Lamp-Art Producent Zniczy

Opinie o Lamp-Art Producent Zniczy

aviator

dno i wodorosty

Pieczewo

Witam, mobbing, szefowa, druga szefowa, szef , trzecia szefowa, kto wie jak pracuje sie pod kontrola tylu osob jednoczesnie wie o co chodzi. Niektorych przyjmuja na czarno bo im sie to oplaca,praca po 10-12 godzin dziennie jak sie nie podoba to wypad.Kasa - akord to wiadomo jak sie na tym wychodzi

emil
@Pieczewo 26.01.2015, 11:20

Nie wiem, z skąd wziąłeś / wzięłaś te brednie w tej firmie jest sympatycznie , owszem jest dużo szefów ale jest jak się dogadać a co do kasy to jak pracujesz tak zarobisz, mi wystarcza i pracuję tam długo .A co do pracy na czarno to chyba nie w tym lamp-arcie tu wszyscy pracują legalnie.

Zostaw opinię o Lamp-Art Producent Zniczy - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lamp-Art Producent Zniczy