Opinie o Ergis w Warszawa

<p> <font color="black"><p align="justify">1. ERGIS S.A. Oddział w Oławie</br>ul. Zwierzyniecka 12</br>55-200 Oława</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">2. ERGIS S.A. Oddział w Wąbrzeźnie</br>ul. Dąbrowskiego 2</br>87-200 Wąbrzeźno</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">3. FLEXERGIS Sp. z o.o.</br>ul. Elektrodowa 45C</br>33-300 Nowy Sącz</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">4. CS Recycling Sp. z o.o.</br>09-411 Biała, Nowa Biała 39</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">5. MKF-Ergis GmbH</br>Miraustrasse 42</br>D-13509 Berlin</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">6. Schimanski-ERGIS GmbH</br>Miraustr. 38</br>D-13509 Berlin</font></p>

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergis w Warszawa

ElektroSystem

Jestem z firma aż po deskę grobowa!

ElektroSystem

Z tymi oknami to już zwijacie interes, i to biegusiem.

rob

taaaa..... bo u nich nigdy nie ma ogłoszeń na stronie. Niby szukają, ale na rekrutacja coś tam trzeba pisać.. ja tak kiedyś wysyłałem i nawet ktoś dzwonił

Maroo88

Z tego co wiem dalej szukają magazynierów i operatorów maszyn. Weź wyślij CV.

Maroo88

Z tego co wiem cały czas szukają operatorów maszyn do Oławy, może i magazynierów też skoro znalazłeś ogłoszenie. Pozdro600

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ergis? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ramsmen

Mkf Ergis to oaza wzorowej współpracy,szacunku i wzajemnej dbałości o siebie -aby pracownicy żyli długo i dostatnio-tego z całego serca życzy wam ze spotkania po spotkaniu i terminem następnego spotkania ,po czym się spotkamy i porozmawiamy - szefostwo (ma się dobrze)

olo

Usunięto 2 opinie, negatywne dla ergisu, po co pisać skoro ktoś usuwa?

Amelinium

Brawo ja!!!!!!!!

jupi

i brawo ty!!!!!!!!!!!!!!!

elvisiątko

nie wiem nic o rekrutacji ale jednego z mistrzów wiele osób chętnie wymieniłoby na kogokolwiek. Pytanie mam do już zainteresowanych- ile kosztuje karnet pod biurko do mistrza?

elvisiątko

odnośnie wpisu brecka- każdy kalandrowy na buzuluku musi sie nap...lic zeby zrobic w miare dobrą folie, i zasłużyc na dobrą wypłatę a nie tylko "pukawka". a jak przyjdzie gościu nie potrafiący nic, a takich jest bez liku, to podwójnie trzeba się na...bac, chyba że ma się w (usunięte przez administratora) to co się produkuje. My często stoimy maszyną więc chodze i obserwuje. Z tego co wiem to bryg. Pawlaka na buzuluku ma najmniej reklamacji, a na thiriau- porażka spójrzcie na tablice przy biurze SZEFA produkcji. Kalandrowy H. i koledzy z A18- nietykalna parka, tylko komputer i mistrzówka, i wciskanie kitu panu P. Okleiny z thiriau się drukowac nie da.

Breck

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale z tym trzymaniem się tego zakładu to prawda. Tu wiele się nie dorobisz, chyba że jesteś kalandrowym jak pukawka i jak on wchodzisz w ... Zmiany, zmiany, zmiany - zachęcam.

Niewygodny świadek

Tylu ludzi którzy mieli epizod dłuższy lub krótszy w tym zakładzie to nie spotkałem się nigdzie indziej. Tak wielu przetoczyło się przez ten zakład że szkoda o tym mówić. Ale nie o to chodzi, opowiem moją własną historię z tym słynnym zakładem. Pracowałem tam wiele lat i niestety z każdym rokiem zatrudniani to nowi pracownicy nie nadawali się nawet do sprzątania. Zamiast polepszającej się sytuacji w firmie było coraz gorzej,niekończące się wyścigi szczurów o wydajności na maszynach, za tak marne grosze że w skali miesiąca nie było to opłacalne dla człowieka który miał godność i troche oleju w głowie. Niestety jak wiadomo prawie wszyscy w zakładzie nie skończyli nawet zawodowej szkoły i pensje z tego powodu do dnia dzisiejszego kręcą się tylko wokół najniższej krajowej. Osobiście miałem tyle płacone po tylu latach,jak się okazało zmarnowanych latach. Zostałem zwolniony z powodu absurdalnie niskiej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, w praktyce po dojściu do szatni miałbym 0,00mg/l. Zatrudniłem się w innej firmie i pod każdym względem jest lepiej od początku niż po tylu latach w jednej firmie, gdzie pracownika ma się za nic. Na sam początek większa płaca za te same przepracowane godziny, warunki socjalne na tym samym poziomie, brak monotonni wewnątrz zakładowej, relacje z szefostwem i innymi pracownikami na wiele wyższym poziomie niż w Ergisie. Jednym słowem krzywdy tym zwolnieniem mi nie zrobili, jestem wdzięczny wręcz byłej szefowej za to zwolnienie. Tak na moim przykładzie gdyby nie ta wpadka na portierni to pracowałbym tam do dziś i to jest właśnie ta negatywna mentalność, sytuacja zmusiła mnie do zmiany pracy i tylko lepiej na tym wyszedłem. Dlatego też mówię, nie bójcie się rzucić na głęboką wodę tylko dlatego że wiele lat trzymacie się jednego zakładu pracy. Polepszcie sobie sytuację finansową bo warto. Niestety nie tyczy się to tak zwanychzwanych "dzieci Ergisu" dla których nie ma nic poza tym jednym zakładem, ludzie otwórzcie oczyoczy. Tak po długim streszczeniu wygląda moja historia. Szkoda mi tylko ludzi, którzy zasługują na więcej a cały czas mają płacone grosze. Pozdrawiam wytrwałych którzy cały czas się męczą i wypalają w Ergisie.

jjjj
@Niewygodny świadek

poleciałeś na alkomacie bez atestu czy wezwali policję bo mam podobną sytuację i chcę się odwoływać? plis odpisz

Magazyn

Tak wszyscy gadacie, narzekacie na kierownictwo i wogole. Fakt kierownictwo jest rozne, mistrzowie wymagaja traktuja nas jak psy, ale nie sa wszyscy tacy sa tez kulturalni jak ten mlody z dgr. Chlopak kulturalnie wydaje polecenia, nie krzyczy (podobno jak go ktos zdenerwuje to sie zdarzy jak wszedzie) nawet potrafi z tego co wiem podziekowac za zrobione jakies zadanie, nawet z tego co wiem sam bierze paleciarke i pomaga na swoim wydziale bo tych dwoch pozostalych to ciagle siedza. Na innych wydzialach to sie nie zdarza. Na mkf syf straszny pracownicy traktowani jak psy. Socjal jest 13nastka jest to tragedii nie ma trzeba robic i tyle. 25 lat pracuje i nie narzekam.

Edek z krainy kredek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i tyle. Nie widzi się to idźcie gdzie indziej. Firma płaci na czas, składki opłacone, pomaga jeśli jest potrzeba, są Fundusze; socjalny, remontowy, zakładowa kasa pożyczkowa. A ludzie jak wszędzie ściemniają i tyle. Nigdzie nie spotkałem się z taką ilością wolnego czasu podczas pracy co na DFM, K-1 czy DGR. Są i minusy, zapewne ale, gdzie ich nie ma? To firma prywatna o czym wielu z nas zapomina, czasy PRL minęły i tyle. Jak pokolenie które pracowało za czasów komuny wymrze to dopiero nastanie bida. Ale co tam, walcie w swoje gniazdo które Was żywi.

SPEJSON,WOJTAS I WALO

Zapraszam złóż CV to dostaniesz tam prace przez Randstad i umowa co tydzień polecam dla desperatów i tych którzy myślą robić l o d y. Tak jak Ogórek i Pająk prowadzący ha ha ha ha szkoda słów wszędzie popychani i zero pojęcia o konfekcjonowaniu folii. A Meta następny pacjent, od sterydów i białka mózg całkowicie odmówił posłuszeństwa. Tylko groźby i mobing z jego strony,ale górze to na rękę widać za co nas mają,ludzi pracujących bez których ten zakład jeszcze jako tako się utrzymuje-do czasu...pozdro dla dobrych chłopaków,Plapuna i Szwagra he he

Edek z krainy kredek

Tak olek, płacą za nadgodziny. Średnia płaca to 3200 i powinna Ci odpowiadać. Tyle że musisz palec trzymać prosto bo Ci się każą zwalniać. Najlepiej nic nie mów, rób za dwóch i kłaniaj się nisko. Dobra firma, polecam.

Fa

Pracuję tu już kilkanaście lat i widziałem wiele wyrobów tej firmy (folie, tapety, granulaty). Sądziłem, że znam zakład bardzo dobrze i, że wiem co wytwarza w jakim jego miejscu. Mam tylko jedno pytanie! Gdzie do diaska produkuje się tutaj flaczki cielęce? Ahahaha ha haa a aha ha Tak pytam bo może bym się nadał jako kontroler jakości. Lubię flaczki :-) Słyszałem, że w zakładzie ludzie pracują " na kuchni". Myślałem, że to tylko żartobliwe określenie jakiegoś stanowiska, a tu proszę.....Flaczki ;-)

xxx
@Fa

Jak pracujesz tam kilkanaście lat toś f.r.a.j.e.r.

Malaj

Kupiłem falczki cielęce 0,8 kg firmy Ergis w Makro. Myślałem: cielęce, będą mięciutkie i pyszne, tylko odgrzać. A to świństwo!!! Połowę wyrzuciłem jako nie nadającą się do zgryzienia! Takiego paskudztwa jeszcze nigdy nie trafiłem! Nigdy więcej nie kupie żadnego produktu tej firmy!!! (usunięte przez administratora)

Klin
@Malaj

To tylko nazwa ale firma nie ta sama. Ergis to nie Ergis - Eurofilms.

Ktos

Natalia a Ty gdzie pracujesz?

Klin

Mając na uwadze ,,zadowolenie" klientów masz na pewno na myśli zwroty. Prawda jest taka że z g-na bata nie ukręcisz. Marża pod niebo a wyroby do d-py. Zobacz co się dzieje, MKF na ćwierć gwizdka a Ergis na połowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergis - Warszawa

• Jak się pracuje w Ergis?

Zobacz opinie na temat firmy Ergis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ergis