

Paleciak
@xxx

Doradca Handlowy 2017-02-06 00:55 przez Kalicko Przebieg rekrutacji Aplikacja do Castoramy jest 2-3 etapowa. Na początku składasz CV i czekasz na zaproszenie, które w dobie obecnej otrzymujesz niemal na 100%. Potem rozmowa z tzw. funkcyjnym z jednego z działów, w obecności innego pracownika. Tu jeszcze jest w porządku, bo sami życzliki pracownicy cię przepytują. Na koniec idziesz do dyrektora i od razu odczuwasz, że coś z nim jest nie tak. Nawet nie miał czasu przeczytać twojego CV.

Ryba

Spoko atmosfera, benefity socjalne, dla mnie jest ok.

Aleksandra
@Ryba

W którym sektorze Castoramy pracujesz i jaka lokalizacja? Na Odyseusza szukają teraz dekoratora. Tam z atmosferą jest OK?

jjjjjkkjj
@Ryba

Sam w to nie wierzysz co piszesz.

casto

Chyba Ci się firmy pomyliły

kkkk
@Ryba

Spoko atmosfera,benefity????? Chyba że jesteś jednym z poganiaczy ( kierownik,zastepca) to wtedy sie z toba zgodze.

mdf

Co sądzicie o pracownikach na stolarni w Osowej?

Czarna

Ludzie , którzy pracują w Castoramie w Gdańsku Osowej tworzą elity. Tworzą toksyczną atmosferę w pracy . Osoby , które zaczynają pracę są wykorzystywani przez starszych stażem pracowników do tzw. Czarnej roboty. Kierownictwo jest z przypadku. Ktoś powinien się tym zająć.

Gość
@Czarna

Ciekawa opinia. Pracuję tam od kilku lat i nie uważam iż w moim dziale jest toksyczna atmosfera.

I.
@Czarna

Cała prawda

kkk
@Gość

Możliwe że jesteś jedną z tych osób które tworzą toksyczną atmosferę. Dlatego nie widzisz w tym żadnego problemu.

Jak się pracuje z ludźmi z Castorama Polska?

skrzydlo gdansk osowa
@Pytanie

Jesli lubisz donosic na kolegow z pracy to zapraszam.

Mm

Witam, jakieś są widełki zarobku na całym etacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama Polska