Ergis-Eurofilms S.A.

Oława

Ergis-Eurofilms S.A.

Opinie o Ergis-Eurofilms S.A.

Zuzanna

@K., oskarżenie firmy o mobbing jest bardzo poważne. Czy jesteś pewna, że to zjawisko miało miejsce w firmie? Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają lub miały miejsce w Ergis-Eurofilms? Jeśli tak, to czy były prowadzone jakieś rozmowy w tej sprawie?

K.

Odeszłam właśnie.ze względu na brak szacunku dla pracownika. To co.się mówi to jedno to co się robi to drugie. Człowieka mają za idiotę i nie szczędzą aby to pokazać. Zachowania zakraczające o mobbing to norma.

Zuzanna

@Robek, a pracowałeś już w tego typu firmach? Jaka jest specyfika tej pracy? Myślę, że najszybciej będzie, jeśli po prostu skontaktujesz się z firmą bezpośrednio i dopytasz o wszystkie interesujące Cię szczegóły. Oczywiście trzymam też kciuki za to, abyś otrzymał satysfakcjonujące odpowiedzi od innych użytkowników forum!

Robek

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika ? mam rower nie potrzebuję autobusu interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii

Zuzanna

@luk, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Ergis-Eurofilms? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś rzeczowe szczegóły? @pako, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś nieco doprecyzować swoją wypowiedź?

luk

Zdecydowanie firma niegodna polecenia... chyba że jest się zdesperowanym masochistą...

pako

lider hr - chyba jak się płaci to się ma ??? firmy nie polecam

syberia

Dbają tylko o wizerunek w mediach - codzienna rzeczywistość znacznie odbiega od tej przedstawianej w wywiadach... Toksyczni przełożeni, brak szacunku do szarego pracownika to raczej norma a nie wyjątki. Chyba najgorsze wynagrodzenia w całej Oławie

AGA

Trudno się wypowiadać kiedy trudno coś pozytywnego znaleźć...może że pensja na czas cała reszta to dno do potęgi.

Zuzanna

Grupa Ergis w tym roku obchodzi 20 rocznicę powstania. Jest to dosyć spory okres. Jak przez ten czas zmieniała się firma? Może znajdą się osoby, które pracują w niej od samego początku? Jak prezentuje się jej kondycja na początku 2018 r.? Wszystkie Wasze uwagi i spostrzeżenia na pewno będą cenne dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

edmund
@Zuzanna 17.01.2018 23:09

Nie życze nikomu takiego pracodawcy no chyba że nazywa się Kędz....ski wtedy napewno zrobi kariere. Pracodawca nie daje nic od siebie, zero szkoleń, zero rozwoju.. nie wiem na jakiej podstawie dostali te tytuły pracodawca wszechczasów czy jakieś tam - chyba nikt nie sprawdził jak jest naprawdę - wstyd dla tych co przyznają te tytuły bo to znaczy że są one nic nie warte

Barnaba

Czy to prawda że kible dyrekcja stawia ilościowo tylko zgodnie z przepisami bo firmy nie stać na kibel więcej? Tak słyszałem :-)

Tak 3maj !

Jeśli nowi trafią do AGI to nie mają się co martwić. Ona im wszystko pokaże co i jak!

Zuzanna

@Tak 3maj !a jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Ergis-Eurofilms S.A.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

Tak 3maj !

NAJLEPSZA w biurach to jest tam AGA bez dwóch zdań! Wzór!

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Operatora urządzeń produkcyjnych. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym charakterze?

zeman

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej. Co do raczej wielkich nie ma @doki

albatros

czy ktoś się orientuje ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie? Mam już doświadczenie w branży tworzyw i chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto.

SPEJSON,WOJTAS I WALO

Zapraszam złóż CV to dostaniesz tam prace przez Randstad i umowa co tydzień polecam dla desperatów i tych którzy myślą robić l o d y. Tak jak Ogórek i Pająk prowadzący ha ha ha ha szkoda słów wszędzie popychani i zero pojęcia o konfekcjonowaniu folii. A Meta następny pacjent, od sterydów i białka mózg całkowicie odmówił posłuszeństwa. Tylko groźby i mobing z jego strony,ale górze to na rękę widać za co nas mają,ludzi pracujących bez których ten zakład jeszcze jako tako się utrzymuje-do czasu...pozdro dla dobrych chłopaków,Plapuna i Szwagra he he

SPEJSON

Wiele by można mówić o tym zakładzie,szkoda tylko że same złe rzeczy. To nie jest wina pracowników za sytuacje panującą w firmie tylko ten folwark zwierzęcy... Firma zeszła na psy aż wstyd że doprowadzili Ergis do takiego stanu jaki jest teraz. Opamiętajcie się bo niedlugo obudzicie się z ręką w nocniku bo nie będzie komu pracować na wasze wygórowane pensje. A co do niektórych pracowników przestańcie trzymać palec prosto w d-e bo czy warto za 300zł? Proszę ja ciebie mój koleżko nie tylko tony i metry tylko za robote sié weź w końcu pupilku zakładowy z Czerwonym i resztą popleczników na czele. Wstyd i szkoda słów jak można się tak sprzedać

Oławianin

Straciem tam trzy lata życia w lecie w upale ponad 40 stopni w zimie w przeciągach dzwigać trzeba rolki po 25 - 48 kg za 1600 zł, dyrekcja patrzy tylko w tabelki człowiek się nie liczy masz charowac po 12h, zadnych posiłków regeneracyjnych tylko powyzej 30 stopni na dworze z łaską dają wodę mineralną z cytryną , szczerze odrdzam jak zdrowie ci miłe, bo na lekarza nie zarobisz kręgosłup i nogi wysiadają

Yaro

Nikt mi tak za skore nie zalazł aby polecać ta firmę Ciężka praca marne zarobki,kompletna ignorancja ze strony kierownictwa Wyzysk i tyle,ale jak tam mówi szef produkcji :ta praca to przywilej!!! Zostawiłem to bagno 8 lat temu i nigdy nie żałowałem a chłopcy mówią ze jest tylko gorzej

nnn

nie polecam praca po 12h 7 dni w tygodniu nocki,dnówki nie ważne czy świeta,sobota niedziela masz płacone 1600zł i zapierdzielaj w upale 40 stopni.....

Ja

ktoś jeszcze się wypowie?

Zostaw opinię o Ergis-Eurofilms S.A. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergis-Eurofilms S.A.