Opinie o Castorama Polska w Poznań Murawa 39

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Castorama Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Castorama Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Poznań Murawa 39

Pytam bo lubię

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Castoramie w Swarzędzu? Chodzi mi o stanowisko kasjera/kasjerki. Ile jest na start? Czy atmosfera fajna?

Tadeusz

Czasami może być gorący okres ale przecież tak nie dzieje się ciągle. Za leżenie też nikt nie zapłaci

@Tadeusz

Rzeczywiście w firmie może bywać różnie. Raz jest korzystnie i wszystko idzie zgodnie z myślą, a innym razem wręcz przeciwnie, co tez wpływa na złe samopoczucie wśród pracowników. Napiszesz jednak proszę o tych dobrych aspektach pracy w Castorama Polska? Jakbyś miał komuś polecić tę firmę, jakich argumentów byś użył?

Iza

Jak wygląda sytuacja w firmie? Czy coś się zmieniło od czasu ostatnich komentarzy? Wasza opinia będzie istotna dla osób rozważających podjęcie pracy w firmie Castorama Polska. Widnieje tu https://www.castorama.pl/praca/castorama#11 kilka ofert pracy w różnych województwach. Możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia czy atmosfery w pracy?

Olga

Szkoda, że na forum pracowniczym nikt nie pisze. Szukam pracy i miałam nadzieję na info.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Castorama Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Igor

Castorama Polska ma dobra opinię jako pracodawca. Handel nie jest lekki ale jeśli ktoś lubi to będzie zadowolony.

bezniku

ostatni mój wpis usunięto , był krytyczny wobec Casto swarzedz ale to była prawda , wiec usuwają .. uważajcie na tą placówkę , bo musisz lizać (usunięte przez administratora) dyrektorowi i kierownikowi , ponieważ inaczej nie istniejesz

Kolega handlowiec

Nie polecam pracy w Castorama Swarzędz , na start jest 1600 zł netto , pracy jest bardzo dużo ( wypłata nieadekwatna do pracy) ze względu iż bardzo dużo osób sie z niej zwalnia Przez co na osoby które jeszcze pracują przypada więcej pracy. Odradzam tam pracy szczególnie tez na magazynie. Totalna tragedia. Śmiech na sali ze za przerwę 30min pracuje sie 15 min dłużej np 7-15:15 i 13:21:15 mimo iż zamknięcie jest o 21 Hahaha. Dla kierownik zawsze jest " coś zle" nie będzie pewni bo same sterty , i ogólnie takie gadanie.

BRK
@Kolega handlowiec

kierownik przyjęcia (M)

XXX

Również Pracowałem i uważam że wynagrodzenie jest zbyt niskie a zakres obowiązków jest bardzo duży.Ciągle brak ludzi i wygórowane wymagania.Nie polecam pracy w Castoramie szkoda waszego zdrowia i nerwów.

WWW

PRACOWAŁEM W FIRMIE CASTORAMA W KOMORNIKACH I STWIERDZAM ŻE BYŁ TO STRACONY CZAS.PRACA NIC NIE WARTA.CO CHWILA INNA DECYZJA I ZMIANA PLANÓW.JEST NA RYNKU WIELE INNYCH FIRM CO PŁACĄ LEPIEJ I NIE TRZEBA TAK ZASUWAĆ.KIEROWNICTWO POWINNO SIĘ ZASTANOWIĆ CZEMU LUDZIE ODCHODZĄ.PODZIWIAM TYCH CO ZOSTALI I PRACUJĄ.ŻYCZĘ IM DUŻO CIERPLIWOŚCI A KIEROWNICTWU DOCENIANIA SWOICH PRACOWNIKÓW BO NIESTETY ALE CZASY SIĘ ZMIENIŁY I PRACOWNIK DYKTUJE WARUNKI.

Miro

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie? Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej, chciałbym tu pracować!!

Iza

Aktualnie pojawiło się kilka ofert pracy w Castorama Polska. Macie może informacje odnośnie zatrudnienia w Poznaniu? Może ktoś z Was pracuje w którymś z oddziałów i chciałby podzielić się informacjami na temat pracy w tej sieciówce. Będzie to bardzo przydatne dla wszystkich potencjalnych zainteresowanych ofertami pracy.

log.istic
@Iza

W Swarzędzu zmienił się dyrektor, więc w jakim kierunku pójdziemy nie wiadomo. Jedno wiem na pewno, w Swarzędzu są najwyższe stawki na start wśród okolicznych Castoram. Pracuje też tu były pracownik LM Swarzędz. Ciągle marudzi, że w C większe wymagania a niewiele większa kasa, ale pracuje już pół roku lub więcej, więc coś go tam trzyma. Na premie poza tymi "obowiązkowymi" nie ma co liczyć, zawsze są wydatki, które niwelują wypracowaną pulę. Komorniki póki co wielka niewiadoma (tylko dyrektor stary - wpierw Murawa potem rozruch Swarzedza, teraz rozruch Komornik). Murawa chyba od lat tak samo.

Nie polecam pracy w CASTORAMA SWARZĘDZ - kierownictwo fatalne, za każdym razem patrzy się na Ciebie jak na debila, chociaż prace wykonuje sie dobrze :) Po prostu jakby chcieli zrobic z Ciebie debila. Z niemiła chęcią chodziło sie do tej pracy, bo jak juz widziało sie kierowniczki to sie odechciewało wszystkiego!

kamson

Słuchaj jak na poczatek to ciesz sie, że ie pracujesz na najniższej krajowej, bo mało kto daje wiecej niż najniższa, poza tym piszesz,ze na poczatek sie tyle dostaje,a Ty ile czasu już tam pracujesz? może za krótko? od razu nikt ci nie da 4 tysiecy, trzeb apopracowac troche

cukiereczek

a dlaczego ci którzy piszą o zarobkach 1500 netto co jest bzdurą nie wspominają o premiach z zysku 13 i 14 pensjach????

as

zarobki w Castoramie w Poznaniu na start? 2002 złote brutto-1500 złotych netto (stawka Biedronkowa) gorąco polecam!

kabi

castorama to bardzo duża sieć handlowa więc nie może dziwić to , że mają do zaoferowania w każdej chwili wiele ofert pracy. Najwięcej mają ich w Warszawie czego również można było się spodziewac. Widziałem że poszukują obecnie ludzie na stanowiska tj. sprzedawca czy też na stanowiska specajlistyczne.

przedownik

no widze, ze nikt tu jakos nie chce za bardzo odpowiadac tutaj w castoramie lepsze warunki niz np w obi albo birco? prosilbym o informacje bo nie mam za bardzo porownania a moze wy cos wiecie na ten temat i mozecie mi poradzic gdzie lepiej pracowac? najwazniejsze sa dla mnie zarobki oczywiscie. pozdrawiam

P

pracowałem tam przez wiele lat, ba nawet zostałem kierownikiem, ale właśnie wtedy zaczynają się schody, nie ważne już są twoje stosunki z pracownikami tylko cyferki i słupki, a spróbuj zachorować, przecież kierownik nie choruje, atmosfera pomiędzy pracownikami jest ok, ale jeśli chodzi o wyższe stanowiska to typowy wyścig szczurów, jeśli tylko lepiej Ci idzie natychmiast dowiesz się że jednak coś jest nie tak. jeśli ktoś szuka dobrej pracy, to nie tam, a i jeszcze jedno, na stanowisku z-ca kierownika i kierownika nie liczcie na pracę w cyklu 8 godzin, 10 to standard, a i tak zapłacą wam za 8. pozdrawiam i cieszę się że uwolniłem się z tego kieratu.

poinformowany!

Kierownik działu ochrony w castoramie w Poznaniu z tego co się dowiedziałem To (usunięte przez administratora) JEst to ograniczony człowiek, który nie jest za grosz kompetentny. Nie wiem jakim cudem tam pracuje. Człowiek ten nadaje się do pilnowania budki na budowie lub do siedzenia w domu i czytania gazetki. złożę na niego skargę za oskarżenie!

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Castorama Polska