Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Gliwice

Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Jakim pracodawcą jest Energotechnika Engineering? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pracownikom ETE na pewno brak kompetencji zarzucić nie można, inaczej ma się tu sprawa kadry zarządzającej i generałów. Atmosfera panująca w każdej branży jest naprawdę sympatyczna, ludzie kompetentni i chętni do pomocy, jeśli się chce to można naprawdę wiele się nauczyć ale to są jedyne plusy pracy w tej "firmie". Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą odpowiedzialną m.in za podpisywanie umów czy ustalanie terminów to są oni oderwani od rzeczywistości. Okres w jakim ma tutaj zostać wykonany dany projekt ustalany jest według wspaniałej wizji tego na górze a zdanie projektanta jest tu całkowicie pomijane(o ile się go w ogóle pyta o zdanie). Tak więc Ty jako szary pracownik masz zrobić swój projekt nieważne jakim kosztem, grunt żeby zmieścić się w nierealnym terminie. Jeśli tego nie zrobisz, nie ważne z jakiego powodu to Ty dostajesz op..... od prezesów. I tu zaczyna się najlepsze, aby dotrzymać terminów ludzie są zmuszeni przyjść do pracy mimo że są na L4, są w szpitalu czy właśnie mieli wypadek. Siedzą charytatywnie(nadgodziny oczywiście nie są wypłacane(a jest ich mnóstwo) tylko ludzie zmuszani są do wybierania nadgodzin(na to oczywiście nie ma czasu) czy to jako wolne czy na szkolenia o czym później). Normą jest tutaj darcie ry.., brak szacunku generałów do pracowników no i oczywiście brak premii. Aby tego było mało, chętni do zdobywania wiedzy na konferencjach czy szkoleniach jeśli chcą w nich uczestniczyć musza wybrać sobie nadgodziny czyli wziąć wolne i niech się sami martwią jak dojechać(koszta z własnej kieszeni) i co będzie jeśli zdarzy im się wypadek bo firma oczywiście nie weźmie za to odpowiedzialności. Wisienką na torcie jest tu oczywiście cały pokój siedzących na stołkach generałów przesyłających dalej e-maile i skutecznie wprowadzających chaos do projektu. Niektórzy niestety zapomnieli jak to się kiedyś pracowało z byłymi kolegami i teraz robią z nimi co chcą. Podsumowanie: jeśli chcesz zostać tutaj pracownikiem to na pewno dużo się nauczysz i poznasz ciekawych ludzi ale jakim kosztem ? Nie licz że będą się z Tobą liczyć.

toczek

cześć Wam. jeśli chodzi o brak kompetencji to słyszałem już nie raz że zarzuca się coś takiego pracownikom energotechniki, ale robią to moim zdaniem ludzie którzy tak naprawdę nie potrafili się tutaj odnaleźć co za tym idzie byli jeszcze mniej warci zatrudneinia

Jak dla mnie firma bez kompetencji, reszta bez komentarza.

Adam

Bardzo porządna firma. Doświadczeni projektanci, zgrany zespół i kompetentny zarząd, Polecam

bezrobotny absolwent

Ktoś może coś więcej o tej firmie powiedzieć? Atmosfera, zarobki, jak traktują pracownika itp.

Belzebub

Witam, I oto z mrocznej krainy projektowej wyłania się drużyna która pierścień całuje codziennie rano, by swą lojalność ukazać bo jedynie \\\"prawdziwi\\\" projektanci mogą dostąpić tego zaszczytu.

Zostaw opinię o Energotechnika Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energotechnika Engineering Sp. z o.o.