Opinie o Ergis w Warszawa

<p> <font color="black"><p align="justify">1. ERGIS S.A. Oddział w Oławie</br>ul. Zwierzyniecka 12</br>55-200 Oława</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">2. ERGIS S.A. Oddział w Wąbrzeźnie</br>ul. Dąbrowskiego 2</br>87-200 Wąbrzeźno</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">3. FLEXERGIS Sp. z o.o.</br>ul. Elektrodowa 45C</br>33-300 Nowy Sącz</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">4. CS Recycling Sp. z o.o.</br>09-411 Biała, Nowa Biała 39</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">5. MKF-Ergis GmbH</br>Miraustrasse 42</br>D-13509 Berlin</font></p><p> <font color="black"><p align="justify">6. Schimanski-ERGIS GmbH</br>Miraustr. 38</br>D-13509 Berlin</font></p>

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergis w Warszawa

budrys

Powiem ci jak jest u konkurencji. Proponuja wyzsze pensje, tyle ze skladki od minimalnej. kasa pod stołem, nielimitowane nadgodziny, zero bhp. Socjalu nie ma. Zabawa dla odważnych i desperatów.

Rudy rydz

Witam.Pracuję już tu jakiś dłuższy czas i powiem tyle że brak słów...Podwyżki zaczynają dawać ha ha dlaczego?Ponieważ boją się że ludzie uciekają do konkurencji za lepszymi zarobkami he i słusznie sam osobiście czekam na odzew konkurencji gdzie dostanę więcej na początek niż tu po tyłu latach.A młody mechanik dalej sobie bąki zbija u mistrza choć jego afera przycichła to znów zaczyna przesiadówki.Lecz tym razem mistrz nie przybyła na to oka i nie daje mu siedzieć,choć ktoś zrozumiał powagę sytuacji.Pozdrawia i obym szybko się pożegnał z ergisem,na to liczę

złotnik

Nie wiecie co to ,,Majdanek". Wasz czas pracy, faktyczny, nie jest mierzony. Na DGR np, na pięciu pracowników na hali trzech potrafi przebywać na palarni a ,,leader" w mistrzówce najczęściej. Jeden na pięć maszyn. Pilnuje oczywiście tylko swojej. Na MKF siedzi trzech na stołówce a dwóch nw palarni. Tylko że tam to mają palarnie pod dachem, klima. Europa. A logistyka to jest dopiero królestwo niebieskie. Jureczku, mniej spacerków z ,,finansowym" a więcej po szatniach. Ale nie ma co narzekać. Jak Wam nie pasi to do Veroni, albo palety zbijać za 3zila na godzinę. Sam pracuję jako fizyczny ale nie narzekam bo nie mam na co, zawsze może być gorzej. Oby nie.

drek

A nie macie związków zawodowych? OPZZ czy Solidarności? robić zdjęcia, wysyłać do prasy, dzwonić do radia. Nie można? można. Poskutkuje, zobaczycie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ergis? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
mkf

pracuje na mkf-ie kilka lat jak wyzej pisane goraczki latem cos strasznego kiedy sie pracuje fizycznie targajac walki np,a gora ma to gdzies,a sproboj sie sprzeciwic tylko to zaraz nie podoba sie panu to inna praca,otworzysz brame brak premii,same straszenia itd, do tego bylo czasem tak ze nie CZY PAN ZOSTANIE DLUZEJ DZIS TYLKO DZIS PAN PRACUJE DO 18 GODZ np,nie zgodzisz sie a kierownik lub mistrz wystawi ci polecenie sluzbowe, chocbys zdychal tam z goraczki braku czegos do picia oni maja to gdzies,nie raz bylo tak ze w weekend nie bylo wody zimnej do picia. I tylko kamery przegladaja bo to oni chyba nie maja co robic tam!!!!a my mamy i to bardzo duzo, a co chwile dokladaja pracy ze wszystkim wymyslaja cuda niewidy!!

bolek i lolek

Powiem tak szkoda że walczycie między sobą zamias zająć się walką z systemem panującym w firmie. Jestem robolem jak każdy z was, który samemu nic lepszego nie wywalczy dla nas. Niestety nie ma w firmie solidarności między pracownikami bo wtedy moglibyśmy wspôlnie coś wnieść lepszego,aby wszystkim było lepiej,tak niestety nie ma i nie będzie. A co do tej afery z mechanikiem, no cóż jest jeszcze kilka osób które lubią tam przesiadywać w wolnej chwili ale nikt nie pójdzie o tym rozmawiać wyżej bojąc się utraty pracy dlatego wypowiada się tutaj na forum. Niestety całkiem niesłusznie oberwał za to mistrz zmianowy,bogu ducha winny chłopak no ale cóż inaczej się nie dało więc teraz myślę, że co niektórym da to do myślenia co robią z wolnym czasem którego i tak jest za mało. Niech każdy zajmie się swoimi obowiązkami a nie będzie wpisów na forum. Po prostu wielu ludziom się wiele żeczy nie podoba, ale nikt nie chce się o tym wypowiadać z wielu powodów. Wiele chciałbym pozmieniać aby było nam lepiej ale to w swoim czasie. Jak na razie chciałbym aby zapanował pokój i każdy zajął się sobą. Pozdrawiam wszystkich czytających to forum i do usłyszenia a raczej napisania. Pracownik roku.

ROBOL

Jakuza. Wiem kim ty jesteś. Widzisz (usunięte przez administratora) nam wszystkim. Tak więc się pilnuj. Jest to forum otwarte, ale żeby swój na swojego pisał. Wstyd. Sam pewnie robisz lody, ale nie u mistrza tylko gdzieś tam wyżej. Chociaż z tym robolskim ryjem Cię nikt nie chce i z zazdrości tak piszesz, bo ty nie możesz possac (usunięte przez administratora) he he Tak na koniec bujaj pało i jak wspominałem wiem kim jesteś. Czuj się jak inni się dowiedzą. :)

KaraWazeusz

Oho, cóż to za wspaniała postawa, jestem pewien że za tę informację zostaniesz zaproszony na następną wigilię, człowieka roku masz jak w banku. Ale że co? Że nie chodzi ci o pieniądze, z pewnością chcesz dopilnować żeby wszyscy pracownicy sumiennie wykonywali swoje obowiązki. Po twoim komentarzu i ilości jadu jaki zawiera, wnioskuję że pracujesz na maszynie, w takim razie minąłeś się z powołaniem drogi panie. Oczywiście nie mam tu zamiaru bronić wspomnianego mechanika, siedział to siedział, chciałem tylko podkreślić że opinie panów powyżej doskonale świadczą o mentalności niektórych ludzi w tym zakładzie. Zazdrość, zawiść i tryskający na kilometry jad... To zdanie było najlepsze, cytuję"opowiada mistrzowi różne rzeczy zamiast solidnie pracować jak każdy z nas" JAK KAŻDY Z NAS :D Do reszty się nie odniosę, bo jeszcze i mi urośnie słoma w butach. A na koniec dodam tylko że proponował bym się powstrzymać od takich komentarzy, bo nie wiem czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę ale czasem niekoniecznie słusznie, można komuś zaszkodzić. Doskonale zdaję sobie sprawę że zarobki w ergisie kręcą się dookoła najniższej krajowej, sam więcej nie mam, ale tego typu złośliwości? Naprawdę? Pozdrawiam i radzę zażyć jakąś surowicę... na ten jad ;]

JAKUZA

POZDRAWIAM MECHANIKA JEST MŁODY JESZCZE SIĘ NATYRA SMACZNEGO !!!

MERLIN MONROE

Witam, jest u nas na DFM świeżo co zatrudniony młody mechanik.Dostał wysoką podstawę dużo wyższą niż przeciętny biały murzyn przy maszynie który musi tyrać. A nasz mechanik? większość swojego czasu pracy przesiaduje w mistrzówce pije sobie kawki, herbatki i opowiada mistrzowi różne rzeczy zamiast solidnie pracować jak każdy z nas.Przesiaduje tam bardzo długi czas robiąc mistrzowi l a s k ę i prosi się tylko o premie.Tak to można "pracować" i brać pieniądze za nic. Nawet sobie zapuścił kozią bródkę, aby się upodobnić do swojego mistrza idola he he. Pozdrawiam.

Wargas de la vega
@MERLIN MONROE

No tak racja racja nie raz to widziałem. Trzeba coś z tym zrobić bo tak być nie może

Niezadowolony pracownik
@Wargas de la vega

Ostatnio na nocnej zmianie osobiście widziałem jak mechanik przesiadywał cały czas spijając kawki i oglądając wspólnie z mistrzem kabarety na (usunięte przez administratora) Tak w naszej firmie pracuje młody mechanik.

miecio

a ile zarabia taki mistrz zmiany?

mareczek

Mam kuzyna, który pracuje koło Wejherowa w naszej konkurencji. Też nażeka, ale płacą tam zdecydowanie lepiej - dostajesz na dzień dobry 1500. Nawet na okresie próbnym, jeśli robisz to co do ciebie nalezy dostajesz też premię 200-300 złotych. Po 3 miesiącach mozesz zarobić nawet 2500. I masz umowę o pracę!!, a nie ... A u nas?? Latem tam też było strasznie goronco, ale przynajmniej jest tam czysto. szkoda, ze tak daleko

janek

Najlepszy w tej firmie jest jacus z.

Wojtas

Heheh jutro ide na jakiś test nie wiem o co chodzi bede pracował raczej na kuchni jak mówili ale już sie boje po tych opinniach .. Hmm no cóż trzeba robić nie ma (usunięte przez administratora)się jak kasa jest na czas to najważniejsze!

KALANDROWY

WITAM SERDECZNIE.NASZE KADRY WPADŁY NA WSPANIAŁY POMYSŁ, ABY KAŻDY PRACOWNIK ODBIJAŁ SIĘ PRZEBRANY NA STANOWISKU PRACY, OK ALE GDY MISTRZ ZMIANOWY NIE WIE JESZCZE DOKŁADNIE GDZIE DANY PRACOWNIK BĘDZIE TYM RAZEM PRACOWAŁ ODBIJA SIĘ NA INNYM STANOWISKU PRACY, CO WTEDY?(usunięte przez administratora) JAK WIDAĆ NUDZI SIĘ W SWOIM POKOIKU I WYMYŚLA JAK TU DOPIEC ROBOLOWI KTÓRY NA TYCH WSZYSTKICH UMYSŁOWYCH PRACUJE I PROFITAMI DORABIA ICH PO STO KROĆ. KAŻDE WYJŚCIE NA PAPIEROSA TEŻ MA BYĆ ODBIJANE NA REJESTRATORZE!A JEŻELI KTOŚ PALI PO 15 PAPIEROSÓW NA ZMIANĘ BO MA STRESUJĄCĄ PRACĘ TO CO WTEDY? Z NIEOFICJALNYCH ŹRÓDEŁ WIADOMO ŻE BĘDĄ ODCIĄGAĆ Z PENSJI!!! I WSZYSTKO TO PRACOWNIK MA ZNOSIĆ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ!!!!JEŻELI CHCECIE WYMAGAŃ TO DOCEŃCIE NAS I ZACZNIJCIE TRAKTOWAĆ NAS JAK LUDZI. NIE PRAWDA ŻE ZNIESIONO (usunięte przez administratora)W ERGISIE TAK JEST NADAL PRACUJESZ CIĘŻKO TYLKO PO TO ABY PRZETRWAĆ 2 TYGODNIE, A DRUGIE 2? POŻYCZKI KREDYTY I TAK W KÓŁKO BO W TYCH CIĘŻKICH CZASACH WYŻYĆ Z RODZINĄ ZA 1230 ZŁ NA RĘKĘ TO GRANICZY Z CUDEM.(usunięte przez administratora) MOŻE JESZCZE ZROBIĄ WC NA KARTĘ ABY WIEDZIEĆ ILE CZASU PRACOWNIK "TRACI"CZASU NA ZAŁATWIENIE SWOICH FIZJOLOGICZNYCH POTRZEB.100 % WYKONANE WYGÓROWANYCH NORM WIĘC NIE POWINNO ICH INTERESOWAĆ CZY KTOŚ PALI 1 PAPIEROSA CZY 20 W CIĄGU ZMIANY. JEDYNE ROZWIĄZANIE (usunięte przez administratora). POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW ERGIS-EUROFILMS S.A

kalosz
@KALANDROWY

cudze chwalicie.....poczytajcie...źródło (usunięte przez administratora)Firma L z Poznania. Praca przy komputerze. Płaci tylko za przepracowane godziny. Za pełne przepracowane godziny. Jak to wygląda w praktyce? Przychodzisz na 8:00 i chcesz wyjść o 16ej. Jak w normalnej firmie... Ok, wyjdź ale jeśli byłaś choć 5 minut na przerwie to zapłacą za 7h. Przerwy są niepłatne! By wyjść na siku, co trwa 2-3 minuty, trzeba się wylogować w komputerze z systemu. Czyli każde siku trzeba odpracować, śniadanie też. Tak, kodeks pracy przyznaje za pracę przy komputerze po 5min przerwy na godzinę. Ale przecież w firmie L pracuje się tylko na umowę zlecenie, więc żaden kodeks nie obowiązuje, pracownik nie ma praw... Firma D z Poznania. Praca przy komputerze. Praca na pełen etat to praca na 8,5h w dni robocze. Od 8:00 do 16:30. Dlaczego tak? Bo skoro na 8h pracy pracownikowi dają 30min przerwy to trzeba o te 30min dłużej pracować. Niestety, mimo tego, że pensje w tych (i takich) firmach to kwoty nawet poniżej 1000zł to mogą sobie pozwolić na wieczne rotacje wśród pracowników. Bo zdesperowani ludzie za te 800-900zł miesięcznie zrobią wiele, wszystko lepsze od siedzenie w domu za darmo, czynsz się sam nie opłaci, a człowiek nie żyje powietrzem... Praca przy komputerze to oprócz 15 minut ustawowej przerwy jest jeszcze 5 min po każdej godzinie. Sorry, taki mamy kraj. To nie są moje doświadczenia ale poznałam ludzi, którzy w tych firmach pracowali i przypadkowo ich opowieści na przestrzeni ostatnich miesięcy potwierdzały się.

KALANDROWY
@kalosz

Skoro tak zapraszam do Ergisu. Na hali miejscami powyżej 50 stopni ciepła, średnio 35 stopni.Były przypadki omdleń a kadry nic z tego sobie nie robią. Zamykają wszystkie drzwi, zero wymiany świeżego powietrza czy wentylacji bo nie działa.

Ania.

A gdzie jest mój post o obcięciu przymusowym 13-ki? Czyżby zadziałał ,,przyjazny kot" czy ciocia Krysia?

gość

Do ergisu to pewno się tak szybko nie załapiesz tylko do ranstadu (usunięte przez administratora)

kołowrotek

pracujesz aż pot po d..ie leci za marne pieniądze często po 12 godzin, teraz jak będzie sezon urlopowy to w ogóle w domu będziesz gościem, jeszcze jak coś próbujesz sobie wywalczyć to możesz być pewien wizyty w kadrach po świadectwo pracy i ciao na zbity pysk po latach harówy.

Marlon Brando

Przestrzegam przed tą firmą.

Co do postu ALBINA he he he baju baju wszystko ładnie napisane ale musimy to rozumować odwrotnie bo teraz się nic nie zgadza

ha ha

Ałdyt polega na tym że każdy chce zarobić a na hali syf ale dla ludzi z małą wyobraźnią pewne fakty są poza zasięgiem świadomości w polityce kręcą afery a tu łapówki gonią łapówki maszyny "wyłączone z użytku"na audycie a po palce ucięte ha.

Zostaw merytoryczną opinię o Ergis - Warszawa

• Jak się pracuje w Ergis?

Zobacz opinie na temat firmy Ergis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ergis