Selpo

Kielce

Selpo

Opinie o Selpo

Bartosz

Selpo na swojej stronie internetowej udostępniło możliwość skorzystania z specjalnego formularza do kontaktu z firmą. Czy jest on też odpowiednim miejscem do wysłania własnego cv? Może ktoś podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie?

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Selpo na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kielce i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Anuszka

Praca jest w małej prywatnej firmie. Jeśli chodzi o prace dla kobiet takich jak ja to praca raczej niestresująca, ale w trybie 3-zmianowym. Nie można liczyć na coś więcej niż minimalna, raz na 3 tygodnie praca również w sobotę. Faceci na maszynach mają troszkę lepsze warunki finansowe, ale o wiele większą odpowiedzialność - zdarza się, że się napracują. Brak jakichkolwiek innych bene-fitów. Szef raczej w porządku idzie się dogadać, choć jak każdy człowiek ma swoje humory. Praca jak praca, nie jest to firma marzeń, ale pensja na konto wpływała mi zawsze na czas. Praca dobra na start lub na okres przejściowy

Lila
@Anuszka 28.03.2016 21:48

Anuszka powiedz mi czy jest szansa dostania się do pracy w tej firmie gdy nie posiada się żadnego doświadczenia w pracy? Czy mam szansę na prace jeżeli nie ma ogłoszeń o przyjęcie? Co i jak powinnam starac sie o pracę tam?

Szukasz pracy?

roki 1972

Tak pracowalem w tej firmie. W Stąporkowie.Omijac z daleka Szef nakazuje chodzić. w soboty chociaż. Niema tego w umowie.Bo jest od poniedzialku do piątku. Jeszcze raz omijać. tą firmę.z daleka.

Zostaw opinię o Selpo - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selpo