Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak

Rzeszów

Opinie o Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak

rysiek

Witam pracowałem 8 lat w tej firmie a więc : + płacą na czas , ludzie na zmianie w miarę normalni - słabo płacą najgorzej na podkarpaciu lipa straszna , kierownictwo to jakaś porażka , praca po godz. za którą nikt nie płaci , niby teraz na akord robią ale kase dalej zabierają za byle pierdołe .

bolek tylko inny

Produkcja Maszyna Nr5 kto robił albo robi wie o którą chodzi 7 Ofiar połamane ręce Ci ludzie juz nie robią zostali zwolnieni !

bezrobotny

Hahaha jakbym czytal o Lenko S.A. (ktore tez nalezy pod Marme) Widac ze oba zaklady maja pracownikow gdzies. W bielsku taki sam balagan jak w Nowej Debie i Kanczudze. Z tego co kiedys opowiadali chlopaki z ND jak przyjechali na szkolenia to szalu nie ma. Premia zabierana za byle co. W wiekszosci wyplata zalezala od produkcji,jak malo zrobili(bo np. maszyna sie popsula) malo dostawali. Wyplata opierala sie ponoc raczej na premii bo sama wyplata to bieda.

Patrycja

@Koledzy z magazynu rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @Mormider. Może w takim razie napiszesz jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Merytoryczne wpisy, które pokarzą zarówno jej mocne jak i słabe strony, będą najbardziej cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji na temat Marma Polskie Folie jako potencjalnego miejsca pracy.

Ania

a jaka atmosfera w kadrach, płacach i czy kasa jakaś sensowna? dziękuję za info

Mormider

Pracowałem w firmie ponad 1,5 roku na magazynie. Przez kilka pierwszych miesięcy praca mi sie nawet podobala, kasa zawsze na czas, poza tym to byla moja pierwsza praca więc i na samą wielkość wyplaty nie narzekałem. Dopiero jak zacząłem zaopatrywać dział nadruku dostrzegłem minusy tej pracy. Przede wszystkim bardzo chamska kadra kierownicza szczegolnie na dziale nadruku i zgrzewarkach wraz z mistrzem zmiany w brygadzie D na drukarni. Nie raz zdarzaly sie sytuacje w których ludzie na drukarni skopali jakiś temat ale winnych w pierwszej kolejności szukalo się na magazynie chociaż na koniec okazywało sie ze pracownicy z drukarni sa winni. Notorycznie zdarzały sie sytuacje ze magazyn byl zastawiony polfabrykatem ktory nie powinien sie nawet u nas znaleźć i zamiast szybko zaopatrywać bylem zmuszony przestawiac kilkanaście niezabezpieczonych palet aby dostać sie do jednej określonej i tak kilka razy na zmiane. Nie ma tam mowy o wyjsciu z pracy wraz z końcem zmiany a za nadgodziny nie sa płatne chociaz jest elektroniczny pomiar czasu pracy to co miesiac jest on poprawiany przez brygadzistow. Sam kierownik zleca zadania do ktorych nie mamy uprawnień. Z tego co wiem to zaklad w Kanczudze teraz sie rozrasta, ale nie ma w tym nic dobrego dla magazynierow ponieważ to dzialy produkcyjne sie rozrastaja a magazyn nie wiec wszystko stoi miedzy regalami. Zgodze sie z osobami ktore pisaly wyzej, wyzysk, male zarobki chociaż to faktycznie zależy od stanowiska i duzo nerwów, przynajmniej na magazynie.

gosciu
@Mormider 23.04.2017 16:57

a jak zarobki na magazynie ?

Koledzy z magazynu
@Mormider 23.04.2017 16:57

Witam, Kolego czemu nie wspomniałeś, że jesteś niezdarą, która zniszczyła wózek widłowy, przy okazji niszcząc ścianę i kilka regałów. Niestety jak się jest zakochanym i pisze się SMS zamiast zająć się pracą to takie wypadki się zdarzają. Za swoje niepowodzenie i brak kompetencji obwiniasz wszystkich tylko nie siebie. Całe szczęście, że kadra kierownicza zainterweniowała odpowiednio szybko i pozbawiła Cię możliwości dalszego niszczenia cudzego mienia, albo co gorsze do doprowadzenia uszczerbku na zdrowiu innych pracowników, przez nieodpowiedzialną jazdę wózkiem, i nie tyko bo z prowadzeniem samochodu też miałeś problemy :)

ada

Stanowczo odradzam pracę w laboratoium DZJ, wyzysk dziewczyn , tylko tak można nazwać sytuację ,polecam jedno pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej ile dziewczyn pracowało w laboratorium w przeciągu 2 lat liczba przekracza ponad 15 więc chyba nic nie trzeba dodać ...

ada

Na dziale produkcji praca jest ciężka , ale największy wyzysk dziewczyny jest w laboratorium po pól roku pracy zarobki z nocami i zmianami 4 brygadowymi do 1500 zl z wykształceniem wyższym , premia ulatnia się nie wiadomo gdzie , do tego specyficzne kierownictwo , szkoda waszego czasu na tą firmę ...

3e4r

@Yogi no tak ale podjerzewam ze to tez wsyzskto zalezy od stanowiska na jakim sie przeciez pracuje :)

gienek

ja slyszalem ze pracownicy na maszynasz zarabiaja kolo 3 tys na miesiac a teraz jak przychodzi nowy to ma przez 3 miechy 1800 na reke bez premi czy to prawda?

Adam Nowak

Fakt ze mało zarabiają Jeden pracownik w desperacji kradł żarówki z toalet

kkk

marma firma dorabia sie na pracownikach w nowej debie dostaja 9 zl b parodia firmy

Bolek Kowalski

Kiedys tez tam pracowałem zabierali kase za wszystko nawet raz za to ze niby ktos kradł kostki z toalet nawet mam gdzies zdjecie tego ogłoszenia takiej parodii to chyba w żadnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma

Jan

Do Grześ pewnie jesteś majstrem lub z biura a to jest kobieta i mogę pokazać paski z wypłaty,w dodatku pracuje jako pracownik umysłowy.A tam nie mają stażowego.Nawet ludziom za pracę w soboty nie płacą ustawowe 100% tylko jakiś akord.

ipen

facet wykorzystuje sytuacje tzn.duże bezrobocie na Podkarpaciu i ma swoich pracowników daleko w tyle płaci im jałmużną tak więc lepiej od tej firmy trzymać się z daleka, poza tym panuje tam duża ignorancja i chamstwo, pracownik jest tam traktowany jak śmieć

kuuu
@ipen 21.11.2015 20:35

dokladnie tak jest

Jan

Pracownik po 35latach pracy zarabia 1400zł netto (na zmiany).Firmie powinno być wstyd.

Mariusz Trynek

Praca w MARMIE to totalna porażka wynagrodzenie względem pracy smieszne.

darek

marek - 2013-08-19 14:20:00 Wyżyć się da, ale co to za życie...co masz na mysli marku piszac co to za zycie???

marek

Wyżyć się da, ale co to za życie...

darek

cześc. mama oferte pracy w tej firmie na dzial produkcji,prosze o jakies info jak z umowami w tej firmie i czy za pensje dasie jakoś wyżyc przez miesiac. dziekuje za info

Zostaw opinię o Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marma Polskie Folie Mariusz Półtorak