Castorama Polska

Opinie o Castorama Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

Pytam bo lubię
 Opinia

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Castoramie w Swarzędzu? Chodzi mi o stanowisko kasjera/kasjerki. Ile jest na start? Czy atmosfera fajna?

Tadeusz
 Opinia

Czasami może być gorący okres ale przecież tak nie dzieje się ciągle. Za leżenie też nikt nie zapłaci

TakNie1

@Tadeusz 15.10.2018 19:44

Rzeczywiście w firmie może bywać różnie. Raz jest korzystnie i wszystko idzie zgodnie z myślą, a innym razem wręcz przeciwnie, co tez wpływa na złe samopoczucie wśród pracowników. Napiszesz jednak proszę o tych dobrych aspektach pracy w Castorama Polska? Jakbyś miał komuś polecić tę firmę, jakich argumentów byś użył?

Daniel
 Opinia

Właśnie wracam z ogrodu zewnętrznego, w Poznaniu, gdzie grzecznie pytając niemiła Panią o baseny ogrodowe, dostałam odpowiedź 'trzeba pytać pracownika' - odpowiedziała siedząc przy wygaszonym już ekranie. A ta Pani przepraszam w poczty?

Tak2Nie

@Daniel 12.05.2018 15:12

Prawdopodobnie ta pani miała już na "dziś" dość (usunięte przez administratora) klientów, którym ciężko powiedzieć do pracownika ( czyt. do osoby) dzień dobry czy też dobry wieczór zanim zapytają o cokolwiek;) Kultura pracowników zawsze była i będzie po stokroć większa od klientów, gdyż to nam pracownikom narzucane są rygorystyczne przepisy i podejście do klienta ale proszę;) no ile można znosić (usunięte przez administratora) swołocz, patole i motłoch ;) Po za tym jak pani może nie zauważyła każdą opinię jako pracownika trzeba potwierdzić świadkami, danymi osobowymi i innymi niedorzecznymi pierdołami co stanowi duży kłopot w wypowiadaniu się. "POLSKA". W dodatku odpowiadam na post Daniela, który używa żeńskiej formy no błagam, jak tu poważnie rozmawiać, kiedy każdy z nas (pracowników ) musi się tłumaczyć z każdego słowa.

@Jebnięty 15.10.2018 18:42

Oh i jeszcze bardzo przepraszam nie miałem tu na myśli Pani, to tylko moja opinia na temat niektórych klientów. Zwykle przebieg rozmowy z klientami odbywa się w bardzo milej i entuzjastycznej atmosferze lecz trzeba tez wziąć pod uwagę uczucia pracownika. Sam często kończę dużo póżniej niż powinienem wg regulaminu pracy ale zawsze służę pomocą tylko czy aby napewno słusznie postępuję? Może lepiej postąpić jak wyżej wspomniana pani z poczty? Proszę się nad tym zastanowić;) Pozdrawiam

@Jebnięty 15.10.2018 18:48

Wszyscy mamy rodzinę, bliskich, znajomych z którymi chętnie się spotykamy. Dla niektórych osób praca to dom gdzie najchętniej wprowadzili by się do firmy z bliskimi gdzie zwykle to kierownicy i wyżej postawione osoby placówki a dla innych to zwyczajne żródło dochodu zapewniające im byt.

Opinia

Jak wygląda sytuacja w firmie? Czy coś się zmieniło od czasu ostatnich komentarzy? Wasza opinia będzie istotna dla osób rozważających podjęcie pracy w firmie Castorama Polska. Widnieje tu https://www.castorama.pl/praca/castorama#11 kilka ofert pracy w różnych województwach. Możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia czy atmosfery w pracy?

Olga
 Opinia

Szkoda, że na forum pracowniczym nikt nie pisze. Szukam pracy i miałam nadzieję na info.

Tak6Nie

Opinia

Czy w Castorama Polska jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Igor
 Opinia

Castorama Polska ma dobra opinię jako pracodawca. Handel nie jest lekki ale jeśli ktoś lubi to będzie zadowolony.

bezniku
 Opinia

ostatni mój wpis usunięto , był krytyczny wobec Casto swarzedz ale to była prawda , wiec usuwają .. uważajcie na tą placówkę , bo musisz lizać (usunięte przez administratora) dyrektorowi i kierownikowi , ponieważ inaczej nie istniejesz

Kolega handlowiec
 Opinia

Nie polecam pracy w Castorama Swarzędz , na start jest 1600 zł netto , pracy jest bardzo dużo ( wypłata nieadekwatna do pracy) ze względu iż bardzo dużo osób sie z niej zwalnia Przez co na osoby które jeszcze pracują przypada więcej pracy. Odradzam tam pracy szczególnie tez na magazynie. Totalna tragedia. Śmiech na sali ze za przerwę 30min pracuje sie 15 min dłużej np 7-15:15 i 13:21:15 mimo iż zamknięcie jest o 21 Hahaha. Dla kierownik zawsze jest " coś zle" nie będzie pewni bo same sterty , i ogólnie takie gadanie.

Tak10Nie

BRK
@Kolega handlowiec 22.08.2016 22:29

kierownik przyjęcia (M)

Badacz nastrojow
 Opinia

Sytuacja w tej castoramie jest conajmniej słaba.obiecywali premie podwyżki dodatkowe pieniadze za otwarcie sklepu.nic z tego!!!premie dostali tylko kierownicy.zwykly pracownik sie dla nich nie liczy.pracownicy sie wkurzyli i zaczelo sie masowe dawanie wypowiedzen czy l4 bo za tyle pracy sie tyle nie placi i teraz jeden pracownik wykonuje prace za ktore piwinno byc odpowiedzialne minimum 3osoby.castorama dzieli sie na kierownikow ktorzy najchetniej by w castotamie zamieszkali z rodzinami i jest ona dla nich darem od losu i pracownikow ktorzy maja ja za zlo konieczne.wiekszosc z nich nie wie ze jest duzo lepiej platnych ofert gdzie indziej.zacznijmy od kas: Pracuja tam same dziewczyny co jest oczywiscie slabe bo nie umia zorganizowac pracy.kierowniczki nie umia zarządzać pracownicami.dziewczyny zostaja codziennie minimum 20min dodatkowo bo trzeba sie rozliczyc.nie dostaja za to kasy.raczej robia wyłacznie popoludniowki bo na rano malo sie dzieje czyli caly dzień w piz##.jak nie dostana podwyzek do wakacji to mysle ze 70%sie zwolni bo chyba wszystkie szukaja juz nowej pracy.relacja kasjerki -kierowniczki bardzo slabe bo kierowniczki nic nie robia nic dobrego dla kasjerek.chyba boja sie dyrka ktory mnie odpycha na kilometr.niestety nie umia sie dziewczyny postawic w kwesti organizacji pracy :-( teraz magazyn:) To chyba najwieksza tragedia.chieliby zebys jezdzil na wszyskich rodzajach wozkow wind podnosnikow a placa slabiej jak wykladacz towaru w biedronce.najwiecej sprzedaje sie glazury i trzeba ja ciagle szykowac i kregoslup trzaska.jeden pracownik robi robote za trzech.do tego co chwila zdarza sie klient zdenerowowany ze za duzo czeka albo ze cos nie tak.super ekipa lacznie z kierownikiem ktory niestety nie ma sily glosu.wie ze zarabiaja za malo ale nic nie moze zrobic w tej kwesti.podobno od kwietnia dyrek chcce zeby kazdy zarabial 3000brutto.moze cos do niego wkoncu doszlo????

Tak12Nie

XXX
 Opinia

Również Pracowałem i uważam że wynagrodzenie jest zbyt niskie a zakres obowiązków jest bardzo duży.Ciągle brak ludzi i wygórowane wymagania.Nie polecam pracy w Castoramie szkoda waszego zdrowia i nerwów.

Tak3Nie

WWW
 Opinia

PRACOWAŁEM W FIRMIE CASTORAMA W KOMORNIKACH I STWIERDZAM ŻE BYŁ TO STRACONY CZAS.PRACA NIC NIE WARTA.CO CHWILA INNA DECYZJA I ZMIANA PLANÓW.JEST NA RYNKU WIELE INNYCH FIRM CO PŁACĄ LEPIEJ I NIE TRZEBA TAK ZASUWAĆ.KIEROWNICTWO POWINNO SIĘ ZASTANOWIĆ CZEMU LUDZIE ODCHODZĄ.PODZIWIAM TYCH CO ZOSTALI I PRACUJĄ.ŻYCZĘ IM DUŻO CIERPLIWOŚCI A KIEROWNICTWU DOCENIANIA SWOICH PRACOWNIKÓW BO NIESTETY ALE CZASY SIĘ ZMIENIŁY I PRACOWNIK DYKTUJE WARUNKI.

Tak5Nie

Miro
 Opinia

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie? Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej, chciałbym tu pracować!!

Opinia

Aktualnie pojawiło się kilka ofert pracy w Castorama Polska. Macie może informacje odnośnie zatrudnienia w Poznaniu? Może ktoś z Was pracuje w którymś z oddziałów i chciałby podzielić się informacjami na temat pracy w tej sieciówce. Będzie to bardzo przydatne dla wszystkich potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy.

Tak4Nie

log.istic
@Iza 24.07.2017 00:45

W Swarzędzu zmienił się dyrektor, więc w jakim kierunku pójdziemy nie wiadomo. Jedno wiem na pewno, w Swarzędzu są najwyższe stawki na start wśród okolicznych Castoram. Pracuje też tu były pracownik LM Swarzędz. Ciągle marudzi, że w C większe wymagania a niewiele większa kasa, ale pracuje już pół roku lub więcej, więc coś go tam trzyma. Na premie poza tymi "obowiązkowymi" nie ma co liczyć, zawsze są wydatki, które niwelują wypracowaną pulę. Komorniki póki co wielka niewiadoma (tylko dyrektor stary - wpierw Murawa potem rozruch Swarzedza, teraz rozruch Komornik). Murawa chyba od lat tak samo.

Tak14Nie

Anonim
 Opinia

Nie polecam pracy w CASTORAMA SWARZĘDZ - kierownictwo fatalne, za każdym razem patrzy się na Ciebie jak na debila, chociaż prace wykonuje sie dobrze :) Po prostu jakby chcieli zrobic z Ciebie debila. Z niemiła chęcią chodziło sie do tej pracy, bo jak juz widziało sie kierowniczki to sie odechciewało wszystkiego!

Tak16Nie

kamson
 Opinia

Słuchaj jak na poczatek to ciesz sie, że ie pracujesz na najniższej krajowej, bo mało kto daje wiecej niż najniższa, poza tym piszesz,ze na poczatek sie tyle dostaje,a Ty ile czasu już tam pracujesz? może za krótko? od razu nikt ci nie da 4 tysiecy, trzeb apopracowac troche

Tak12Nie

cukiereczek
 Opinia

a dlaczego ci którzy piszą o zarobkach 1500 netto co jest bzdurą nie wspominają o premiach z zysku 13 i 14 pensjach????

as
 Opinia

zarobki w Castoramie w Poznaniu na start? 2002 złote brutto-1500 złotych netto (stawka Biedronkowa) gorąco polecam!

kabi
 Opinia

castorama to bardzo duża sieć handlowa więc nie może dziwić to , że mają do zaoferowania w każdej chwili wiele ofert pracy. Najwięcej mają ich w Warszawie czego również można było się spodziewac. Widziałem że poszukują obecnie ludzie na stanowiska tj. sprzedawca czy też na stanowiska specajlistyczne.

przedownik
 Opinia

no widze, ze nikt tu jakos nie chce za bardzo odpowiadac tutaj w castoramie lepsze warunki niz np w obi albo birco? prosilbym o informacje bo nie mam za bardzo porownania a moze wy cos wiecie na ten temat i mozecie mi poradzic gdzie lepiej pracowac? najwazniejsze sa dla mnie zarobki oczywiscie. pozdrawiam

P
 Opinia

pracowałem tam przez wiele lat, ba nawet zostałem kierownikiem, ale właśnie wtedy zaczynają się schody, nie ważne już są twoje stosunki z pracownikami tylko cyferki i słupki, a spróbuj zachorować, przecież kierownik nie choruje, atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, ale jeśli chodzi o wyższe stanowiska to typowy wyścig szczurów, jeśli tylko lepiej Ci idzie natychmiast dowiesz się że jednak coś jest nie tak. jeśli ktoś szuka dobrej pracy, to nie tam, a i jeszcze jedno, na stanowisku z-ca kierownika i kierownika nie liczcie na pracę w cyklu 8 godzin, 10 to standard, a i tak zapłacą wam za 8. pozdrawiam i cieszę się że uwolniłem się z tego kieratu.

Tak11Nie

poinformowany!
 Opinia

Kierownik działu ochrony w castoramie w Poznaniu z tego co się dowiedziałem To (usunięte przez administratora) JEst to ograniczony człowiek, który nie jest za grosz kompetentny. Nie wiem jakim cudem tam pracuje. Człowiek ten nadaje się do pilnowania budki na budowie lub do siedzenia w domu i czytania gazetki. złożę na niego skargę za oskarżenie!

Tak1Nie

Krzysztof
 Opinia

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

Tak8Nie

Opinia

Najbardziej nie kompetentną osobą która pracuje w Castroramie w Poznaniu to kierownik działu ochrony brak kultury osobistej zachowanie typowego „dresiarza” na emeryturze, opryskliwy, chamski przekraczający swoje kompetencje każdego klienta traktuje jako potencjalnego(usunięte przez administratora) ! Kompletna porażka osoba ta powinna pracować w budce na parkingu samochodowym. Obsługa przez pracowników innych działów jest ok solidna, profesjonalna i miła.

Tak1Nie

Opinia

atmosfera przyjemna ludzie też, poza jedyną wkurzającą jednostką którą jest blond (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą o kogo chodzi o pseudo kierownika budowlanki reszta jest ok pozdro

Opinia

Słowa kojarzące się z Castorama (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .duze mozliwosci Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .OK Od jakiej stawki można negocjować pensję?1700 pln netto Najbardziej podobało mi się w Castorama:praca w ruchu Najbardziej nie podobało mi się w Castorama:zamieszanie

Tak2Nie

Zostaw opinię o Castorama Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.