Opinie o Harper Higenics S.A. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Harper Higenics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Harper Higenics S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harper Higenics S.A. w Mińsk Mazowiecki

Znerwicowana

Porażka, obiecują złote góry a jest gówno.Ludzie ludzi mają za nic ci co siedzą na ciepłych stołkach od kilku lat mają swoje paczki i naśmiewając się z nowych.Liderka Zośka wiedźma,nie idzie dogadac się z tą wredną babą,po szkole krawieckiej otrzymała stołek kierowniczy i wyżej (usunięte przez administratora) niż nogi ma.Okropna babsko zero podejścia do ludzi tylko co to nie ja.Pozatym brud smrod i ubòstwo,na dwór w ciuchach roboczych nie można wyjść bo bakterie itd.a na halach (usunięte przez administratora) i 1000 bakterii,wiele by pisać nie polecam najgorszemu wrogowi,jednym słowem (usunięte przez administratora) kto nie był i nie wie jak wygląda 12 godz.w pracy w harperze niech się nie wypowiada na podstawie czyjejś opinii to trzeba przeżyć

Elekto
@Znerwicowana

Racja,kto nie dziobie liderowi ten ma ciężko, same kable mają tylko dobrze ,reszta ludzi to robole .

Pojawiło się ogłoszenie na lidera zmiany. Na jaki dział? jaki system zmian? wie ktoś coś?

Łeslej Snajps
@Kandydat

Dział chustki, praca dzień noc czyli system 24h, 3 dni w tygodniu

Co jaki czas w Harper Higenics S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Tom Nowy wpis

Podwyzka hm... bardziej bym napisał że to wyrównanie. Podwyżki u nas są jak minimalna idzie w górę tak to nie ma szans....

Magazyn auu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jakich zarobków można się spodziewać na magazynie na start? Piszą o premi jaka to premia?

Lokalny Nowy wpis

(usunięte przez administratora)odmieniony w czasach: PRZESZŁY : był ( czas gdzie wiele osób nie wytrzymało i się zwolniło, innym pomogli, Ci co zostali pewnie dojdą ich w czasie przyszłym ). TERAŹNIEJSZY : zamieciony pod dywan (1-3 piętra) osoby dalej pracują PRZYSZŁY : ucichnie lekko sprawa i WRÓCI, gdyż osoby które to robiły pewnie się nie zmienią, co gorsze mają plecy.

Czy pracownicy Harper Higenics S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Elektro

Socjal 0 ,nic nie ma w tej firmie

MW

Tak za własne pieniądze. Firma wycieła wszystkie sociale

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Harper Higenics S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Podinspektor

Na jakie zarobki można liczyć w 2023 r. na magazynie ?

Elektro
@Podinspektor

4200 brutto , za parę miesięcy tyle najnisza krajowa Brdzie

Jacek
@Znerwicowana

Coś pozytywnego też znajdziesz dla odmiany, czy serio było aż tak źle?

@Jacek

Jeżeli pracowałeś lub pracujesz to jeśli masz jakąś pozytywną opinię to się nią podziel bo ja nic pozytywnego tam nie znalazlam no może pozatym że jak na razie wypłaty były na czas ale nędzne świątek piątek czy niedziela doginasz bez żadnych dodatków

@Znerwicowana

Masz rację Zośka to wiedźma przez nią niejedna osoba się zwolniła i płakała po kontach. Brak słów na tą babę może ktoś mądry się znajdzie że ja doprowadzi do pionu najwyższy czas aby nauczyła się szanować ludzi bo w niczym nie jest lepsza choć uważa się nie wiadomo za kogo.

Gorzej totalne dno i jeszcze Anetka i Pawełek operator od 7 boleści

Marzena

I po trzech miesiącach wracasz, żeby to dopowiedzieć? Coś aktualnie się działo i stąd znowu temat jest podejmowany przez Ciebie?

@Marzena

Cały czas tu jestem Marzenko. Z wami też pracuje. I obserwuję.

@Zasmarkana

A to teraz mnie zaskoczyłaś, bo wcześniej była deklaracja, że były pracownik. ;) Tylko skoro tak źle tu podobno to po co w ten sposób się męczyć? Coś tu chyba konkretnego jest co Cię tutaj trzyma, tylko co?

Elekto

Łeslej Snajps
@Kandydat

Dział chustki, praca dzień noc czyli system 24h, 3 dni w tygodniu

Czy w Harper Higenics S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ktos

Tak. Na 3 miesiace dostajesz umowe slecenie po tym okresie masz umowe o prace

nowy

Ile się zarabia na start w firmie i jaką dają umowę na start . Jakie są zmiany od której i czy gwarantują dojazd pracownikom i wyżywienie, czy są nadgodziny

Szalony
@nowy

Najniższą krajową. Zapomnij o wyżywieniu, chyba że sam sobie zapewnisz. W którym świecie ty żyjesz? Masz małe wymagania pytając o takie rzeczy

czarkowski

Warto w tym zakładzie pracować ,,są dobre zarobki ,mało wymagają od pracownika,,pracuje się z ciekawymi ludzmi ,na kierowniczych stanowiskach pracują tu ludzie z demobilu z całej Polski.

Szalony
@czarkowski

Okropna firma.Ludzi traktują jak w (usunięte przez administratora).Liderki mają za nic pracowników myślą że im wszystko wolno zero szacunku warte zgłosić do inspekcji pracy.Nadzieja że pewnego dnia znajdzie się ktoś kto zrobi z tym porzadek

Iwona
@Szalony

Masz rację ,pracowałam w juz kilku firmach z kapitałem zagranicznym ,ale takiej dziczy nigdzie nie widziałam jak w Harperze.

Ktoś
@Iwona

Nie zgadzam się z Tobą nie znasz sytuacji to nie komentuj.

Grażyna
@Ktoś

Skoro się nie zgadzasz to może powiedz jak to wygląda z twojej perspektywy? Bo sama nie wiem co myśleć o firmie, a twój komentarz niestety nie wnosi żadnych konkretów.

@czarkowski

Firma w której na pierwszym miejscu nie szanują pracowników, traktują ludzi jak czarnych murzynów. Brak szacunku że strony liderek zwalniają z pracy bezpodstawnie zabierane premie i niska płacą w stosunku do wykonywanej pracy w temperaturze na hali 40stopni.Porazka aż dziwne ze jeszcze nikt nie zgłosił tego do Inspekcji Pracy

Ilona
@Bialy

To nie ma żadnych wiatraków ani klimatyzacji? Bo w takich warunkach pracować to słabo przecież...

Szalona
@czarkowski

Omijać szerokim łukiem tą firmę. Zwalniają ludzi i przyjmują nowych wciąż się ogłaszają. Nie szanują pracowników mają ich za nic aż dziw że nikt tego jeszcze nie zgłosił do Pipu. Za najniższą krajową nie warto psuć sobie nerw i zdrowia firma najgorsza jaka może być w Mińsku. Wystarczy poczytać opinie byłych pracowników.

@Szalona

Skoro dla Ciebie z tym pipem to takie dziwne to czemu nie zgłaszasz?

buuuu

Pracowałem kilka miesięcy, praca 12h, czasami bywa ciężko, czasami sobie siedzisz parę godzin i nic nie robisz bo jest awaria, największy plus tej pracy to chyba ludzie, kasa na czas, z minusów to praca nawet w weekend na nockę/święta i zerowa możliwość rozwoju.

Natalia
@buuuu

Ale idzie jakoś ułożyć korzystnie grafik tych weekendów i świąt żeby mieć też coś wolnego? Czy nie masz na to wpływu?

buuuu
@Natalia

To zależy, na jakim stanowisku pracujesz, można się dogadać z liderami zmiany, oni może postarają się wrzucić na inną zmianę. Ogólnie to wprowadzili system 4 zmianowy, 4 ekipy i praca 12h/24h wolne.

@buuuu

Czyli nie można być np., na pół na jednej zmianie i na pół na drugiej?

@buuuu

A jak wygląda praca operatora maszyn? Warto aplikować na te stanowisko?

Honorata
@1234

Jak nie zaaplikujesz to się nie dowiesz. Pytanie czy masz jakieś doświadczenie?

@buuuu

A możesz powiedzieć kiedy siedziałeś jak jest awaria?. Bo z czego wiem to robisz w zamian tysiące innych rzeczy latasz ze szczota po hali albo wymyślą Ci coś innego. Nie Masz prawa stać bezczynnie jak jest awaria bo zaraz gonią do czegoś innego. Traktują jak czarnych murzynów no chyba że Ty masz takie szczęście i możesz nic nie robić pisz prawdę bo w ten sposób oszukujesz sam siebie

@Bialy

A nie przypadkiem kandydatów? Bo teraz serio nie wiadomo co myśleć. Są tacy co im wygodnie się może jednak trafić?

Biala

Praca w Harperze to jedna wielka porażka.Place ma najniższym poziomie premie są bardzo niskie jeżeli w ogóle są bo zabierają za co mogą.Zero szacunku współpracowników jedno z drugiego się wyśmiewa.Jesli ktoś ma mocną psychikę to może wytrzyma .Ogólnie rzecz biorąc nie polecam.Liderki też z góry traktują choć powinny bardziej zwracać uwagę co się dzieje u nich na zmianie.

Witam ! Czy warto iść do pracy na produkcji w Harper Higenics ? Jakie pieniądze i obowiazki ? Jaka atmisfera? . W miarę możliwosci proszę o wyczerpujące odpowiedzi. Pozdrawiam grupowiczów.

Czym w Harper Higenics zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

łeslej snajps

niczym nie zachęcają bo to (usunięte przez administratora) :D

Jacek
@łeslej snajps

Coś ucięło, radzę jednak nie używać wulgaryzmów na forum :) Co możesz powiedzieć o firmie jako były pracownik? Czemu nie byłeś z niej zadowolony?

Jundo

Ok szefie

@Jundo

Szef tutaj ma na imię Jacek, że tak zareagowałeś?xd Czyli koniec końców zachęt dla pracowników brak?

@Marzena

W tym zakładzie zawsze będzie brak pracowników jeśli pracownicy nie umieją zachować do innych pracowników

@Zasmarkana

A myślisz, że jest jakaś szansa, żeby móc wpłynąć na ich zachowanie? Może nawet przeczytanie tych opinii by coś wniosło?

@Marzena

Wątpię czy by coś wniosło. Co z tego że przeczytają wyśmieją. Oni nawet kierownika olewają a liderki mają za nic.

Reproduktor

Nie polecam nikomu pracy w HH, magazynierzy z firmy zewnetrznej zarabiaja wiecej niz operatorzy produkcji, roznica ok 200pln netto. Firma placi z opoznieniem podwykonawcom (firmie woloszka za dojazd dla pracownikow i firmie sprzatajacej darmar).

admin

Masz jakieś wieści o firmie Harper Higenics? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Higenics S.A. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Harper Higenics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Higenics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Higenics S.A.?

Harper Higenics S.A.
2.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Generała Kazimierza Sosnkowskiego 34
    05-300 Mińsk Mazowiecki