Opinie o Ergis-Eurofilms S.A. w Oława

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Ergis-Eurofilms S.A., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ergis-Eurofilms S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergis-Eurofilms S.A. w Oława

M

Dodam swoją subiektywną opinie. Z ekipą produkcyjną da się pracować, dogadać i po pracy też jest z kim iść na piwko. Laboratorium to rewia mody, dziewczyny coś badają ale nie wiedzą co i po co, ciągła rotacja pracowników w dużym stopniu spowodowana fałszem i wygórowanymi ambicjami kierowniczki. Szef produkcji od poniedziałku do piątku stale chodzi z pełnymi majtkami i stanem przedzawałowym , wyżywa się na pracownikach kiedy tylko dostanie opiernicz od dyrektora, podnosi w ten sposób swoje ego i maskuje problemy z erekcją. Były szef produkcji po awansie i kilku latach w dyrekcji zdegradowany umysłowo z osoby o wybitnej wiedzy technicznej, znajomosci maszyn i technologii produkcji do pracownika od podpisywania niewygodnych dokumentów i pilnowania grafiku wywozu nieczystości. Nowego dyrektora nie ma co posądzać o pomysł na zmiany w zakładzie ponieważ wszystkie jego działania są książkowe bez cienia dopasowania do potrzeb firmy. W czasie spotkań z współpracownikami jego wypowiedzi są nagrywane ponieważ notorycznie kłamie i zmienia ustalenia. Aparycja zdecydowanie sugeruje skłonność do autoerotyzmu.

Brak szacunku dla pracownika

Brak szkoleń administracyjnych i technologicznych. Modernizują zakład, bo inwestują w maszyny, ale dalej trzeba siedzieć z kalkulatorem i robić obliczenia bo oprogramowanie mfg jest ze średniowiecza i nie jest przystosowane do dzisiejszych warunkow pracy... Masakra - jak GS-owskim sklepie. W tym zakładzie to komuna jeszcze rządzi. Oferty robi się w Word i zapisuje w PDF. Wszystko manualnie - gdzie tu postęp ? Zamówienia przysyła klient, a mógłby przecież za pomocą hasła wejść w nasz program i sam je wprowadzić.... - co za patologia postępowa.... Brak chęci do rozwoju i wynagrodzenie nie jest adekwatne do obowiązków które są narzucone pracownikowi. Organizacja i rozwój w kierunku efektywności pracy pracownika administracyjnejo! Tu, właśnie tu powinien zakład wprowadzić zmiany.... Największym kapitałem każdego zakładu jest człowiek i tu powinno się poświęcić inwestycje, rozwój i zadbać o szkolenia

Nick
Kandydat

Jakie są zarobki i praca w obsłudze klienta? Warto wysyłać CV?

Zainteresowany

Jak pracuje się w obsłudze klienta?

LR
@Zainteresowany

Jaki dział?

Zainteresowany
@LR

No ogólnie.... A czy to zależy od działu? Jakie obowiązki?

PZ
@Zainteresowany

Tak jak ktoś pisał wcześniej: Kraj, robisz swoje i cześć czapka. Kierownik dba o Ciebie w konfrontacji z innymi działami. Eksport - trafisz na gwiazdę pracujesz za 2 osoby i boksujesz się ze wszystkimi, trafisz normalnego handlowca robisz swoje i cześć.

Greg
@PZ

....Tam same gwiazdy... z kalkulatorem i inne cuda....

PZ Nowy wpis
@Greg

Nie tylko same gwiazdy - są też normalni co ogarniają produkcję, labo czy magazyn. Nie wojują z każdym, nie widzą tylko swojego nosa a jak trzeba to i ukryją jakieś wpadki innych. Gatunek na wymarciu ;)

Antek Nowy wpis
@PZ

... są tacy w BOK... ?

LR Nowy wpis
@Antek

Byli

PZ Nowy wpis
@Antek

Zadałeś sobie trochę trudu, żeby przeczytać cały wątek ?

Nick
Kandydat

Jakie są zarobki i praca w obsłudze klienta? Warto wysyłać CV?

Hmy
@Nick

Zarobki ok, wiadomo zawsze mogłoby być lepiej. Obsługa klienta-sporo pracy, trzeba uważać na wiele rzeczy, ale jak to wszędzie.

Ania
@Hmy

Aaacha - trzeba uważać.....na co? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków ?

Grażyna
@Ania

Popracujesz to zobaczysz..... Kilka osób przewinęło się przez biuro, a to mówi samo za siebie.

@Nick

Są 2 BOK - kraj i eksport. W kraju jest w miarę stały skład - mają szefową, która lubi krzyknąć, ale generalnie o nich dba. Zna się na robocie i nie pozwala wchodzić na głowę swoim pracownikom. W eksporcie wygląda to trochę inaczej.

Mat
@Z.

A możesz napisać coś więcej?

Mnbvcxz
@Z.

Dlaczego export ma 2 dyrektorow? Za to brak kierownika i team lidera. Struktura organizacyjna jest do bani... i jeszcze ta ciągła rotacja pracowników....

Katarzyna
@Mnbvcxz

Cześć, widzę, że często się tutaj udzielaliście. Zastanawiam się czy Ci z Was co byli zainteresowani pracą dowiedzieli się sami czegoś więcej. Czy zatrudniliście się w firmie i możecie napisać coś na bazie własnych doświadczeń?

R.
@Katarzyna

Dzień dobry.....

@Z.

Co to znaczny lubi krzyknąć.... z czyim pozwoleniem. Patologia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ergis-Eurofilms S.A.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ergis-Eurofilms S.A.?

L.
@Pytanie

Poczytaj komentarze...... będziesz miała odpowiedź....

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ergis-Eurofilms S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czym Ergis-Eurofilms S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Nie ma dodatków, co do samej pracy to zależy od działu.

Ania
@Pracownik

Jak się podlizujesz i jesteś kapusiem to i premia będzie. Tak, to zależy od działu.... w każdym kącie jest dyrektor, ale brak kierownika i jego zastępcy.... jak masz sprawę to nawet nie wiesz do kogo z zapytaniem.... BARDZO ZŁA STRUKTURA ZARZĄDZANIA ZWŁASZCZA W EXPORCIE, BO JEST DWÓCH DYREKTORÓW, A I TAK NIE MA Z KIM ROZMAWIAĆ!

Brak szacunku dla pracownika

Żona prezesa ;)
@Brak szacunku dla pracownika

Oj tam czepiacie sie....Ale co tu się dziwić dziewczynie.... Robi to co umie.... czyli nic... Wystarczy że ładnie wygląda i reprezentuje się... u boku męża

PM

Praca może ok, zarządzanie zerowe, sprzęt zerowy, dział bhp nie dba o nic chodzi tylko i sprawdza kubły czy dobrze się śmieci segreguje ale jest światełko w tunelu bo dyrektor ma kontrakt do czerwca????

@PM

Jeśli nie przedłużą mu kontraktu to Ergis powoli będzie wracał do normalnego funkcjonowania, trzymam kciuki.

Jarek
@PM

Któremu dyrektorowi kończy się umowa?

Maniek

Logistyka i zarzadzanie na najniższym poziomie. Zamawiają auta na załadunek o 8 a towaru brak na magazynie i czekasz do 16-17 na załadunek. Kto zapłaci za ten czas?

Szefu
@Maniek

Jaki dyrektor takie zarządzanie....

Czy w Ergis-Eurofilms S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Marcin
@Pytanie

Nie. Do kogo zgłaszać te problemy? Jak nie zglosisz problemu to znaczy że go nie ma. Ot... i sprawa zamknięta...

XYZ
@Pytanie

W Ergisie nie ma problemów :) Jeśli Ty go masz, to znaczy, że Ty jesteś problemem i przy pierwszej, nadarzającej się okazji go rozwiążą - domyśl się jak :)

Frdshjj
@XYZ

Trafiłeś w samo sedno!

Kandydatka
Kandydat

Jak wygląda praca w dziale logistyki? Najbardziej zalezy mi na opinii na temat atmosfery w pracy

Jaśko
@Kandydatka

Poczytaj komentarze.... to bedziesz wiedziala....

Kandydatka
@Jaśko

Widze opinie głównie o produkcji, o dziale logistyki ani jednej

Łysy
@Kandydatka

Kapusie i wazelina.... Jeden drugiego obgaduje .... Plotki, afery i zazdrość .... Są stare wygi które myślą że są niezastapieni ...

M

@M

Jakie zarobki w logistyce?

Janusz
@Kandydat

Marne

Black

Jak działa nowy "dyrektor"? Otóż moi drodzy, trzeba się bać o swoje zatrudnienie. Niektórzy w tej firmie już tego doświadczyli. Szacunek dla drugiego człowieka i poszanowanie jego godności jest na samym końcu piramidy. Przyszedł nowy dyrektor, który wszystko zmienia, na dużo gorsze niż było, a jego plan działania? Napisany po mocnym upojeniu alkoholowym.

Co?

A co z Grzegorzem?!

Erwin
@Co?

Sądząc po opisie działania nowy dyrektor to właśnie człowiek Grzegorza - pewnie osobiście go wybrał - jego decyzje kadrowe są najtrafniejsze...

A co ma być
@Co?

Może w końcu zarząd go rozliczył z tego jak zarządzał tą fabryką w ostatnich latach. Otoczył się klakierami bez kontaktu z rzeczywistością, te wszystkie nie trafione inwestycje, to tępienie wszystkich myślących inaczej i każdego kto by odważył się wypowiedzieć "nie po myśli"

Co?
@A co ma być

Grzegorz miał WIZJĘ i ROZMACH jeśli go już tam nie ma to tej fabryki już nie ma.

Uhm

Wizję i rozmach ??? Chyba do napełniania własnej kieszeni

Katarzyna
@Black

Krytykujesz plan działania zarządu Ergis-Eurofilms. Co konkretnie Ci w nim nie odpowiada? Co byś zmienił w sposobie zarządzania tą firmą?

Black
@Katarzyna

Dużo można wymieniać..... Ale co to da?

@Black

Napisz choć odrobinę. Warto aplikować?

K.

Odeszłam właśnie.ze względu na brak szacunku dla pracownika. To co.się mówi to jedno to co się robi to drugie. Człowieka mają za idiotę i nie szczędzą aby to pokazać. Zachowania zakraczające o mobbing to norma.

Aga
@K.

Święta prawda

Zuzanna
@Aga

Zarówno Ty, jak i @K., piszecie między innymi o braku szacunku do pracownika. Czy ta kwestia była może w jakiś sposób poruszana z pracodawcą? Ciekawi mnie, jakie Twoim zdaniem powinien on przeprowadzić w firmie zmiany, aby praca w Ergis-Eurofilms była przyjemniejsza.

Jarek
@K.

W tej firmie jest brak chęci do rozwoju. Brak szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych tym bardziej, brak integracji- "stara kadra rzadzi" i nie zamierza isc z postępem techniki- tu nic się nie zmieni i dalej będzie trzeba pracować jak za króla ćwieczka. Nie sztuka zainwestować w nowoczesne maszyny jeżeli trzeba siedzieć z kalkulatorem i robić obliczenia... ludzie ! w XXI wieku robią to oprogramowania..... Proces który poprzedza produkcję powinien też być zmodernizowany.

Marta
@Zuzanna

A jak poruszyć taką sytuację, jeżeli nie ma osoby która wysłucha pracownika. Rozmowa z przełożonym o braku szacunku i braku doceniaja zaangażowania = zwolnieniem. Twoje pytania to jakaś kpina. Może podpowiedz kto powinien być taka osoba w firmie? Jaki dział?

Co wchodzi w socjal Ergis-Eurofilms S.A.?

Mariusz

Nic

@Pytanie

Wczasy pod gruszą i dodatek na święta. Oprócz tego można wziąć pożyczkę ok 2500 zł na 0% z zakładowego funduszu socjalnego. Nie ma żadnych multisportów ani opieki medycznej.

Czyli full wypas ????

@M.

Nie twierdzę, że "full wypas" - odpowiadam po prostu na pytanie.

Ja
Klient

Jak wygląda praca na magazynie? Ile zmian?

Jak jest z awansem w Ergis-Eurofilms S.A.?

@Pytanie

Jak się czymś wyróżniasz to Cię przerzucą z jakaś podwyżką. Z ekipy w labie jakości kilka lat temu prawie wszyscy teraz siedzą po biurach i stanowiskach. Ludzie produkcji są awansowani na koordynatorów, do rozliczania itd.

Nowy dyrektor wykończy ten zakład, mobbing 24h, mam ochotę się stamtąd zwolnić

Santiago

"Szef" produkcji to pajac na gumce. Większość pracowników produkcji to hołota. Dziewczyny z lab. i biura bez zastrzeżeń

s.
@Santiago

Akurat szef produkcji MG to jedna z niewielu osób, którym jeszcze zależy na tym co się dzieje.

M.

Kierowniczka Laboratorium Patrycja K. Nie chciała mnie przyjąć pomimo tego że mam spore doświadczenie, a nie przyjęła mnie tylko po złości bo mój mąż tam pracuje. Przyjęła kilka osób które nie potrafią nic zrobić. Brawo Pati. Sprawa jest zgłoszona wyżej;)

Adam
@M.

Patrycja to jedna z najmilszych osób z którą miałem okazję pracować.

Zet.
@M.

Czy posiadała Pani doświadczenie w kontroli jakości ? Kierownik działu podejmuje decyzję o zatrudnieniu w oparciu o całokształt - może nie wykazała Pani cech odpowiednich do pracy w grupie ? Dlaczego Pani zdaniem to Pani była najlepszym kandydatem ?

Hej, czy w firmie Ergis-Eurofilms S.A. płacą za nadgodziny?

Hahaha. Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergis-Eurofilms S.A. - Oława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ergis-Eurofilms S.A.