Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Przemiła,profesionalna obsluga,wszyscy bardzo pomocni,życzliwi zwlaszcza młody człowiek (usunięte przez administratora),który jest bardzo zaangażowany w pomoc kupujacym ,świetny fachowiec,miły . Jrdnym slowem SUPER DORADCA.Polecam ten sklep a zwlaszcza pracujacych tam ludzi.

Tak1Nie
Xxx
@10 27.03.2019 14:37

Wyrażona opinia nie dotyczy warunków pracy czyli jest nie na temat po prostu.

Janosik
 Opinia

Normalna firma, trzeba pracować i nie ma co narzekać bo płaca całkiem nieźle.

Ogrodnik-
 Opinia

Dyrektor czyta opinie i gdy jest negatywna to szuka osoby która to napisała ... Masakra jakiś cyrk w tej Castoramie . Szału nie ma . Myślą że łaskę rąbią bo dadzą 3000 tyś i się ciesz . Robisz 3 lata i masz 3100 brutto i wymagają od ciebie pracy jak za dwóch albo trzech . Masakra i Ci kliencie którzy myślą że są bogami a dla Dyrektora najważniejsze jest zdanie klienta a Ty pracowniku jesteś nic nie wart . ...

Tak1Nie

Casto Realista
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Specyficzne miejsce pracy. Kilku utalentowanych handlowców, którzy oprócz teorii, zwłaszcza na dziale budowlanym, znają praktykę zagadnień. Duża różnorodność charakterów ale znikoma solidarność i otwartość mówienia prawdy o rzeczywistych warunkach finansowych i socjalnych (pisuary w szatni to jedna z lokalnych legend). Szczebel menadżerski w większości sformatowany do bycia egzekutorem pomysłów, które są często "nowatorskie" tak bardzo jak korporacja Kingfisher. Relacje interpersonalne z DS są na tyle intrygujące, że zasługują na oddzielną opinię, która gdyby tylko została tutaj opisana to rozpoczęła by kolejne poszukiwania zaginionej arki. Jesteś jak Indiana Jones to wiele się tutaj nauczysz.

Tak2Nie

Ogrodnik
 Opinia

Polecam pracę na dziale ogród.fsjna ekipa i mile kierownictwo. Trochę zimno zima Ale.ogolnie jest spoko:]

Piu
 Opinia

Te panienki co pracują na kasie to jakaś porazka, dłubią w nosie i ciągle im coś nie pasuje. Bardzo nie miła obsługa, nie polecam

lupo
 Opinia

jest coraz gorzej coraz wjęcei obowjązków ludzie narzekają coraz wjecei ludzi zaczyna szukać nowej pracy castorama obrala zly kierunek pracownicy to doszczegaja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: niech zaczna szanowac pracowników

Tak4Nie

Ogordowy wojownik
 Opinia

W Casto Swarzędz dzieje się dużo ale nic dobrego ... Pracujesz prawie 3 lata a dostajesz tylko 100 zł brutto więcej niż Nowy ... Pracujesz 6 lat i jesteś zastępca kierownika i zarabiasz tyle samo co zwykły pracownik po 2 latach na innym sektorze . Pensje są tak różne w Casto że masakra . A temat pieniędzy w Castoramie jest jak (usunięte przez administratora) burza . Wszyscy się burza ale nikt nic z tym nie zrobi . Mówisz wprost Dyrektorowi że za mało zarabiasz że musisz szukać drugiej pracy żeby wyżyć godnie. A on mówi że no niestety nie ma kasy na podwyżki ale kasa na kijowe i nikomu nie potrzebne polerowanie posadzki jest. Ludzi na Ogrodzie brakuje zmiany 2na 2 a wymagają roboty jakby nas 8 na dzień było. Robią wszystko byle premii i podwyżek nie dawać... Żenada wstyd ... Pracodawca od siedmiu boleści uciekające jeśli macie lepszy wybór !!!!!!

Tak6Nie

Opinia

No i jak ma się firma Castorama w miejscowości Swarzędz? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Oczekujemy na aktualne sprawozdania.

Zostaw opinię o Castorama - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.