CS Recycling Sp. z o.o.

Nowa Biała

Opinie o CS Recycling Sp. z o.o.

kuckuc

No jakąś tam przerwę masz @rereer, oczywiście nie możesz robić sobie przerwy co godzinę, no ale jest czas na jedzenie, fajnie, że można dostać podwyżkę

RENIA

PANOWIE NIECH NIE NAZEKAJĄ ,MAJĄ CZAS NA PAPIEROSA GORZEJ Z DZIEWCZYNAMI MUSZA ZAPIERDZIELAC NA TASMIE AZ IM PLECY PĘKAJĄ I GROSZE ZARABIAJĄ A PANOWIE MAJ A CZAS NA WSZYSTKO

RADEK

MOŻE ZAROBKI KIEPSKIE, ALE WYPŁATA BYŁA ZAWSZE NA CZAS. A JAK SIĘ KTOŚ POSTARAŁ I POKAZAŁ SWOJE ZAANGAŻOWANIE TO I PREMIE DOSTAŁ. ZGADZAM SIĘ ZE NA POCZĄTEK STAĆ NA TYLE PORAŻKA, ALE WYSTARCZY TROCHĘ CHĘCI I NA HALI JET OK. NO I ZA NADGODZINY PŁACA.

ja

Dyrektorek lalunia do bani, boi się mistrza H. Pensje najniższa krajowa.

Andrzej

Firma krzak. Tyranie za najniższą krajową. Fatalne warunki pracy.

Zostaw opinię o CS Recycling Sp. z o.o. - Nowa Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS Recycling Sp. z o.o.