Ergis-Eurofilms S.A.
1 29 44 5 1
Black Nowy wpis

Jak działa nowy "dyrektor"? Otóż moi drodzy, trzeba się bać o swoje zatrudnienie. Niektórzy w tej firmie już tego doświadczyli. Szacunek dla drugiego człowieka i poszanowanie jego godności jest na samym końcu piramidy. Przyszedł nowy dyrektor, który wszystko zmienia, na dużo gorsze niż było, a jego plan działania? Napisany po mocnym upojeniu alkoholowym.

Co? Nowy wpis
@Black

A co z Grzegorzem?!

Erwin Nowy wpis
@Co?

Sądząc po opisie działania nowy dyrektor to właśnie człowiek Grzegorza - pewnie osobiście go wybrał - jego decyzje kadrowe są najtrafniejsze...

M.
Nazwa działu: Produkcja

Kierowniczka Laboratorium Patrycja K. Nie chciała mnie przyjąć pomimo tego że mam spore doświadczenie, a nie przyjęła mnie tylko po złości bo mój mąż tam pracuje. Przyjęła kilka osób które nie potrafią nic zrobić. Brawo Pati. Sprawa jest zgłoszona wyżej;)

@M.

Patrycja to jedna z najmilszych osób z którą miałem okazję pracować.

Zet. Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@M.

Czy posiadała Pani doświadczenie w kontroli jakości ? Kierownik działu podejmuje decyzję o zatrudnieniu w oparciu o całokształt - może nie wykazała Pani cech odpowiednich do pracy w grupie ? Dlaczego Pani zdaniem to Pani była najlepszym kandydatem ?

TakNie

Hej, czy w firmie Ergis-Eurofilms S.A. płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Hahaha. Nie.

a

To co dzieje się od czasu przyjścia nowego dyrektora nadaje się do tv, uważajcie z zatrudnieniem.

Katarzyna
@a

Co takiego się stało @a? Niepokoisz mnie. Chciałabym wiedzieć, o co chodzi, bo Ergis szuka teraz specjalisty ds. zaopatrzenia i ja zamierzałam wysłać do nich CV. Odpowiesz mi?

Co?
@a

To człowiek legenda Grzegorz już tam nie rządzi?!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adam

Już dwa miesiące czekam na rozliczenie mojej delegacji ze Szwecji. Jest to poprostu śmieszne.

Katarzyna
@Adam

To dobrze, że zechciałeś podzielić się tym na forum. Na pewno próbowałeś już wyjaśniać tę sprawę bezpośrednio z Szefostwem Ergis-Eurofilms. Jestem zatem ciekawa, jak Ci wytłumaczono brak rozliczenia za delegację?

@Katarzyna

Wypłacono mi ją uczciwie i co do grosza, dziękuję wszystkim biorącym udział w tej skomplikowanej operacji. Pozdrawia wszystkich :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Czy w Ergis-Eurofilms S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Patryk

Od jakiegoś czasu nikt nie zaglądał na forum, czy jakiś powód tego istnieje?

Alex

Hey Chciałbym podzielić się moimi własnymi odczuciami co do firmy, mianowicie od kilkunastu dni mam przyjemność pracy w firmie Ergis w oddziale w Oławie , każdy z nas wie jak wyglada pierwszy spotkanie w firmie i jak się stresujemy rozmową o prace, jednak ja na swojej rozmowie nie zauważyłem żadnego stresu, żadnych zbędnych pytań tylu ci byś zrobił za x lat, albo dlaczego uważasz ze pasujesz do firmy, jakie masz plany na następne 1000lat itd itd, każdy z nas przechodził przez to w innych firmach podczas rozmowy o prace . W Ergis jednak nie miałem takich rozmów , firma skupiła się bardziej na zwykłej rozmowie jak człowiek z człowiekiem, szybka rozmowa szybka decyzja , i pierwszy dzień w pracy, wszyscy super mili i pomocni , każdy się przedstawia i bez zbędnych form typu pan pani się rozmawia(nawet z dyrekcją) proces wdrożenia wyglada tak ze przechodzi się niezależnie od stanowiska przez każdy dział firmy, nie spotkałem kogoś kto byłby nie miły czy nie pomocny, każdy pomaga podpowiada, i nie ocenia, nie słyszałem nikogo kto wypowiadałby się źle o innych współpracownikach. . Ja ze swojej strony polecam ???? i gratuluje firmie kultury pracy

Tak4Nie8
MAY29

Taka miła niespodzianka, przynajmniej ktoś myśli o dzieciach pracowników w obecnej sytuacji: "Moi Drodzy, piszę ten mail w czwartek w nocy, nie wiadomo więc co się wydarzy w związku ze strajkiem nauczycieli. Gdyby ten jednak zaczął się od poniedziałku wiemy, że wielu z Was będzie miało poważny problem w zorganizowaniu opieki nad dziećmi. W tej wyjątkowej sytuacji wyrażamy zgodę, byście zabrali dzieci do Firmy. Sytuacja jest nadzwyczajna, będzie wymagała od nas wszystkich dużej improwizacji, będziemy na bieżąco wymyślać rozwiązania. Myślę, że można by zorganizować jakieś formy dyżurów rodziców w miejscach, gdzie będzie kilkoro/kilkunaścioro dzieci, by czuły się bezpiecznie i były pod właściwą opieką (sale konferencyjne?). Powiedzcie nam jak możemy Wam pomóc, żeby zorganizować im czas i pomóc Wam w zadbaniu o nie".

Tak3Nie4
K.

Odeszłam właśnie.ze względu na brak szacunku dla pracownika. To co.się mówi to jedno to co się robi to drugie. Człowieka mają za idiotę i nie szczędzą aby to pokazać. Zachowania zakraczające o mobbing to norma.

Tak17Nie1
Aga
@K.

Święta prawda

@Aga

Zarówno Ty, jak i @K., piszecie między innymi o braku szacunku do pracownika. Czy ta kwestia była może w jakiś sposób poruszana z pracodawcą? Ciekawi mnie, jakie Twoim zdaniem powinien on przeprowadzić w firmie zmiany, aby praca w Ergis-Eurofilms była przyjemniejsza.

TakNie4

Zuzanna

@K., oskarżenie firmy o mobbing jest bardzo poważne. Czy jesteś pewna, że to zjawisko miało miejsce w firmie? Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają lub miały miejsce w Ergis-Eurofilms? Jeśli tak, to czy były prowadzone jakieś rozmowy w tej sprawie?

TakNie5

Zuzanna

@Robek, a pracowałeś już w tego typu firmach? Jaka jest specyfika tej pracy? Myślę, że najszybciej będzie, jeśli po prostu skontaktujesz się z firmą bezpośrednio i dopytasz o wszystkie interesujące Cię szczegóły. Oczywiście trzymam też kciuki za to, abyś otrzymał satysfakcjonujące odpowiedzi od innych użytkowników forum!

Robek

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika ? mam rower nie potrzebuję autobusu interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii

Zuzanna

@luk, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Ergis-Eurofilms? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś rzeczowe szczegóły? @pako, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś nieco doprecyzować swoją wypowiedź?

luk

Zdecydowanie firma niegodna polecenia... chyba że jest się zdesperowanym masochistą...

Tak3Nie

pako

lider hr - chyba jak się płaci to się ma ??? firmy nie polecam

syberia

Dbają tylko o wizerunek w mediach - codzienna rzeczywistość znacznie odbiega od tej przedstawianej w wywiadach... Toksyczni przełożeni, brak szacunku do szarego pracownika to raczej norma a nie wyjątki. Chyba najgorsze wynagrodzenia w całej Oławie

Tak18Nie

AGA

Trudno się wypowiadać kiedy trudno coś pozytywnego znaleźć...może że pensja na czas cała reszta to dno do potęgi.

Tak10Nie

Zuzanna

Grupa Ergis w tym roku obchodzi 20 rocznicę powstania. Jest to dosyć spory okres. Jak przez ten czas zmieniała się firma? Może znajdą się osoby, które pracują w niej od samego początku? Jak prezentuje się jej kondycja na początku 2018 r.? Wszystkie Wasze uwagi i spostrzeżenia na pewno będą cenne dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Tak1Nie1

edmund
@Zuzanna

Nie życze nikomu takiego pracodawcy no chyba że nazywa się (usunięte przez administratora)wtedy napewno zrobi kariere. Pracodawca nie daje nic od siebie, zero szkoleń, zero rozwoju.. nie wiem na jakiej podstawie dostali te tytuły pracodawca wszechczasów czy jakieś tam - chyba nikt nie sprawdził jak jest naprawdę - wstyd dla tych co przyznają te tytuły bo to znaczy że są one nic nie warte

Tak16Nie

Barnaba

Czy to prawda że kible dyrekcja stawia ilościowo tylko zgodnie z przepisami bo firmy nie stać na kibel więcej? Tak słyszałem :-)

Tak8Nie

Tak 3maj !

Jeśli nowi trafią do AGI to nie mają się co martwić. Ona im wszystko pokaże co i jak!

Tak18Nie1

Zuzanna

@Tak 3maj !a jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Ergis-Eurofilms S.A.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

TakNie1

Tak 3maj !

NAJLEPSZA w biurach to jest tam AGA bez dwóch zdań! Wzór!

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Operatora urządzeń produkcyjnych. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym charakterze?

zeman

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej. Co do raczej wielkich nie ma @doki

albatros

czy ktoś się orientuje ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie? Mam już doświadczenie w branży tworzyw i chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto.

Tak14Nie

SPEJSON,WOJTAS I WALO

Zapraszam złóż CV to dostaniesz tam prace przez Randstad i umowa co tydzień polecam dla desperatów i tych którzy myślą robić l o d y. Tak jak Ogórek i Pająk prowadzący ha ha ha ha szkoda słów wszędzie popychani i zero pojęcia o konfekcjonowaniu folii. A Meta następny pacjent, od sterydów i białka mózg całkowicie odmówił posłuszeństwa. Tylko groźby i mobing z jego strony,ale górze to na rękę widać za co nas mają,ludzi pracujących bez których ten zakład jeszcze jako tako się utrzymuje-do czasu...pozdro dla dobrych chłopaków,Plapuna i Szwagra he he

SPEJSON

Wiele by można mówić o tym zakładzie,szkoda tylko że same złe rzeczy. To nie jest wina pracowników za sytuacje panującą w firmie tylko ten folwark zwierzęcy... Firma zeszła na psy aż wstyd że doprowadzili Ergis do takiego stanu jaki jest teraz. Opamiętajcie się bo niedlugo obudzicie się z ręką w nocniku bo nie będzie komu pracować na wasze wygórowane pensje. A co do niektórych pracowników przestańcie trzymać palec prosto w d-e bo czy warto za 300zł? Proszę ja ciebie mój koleżko nie tylko tony i metry tylko za robote sié weź w końcu pupilku zakładowy z Czerwonym i resztą popleczników na czele. Wstyd i szkoda słów jak można się tak sprzedać

Tak7Nie

Oławianin

Straciem tam trzy lata życia w lecie w upale ponad 40 stopni w zimie w przeciągach dzwigać trzeba rolki po 25 - 48 kg za 1600 zł, dyrekcja patrzy tylko w tabelki człowiek się nie liczy masz charowac po 12h, zadnych posiłków regeneracyjnych tylko powyzej 30 stopni na dworze z łaską dają wodę mineralną z cytryną , szczerze odrdzam jak zdrowie ci miłe, bo na lekarza nie zarobisz kręgosłup i nogi wysiadają

Tak9Nie

Yaro

Nikt mi tak za skore nie zalazł aby polecać ta firmę Ciężka praca marne zarobki,kompletna ignorancja ze strony kierownictwa Wyzysk i tyle,ale jak tam mówi szef produkcji :ta praca to przywilej!!! Zostawiłem to bagno 8 lat temu i nigdy nie żałowałem a chłopcy mówią ze jest tylko gorzej

Tak9Nie

Zostaw opinię o Ergis-Eurofilms S.A. - Oława

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie