SowNet Tomasz Gąsior

Gliwice

Opinie o SowNet Tomasz Gąsior

Życzliwy

Panie Gąsior powyższe opinie o panu i pana firmie są jak najbardziej prawdziwe nie dostarcza pan prędkości internetu w/g umowy to do tego wypisuje pan bzdury na fakturach nie wspomnę o włamaniach pracowników pana firmy na prywatne urządzenia korzystałem z pana usług od początku istnienia pańskiej firmy a pan mnie oszukiwał, Życzę panu dużo szczęścia!!!!!!!

daro

To nie są pomówienia !!!!!! Tylko cała prawda do dnia dzisiejszego Pan G. nie dostarczył mi żadnych dokumentów potwierdzających opłacanie składek !!!!! Sprawa znajdzie się w sądzie !!!!!!

daro

Nie polecam !!!! Firma która oszukuje urzędy żeby podatku nie płacić z mojej strony będzie zgloszenie do skarbówki itd... iż przez okres prawie 5 lat nie płacili za mnie !!!!!!!!

Uczciwy
@daro 18.12.2014, 20:27

Bezczelne pomówienie które zgłosiliśmy z art.26 ust. 1 Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity Dz.U. Nr 153 poz. 1502 z 2013r.), poprzez zamieszczanie na ogólnodostępnym portalu internetowym Gwork.pl informacji mogących poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia działalności.

Zostaw opinię o SowNet Tomasz Gąsior - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SowNet Tomasz Gąsior