Opinie o Castorama Polska w Ełk Ciepła 2

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Ełk Ciepła 2

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie wartości są cenione w Castorama Polska?

wojtala Nowy wpis

Tak na szybko, jakbym miał szukać teraz pracy w hipermarkecie to tylko w Castoramie. Na pewno jest lepiej niż w innych sklepach tego typu.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Castorama Polska?

Informator Nowy wpis
@Pytanie

6:15-14:30, 13-21:15

Leszek Nowy wpis
@Informator

Wiesz coś na temat poziomu wynagrodzenia w Castorama Polska? Zastanawiam się też, czy wraz z rosnącym stażem można tu liczyć na podwyżki. Mam nadzieję że posiadasz informacje na ten temat.

Bogna

Nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym można znaleźć jedynie wpisy klientów?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

chętna

Ile czeka się na telefon od wrzucenia CV do skrzynki ??

aj
@chętna

ta skrzynka jest zapełniona celowo?

gość

Art 23 i 24 KC i masz problem

Marek
@gość

Castorama Polska jest tak popularną firmą, że nie ukrywam, zdziwiłem się tak małą aktywnością w tym wątku. Nikt z Was nie ma nic do dodania na temat pracy w tym miejscu? Może znajdzie się osoba, która napisałaby, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca? Zachęcam do aktywnej dyskusji osoby mające informacje na ten temat.

aj
@gość

zmienili wlasciciela by ciąć koszta pracownicze?

Emil

Castorama Ełk w porządku. Chłopaki z magazynu potrafią więcej doradzić niż sprzedawcy plus dla nich

Wanda
@Emil

Dobrze zatem, że personel Castoramy w Ełku służył Ci pomocą i dobrą radą - to bardzo ważne. Jak często tam bywasz? Nie ukrywam, że chciałabym dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w Castoramie. Pracownicy, podpowiedzcie, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć na samym początku? Czy od razu jest to umowa o pracę?

Natalia

@liwon możesz coś więcej napisać na temat wysokości wynagrodzenia dla nowych pracowników? Wszyscy wiedzą, że jest to fundament każdej decyzji o zatrudnieniu w firmie.

liwon

Jeśli spełniasz ich wymagania @los to myślę, że warto spróbować, bo na zarobki narzekać raczej nie będziesz.

Senior

@lewy Składaj podanie i wtedy sam się przekonasz ile proponują. Znając Markety kokosów nie dadzą...ale omże się myle

GURU

odnośnie Radomia ktoś już został zawezwany na rozmowę kwalifikacyjną? Składałem na Kierownika sektora dość dawno i CIIISZA jak makiem zasiał....

gosc

Castorama Toruń Brico Depot Toruń. Obie dwie firmy stanowią ta sama grupę. Ogólnie warunki pracy są skandaliczne wszystko wyglada ladnie, pieknie, na papierze chdz tutaj tez bym mial zastrzezenia co do umow. 1.praca jak na umowe 2002 brutto nie jest warta swieczki mimo tego ze placa za niedziele ale tylko wybrani maja ten przywilej. 13,14 pensja zalezna od kierownika dzialu wiec jesli ktos podpadnie dostanie upomnienie to zapomnij o niej. socjal minimum jak w kazdej firmie marketowej,rozwoj zawodowy zerowy stanowiska sa juz obsadzone tzw.mordochlapami(osoba ktora pisze emaile to dyrektorow sklepu lub swoich kierownikow podpierd...)takze nawet kumpel z dzialu potrafi cie wpierd... w cos. ogolnie siec zyje z takich nowinek wiec jak ktos lubi podp... to praca idealna dla niego. co do urlopow niby sa zaplanowane za poczatku roku ale i tak sie wszystko zmienia wiec tez trzeba sie prosic, ale takze trzeba sie prosi o ciuchy robocze i srodki bh chodz w firmie przestrzegaja bhp to i tak musisz robic duzo rzeczy niebezpiecznych. kazda przebudowa wydana prze kierownika konczy sie zjebkam... wiec jesli jestes osoba ogarnieta i masz pomysly to nie w tej firmie(kaza robic cos z czegos bez czegos). podwyzek brak a zwolnic moga w kazdej chwili, wymagaja szczerosci a sami tylko klamia. dodam ze opinia jest stworzona przez pracownika tej grupy z bardzo dlugim stazem pracy na wysokim stanowisku. wiec jesli sie myle co do warunkow pracy w naszej sieci to zapraszam n rozmowe kwalifikacyjna.

byly bialy murzyn

Nie polecam tam pracować szczególnie na Grochowskiej w Warszawie. Dyrektor to zwykły cham, mobbing z jego strony jest na porządku dziennym. Pracownicy są sterroryzowani. Urlopu na zadanie mogą nie uznać i kazać ci przyjść do pracy. Czasami karzą stawić się w pracy w wolne dni bądź po godzinach na jakies głupie zebrania oczywiście nie płaca Ci za nie. Generalnie można by się rozpisywać. Generalnie maja pracowników za nic i straszą zwolnieniami.

Marian

WITAM MAM PYTANIE JAK WYGLĄDA PRACA JAKO POMOCNIK FIZYCZBNY W DZIALE OGRÓD W CASTORAMIE? KIEROWNIK MÓWIŁ ŻE CIĘŻKA PRACA CO MIAŁ NA MYŚLI?! WYKŁADANIE TOWARU DBANIE O PORZĄDEK ALE CIĘŻKA DLACZEGO???? PROSZĘ WAS O ODPOWIEDZI BO IDĘ DO PRACY TAM PO ŚWIĘTACH

emo

Kłamstwo. Tylko po znajomości można się dostać.

Pracownik_Castorama

Tak szukaja. Praktycznie biorą każdego z ulicy bo brakuje rąk do pracy. Wystarczy wrzucić do skrzynki CV i czekać na telefon. Na bank masz pracę. Właściwie każdy ma kto wrzuci CV do skrzynki bo naprawdę brakuje ludzi.

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

wieslaw

Kulisy pracy i to się dzieje na zapleczu średnio mnie interesuje. Jako klient castoramy zawsze jestem mile zaskoczony kompetencją obsługi, błyskawiczną i fachowa obsługa, a najbardziej podoba mi się to, że w castoramie zawsze znajduję to czego szukam. Pozdrawiam

castoodpad
@wieslaw

Praca może i nie była najgorsza na samym początku. Potem to już tylko gorzej, dyrektor pokazał co potrafi. Całkowicie zgadzam się z twoją opinią. Unikajcie tego (usunięte przez administratora) pracy jak ognia !

castoodpad
@wieslaw

Pierwsza odpowiedź miała być do kolegi wyżej :) Po ostatnich zmianach jako klient castoramy będziesz zaskoczony. Działy połączyli w sektory, brakuje obsługi, doradcy nie mają wiedzy na temat tego co sprzedają. Do tego dochodzi większy stres i coraz częstsze skargi klientów.

UN
@wieslaw

zgadzam sie z Twoja opinia,tylko ceny sa za wysokie.W Helen obok Castoramy o polowe nizsze i w Chacie rowniez,oczywiscie to co chcialem kpi.

...

Moja opinia na temat pracy w Casto jest taka ze może i praca nie jest zła kasa tez w miare ale Dyrektor to c (usunięte przez administratora) i prostak ma ludzi za nic zwalnia ludzi bez wiekszego powodu. Stosuje terror, ale kazdy siedzi cicho i nikt nic nie powie bo sie boi ze straci prace bo kto mu sie postawi od razu wylatuje. Wiec jesli zalezy na spokojnej pracy to nie polecam . I zastanow sie dwa razy nad złozeniem CV do tego pracodawcy.

(usunięte przez administratora) prawda była na szkoleniu w warszawie widać było że ciężko kuma no ale , brała przykład z jeszcze lepszej z Okęcia więc jak ma być nie szorstka czy jakaś inna jak mistrz jest jeszcze gorszy od ucznia. Pozwać ją do sądu i koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Ełk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama Polska