Sownet Tomasz Gąsior

Sownet Tomasz Gąsior
0 0

Opinie o Sownet Tomasz Gąsior

Krzysztof

@Pajda Dziękuję za Twoją opinię. Chciałbym jeszcze spytać o takie rzeczy jak forma zatrudnienia, którą firma Sownet oferuje nowym pracownikom? Jest to na pewno ważne, gdyż każdy kto rozważa swoją aplikację, na pewno zwraca uwagę na tę kwestię. Druga rzecz, również ważna - atmosfera panująca w firmie. Jakbyś ją ocenił? Zachęcam Cię do udzielenia odpowiedzi na powyższe pytanie. Na pewno wiele osób uzna Twoją odpowiedź za pomocną, a być może także pomożesz komuś podjąć decyzję dotyczącą wysłania swojego CV.

Zadowolony

Witam. Osobiście jestem zadowolony z obsługi i jakości Internetu. Zawsze mogę porównać jak rozwija się firma na stronie https://bgp.he.net/AS57219 faktycznie jak zauwazyl Silesian to juz Multinet.

Silesian

A ja mam internet z Multinet (starego Sownetu) na świetle. Problemow nie mam. Jestem bardzo zadowolony.

Pajda

Pracowałem w firmie Sownet 2 lata i mogę ocenić współpracę z Panem Gąsiorem tylko w superlatywach. Pieniądze zawsze na czas, posiłek regeneracyjny i miła atmosfera w pracy, każdemu życzę pracy w takiej firmie jak Sownet

Aleksander

Mamy internet z sownetu na światłowodzie od dwóch lat. Awarii nie pamiętam chyba, że liczyć tą kiedy zepsuł się router. Router tego samego dnia nam wymienili. Mamy pakiet internet plus telewizja i jesteśmy zadowoleni.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie SowNet Tomasz Gąsior?

Szreder
@Administrator 21.02.2018 10:17

Mam internet z Sownetu światłowód i nie mogę narzekać. Płace za 100Mb, rzeczywisty transfer to pobieranie ok 95Mb/s, wysylanie ok 9,5Mb/s. W ciągu ostatnich 2ch lat awarie (brak internetu) zdarzyły się 1-2 razy, ale po tel. do Pana Tomasza, naprawa nastąpiła w ciągu kilkunastu min. Przy mniejszych przycięciach wystarczył reset rutera. Z mojego doświadczenia mogę polecić te firmę.

Życzliwy

Panie Gąsior powyższe opinie o panu i pana firmie są jak najbardziej prawdziwe nie dostarcza pan prędkości internetu w/g umowy to do tego wypisuje pan bzdury na fakturach nie wspomnę o włamaniach pracowników pana firmy na prywatne urządzenia korzystałem z pana usług od początku istnienia pańskiej firmy a pan mnie oszukiwał, Życzę panu dużo szczęścia!!!!!!!

daro

To nie są pomówienia !!!!!! Tylko cała prawda do dnia dzisiejszego Pan G. nie dostarczył mi żadnych dokumentów potwierdzających opłacanie składek !!!!! Sprawa znajdzie się w sądzie !!!!!!

daro

Nie polecam !!!! Firma która oszukuje urzędy żeby podatku nie płacić z mojej strony będzie zgloszenie do skarbówki itd... iż przez okres prawie 5 lat nie płacili za mnie !!!!!!!!

Uczciwy
@daro 18.12.2014 20:27

Bezczelne pomówienie które zgłosiliśmy z art.26 ust. 1 Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity Dz.U. Nr 153 poz. 1502 z 2013r.), poprzez zamieszczanie na ogólnodostępnym portalu internetowym Gwork.pl informacji mogących poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia działalności.

Zostaw opinię o Sownet Tomasz Gąsior - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sownet Tomasz Gąsior