Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.

Opinie o Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.

gość_gość

Potwierdzam, atmosfera faktycznie słaba....żeby nie powiedzieć koszmarna. Dobrze mają tam Managerowie, ponieważ albo są rodziną albo przyjaźnią się z poprzednich miejsc pracy, bo nikt tam z przypadku nie trafia. Faktycznie ani wiedzy ani strategii na biznes, bo przecież w razie kłopotów są koledzy. Za dużo managerów, za mało rąk do pracy. Faktycznie, potwierdzam że oprócz kadry zarządzającej zarabia się słabo lub bardzo słabo- obiecują, obiecują i jeszcze raz obiecują a oczekują więcej i więcej i więcej, praca dla korpoldków i ludzi bez ambicji. Bardzo duża rotacja pracowników szeregowych. Odradzam- ani kariery, ani zarobków.

drukarka

@były a co dokłądnie masz na my sli mówiąc że zarobki są mizerne? Jeśli jest słaba atmosfera to już firma dużo traci w moich oczach, moim zdaniem jest to jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia...

były

Nie ma ogłoszeń bo korzystają z zewnętrznych firm headhunterskich Ja nie polecam tego pracodawcy. Atmosfera jest do bani, kadra zarządzająca o niewielkiej wiedzy a ogromnych aspiracjach I wymaganiach wobec podwładnych zarobki mizerne. niby proponują premie I prowizje ale w rzeczywistości robią wszystko żeby ich nie wypłacić.

Znasz pracę w firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o.