Ergis-Eurofilms S.A.

Oława

Opinie o Ergis-Eurofilms S.A.

Tak 3maj !

Jeśli nowi trafią do AGI to nie mają się co martwić. Ona im wszystko pokaże co i jak!

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Tak 3maj !a jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Ergis-Eurofilms S.A.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które szukają opinii na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

Tak 3maj !

NAJLEPSZA w biurach to jest tam AGA bez dwóch zdań! Wzór!

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Operatora urządzeń produkcyjnych. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym charakterze?

zeman
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej. Co do raczej wielkich nie ma @doki

albatros

czy ktoś się orientuje ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie? Mam już doświadczenie w branży tworzyw i chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto.

SPEJSON

Wiele by można mówić o tym zakładzie,szkoda tylko że same złe rzeczy. To nie jest wina pracowników za sytuacje panującą w firmie tylko ten folwark zwierzęcy... Firma zeszła na psy aż wstyd że doprowadzili Ergis do takiego stanu jaki jest teraz. Opamiętajcie się bo niedlugo obudzicie się z ręką w nocniku bo nie będzie komu pracować na wasze wygórowane pensje. A co do niektórych pracowników przestańcie trzymać palec prosto w d-e bo czy warto za 300zł? Proszę ja ciebie mój koleżko nie tylko tony i metry tylko za robote sié weź w końcu pupilku zakładowy z Czerwonym i resztą popleczników na czele. Wstyd i szkoda słów jak można się tak sprzedać

Oławianin

Straciem tam trzy lata życia w lecie w upale ponad 40 stopni w zimie w przeciągach dzwigać trzeba rolki po 25 - 48 kg za 1600 zł, dyrekcja patrzy tylko w tabelki człowiek się nie liczy masz charowac po 12h, zadnych posiłków regeneracyjnych tylko powyzej 30 stopni na dworze z łaską dają wodę mineralną z cytryną , szczerze odrdzam jak zdrowie ci miłe, bo na lekarza nie zarobisz kręgosłup i nogi wysiadają

Yaro

Nikt mi tak za skore nie zalazł aby polecać ta firmę Ciężka praca marne zarobki,kompletna ignorancja ze strony kierownictwa Wyzysk i tyle,ale jak tam mówi szef produkcji :ta praca to przywilej!!! Zostawiłem to bagno 8 lat temu i nigdy nie żałowałem a chłopcy mówią ze jest tylko gorzej

nnn

nie polecam praca po 12h 7 dni w tygodniu nocki,dnówki nie ważne czy świeta,sobota niedziela masz płacone 1600zł i zapierdzielaj w upale 40 stopni.....

Ja

ktoś jeszcze się wypowie?

Zostaw opinię o Ergis-Eurofilms S.A. - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergis-Eurofilms S.A.