Opinie o Castorama Polska w Ełk Ciepła 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Castorama Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Ełk Ciepła 2

Adam Nowy wpis

We wtorek byle w castoramie po płytki czekałem na wydanie z magazynu towaru prawie godz jak już się doczekałem to przy załadunku do samochodu okazało się że 2 paczki płytek są uszkodzone (pobite płytki ) więc wróciłem się żeby je wymienić i ponowni godz w plecy zanim pan raczył wydać mi 2 paczki płytek, obsługa magazynu daje wiele do myślenia zero poszanowania czasu klienta , nie miła obsługa panów magazynierów

Czy w Castorama Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Janina Nowy wpis

Witam chciałabym bardzo podziękować dla pana Dobromira z działu sanitaria i łazienki za miłą grzeczną uprzejmą i bardzo profesjonalną pomoc przy zakupie kabiny prysznicowej życzę Castoramie Ełk więcej takich pracowników

Jakie godziny pracy obowiązują w Castorama Polska?

Aplikowałeś do firmy Castorama Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca hipoteczny
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Ełk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy w Castorama Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Halina

W dniu 19.07.2022 została zakupiona butla gazowa 11 kg,za 198 zł.Cena na półce widnieje 178 zł.Dzwoniac zapytalam panią dlaczego zapłaciłam drożej o 20 zł,więc odpowiedziała że tych butli nie ma tanszych,a pomimo że tamtych tanczych nie ma ale cena musi zostać na półce.Dla mnie to są anomalia klient płaci cenę która widnieje na półce.Prosze o wyjaśnienie.

Jerzy

Pań Oliwier z Działu Obsługi Klienta osoba bardzo kontaktowa pomocna Sprawę reklamacji zalatwiona w sposób profesjonalny nie budzący watpliwosci.Dziekuje

Hanna
@Jerzy

No to super. Fajnie, że udało się rozwiązać sprawę. A co było nie tak z produktem, że reklamowałeś?

Czy urlop w Castorama Polska jest płatny 100%?

Hanna
@gottwald

Super, że 100 %, a jakieś wczasy pod gruszą też oferują?

(usunięte przez administratora). Ciągłe poganianie, obserwowanie pracownika, dokręcanie śruby pracownikom. Jeśli na chwilę się zatrzymasz odpocząć, nic nie robiąc, to zaraz kierownicy zaczną cię ganiać. Osoba zatrudniona jako doradca klienta, tak naprawdę jest pracownikiem fizycznym od przewalania ton towaru. System zupełnie nie działa, dostawy i zamówienia klientowskie wiecznie spóźniają się o miesiąc, świecisz oczami przed klientami tłumacząc się. Klientami zajmujesz się tak naprawdę godzinę dziennie, może niecałą. Duże obciążenie fizyczne i psychiczne, fatalna organizacja pracy, przewalanie regałów z kupy na kupę, ciągłe przebudowy, fatalne grafiki uniemożliwiające życie prywatne, zmiany od 13tej do 21:15, od 10 do 18:15, prawie wszystkie soboty w pracy. Każdy kto chce awansować, musi umieć mobbingować lub poganiać ludzi. Dyrekcja lata jak poparzona na terenie całego sklepu, obserwując i mobbingując. BRAK KLIMATYZACJI NA TERENIE SKLEPU, praca latem w 30-35st !!! Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 2500zł na rękę. Wszyscy zarabiają tyle samo co do złotówki, nie ważne jak się starasz. Z plusów można wymienić umowę o pracę na stałe, brak nadgodzin, trzynasta i czternasta wypłata w wysokości niecałych 2tys zł, darmowa kawa z automatu. Reszta premii to mrzonki, tak naprawdę nie istnieją. Co jakiś czas zdarzają się imprezy firmowe. Polecam tylko wtedy, gdy nie masz nic lepszego do roboty.

wojtala

Tak na szybko, jakbym miał szukać teraz pracy w hipermarkecie to tylko w Castoramie. Na pewno jest lepiej niż w innych sklepach tego typu.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Castorama Polska?

Informator

6:15-14:30, 13-21:15

Leszek
@Informator

Wiesz coś na temat poziomu wynagrodzenia w Castorama Polska? Zastanawiam się też, czy wraz z rosnącym stażem można tu liczyć na podwyżki. Mam nadzieję że posiadasz informacje na ten temat.

Bogna

Nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym można znaleźć jedynie wpisy klientów?

chętna

Ile czeka się na telefon od wrzucenia CV do skrzynki ??

aj
@chętna

ta skrzynka jest zapełniona celowo?

gość

Art 23 i 24 KC i masz problem

@gość

Castorama Polska jest tak popularną firmą, że nie ukrywam, zdziwiłem się tak małą aktywnością w tym wątku. Nikt z Was nie ma nic do dodania na temat pracy w tym miejscu? Może znajdzie się osoba, która napisałaby, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca? Zachęcam do aktywnej dyskusji osoby mające informacje na ten temat.

aj
@gość

zmienili wlasciciela by ciąć koszta pracownicze?

Emil

Castorama Ełk w porządku. Chłopaki z magazynu potrafią więcej doradzić niż sprzedawcy plus dla nich

Wanda
@Emil

Dobrze zatem, że personel Castoramy w Ełku służył Ci pomocą i dobrą radą - to bardzo ważne. Jak często tam bywasz? Nie ukrywam, że chciałabym dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w Castoramie. Pracownicy, podpowiedzcie, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć na samym początku? Czy od razu jest to umowa o pracę?

Natalia

@liwon możesz coś więcej napisać na temat wysokości wynagrodzenia dla nowych pracowników? Wszyscy wiedzą, że jest to fundament każdej decyzji o zatrudnieniu w firmie.

liwon

Jeśli spełniasz ich wymagania @los to myślę, że warto spróbować, bo na zarobki narzekać raczej nie będziesz.

Senior

@lewy Składaj podanie i wtedy sam się przekonasz ile proponują. Znając Markety kokosów nie dadzą...ale omże się myle

GURU

odnośnie Radomia ktoś już został zawezwany na rozmowę kwalifikacyjną? Składałem na Kierownika sektora dość dawno i CIIISZA jak makiem zasiał....

gosc

Castorama Toruń Brico Depot Toruń. Obie dwie firmy stanowią ta sama grupę. Ogólnie warunki pracy są skandaliczne wszystko wyglada ladnie, pieknie, na papierze chdz tutaj tez bym mial zastrzezenia co do umow. 1.praca jak na umowe 2002 brutto nie jest warta swieczki mimo tego ze placa za niedziele ale tylko wybrani maja ten przywilej. 13,14 pensja zalezna od kierownika dzialu wiec jesli ktos podpadnie dostanie upomnienie to zapomnij o niej. socjal minimum jak w kazdej firmie marketowej,rozwoj zawodowy zerowy stanowiska sa juz obsadzone tzw.mordochlapami(osoba ktora pisze emaile to dyrektorow sklepu lub swoich kierownikow podpierd...)takze nawet kumpel z dzialu potrafi cie wpierd... w cos. ogolnie siec zyje z takich nowinek wiec jak ktos lubi podp... to praca idealna dla niego. co do urlopow niby sa zaplanowane za poczatku roku ale i tak sie wszystko zmienia wiec tez trzeba sie prosic, ale takze trzeba sie prosi o ciuchy robocze i srodki bh chodz w firmie przestrzegaja bhp to i tak musisz robic duzo rzeczy niebezpiecznych. kazda przebudowa wydana prze kierownika konczy sie zjebkam... wiec jesli jestes osoba ogarnieta i masz pomysly to nie w tej firmie(kaza robic cos z czegos bez czegos). podwyzek brak a zwolnic moga w kazdej chwili, wymagaja szczerosci a sami tylko klamia. dodam ze opinia jest stworzona przez pracownika tej grupy z bardzo dlugim stazem pracy na wysokim stanowisku. wiec jesli sie myle co do warunkow pracy w naszej sieci to zapraszam n rozmowe kwalifikacyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Ełk

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Castorama Polska