Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Gliwice

Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Energotechnika Engineering Sp. z o.o.

Proj

Jak kształtują się zarobki w ETE? Ile jest w stanie zarobić projektant?

oleee
@Proj 03.06.2018 11:31

Widełki projektanta to 4000-7000 brutto. Z tym, że wątpliwe by ktoś przekroczył środek.

Jacek

@Proj Zakładam, że kwestia zarobków jest kwestią w stu procentach indywidualna, którą każdy osobiście ustala podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeśli chciałbyś zapoznać się z pozostałymi warunkami zatrudnienia, pozostawiam Ci link z ofertami pracy w firmie Energotechnika Engineering. Między innymi jest tam właśnie opisane stanowisko projektanta. Tutaj link - http://www.ete.com.pl/praca

Jacek

@anonymous Na jakiej podstawie zarzucasz kłamstwo użytkownikowi @Adam, skoro sam tak właściwie nie napisałeś swojej opinii na temat firmy Energotechnika Engineering? Lepiej byłoby jakbyś po prostu ją wyraził w sposób merytoryczny z uwzględnieniem konkretów. Będzie to na pewno wtedy bardzo cenna opinia.

Adam

Bardzo porządna firma. Doświadczeni projektanci, zgrany zespół i kompetentny zarząd, Polecam

anonymous
@Adam 02.04.2015 10:53

Nie kłam...

Pracownikom ETE na pewno brak kompetencji zarzucić nie można, inaczej ma się tu sprawa kadry zarządzającej i generałów. Atmosfera panująca w każdej branży jest naprawdę sympatyczna, ludzie kompetentni i chętni do pomocy, jeśli się chce to można naprawdę wiele się nauczyć ale to są jedyne plusy pracy w tej "firmie". Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą odpowiedzialną m.in za podpisywanie umów czy ustalanie terminów to są oni oderwani od rzeczywistości. Okres w jakim ma tutaj zostać wykonany dany projekt ustalany jest według wspaniałej wizji tego na górze a zdanie projektanta jest tu całkowicie pomijane(o ile się go w ogóle pyta o zdanie). Tak więc Ty jako szary pracownik masz zrobić swój projekt nieważne jakim kosztem, grunt żeby zmieścić się w nierealnym terminie. Jeśli tego nie zrobisz, nie ważne z jakiego powodu to Ty dostajesz op..... od prezesów. I tu zaczyna się najlepsze, aby dotrzymać terminów ludzie są zmuszeni przyjść do pracy mimo że są na L4, są w szpitalu czy właśnie mieli wypadek. Siedzą charytatywnie(nadgodziny oczywiście nie są wypłacane(a jest ich mnóstwo) tylko ludzie zmuszani są do wybierania nadgodzin(na to oczywiście nie ma czasu) czy to jako wolne czy na szkolenia o czym później). Normą jest tutaj darcie ry.., brak szacunku generałów do pracowników no i oczywiście brak premii. Aby tego było mało, chętni do zdobywania wiedzy na konferencjach czy szkoleniach jeśli chcą w nich uczestniczyć musza wybrać sobie nadgodziny czyli wziąć wolne i niech się sami martwią jak dojechać(koszta z własnej kieszeni) i co będzie jeśli zdarzy im się wypadek bo firma oczywiście nie weźmie za to odpowiedzialności. Wisienką na torcie jest tu oczywiście cały pokój siedzących na stołkach generałów przesyłających dalej e-maile i skutecznie wprowadzających chaos do projektu. Niektórzy niestety zapomnieli jak to się kiedyś pracowało z byłymi kolegami i teraz robią z nimi co chcą. Podsumowanie: jeśli chcesz zostać tutaj pracownikiem to na pewno dużo się nauczysz i poznasz ciekawych ludzi ale jakim kosztem ? Nie licz że będą się z Tobą liczyć.

zzi
@anonim 19.06.2017 20:17

Nie ma o czym pisać Firma która dba tylko o siebie a nie o pracowników, szkoda czasu

Jakim pracodawcą jest Energotechnika Engineering? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

toczek

cześć Wam. jeśli chodzi o brak kompetencji to słyszałem już nie raz że zarzuca się coś takiego pracownikom energotechniki, ale robią to moim zdaniem ludzie którzy tak naprawdę nie potrafili się tutaj odnaleźć co za tym idzie byli jeszcze mniej warci zatrudneinia

Jak dla mnie firma bez kompetencji, reszta bez komentarza.

bezrobotny absolwent

Ktoś może coś więcej o tej firmie powiedzieć? Atmosfera, zarobki, jak traktują pracownika itp.

Belzebub

Witam, I oto z mrocznej krainy projektowej wyłania się drużyna która pierścień całuje codziennie rano, by swą lojalność ukazać bo jedynie \\\"prawdziwi\\\" projektanci mogą dostąpić tego zaszczytu.

Zostaw opinię o Energotechnika Engineering Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energotechnika Engineering Sp. z o.o.