Castorama Polska Sp. z o.o.

Adres: Krakowiaków 78, 02-255 Warszawa

NIP: 5261009959 REGON: 10817199 KRS: 0000024785

Castorama Polska Sp. z o.o.

Opinie o Castorama Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

pro
 Opinia

2tys na wejscie netto bez jakis groszy 150 zl brutto za niedziele socjal bogaty 13 i 14 na dzieci na sw po 250 wakacje pod grusza kolonie itp

Tak8Nie

pracownik casto
 Opinia

Już powoli wprowadza się firmy zewnętrzne, dawniej tylko jako chętnie pomogę i osoby z ekipy sprzątającej i pomagających w dokładaniu towaru, a teraz normalnie na kasy i doradców. Podobno teraz większość ma być już zatrudniana chwilowo przez firmy zew., a następnie być może przez castoramę na umowy zlecenie. Do czego ta firma dochodzi, najlepsi odchodzą z dnia na dzień, nikt już nie liczy na żadne dobre zmiany. Zostają lizusy lub osoby które mają bardzo dobre zarobki, kierownictwo oczywiście też bo dobrze się pozoruje pracę, poganiając doradców, strasząc zwolnieniami itp. Jak ktoś zastanawia się nad pracą to niech poczyta ostatnie posty bo firma ta od 3 lat zmienia się na gorsze. Jak ktoś ma inną pracę to niech nie wybiera castoramy, bo tu już nie ma podwyżek i rozwoju.

Tak7Nie

karol
 Opinia

fajna praca, spoko ludzie jest naprawde milo i warto - pozdrawiam targowek ;)

Tak6Nie

Madzia
 Opinia

Witam pracuję również w podobnym sklepie i chciała bym wiedzieć ile jest na wejściu netto, jaki jest socjal. Ile dodatku za niedzielę?

Tak8Nie

rydzyko
 Opinia

hej wam, czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak się wiedzie pracownikom w castoramie w warszawie? obecnie pracuje jako sprzedawca też w tej branży ale innym sklepie i myślę sobie że jest nowy rok wiec może i czas na zamiany miejsca roboty, ale najpierw chcę się dowiedzieć jaka tu atmosfera panuje no i ile miesięcznie się zarabia

Tak15Nie

DEREK
 Opinia

SYMPATYCZNA ATMOSFERA.PRACA DOSYC CIEŻKA ALE PŁACĄ W MIARĘ DOBRZE.

Tak1Nie

Opinia

Nie Chcesz w tej firmie pracować

Tak2Nie

Opinia

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda a Okęcie to okręt tonący oby z kapitanami

Tak1Nie

karol
 Opinia

dobra fajna firma, godna polecenia

Tak2Nie1

Opinia

Słowa kojarzące się z Castorama (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Castorama: Najbardziej nie podobało mi się w Castorama:

Tak14Nie

kow
 Opinia

ciezka praca, duzo trzeba pracowac, kierownicy moga byc ale nie lubie lukasza dupek straszny ci co pracuja wiedza o kogo chodzi. pozdrawiam krzyska

Tak3Nie

jarek
 Opinia

narobisz sie nie ma co ale jest i smiesznie jak w rekalmach:) hehe:)

Tak2Nie

Zostaw opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
  • Castorama Polska Sp. z o.o.
  • Krakowiaków 78
    02-255 Warszawa

Oddziały »

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie