Opinie o Ergis w Warszawa

<p> <font color="black"><p align="justify">1. ERGIS S.A. Oddział w Oławie</br>ul. Zwierzyniecka 12</br>55-200 Oława</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">2. ERGIS S.A. Oddział w Wąbrzeźnie</br>ul. Dąbrowskiego 2</br>87-200 Wąbrzeźno</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">3. FLEXERGIS Sp. z o.o.</br>ul. Elektrodowa 45C</br>33-300 Nowy Sącz</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">4. CS Recycling Sp. z o.o.</br>09-411 Biała, Nowa Biała 39</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">5. MKF-Ergis GmbH</br>Miraustrasse 42</br>D-13509 Berlin</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">6. Schimanski-ERGIS GmbH</br>Miraustr. 38</br>D-13509 Berlin</font></p>

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergis w Warszawa

Remik

Czy dobrze pracuje się w firmie, że taka cisza na forum?

Janusz_migrant

Mam znajomego, który pracuje u naszego konkurenta na północy. Nie napiszę gdzie, ale ci co sie orientują, wiedzą. Tam zarobki na maszynie są 20% wyższe niż u nas i to po ostatnich "podwyżkach"! Pewnie też są tam mistrzowie, którzy sie czepiają o byle co, ale tak pewnie jest wszędzie. Jakby byli bliżej to tu by pewnie niewielu zostało. No oprócz naszych "mistrzuniów"

www
@Janusz_migrant

hej co to za firma?

Dawid

Jak niektórzy nie potrafią pracować to chcą się wykazać pisaniem bzdur na forum?

Cardio pompa pompa

Ergis to już tylko kwestia czasu czekam na jego koniec z niecierpliwością, zresztą nie ja jeden.Już nikt tam nawet do pracy nie chce przyjść co mnie nie dziwi.Tylko ciekawe co zrobią ludzie którzy trzymają palec porto w du....? Do żadnej innej pracy się nie nadadzą bo są nieudolni jak niektórzy "mistrzowie" beztalencia i nic więcej.Czas zacząć szukać sobie pracy puki czas, nie mam zamiaru pójść na dno z zakładem

@Cardio pompa pompa

Życzysz ludziom którzy pracują tu w tej firmie całe czasami życie żeby poszli na dno? A u kogo Ty kolego będziesz pracował? nie czasami u prywaciarza , któremu jak Ci się uda to też będziesz trzymał palec gdzie trzeba za parę złotych więcej. Dlaczego uważasz że mistrzowie to beztalencia? no może ,,meta" i ,,pleban" ale reszta jest kumata. Idż sobie swoją drogą i nie życz nikomu co Tobie nie miłe.

Cardio pompa pompa
@Edek.

Widzę że jesteś analfabetom skoro nawet czytać nie umiesz ze zrozumieniem.Przeczytaj dokładnie a później się wypowiadaj.Nie życzę nikomu źle a poza tym napisałem niektórzy mistrzowie a nie wszyscy.Przyznam ci rację co do tych dwóch " mistrzów"tutaj trafiłeś co do reszty się mylisz, jak wspomniałem na wstępie czytaj uważnie.PS jestem już w trakcie załatwiania przeniesienia do lepszej firmy niż ergis gdzie już zaczynają zatrudniać Ukraińców bo nikt normalny nie ma zamiaru tu pracować.Pozdrawiam i umyj swój palec

@Cardio pompa pompa

Powodzenia w nowej firmie. Jeśli tu nie umiałeś pracować, gdzie dyscyplina pracy kuleje i każdy łazi gdzie i kiedy chce to w nowym miejscu pracy albo padniesz na jednej 15 min. przerwie albo już kupiłeś sobie wazelinę. I nie pisze się ,,analfabetom" a analfabetą. Polonisto z spod stogu siana :-)

hary
@Edek.

a Ergis to nie firma prywaciarza , toż to firma prezesa inni się nie liczą

Daro
@Edek.

Zgadzam się z Edkiem, a co do "anlafabetom" - mieszarkowy jak nic, kany mu w głowie ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ergis? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
KLAJTEK

J.E.B.A.Ć. Ergis i człowieka co kilka lat nie nauczył się kalandra prowadzić mocny w gębie i KAJZENY tylko gadać a co do nauki to zero i dno i beztalęcie małpę by nauczył szybciej roboty. W.H.

Janek

zarobki netto: pielegniarka - 1950 zł, ratownik medyczny - 2100 zł, lekarz rezydent - 2300 netto. Ci ludzie ratuja zycie. Sadurska - 90 tys., Ziemiec - 30 tys., Rydzyk - 72 mln. A co oni ratują?

Hanna

@Fqurwiony dziękujemy za Twoją odpowiedź na forum. @pracownik1 na jakim stanowisku pracujesz w firmie Ergis i jak długo? Pamiętajmy, że każde stanowisko różni się warunkami pracy, dlatego dobrze jak napiszecie jakie obejmujecie.

@Hanna

Po co się pytasz o stanowisko? przecież nikt nie powie gdzie pracuje. No chyba po to by dać im powód do zwolnienia. Wiem że jest socjal (musi być bez łaski) jest sala i basen (z naszego socjalnego) biegi też organizują dla propagandy. Prócz biegów nie zrobią nic dla pracownika z własnej kieszeni. Podwyżki musiały nastąpić bo nie było już ludzi na zmianach. Wielkie mi rzeczy. Pracuję tu nadal bo jestem za stary na zmiany. Przedstawiam tu własną, prywatną opinię i nikt nie musi się z nią zgadzać. Trzymaj się tego ZLB Hania i nie pisz za wiele bo nie dostaniesz podwyżki. Ale faktycznie, podsumowując firma nie jest tragiczna. Jak słyszę związki pozałatwiały nam zniżki w markecie i na jakiejś stacji paliw. Zawsze coś w kieszeni. :-)

@Fqurwiony

Jeżeli firma nie jest tragiczna , to dlaczego (jak piszesz wcześniej) spadasz po Nowym Roku, zdecyduj się. trochę dziwna opinia o Ergisie, najpierw same negatywy a na koniec "podsumowując firma nie jest tragiczna". Co mogłoby jeszcze nastąpić, żeby firma była tragiczna? Dla mnie najgorsze jest w tej firmie, gdy np. jedna zmiana popełni błąd w produkcji, to obrywa cala reszta, wtedy jest na gwałt szukanie winnych i najlepszym rozwiązaniem jest polecieć po premii nie tym co popełnili błąd tylko przy okazji reszcie, mam wrażenie , że to jest sposób Ergisu na oszczędność.

@Ivi

No cóż, zostaję z powodu podwyżki. Dostałem tyle ile chciałem. Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej to nie jest najlepszy pomysł i firma powinna (jeśli to prawda) odstąpić od tych stalinowskich metod. Na tym dziale gdzie ja pracuję tego nie ma.

@Fqurwiony

Właśnie dostałem pensję 1950 zł, i znowu wybrańcy dostali podwyżkę? Powinienem zmienić nick: Fqurwiony lepiej do mnie pasuje.

Hanna

@Fqurwionyjak długo pracujesz w firmie Ergis? Czy nie rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach? Być może po dłuższym okresie czasu pracy taka szansa jest. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wywiadem z Dyrektor Personelu i Komunikacji Grupy Ergis, który znajdziecie tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7879,wywiad-malgorzata-kot

@Hanna

Trochę prawdy w tym wywiadzie jest. Ale dbałość o środowisko? Jaka dbałość o relacje jak najpierw przez jednego mistrza zwolnił się dobry pracownik a teraz przez drugiego dwóch. Ale mistrz nie winny. Jak zwykle to te głupie robole czegoś ciągle chcą. Podwyżki są ale dla kogo? produkcja. A ten bidak który zapierdziela z odkurzaczem całe hale nie dostanie. To pracownik gospodarczy ale zatrudniony jako robol nie jakaś sprzątaczka. Obiecali 2500 brutto dla produkcji a teraz szukają jak nie dać połowie. A certyfikaty to powinny być po nie zapowiedzianej wizycie z ISO. Wiedzą kiedy będzie audyt i wielkie sprzątanie, wyłączanie części maszyn, mycie itp... po audycie czarno jak w ... wentylacja na mieszadłach Berstorffa to żenada. A bhp-owiec udaje że nie widzi. Czego od niego wymagać jak pracuje w kilku zakładach na 1/8 etatu. Nawet nie wie kto kiedy jaki ma przydział. A ja to pewnie tu pracuję już za długo. Po Nowym Roku spadam. Ja z 2500 rodziny nie utrzymam.

pracownik1
@Fqurwiony

Czlowieku, nie wiem gdzie pracujesz ale raczej nie w ergisie bo siejesz jakas durna propaganade, podwyzki dostaja wszyscy nawet na logistyce. Robia co obiecali. `mamy socjal, basen, pilke, ostatnio zorganizowali beg dla maluchow. Ciekawe czemu tak ci to przeszkadza? zasuwasz w mrowce i chcialbyś do nas przyjsc?

@pracownik1

Nie wiem gdzie Ty pracujesz ale, gratuluję opinii. To była prowokacja. Wiem jak jest i wiem co obiecali. Firma jest OK. Ale ... mogłeś się podpisać. Nagroda by była :-))

Ivi

Najbardziej nie podobają mi się właśnie zarobki. Praca nie jest lekka, gdyby jeszcze wszyscy zatrudnieni pracowali uczciwie, tzn. chciało im się pracować byłoby ok. a często jest tak że jeden robi a dwóch patrzy przy maszynie pracuje cała zmiana a nie jeden pracownik), a nie da się ukryć, że do podrzędnej pracy do Ergisu przychodzą ludzie przypadkowi, którzy po zorientowaniu się ,że trzeba robić i mało płacą, rezygnują lub udają, że pracują. Zostają jednostki, którym potrzeba na chleb no i oczywiście starzy pracownicy, którzy często nie mają wyjścia, bo albo za późno na zmiany ( wiek), albo boją się zmian. O szczegółach pracy i decyzjach podejmowanych przez np.technologów nie będę pisać, a od tych decyzji zależy jak robota idzie i tym samym cała produkcja zakładu. Poza tym jak zresztą w każdym zakładzie pracy, kto się podlizuje i biega do kierownictwa ten ma. Podpisuję się pod postem elvisiątka z 2016. Poczta pantoflową obiegła wiadomość o dużych podwyżkach, najpierw mają być rozmowy, co to jest? Casting? O czym te rozmowy? Rozumiem gdy wypytują świeżego pracownika jakie ma plany na przyszłość, ale wieloletniego pracownika, który ma parę lat do emerytury( jeśli dożyje), może chodzi o jakieś pomysły innowacyjne? czyżby ewentualne podwyżki uzależnione były od tego jak kto wypadnie na castingu?

know-how

Panie "Były pracowniku" twój hejt uderza bezpośrednio w firmę, która jest solidnym pracodawcą... Padłeś ofiarą mobbingu?! Powiedz konkretnie w jaki sposób i kto Cię źle potraktował??

Przepracowałem w tej firmie zaledwie parę tygodni. Dłużej nie wytrzymałem. Niestety miałem te "szczęście" i padłem ofiarą mobbingu.

ola

Rozważam złożenia CV na produkcję i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej? zarobki? atmosfera? przerwy? premia? i czy rzeczywiście dopłacają za dojazdy?

FBS
@ola

Zaczniesz pewnie od najniższej krajowej, no może od 2100. Atmosfera jest OK, jak wszędzie są ludzie i ludziska. Przerwy - sama sobie zorganizujesz. Jesz kiedy chcesz, palisz kiedy masz ochotę. Kawa z reguły rano i ok 11. Premia zwana tu nagrodą czasami jest. Szała nie ma. Za dojazdy dopłacają.

Mieczysław

Pozdrawiam czytających DFM

Hanna

@anonimgall rozważasz aplikowanie? Na jakie stanowisko? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera zależne są od docelowego stanowiska. Na jakich informacjach konkretnie Ci zależy? Czego chciałbyś się dowiedzieć?

anonimgall

Witam, Jaka opinia o Export Manager w Ergis?

Adrian09
@anonimgall

a co Cię dokładnie interesuje?

Hanna

Czytaliście wywiad z Dyrektor Personelu i Komunikacji Grupy Ergis? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7879,wywiad-malgorzata-kot Co Was najbardziej zaciekawiło?

@Hanna

Ale kto ten wywiad przeprowadzał? nie ma tam bo zaraz można by było sprostowanie napisać. Czy to wszystko prawda co podają? jakie szkolenia? są owszem ale trzeba podpisać że się kredyt bierze w firmie. No i jakie kapituły pytają pracowników o opinie? chyba dyrektorów pytają bo ja nie widziałem żadnych ,,kapitulantów" na halach.

Edek.

Jest tu tak wspaniała atmosfera że ... pół roku nikt nowy nie chce przepracować. Niestety, samą atmosferą rodziny się nie utrzyma. A ta mówiąc prawdę nie jest najlepsza.

Magiczny :D

Skonczta pier*** i za robotę sie wezcie, będzie prościej

ylopa

Eh no to średnio powiem Ci wiadomo ze jak ktoś ma odpowiednie kwalifikacje to mimo wszystko liczy jednak na jakieś spore zarobki prawda?zwłaszcza ze praca na produkcji to jednak chyba do lekkiej nie należy

Nie jestem robotem

Mam złe przeczucia co do przyszłości tej firmy. Jak w chodzę do zakładu to nuci mi się melodia przy której tonął Tytanic.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergis - Warszawa

• Jak się pracuje w Ergis?

Zobacz opinie na temat firmy Ergis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ergis