Opinie o Rekan Mariusz Serafin w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rekan Mariusz Serafin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rekan Mariusz Serafin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekan Mariusz Serafin w Warszawa

@ zakapior Nowy wpis

Jeżeli chodzi o palenie to też nie prawda i przerwy jest 30 mint nie wiem czemu pan tak perfidnie kłamie skoro to nie prawda !!! Jeżeli chodzi o prawdę i o firmę daje 5 gwiazdek jest w porządku chyba kolega miał duży problem !!! Wszystko można załatwić z szefem tylko jak się (usunięte przez administratora) nie daje co nie którzy !!!! Jeżeli chodzi o firmę i szefa jest oki

@ zakapior Nowy wpis

Jeżeli chodzi o pana Kamila to nie jest jak opisał w opinii to nie prawda!!! Szef i cała załoga jest w porządku i szef również z mojego doświadczenia u niego

Kamil

Pracowałem tam ponad pół roku i jestem rozczarowany postawą i zachowaniem kierownika i tego (usunięte przez administratora)co jest szefem tego (usunięte przez administratora). Zachowanie kierownika to na równi z jego dziwnym rozstawem oczu czyli krótko mówiąc (usunięte przez administratora) gość zachowuje się jak neandertalczyk zero kultury i wychowania, wrzeszczy i się czepia, nawet na pierwszych dniach jak dopiero co zacząłem prace już miał jakieś dziwne tiki w moim kierunku (możliwe że ma zespół tureta ewentualnie od palenia papierosów poza płucami przepalił zwoje mózgowe)- podobno studiował no to jak tacy(usunięte przez administratora) chodzą na studia to ja przepisuje sie do harvardu, cała ta banda to jest cyrk ale tak to jest jak pracują tam ludzie co się znają od lat i nowa osoba już jest w centrum jako kozioł ofiarny, zarobki jak w kołchozie nic specjalnego, gorzej jedynie z umową bo tam to dopiero kwiatki są.. pierwszy miesiąc to na czarno, a dopiero drugie to zlecenie na pare miesięcy... umowa o prace? chyba dopiero jak będziesz pracować x lat. Z plusów to mogę wymienić ze jest tam przerwa 10-15 minutowa, generalnie nie polecam za taką słabą stawke i ilość zadań które trzeba zrobić, poza oklejaniem to praca na maszynach i odbieranie całego tira to zwykłe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rekan Mariusz Serafin - Warszawa

• Jak się pracuje w Rekan Mariusz Serafin?

Zobacz opinie na temat firmy Rekan Mariusz Serafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekan Mariusz Serafin?

Rekan Mariusz Serafin
  • Mroczna 9/11/13 lok. 42