Castorama Polska

Poznań

Opinie o Castorama Polska

Iza
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie pojawiło się kilka ofert pracy w Castorama Polska. Macie może informacje odnośnie zatrudnienia w Poznaniu? Może ktoś z Was pracuje w którymś z oddziałów i chciałby podzielić się informacjami na temat pracy w tej sieciówce. Będzie to bardzo przydatne dla wszystkich potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy.

log.istic
@Iza 24.07.2017, 00:45

W Swarzędzu zmienił się dyrektor, więc w jakim kierunku pójdziemy nie wiadomo. Jedno wiem na pewno, w Swarzędzu są najwyższe stawki na start wśród okolicznych Castoram. Pracuje też tu były pracownik LM Swarzędz. Ciągle marudzi, że w C większe wymagania a niewiele większa kasa, ale pracuje już pół roku lub więcej, więc coś go tam trzyma. Na premie poza tymi "obowiązkowymi" nie ma co liczyć, zawsze są wydatki, które niwelują wypracowaną pulę. Komorniki póki co wielka niewiadoma (tylko dyrektor stary - wpierw Murawa potem rozruch Swarzedza, teraz rozruch Komornik). Murawa chyba od lat tak samo.

Anonim

Nie polecam pracy w CASTORAMA SWARZĘDZ - kierownictwo fatalne, za każdym razem patrzy się na Ciebie jak na debila, chociaż prace wykonuje sie dobrze :) Po prostu jakby chcieli zrobic z Ciebie debila. Z niemiła chęcią chodziło sie do tej pracy, bo jak juz widziało sie kierowniczki to sie odechciewało wszystkiego!

kamson
użytkownik zarejestrowany

Słuchaj jak na poczatek to ciesz sie, że ie pracujesz na najniższej krajowej, bo mało kto daje wiecej niż najniższa, poza tym piszesz,ze na poczatek sie tyle dostaje,a Ty ile czasu już tam pracujesz? może za krótko? od razu nikt ci nie da 4 tysiecy, trzeb apopracowac troche

Kolega handlowiec

Nie polecam pracy w Castorama Swarzędz , na start jest 1600 zł netto , pracy jest bardzo dużo ( wypłata nieadekwatna do pracy) ze względu iż bardzo dużo osób sie z niej zwalnia Przez co na osoby które jeszcze pracują przypada więcej pracy. Odradzam tam pracy szczególnie tez na magazynie. Totalna tragedia. Śmiech na sali ze za przerwę 30min pracuje sie 15 min dłużej np 7-15:15 i 13:21:15 mimo iż zamknięcie jest o 21 Hahaha. Dla kierownik zawsze jest " coś zle" nie będzie pewni bo same sterty , i ogólnie takie gadanie.

cukiereczek

a dlaczego ci którzy piszą o zarobkach 1500 netto co jest bzdurą nie wspominają o premiach z zysku 13 i 14 pensjach????

as

zarobki w Castoramie w Poznaniu na start? 2002 złote brutto-1500 złotych netto (stawka Biedronkowa) gorąco polecam!

kabi
użytkownik zarejestrowany

castorama to bardzo duża sieć handlowa więc nie może dziwić to , że mają do zaoferowania w każdej chwili wiele ofert pracy. Najwięcej mają ich w Warszawie czego również można było się spodziewac. Widziałem że poszukują obecnie ludzie na stanowiska tj. sprzedawca czy też na stanowiska specajlistyczne.

przedownik
użytkownik zarejestrowany

no widze, ze nikt tu jakos nie chce za bardzo odpowiadac tutaj w castoramie lepsze warunki niz np w obi albo birco? prosilbym o informacje bo nie mam za bardzo porownania a moze wy cos wiecie na ten temat i mozecie mi poradzic gdzie lepiej pracowac? najwazniejsze sa dla mnie zarobki oczywiscie. pozdrawiam

P

pracowałem tam przez wiele lat, ba nawet zostałem kierownikiem, ale właśnie wtedy zaczynają się schody, nie ważne już są twoje stosunki z pracownikami tylko cyferki i słupki, a spróbuj zachorować, przecież kierownik nie choruje, atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, ale jeśli chodzi o wyższe stanowiska to typowy wyścig szczurów, jeśli tylko lepiej Ci idzie natychmiast dowiesz się że jednak coś jest nie tak. jeśli ktoś szuka dobrej pracy, to nie tam, a i jeszcze jedno, na stanowisku z-ca kierownika i kierownika nie liczcie na pracę w cyklu 8 godzin, 10 to standard, a i tak zapłacą wam za 8. pozdrawiam i cieszę się że uwolniłem się z tego kieratu.

poinformowany!

Kierownik działu ochrony w castoramie w Poznaniu z tego co się dowiedziałem To (usunięte przez administratora) JEst to ograniczony człowiek, który nie jest za grosz kompetentny. Nie wiem jakim cudem tam pracuje. Człowiek ten nadaje się do pilnowania budki na budowie lub do siedzenia w domu i czytania gazetki. złożę na niego skargę za oskarżenie!

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

Najbardziej nie kompetentną osobą która pracuje w Castroramie w Poznaniu to kierownik działu ochrony brak kultury osobistej zachowanie typowego „dresiarza” na emeryturze, opryskliwy, chamski przekraczający swoje kompetencje każdego klienta traktuje jako potencjalnego(usunięte przez administratora) ! Kompletna porażka osoba ta powinna pracować w budce na parkingu samochodowym. Obsługa przez pracowników innych działów jest ok solidna, profesjonalna i miła.

atmosfera przyjemna ludzie też, poza jedyną wkurzającą jednostką którą jest blond (usunięte przez administratora) wszyscy wiedzą o kogo chodzi o pseudo kierownika budowlanki reszta jest ok pozdro

Słowa kojarzące się z Castorama (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .duze mozliwosci Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .OK Od jakiej stawki można negocjować pensję?1700 pln netto Najbardziej podobało mi się w Castorama:praca w ruchu Najbardziej nie podobało mi się w Castorama:zamieszanie

Zostaw opinię o Castorama Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska