Ergis
2 160 188 5 1
Byly pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Chciałbym odpowiedzieć ci obserwatorze że to co piszesz to kompletne bzdury. I tak nawet nie wiesz ile ważył wałek. Nie żadne 5kg ale więcej i nie tylko zwijalem ale streczowalem ciagnalem wózki zgrzewalem na Niemcy. Nawet naswietlilem sprawę pakowania tuby aby ułatwić pracę sobie i innym ale nikt nie chciał mnie słuchać bo to metody chyba IXV wiek. Wszystko bardzo dokładnie. Lepiej trzeba było , obserwować, paskudna B z maga która nie dość że nic nie potrafi to jeszcze poniza i gnebi ludzi. W maszynę nie wnikalem gdyż mnie zbesztano a poza tym to aż strach żeby sobie krzywdy nie zrobić. Ergis to tragedia ruina i złom. I traktowanie ludzi. Jak wy traktuje ie ludzi to obłęd. Żadnej oglady że o zwykłej atmosferze nie wspomnę. Było parę osób które były mile ale to kilka. Zwolnili Ukrainca który przyjechał po świętach teraz jest załamany bo nie wie gdzie się podziac(usunięte przez administratora) Jesteście parobkami na usługach p... Ch kapitalistow. Którzy doprowadza zakład do ruiny a was wywala na zbity pysk. Ja na szczęście nie. Szkoda tylko tych ludzi w zakładzie którzy są w porządku. Nie ma co. Pozdrawiam.

Nazwa działu: Produkcja

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pracy w ergis wąbrzeźno. Byłem pracownikiem na przewijarce maag. Praca wydawałoby się nie najgorsza jak a warunki ergis. Ale to jedynie pozory. Cały czas coś i niekiedy dosyć ciężko. Ale nie o tym. Najgorsze co było to atmosfera brak możności porozumienia z prowadzącymi. Niemal ciągle umniejszanie vmiejetnosci. Zwłaszcza jednej z nich. Ale czego nie dało się wytrzymać to ingerencja w moje zachowanie i obrzydliwe ponizanie. Osoba ta pracvjac tyle lat sama nie potrafiła wiele rzeczy jak to stwierdził kiedyś w rozmowie ze mną mistrz. Ale jej zachowanie doprowadziło do tego iż mvsial em się zwolnić. Zachowanie mistrza również było skandaliczne stwierdził iż one pracowały za mnie. A ja z czymkolwiek sobie nie radzilem co jest absolutna nieprawda. Nie polecam pracy komukolwiek w tej firmie. Niestety prawda jest taka że rządzi tzw stara gwardia a lvdzi rzetelnych i vczciwych się nie docenia. W svmie jestem zadowolony ze nie pracvje w ergisie. Nie jest to warte czegokolwiek. Pozdrawiam

Patologia
@Były pracownik

Nie masz się czym przejmować wszędzie lepiej niż w ergu. A na Maagu pracują gwiazdy dfm-u co jedna to gorsza.

Reksio
@Patologia

Natalia S. Ty (usunięte przez administratora) i tyle w temacie.

Obserwator Nowy wpis
@Były pracownik

Chłopie miałeś rok na nauczenie się czegokolwiek dotyczącego maszyny ,systemu etc , a nie się użalasz jak chłopiec , z Twojej strony żadnej inicjatywy, to czego Ty oczekiwałeś ? Siedzieć sobie w koncie po cichu i pakować wałeczki po 5 kg? Dobre .

Dill hg Nowy wpis
@Obserwator

Piękny kur.a jesteś konfident pierwsza klasa średniowieczny system średniowieczne maszyny brawo 5 kg wałeczki zwijaj asfalt i do grubej leć na spowiedź masz tyle samo w głowie co (usunięte przez administratora) mistrz meta na cyklu.

Tak4Nie

Czy dyżury międzyświąteczne w Ergis obstawiają najmłodszymi stażem?

Kozak Nowy wpis
@Pytanie

Dobre ale masz mażenia zazdroszczę kreatywności za dwa lata to każdy będzie na tygodniówce z Randsztadu. Bo za te grosze to tylko wariat przyjdzie na tydzień i ucieknie z tamtąd.

Hanna

Czy firma Ergis prowadzi program praktyk dla studentów? Jak można się ubiegać o takie praktyki i jak one wyglądają jeśli chodzi o zakres obowiązków?

Nazwa działu: Produkcja

Tony, ustań na bramie i powiedz to w oczy tym ciężko pracującym ludziom. I w te oczy Im spójrz. Dla mnie jesteś tchórzem. Firma w porządku, socjalne, pensja na czas, nagrody, wsparcie w ciężkich sytuacjach życiowych, pożyczki z kasy jak i z socjalnego na remont. Basen, piłka. Czego Ty Tony chcesz? Lepiej masz? to dziękuj Bogu, a jak masz gorzej to nie zazdrość innym.

Tony
@Fqurwiony

He widać dziecie ergisu gratuluję piętnaście lat straciłem życia przez twój kochany ergis teraz siedem tysięcy na rękę przy minimum wysiłku a wy tam dalej będziecie zapier.alać za te nędzne ochłapy. Pomoc w ciężkiej sytuacji he parodia zwłasnej kieszeni nie dadzą tylko zbiórki od pracowników robią. Tak się nie spinaj bo pewnie pierwszy w kolejce jesteś do wchodzenia w (usunięte przez administratora) pozdrowienia miłego dnia.

Tak6Nie
Bychu
@Fqurwiony

Pracownik zadowolony to pracownik dobrze wynagradzany a Ergis tego nie zapewnia, po 30 latach pracy 2 tys. to naprawdę nie jest sukces dla firmy a to, że pensja jest na czas wypłacana to psi obowiązek firmy. Nagrody? kto dostaje nagrody , kto kiedykolwiek dostał nagrodę? Premia raz jest raz nie ma,wystarczy wziąć jeden dzień zwolnienia lekarskiego ( czasami jest konieczność) i mimo że cały miesiąc pracowało się uczciwie i norma wykonana to z premią można się pożegnać. Socjalne? tylko za wczasy, święta jakby nie istniały, mydło śmierdzące i ręczniki pylące ( dziwna tkanina). Urlopy? nigdy nie miałem urlopu 2-tygodniowego ( oczywiście to zależy od wydziału), z wielkiej laski po wielkich prośbach pojedyncze dni urlopu, chyba , że maszyna stoi, wtedy jest urlop, ale na życzenie mistrza.

Ranking

Nazwa działu: Produkcja

Debil???? jo dzięki pisz na tela a nie zmazy piszesz publicznie.

Tak3Nie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Ergis? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Stary wyga
@Pytanie

Zależy na jakim dziale robisz na mkf-e przeważnie pracują na pecie bo oni nie mają rodzin a góra pazerna na tony jest ludzi mają za gów.o.

@Stary wyga

To w innych działach jest lepiej? Atmosfera jest lepsza? dzięki za info.

Stary wyga
@Hanna

Święta wolne zależy jaki kaprys kierownictwa ale z roku na rok coraz gorzej nie polecam tej firmy nikomu gdybym nie musiał tu siedzieć to już dawno bym odszedł czepiają się już o byle co.Wpis jednej osoby którą znam prywatnie mówi o prawdzie bo chłopaka gnoje potraktowali naprawdę źle powinni mu płacić za mobbing nawet straszyli że nie dostanie się do innej firmy .

Nowy

Witam jestem nowym pracownikiem zatrudnionym na dziale mkf jeżeli by miał ktoś namiary na osobę która pracowała dość długi czas wiem że ma ksywe borek mam parę pytań odnośnie maszyny za wszelką pomoc dziękuję.

Bartosz
@Nowy

Ostatni znany mi kontakt do niego :(usunięte przez administratora) nie obiecuje że ci pomoże już sporo czasu tam nie pracuje.

@Nowy

Nowy jeżeli nigdy nie popełniłeś żadnego poważnego błędu to pierwsze twoje zdanie to właśnie ten błąd. A się nie wychylaj z tym że mnie szukasz bo pewnie już jesteś na celowniku paru donosicieli ,co do maszyn nie mam zamiaru mieć nic wspólnego z tą firmą i nie pisz więcej bo sobie tylko problemów narobisz.

Tak33Nie1
Zygi
@Nowy

Nowy uważaj bo zbysiu z okna patrzy a ten luj widzi wszystko poza swoim debilizmem.

Tak8Nie
Nazwa działu: Produkcja

He wiesz gdzie ja to mam niech usuwają. Całe kadry i resztę darmozjadów z biurowca pozdrawiam środkowym palcem. Więcej szacunku mam dla sprzątaczek i osób pracujących na produkcji. Najwyraźniej zapomnieli kto na kogo pracuje,gdy się komuś nie podoba moja opinia to piszcie adres jeszcze w kadrach macie ,może jakieś groźby czy coś nie ruszają mnie takie rzeczy po tylu latach w tym Majdanku człowiek się odpornił na tego typu zagrania.

Tak19Nie
Gola

Pracuję w firmie od kilku lat na stanowisku biurowym. Uważam, że panuje tutaj bardzo dobra atmosfera, ludzie są bardzo pomocni. To firma, z którą niejedni związali się na lata. Polecam. Mi się pracuje bardzo dobrze, nie mogę narzekać :)

Tak4Nie13

Two 4 player
@Gola

Biuro a produkcja to dwa światy ;) zacznijcie szanować pracowników

Tak8Nie1
@Gola

Związali się, jak w kabarecie ,,Tey", poprzez kasę zapomogowo - pożyczkową. :-)

Radio Maryja
Nazwa działu: Produkcja

Nie pozdrawiam wiecznie płaczącego mieszarkowego z mkf-u weź się chłopaku za siebie a nie się ze szlaufem prowadzasz po mieście.

Tak9Nie
@Radio Maryja

Niestety, nie wiem, do kogo właściwie skierowałeś swój komentarz. Wlałabym, żebyś powiedział coś na temat ogólnych warunków pracy w Ergis. Zastanawiałam się nad tym, by tam aplikować. Wiesz może, czy wymagają wcześniejszego doświadczenia?

Radio Maryja
@Hanna

Ogólne warunki w firmie to jak przejść przez piekło na boso co do doświadczenia pracowników zostało tylko paru co nie mają wyboru lub dobrze im płacą.Nowi się wykruszają po paru dniach jak zaczynają kojarzyć co jest grane.Sam się zastanawiam co ja tu robię ale już niedługo spadam z tego cyrku.

Www.

Witam ciekawi nas czy na DFM docenią w końcu pracowników z ergu pracuję tu ponad 30 lat . Prowadząc maszynę. Ale zarobki nie są dużo większe od chłopców z Ranstadu .

Kiler
@Www.

Nie docenili i nie będą doceniac

Fqurwiony

Jeżeli badanie alkomatem wskazało u Ciebie stężenie alkoholu 0,09 mg/l w wydychanym powietrzu lub 0,19 promila we krwi, wówczas nie popełniłeś wykroczenia prowadzenia samochodu w stanie po użyciu alkoholu. Ale jeśli wykazało 0,07 to można wywalić dobrego pracownika. Oczywiście w Ergis S.A. w Wąbrzeźnie. Polityka czy głupota?

adio
@Fqurwiony

Zanim doszedł by na miejsce pracy i się przebrał nie miałby nic. Dlaczego np. w Niemczech można pić piwo w pracy 1 czy 2. Na pewno po piwie mają znacznie wiecej. Chory przepis z tym alkoholem

Państwowy alkomat
@Fqurwiony

Ale owa firma prowadzi własną politykę przestrzegania trzeźwości swoich pracowników. Zapewne w umowie wszystko masz czarno na białym, wiec nie miej pretensji do świata tylko do siebie. Pozdrawiam serdecznie

Pani z Torunia
Nazwa działu: Produkcja

Na zarobki nie było co narzekać, aczkolwiek żadne pieniądze nie wynagrodzą tego co się tam działo, i mam nadzieję, że teraz po zmianach struktur będzie już tylko lepiej, i to o czym napiszę niżej okaże się być już nieprawdą... 1. Złe warunki pracy na produkcji - brak wentylacji, używanie sadzy jako barwnika (przestarzała metoda i niesamowicie brudząca), wieczne zapylenie na hali produkcyjnej, brak odpowiednich zabezpieczeń przy maszynach, maszyny sprzed ćwierćwiecza, często niedostosowane do produkowanych wyrobów (chociażby brak zmieniacza sit przy produkcji regranulatów). 2. Złe, bądź lekceważące traktowanie pracowników - wyzwiska, krzyki, ciągłe umniejszanie umiejętności, ciągłe "dorzucanie" obowiązków pracownikowi, zarówno przez przełożonego, jak również przez innych pracowników, brak wsparcia u przełożonego, często lekceważący stosunek do wypowiedzi, przymuszanie do podpisania jakiejś decyzji, w celu zrzucenia odpowiedzialności. Ciągłe telefony po pracy z duperelami, kierownik przymuszał do nadgodzin, których ani nie wypłacali, ani nie można było odebrać (jednakże z nowym Dyrektorem nadgodziny są traktowane, tak jak powinny - można je odebrać). Grożenie przez kierownika, że będzie się odpowiadać finansowo za coś za co nie było się odpowiedzialnym. Mogłabym na prawdę wiele wymienić przykładów złego traktowania pracownika... Tam panowała taka atmosfera, że na samą myśl, że trzeba iść do pracy chciało się płakać, wyć...! Szybko zrezygnowałam z tej pracy, bo nie pozwolę się traktować jak śmiecia. Aczkolwiek tak jak wspomniałam wyżej, nastąpiły zmiany w strukturach, kierownik, który stosował wobec mojej osoby mobbing zrezygnował już pracy i jego stanowisko przejęła osoba, z którą bardzo dobrze mi się współpracowało. Również zmienił się Dyrektor dywizji, który już nie lekceważy zgłaszanych mu spraw, m.in. tych dotyczących nieodpowiedniego zachowania się kierownika, czy też innych pracowników. Nie napiszę, że nie polecam tej firmy - nie polecałabym, gdyby na stanowisku kierowniczym nadal tkwiła ta sama osoba, co stosowała (usunięte przez administratora), ale teraz po zmianach (w moim odczuciu pozytywnych) sami powinniście wyrobić swoją opinię.

Tak10Nie2
Two 4 Player
@Pani z Torunia

Za tą płace jest za dużo obowiązków brak rozmów z pracownikami co można by poprawić niestety ta firma jest nastawiona na największy zysk niestety kosztem pracownika

Tak4Nie1
Pan nie z Torunia
@Pani z Torunia

Najłatwiej swój brak kompetencji zwalić na wszystkich. Najtrudniej zauważyć swoje braki. Ucieczka niczego nie załatwia. Z następnej pracy też uciekniesz jak nie będziesz sobie radzić?

Tak6Nie4
Two 4 player
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje tu od jakiegoś czasu i powiem tak na dziale którym pracuje to dzieje się jakaś kpina zlikwidowano mistrzów nie wiadomo do kogo się zgłosić o wolne itp co do płacy to ochłap miała być podwyżka na przedłużenie umowy obiecanki cacanki premie po 80zl na ręke bo niby kasy nie ma czepianie sie o wszystko (pozdrawiam Pawełek B) ogólnie atmosfera między pracownikami spoko ale "góra" to porażka nad ludzie gdzie pracownik ma robić ile wejdzie

APRIL29

Tyle się mówi o strajku nauczycieli, a w firmie taka miła niespodzianka :) można... można "Moi Drodzy, piszę ten mail w czwartek w nocy, nie wiadomo więc co się wydarzy w związku ze strajkiem nauczycieli. Gdyby ten jednak zaczął się od poniedziałku wiemy, że wielu z Was będzie miało poważny problem w zorganizowaniu opieki nad dziećmi. W tej wyjątkowej sytuacji wyrażamy zgodę, byście zabrali dzieci do Firmy. Sytuacja jest nadzwyczajna, będzie wymagała od nas wszystkich dużej improwizacji, będziemy na bieżąco wymyślać rozwiązania. Myślę, że można by zorganizować jakieś formy dyżurów rodziców w miejscach, gdzie będzie kilkoro/kilkunaścioro dzieci, by czuły się bezpiecznie i były pod właściwą opieką (sale konferencyjne?). Powiedzcie nam jak możemy Wam pomóc, żeby zorganizować im czas i pomóc Wam w zadbaniu o nie".

Tak5Nie4

Szczery

Płatność nie jest zła atmosfera taka że chce się iść ale latająca grupka osób na kuchni wymyslajaca sprzątanie pokazująca paluszkami co sprzątnąć to przesada bo jest sprzątane wymyślając bzdety o porządku lub robienie zdjęć jakiś kawałeczków brudu to już debilizm bo trzeba być ślepym żeby molestować ludzi o sprzątanie a nie widzieć jak w czasie deszczu woda kapie na głowę cieknie po ścianach po gniazdkach a przy mieszadle robi się kaloza jeśli nie ma pieniędzy na tego typu zeczy to może warto zwolnić bandę idiotów robiących test białej rękawiczki a olewajacych bezpieczeństwo pracownika który (usunięte przez administratora) w pyle i prosi tylko o to aby było bezpiecznie czemu my mamy sprzątać na zawołanie gdy osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mają je w (usunięte przez administratora) jeśli ma być tak to w umowie należy uwzględnić to że trzeba brać ze sobą gumaki i parasol bo pada na łeb sprawa ciągnąca się od ponad dwóch lat a gdy po deszczu przychodzi ocieplenie tynk spada na głowę lub sypie się na posadzkę po takim zalaniu to normalne ale lepiej robić zdjęcia pod windami ????????

Bidon
@Szczery

Płatność nie jest zła, czy 2 tys. po 38 latach pracy to rzeczywiście nie jest źle? I problem z urlopem, bo nie ma kto cię zastąpić na maszynie? każdy dzień urlopu wyszarpany i wykłócony z mistrzem! a o tygodniu urlopu nie ma co marzyć! Oczywiście to zależy na jakim wydziale, nie mówiąc o personelu wyższym, który ma rozum i sprawdza się w tej pracy, to po jakimś czasie z nie ucieka.

kolargol

Generalnie polecam pracę w firmie. Marudzących wszędzie można znaleźć.

Prezes
@kolargol

Te Kolargol a ile ci płacą bo odpowiedz to dość płytka jeśli bezpieczeństwo pracownika nazwane jest marudzeniem to dyrektorka niech się weźmie za swoje obowiązki a nie lata i zdjęcia pustych palet robi????????????i marudzi że jest (usunięte przez administratora)

Hanna

@adio, czy jesteś obecnym pracownikiem Ergis? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez pracodawcę? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Ergis? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Fqurwiony

To dlaczego na tej stronie nie ma moderatora? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,923084 Akurat tu jesteś Hanno a tam lecą wyzwiska i obrażają się publicznie w sprawie na którą nie miał pracodawca wpływu. Wiadomo, Grupa Ergis dba o wizerunek. Ma do tego prawo ale rekompensowanie sobie nakładów budowy nowej bramy i podwyżek (koniecznych) dla pracowników kosztem 13-ki to nie w porządku. Dlaczego skoro nie było zysku jaki sobie zaplanowano nie obcięto pensji dyrektorom? dlaczego wypłaca się dywidendy takie same jak w ubiegłym roku a ludziom ściemnia że zysku nie ma? Firma jest godna polecenia, owszem ale szukanie oszczędności na siłę doprowadzi do zapaści w zatrudnieniu na poziomie końca 2016 roku i początku 2017.

Hanna

@Witoldd, rozumiem, że jesteś pracownikiem Ergis? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? @Fqurwiony, rozumiem poniekąd Twój punkt widzenia, jednak tak, jak pisałam wcześniej - forum nie jest miejscem na takie "rewelacje".

@Hanna

Haniu - Małgorzato, forum to nie jest miejsce na ciągłe zadawanie pytań o to czy ktoś jest pracownikiem i gdzie pracuje. Chcesz wiedzieć by od ręki zwolnić? Witek jakby nie był pracownikiem to by nie pytał o 13-kę bo z skąd by o niej wiedział? Logiczne, co? Z tym leczeniem to OK, przedobrzyłem. To miała być tajemnica firmy. Ogólnie firma jest przyjazna, socjalne jest, za dojazdy płacą, pensja na czas, nagrody i nadgodziny są. Moim zdaniem to najlepszy PRACODAWCA w okolicy.

Witoldd

Kiedy na DFM BEDZIE JAKAŚ INFORMACJA ODNOSNIE TRZYNASTEK?? . WSZYSTKO ZABIERZCIE !!!

Tak15Nie

Hanna

@Fqurwiony, nie uważasz, że pracownik, który ma jakiekolwiek stężenie alkoholu we krwi w ogóle nie powinien przebywać w pracy? Przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie ma tu miejsca na prywatne dyskusje nie na temat, a w szczególności o zawartości alkoholu we krwi. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

@Hanna

Czy nie uważasz że ten przepis o przebywaniu na terenie zakładu pod wpływem powinien dotyczyć wszystkich? Dlaczego w tej firmie są równi i równiejsi? Jednych się leczy (dyrekcja) a drugich (pracownik) się zwalnia.

Hanna

@Henryk, masz rację, narzekając ciężko coś osiągnąć. Napisz kilka słów o pracy w tej firmie. Jaki jest zakres Twoich obowiązków i czy wynagrodzenie jest adekwatne do zajmowanego stanowiska? Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, czy jest zadowalająca? Czekam na Twoją opinię.

Henryk

Może trzeba zacząć doceniać każdy dobry gest a nie tylko narzekać!

MM

Jeśli takie firmy jak ergis dostają nagrody HR to naprawdę jest źle w tym kraju...

Tak10Nie

Hanna

@Kalandrowy Czy nie jest tak, że pracodawca robi to w by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom? @Ivi Czy w takich sytuacjach próbowaliście rozmawiać z przełożonym? Jak oceniasz relacje między pracownikami działów. Czy można powiedzieć, że atmosfera w firmie jest bardzo dobra?

Hanna

@FBS czy pracujesz obecnie w firmie Ergis? Jak długo i na jakim stanowisku? @Były pracownik jesteś pewien, że chodziło o mobbing. Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłaszałeś gdzieś ten problem?

FBS
@Hanna

Pracuję nadal i powiem że nadal zamierzam tu pracować bo związki zawodowe, szczególnie ,,Solidarność" doprowadziły do podwyżek i to znacznych. Produkcyjni zaczynają od 2500zł brutto ale przydział do grupy (są trzy) powoduje pensję od 2700-3700zl brutto. Są nagrody, trzynastka, socjalne. Polecam.

Ivi
@FBS

Co za bzdura, pracownik produkcyjny z 30 letnim stażem ma 2100 brutto, na rękę z premią różnie od 1800 do 2000, Hanna kłamiesz, chyba, że ty jesteś wyjątkowo produkcyjna i masz 3700!!!

dino
@FBS

Solidarność doprowadziła do podwyżek? cyrk...

FBS
@dino

No, pośrednio. Dali kasę bo nie miał już kto pracować. Związki cały czas o to walczyły. Ale nie związki ,,cielaka" tylko te właściwe. ,,S"

Kolaż

Jakie socjalne? Te 80 zł na Boże Narodzenie nazywasz socjalnym?? Haha

Remik

Czy dobrze pracuje się w firmie, że taka cisza na forum?

Janusz_migrant

Mam znajomego, który pracuje u naszego konkurenta na północy. Nie napiszę gdzie, ale ci co sie orientują, wiedzą. Tam zarobki na maszynie są 20% wyższe niż u nas i to po ostatnich "podwyżkach"! Pewnie też są tam mistrzowie, którzy sie czepiają o byle co, ale tak pewnie jest wszędzie. Jakby byli bliżej to tu by pewnie niewielu zostało. No oprócz naszych "mistrzuniów"

Tak12Nie

www
@Janusz_migrant

hej co to za firma?

Dawid

Jak niektórzy nie potrafią pracować to chcą się wykazać pisaniem bzdur na forum?

Cardio pompa pompa

Ergis to już tylko kwestia czasu czekam na jego koniec z niecierpliwością, zresztą nie ja jeden.Już nikt tam nawet do pracy nie chce przyjść co mnie nie dziwi.Tylko ciekawe co zrobią ludzie którzy trzymają palec porto w du....? Do żadnej innej pracy się nie nadadzą bo są nieudolni jak niektórzy "mistrzowie" beztalencia i nic więcej.Czas zacząć szukać sobie pracy puki czas, nie mam zamiaru pójść na dno z zakładem

Tak10Nie

Edek.
@Cardio pompa pompa

Życzysz ludziom którzy pracują tu w tej firmie całe czasami życie żeby poszli na dno? A u kogo Ty kolego będziesz pracował? nie czasami u prywaciarza , któremu jak Ci się uda to też będziesz trzymał palec gdzie trzeba za parę złotych więcej. Dlaczego uważasz że mistrzowie to beztalencia? no może ,,meta" i ,,pleban" ale reszta jest kumata. Idż sobie swoją drogą i nie życz nikomu co Tobie nie miłe.

Cardio pompa pompa
@Edek.

Widzę że jesteś analfabetom skoro nawet czytać nie umiesz ze zrozumieniem.Przeczytaj dokładnie a później się wypowiadaj.Nie życzę nikomu źle a poza tym napisałem niektórzy mistrzowie a nie wszyscy.Przyznam ci rację co do tych dwóch " mistrzów"tutaj trafiłeś co do reszty się mylisz, jak wspomniałem na wstępie czytaj uważnie.PS jestem już w trakcie załatwiania przeniesienia do lepszej firmy niż ergis gdzie już zaczynają zatrudniać Ukraińców bo nikt normalny nie ma zamiaru tu pracować.Pozdrawiam i umyj swój palec

Edek.
@Cardio pompa pompa

Powodzenia w nowej firmie. Jeśli tu nie umiałeś pracować, gdzie dyscyplina pracy kuleje i każdy łazi gdzie i kiedy chce to w nowym miejscu pracy albo padniesz na jednej 15 min. przerwie albo już kupiłeś sobie wazelinę. I nie pisze się ,,analfabetom" a analfabetą. Polonisto z spod stogu siana :-)

hary
@Edek.

a Ergis to nie firma prywaciarza , toż to firma prezesa inni się nie liczą

Daro
@Edek.

Zgadzam się z Edkiem, a co do "anlafabetom" - mieszarkowy jak nic, kany mu w głowie ;)

Zostaw opinię o Ergis - Wąbrzeźno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie