Opinie o Castorama Polska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Castorama Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Gdańsk

Czy Castorama Polska narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

apacz

Nie. Można podać swój termin. A czy się trafi w danym miesiącu - to już zależy od obsady pracowników na dziale. Jeśli terminu nie poda się - urlop wyznaczy kierownik działu. Raz musi być ciągłość 14 dni, bo wtedy można złożyć wniosek o dofinansowanie ( po urlopie ).

Ooo.

Jeżeli na dziale jest 40 pracowników jak np.na kasach to urlopy 14 -dniowe zaczynają się już w marcu do mają i potem od września do listopada.W okresie letnim można mieć jeden tydzień urlopu.Inaczej jest na dzialach- tam są bardziej elastyczni.

Ooo.
@apacz

14 dni musi być raz w roku bo takie jest prawo pracy.

apacz

Gdańsk osowa :dziwne decyzje podejmuje dyrektor ts . Deficyt pracowników a umowa po ponad roku pracy jest nie przedłużana mimo że pracownik pracuje i nie chodzi na zwolnienia. Czy umowa będzie przedłużona czy nie pracownik dowiaduje się w ostatniej chwili.

Robert
@apacz

Jaki jest oficjalny powód braku przedłużenia umowy? To pojedyncze przypadki czy zdarza się to częściej? Jestem tego ciekaw, daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

@Robert

Tego nie wiem czy częściej czy rzadziej. Muszą wypowiedzieć się inni. Jest pracownik , ma już jakąś już wiedzę po ponad roku pracy i pracuje fizycznie, nie spóźnia się , nie chodzi na zwolnienia a tu bach... dziękujemy. Powody zawsze można jakieś znaleźć, ale problem w tym, że z pracownikiem się nie rozmawia odpowiednio wcześniej , czy mu się podoba czy nie na dziale, co należy zmienić a co poprawić ( jeśli firmie zależy na pracowniku ) bo np. w przeciwnym razie nie przedłużymy umowy , albo zaproponować zmianę działu , albo zaproponować przejście do innej Castoramy. Nic z tych rzeczy. Praktycznie z dnia na dzień ... dziękujemy i przedstawianie powodów. Z każdym można tak postąpić. Widocznie bardziej opłaca się zatrudniać nowych pracowników i robić rotację... Ale to są już decyzje dyrektora marketu...

Inne zdanie...

Mam inne zdanie na temat związków zawodowych w Castorama. Wprowadzają zament, szerzą nie prawdziwe informacje, obrażają pracowników Castorama na FB, którzy mają inną niż związek opinię. Poparcie płynie z każdej strony.... związkowiec Makro, związkowiec firma x czy y. Jakoś nie widzę poparcia ze strony pracowników Castorama..... ciekawe. Na przyszłość polecam mniej emocji więcej merytoryki to może pracodawca potraktuje was poważnie...

I poco to

A ja tu pracuje robie swoje Czasami dyr o mnie zdenerwuje Kieras też na fochy. Ale ja też a co aniołem jestem? I co mam pisać że jest Mobing Ale to prawda modne to ostatnio To warto coś napisać

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Ada

A jak z socjalem - słyszałam ze na wysokim poziomie i duzo sie dzieje

@Ada

Mybenefit, multisport, dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna itp. Polecam....

@Gość

Pracujesz w Castoramie w Gdańsku? A co mógłbyś napisać o pensji? Jestem ciekawa, jak się ma do tego, co zarabia się na kasie w innych sklepach.

@Maja

Z tego co wiem od 3000 brutto. Na cały etat.

Ile zarabia nowy kasjer?

Ja pracuję w Castoramie dziewi

Ja pracuję w Castoramie dziewięć lat jest naprawdę masakra kierownik ma wcale nie docenia w ciągu dziewięciu lat dostałem jedną podwyżka zastanówcie się nad pracą tam

@Ja pracuję w Castoramie dziewi

I jeszcze jedno pracuje dziewięć lat mam 3100 A pracownik model który pracuje na magazynie po roku czasu ma 3000tys pozdrowienia dla kierownika działu drewna Szczecin3

NICK
@Ja pracuję w Castoramie dziewi

Jednym słowem zmarnowałeś 9 lat życia.

waldek

czy ktoś z was wytaczał kastoramie proces za nie uzasadnione zwolnienie

filemon

Ludzie nie potrafią docenić stabilnej pracy i płacy bo jest jej dużo!!!

Leśny

Zarobki... Nowym pracownikom dzialu handlowego dają na start ok 3000 Brutto Nowym pracownikom magazynu 3300 brutto. + Różnego rodzaju premie i dodatki Praktycznie żadnych wymagań wobec osoby zatrudnianej. Jedyne wymagania jakie stawiają to zebys do pracy przychodził i był trzeźwy ;) mimo to ludzie się zwalniają po kilku dniach lub w lepszych przypadkach po kilku tygodniach.

Maja

@Anita, z tego co widzę do pracy w Castoramie potrzebni są nowi pracownicy - firma obecnie prowadzi rekrutacje. Po więcej szczegółów odsyłam Cię pod ich stronę internetową w zakładce "praca" -->> https://www.castorama.pl/praca/castorama . Czy masz zamiar wybrać się na rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak to po opisz jej przebieg.

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Pracownik casto

Castorama Pierwsza pensja doradcy klienta to 2,6 tys. zł brutto, do tego dochodzą premie za wyniki w pracy oraz 13 i 14 pensja. Dodatkowo za przepracowane niedziele pracownicy nie tracąc prawa do dnia wolnego otrzymują 150 zł. Kolejne podwyżki są pochodną stażu pracy.

@Pracownik casto

Praca w castoramie?? Może? Mój brat tam pracował. Mój ulubiony dział oczywiscie ogród uwielbiam. Najlepsza ekipa zawsze pracuje na ogrodzie :)

Maja

@Kapusiom mowimy NIE możesz wyrazić swoją opinię o firmie Castorama Polska, ale nie możesz w tej opinii nikogo nie obrażać. Rozumiem, że możesz mieć prawo być zawiedziony, że ktoś inny dostał awans, ale to nie upoważnia Cie do obrażania tej osoby. Pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin.

KMN
@Maja

Kogo niby obraziłem? Wyrazilem swoja opinie. Kto tam pracuje ten wie jak to wszystko wyglada.

Kapusiom mowimy NIE

Niepolecam. Pracowałem w Oliwie kilka lat. Ekipa słaba bo połowa działu się opierdalała a kierownik nic z tym nie robił. w dodatku najwiekszy len i nierob dostaje awans na lepszy dział a ty masz zasuwac dalej. dziad, pijaczyna nie docenial ludzi i staral sie chyba wyeliminowac doswiadczonych doradcow. sam sobie strzelil w kolano bo kilka osob odeszlo bo mialo dosc pomijania przy premiach. ten sklep ma teraz zle opinie wsrod klientow.

Maja

@Nowy Twój komentarz opisuje Castoramę w Szczecinie, a wątek dotyczy Gdańska. Skupmy się na dyskusji nad sklepami w jednym mieście, żeby potencjalnym pracownikom nie mieszać. @Ja pracuję w Castoramie dziewi a czy rozmawiałeś o podwyżkach, przypominałeś o sobie? Może warto chodzić i się upominać? Gdy nie mówisz, że oczekujesz podwyżki, ktoś myśleć, że tak jest Ci dobrze.

Karla

Witam wszystkich mam okazję zatrudnienia na stanowisko kasjer .Proszę o opinie jak faktycznie wygląda tam praca jak zarobki,zmiany itp.Dodam iż praca przez agencję

Maja

Własnie się dowiedziałam, że Castorama Polska wspiera uchwałę antysmogową. Dobrze słyszeń, że firma popiera akcje dbające o środowisko @Zaradny, @Pracownik czyli polecacie pracę w tym sklepie? Akurat jest kilka stanowisk do Gdańska https://www.castorama.pl/praca/castorama/offers/region/407040/

Zaradny

Popieram gościa też pracuje tu już sporo atmosfera w pracy jest spoko każdy ma ogrom pracy a jeśli kwasem jest ze ktoś pokaże ci brak towaru w półce i masz to dopakować to chyba zlożylaś omyłkowo podanie o pracę. ....top model hehehe wydaje mi się ze i tam czarna by narzekała bo buty cisną,bo stanik za mały hehehe

Czarna co to za opinia . A jak mają sprawdzić nowego czy jest dobry.Oczywiście że dać mu trudne zadanie tylko w taki sposób sprawdzisz czy osoba się nadaje.To jest praca,wypłaty nikt za piękne oczy nie dostaje jeśli masz problem z pracodawcą to proponuję zmienić pracę. Tylko powiedz gdzie dają dodatek za niedziele czy też premie w roku i imprezy na bardzo wysokim poziomie. Ja pracuje tu juz 5 lat i jestem zadowolony.fakt ....jest ogrom roboty ale za to dostaje pieniądze. Jak chcesz pięknie pachnieć i za stanie w aleje dostawać wypłatę zgłoś się do Top model ????

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Castorama Polska?

Kandydaci do pracy w Castorama Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Castorama Polska