Opinie o SDV Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SDV Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SDV Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDV Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ani zarobków ani opisu atmosfery podczas pracy jako Junior Category Manager nie podacie? Nie odpowiedziano na zeszłoroczne zapytanie a widzę, że oferta została ponownie dodana. Nie wiecie czasem czy to nie rotacja? mam wymagane roczne doświadczenie i planuje aplikować ale wole mieć pewność

Former employee Nowy wpis

If you are truly hard working and bring good turnover and margin for this company, it will not be rewarded, because the boss will not even check such data. The only thing that matters to her is what impression you make of yourself on her and at the same time you can be a lazy worker bringing no good results

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 14300 w mieście Warszawa jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Designer?

Kiedyś ktoś tu pisał o zakończonym etapie współpracy, przy czym rzuciło mi się w oczy kiedyś ogłoszenie dla Junior Category Managera na Hrubieszowską. Po pierwsze czekam więc na opis atmosfery. A druga kwestia do zarobki, jak bardzo są trudne do określenia, że nie zostały wskazane nawet widełki płacowe?

Czy rekrutacja na stanowisko Junior Category Manager w firmie SDV Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Username

I do not advice working in this company (Commercial Departament). Even though it is relatively small, there is still a lot of bullying and favoritism of people of the particular nationality. The work atmosphere has deteriorated a lot over the years. They appointed as director a person who not only did not not respect the people she managed, while in front of the customer she used to hide her head in the sand. In general, I remember a very ruthless approach to employees. It doesn't count how hard you work or how experienced you are - you're just supposed to be a cog in this disjointed machine.

Aniol

Smieszna firma. Brak kompetentnych ludzi, rozhisteryzowana country manager, niski poziom komunikacji, brak umiejetnosci menedzerskich i HRowych, dzialania zakulisowe, chamstwo. Polecam tym, ktorzy lubia zmieniac prace.

@Aniol

Wygląda mi to trochę na podsumowanie wcześniejszych opinii, masz coś ogólnie do dodania? Co oznaczają te działania zakulisowe?

Aniol
@Renata

Renatko, a Ty pracujesz w SDV czy nie? Bo jakos tak Twoje pytanie brzmi jakbys co najmniej albo pracowala, albo przejrzala wszystkie opinie na temat SDV, skoro piszesz, ze wszystko juz zostalo napisane... To jak to z Toba jest?

***
@Aniol

Niestety to prawda:/ TS jest najlepsza!!???? Nie znam drugiej tak dwulicowej i nieokrzesanej osoby. Uważajcie na nią;)

@Aniol

No nie pracuję, opcja numer dwa. Co ta odpowiedź Ci dała?

@Renata

A chcesz pracowac tutaj? Bo skoro wnikliwie analizujesz profil firmy, opinie, to chyba po cos, chyba ze z nudow - to gratuluje, albo moze chcesz certyfikowac firme w zakresie praktyk HRowych?

@Doradca

Po tych opiniach, które tutaj piszecie to byłoby cokolwiek do certyfikowania Twoim zdaniem?

@Renata

Niestety nie. Ale pytalas, czy jest tutaj cos do dodania nt tej firmy. Wiec jakosc procesow z dostawcami na niskim poziomie, nieustalone procedury, wiele procesow zalatwianych ad hoc, wg biezacego widzimisie i potrzeb osob wyzej, tak aby "przy nich robic", a nie odpowiadac za konkretne rzeczy, wiele procesow rozmytych, o ktorych dowiadujesz sie nagle po 2 miesiacach pracy, ze cos takiego istnieje, brak energii w zespole, ktora jest motorem do tego, zeby pracownik wiedzial, ze bierze udzial w czyms waznym dla firmy i dla niego samego - to zadanie managera, ale tak jak wyzej, tych kompetencji tym ludziom brakuje, za to jest marudzenie, ze obiad jest niedobry, a komunikacja jasna i przejrzysta to rzadkosc - raczej bywa spychanie rzeczy na dalszy plan - "kiedys sie zrobi" - jak przy takim czyms mozna priorytetyzowac sobie obowiazki? Albo pytanie na onboardingu od jednej osoby, po co Pani tu przyszla? A przepraszam, to jest onboarding czy rekrutacja? I wiele innych rzeczy. Ale podsumowujac, bez wzgledu na poziom wiedzy pracownika, jesli czyims celem jest albo bycie wiecznym dzieckiem, ktory lubi robic rzeczy z doskoku, bez profesjonalnego podejscia do zadan etc, lub jesli nie ma ochoty sie w zyciu rozwijac, tylko "siedziec na tylku", to to jest opcja ok. Jesli ktos ma ochote na ambitne podejscie do swojego zawodowego zycia, nie polecam.

@Renata

Renata, i na tym koniec. Nie chcialabym juz wracac do tego co bylo. Etap wspolpracy z SDV juz zakonczony.

Ciach
@Doradca

Oj Daniel, daj już spokój ????

Katty

Najgorsza firma w moim zyciorysie. Najmniej poukladane procesy i komunikacja wewnatrz firmy. I najwieksze chamstwo.

@Katty

A w czym konkretnie to co opisujesz się przejawiało? W sumie szkoda mieć takie odczucia, rozumiem, że do cv firmy nie dopiszesz?

Katty
@Renata

Nie wiem, czy szkoda. Raczej straty moralne co najmniej, ze wchodzisz gdzies, gdzie jest wlasnie tak. A na zupelnie co innego sie szykujesz, rozpoczynajac wspolprace. Po to sa takie portale, zeby pisac o tym, co bylo nie ok. A co bylo nie ok to opisalam. Szczegoly moglyby godzic w moje dobra osobiste. A Ty jestes obecnym/bylym pracownikiem, czy poszukujesz pracy w SDV, @Renata? Moze Ci doradzic w wyborze?

Augustyn

Jeśli lubisz wysyłać przesyłki DHLem, pakować kartony, i siedzieć przed źle zorganizowanymi tabelkami w excelu, to praca na stanowisku Junior Category Manager jest dla Ciebie tutaj właśnie.

@Augustyn

Augustyn, a co stało na przeszkodzie do dobrej organizacji tych tabelek?

Augustyn
@123456789

A ja nie wiem. Zapytaj tych, którzy tworzyli wzory. Pytanie nie na miejscu - kierujesz do niewłaściwej osoby.

***

I definitely do not recommend working at SDV. There is a big mess in this company. It is a stressful job. There is a lack of a competent manager who would be able to lead the team (consisting of many experienced and hardworking people) in the right direction. Despite the great assurances, the employee does not have much value here, what counts is only the turnover and profits stuffed into the pockets of management board members.

all right

@***

Wszystko się zgadza. Dobry menadżer to podstawa.

Zuzanna

Nikt z szefostwa nie myśli o tym żeby zatrudnić kogoś kompetentnego na to stanowisko?

@Zuzanna

Szefostwo nie myśli :/ skupiają się tylko na obrotach firmy. Niestety to prawda, pracownik nie jest ważny w tej firmie.

@SM

:( A obroty chociaż dobre? Bo one z czasem przełożą się pewnie na wynagrodzenie, więc ważna sprawa z tym jest. ;p

@Renata

Co do obrotów firmy, to chyba ostatnio nie jest najlepiej, ale tutaj musiałby wypowiedzieć sie ktoś, kto jeszcze pracuje dla tej smiesznej firmy ;)

@SM

A rozumiem. ;p A po czym wnioskujesz, że chyba ostatnio nie jest najlepiej? Coś obiło Ci się o uszy?

@Renata

tylko jeden klient, zamówień coraz mniej, bo konkurencja na rynku jest bardzo silna. Nie wróży to dobrej przyszłości. Osobom decydującym się na pracę w tej firmie, sugeruje poważne zastanowienie się przed podjęciem decyzji :)

@SM

Aj to słabo. :( Czyli wina rynku a nie firmy? Bo z tego wynika, że ktoś nowy niczego wartościowego co mogłoby pomóc to nie wniesie tutaj?

Lilly

I confirm.

Zarobki żart, siedzenie przy komputerze i robienie. Głupot spółka na stracie do zamknięcia

KRO
@Piotr

dokładnie! Ta firma jest żałosna, z głównym managerem na czele. ciekawe, jak długo utrzyma się jeszcze na rynku

Czy w SDV Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Assistant?

TS

zapomnij :D na początek 2 umowy na czas określony, dopiero przy 3 umowie jest możliwość na czas nieokreślony.

Mis4532

Śmiesza firma. Najpierw trują Ci (usunięte przez administratora) o rozmowę, a potem się nie pojawiają...

praca szuka człowieka

praca stresująca, klient duży gracz na rynku wymagający, stawia wyzwania, nie warto sie poświecać szukam lepszych warunków pracy, rynek jest chłonny

Zuzanna
@praca szuka człowieka

Cześć, super naprawdę, że znalazłam twój komentarz. Właśnie szukałam czegoś więcej o SDV Polska w Warszawie, oczywiście na temat pracy. Napisałeś, że praca jest przede wszystkim stresująca. A powiedz, dlaczego konkretnie tak uważasz, czemu tak jest?

Dawid

Na jakim poziomie jest premia ?

Czy firma SDV Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jeżeli szkoleniem nazwiemy, że jeden z pracowników pokazuje co ma robić nowozatrudniony, to tak.

nie polecam pracy w tej firmie, zwalniają pracowników bez podania powodu, nerwowa atmosfera, brak wsparcia ze strony szefostwa, niskie zarobki

Klaudia

@mordor nie ma wsparcia szefostwa ?

mordor
@Klaudia

nie, nie ma

Jurek

Hej. Na co można liczyć w tej firmie, jakie są plusy?

Zostaw merytoryczną opinię o SDV Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SDV Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SDV Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDV Polska Sp. z o.o.?

SDV Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przemysława Gintrowskiego 31
    02-697 Warszawa