V Laboratories

Mościska

Opinie o V Laboratories

Agnieszka

@Zuzanna czy pracujesz w firmie V Laboratories? Czy możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj?

Ania

Szukają techonologa?jakie warunki i atmosfera?

Agnieszka

Pracował ktoś jako Technolog kosmetyków? Jak wygląda taka praca i jakie należy spełniać wymagania, aby dostać się na taką posadę? Każda informacja jest pomocą dla nowo zatrudniających się osób do firmy V Laboratories.

Zuzanna
@Agnieszka 30.08.2017 12:28

TECHNOLOG KOSMETYKÓW Opis stanowiska: Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków (w szczególności produkty fryzjerskie typu odżywki, szampony, produkty do stylizacji włosów, produkty do koloryzacji włosów) Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów, Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego, nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych, Prowadzanie prób oraz badań na produktach, Bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji i Działem Kontroli Jakości Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE. Oczekiwania: wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń procesowych minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych w szczególności z zakresu produktów do włosów bardzo dobra znajomość obsługi komputera wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne umiejętność pracy w zespole umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu dyspozycyjność i zaangażowanie

Kurier

P. Kurierze myślę że problem ze wszystkim to ma PAN!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

@Martuś, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?

kurier

Co sie stalo z ta sympatyczna i wiecznie usmiechnieta kobitka z recepcji z Estrady? Teraz siedzi tam paszkwil kobieta ktora ma problem ze wszystkim... usmiechnieta wesola dziewczyno wroc!!!

Martuś

Cyrk.

Rocket

No i się koleś nie odezwał, ale jest poszukiwana osoba do prowadzenia videobloga kosmetycznego, wielkie wow w sumie za ciekawe ogłoszenie, bo takiego nie widziałem

Jolaos

Na mojej zmianie wszystkie się mnie słuchają

Jolaos

pozytywnie . małpy się słuchają i boją postawic. w tej firmie trzeba umieć pokazać covsie potrafi .

hahahah

największym problemem tej firmy nie sa zarobki tylko atmosfera jaka tworza ludzie, kobiety którym słoma z butów wystaje,kobiety które nie rozmawiają z własnymi dziećmi, które pochodzą z patologicznych rodzin gdzie jest bieda i nedza rżną wiele damy i podpierdalaja jedna za druga, komentuja, i wchrzaniają sie w nieswoje sprawy i nie patrzac na siebie, a to od siebie powinny zacząć. Jakby wzieły sie za robote a nie obrabianie komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to robota szła by lepiej, nie było by pomyłek i firma by podwyższała zarobki. Ale w taki "kurnik" gdzie 90% sra w własne gniazdo zaden z pracodawców nie włoży pieniedzy

Iza

Wykorzystują ludzi bo co biedronkowe to dobrze się sprzedaje.Wiem co to jest,bo sama pracowałam w laboratorium (ale nie tutaj)jako pracownik pomocniczy na produkcji suplementów diety, praca 8 godz na trzy zmiany i powiem że 12 godz u was to jest dużo,jak szczurki są głupie to niech tyrają po 18 godz..Roboty sobie zatrudnijcie, polecam:)

nie_polecam

hehe, nie dałem nikomu takiej przyjemności aby mnie zwolniono :) Ja pisze fakty nie bzdury, a skoro ktoś nie wierzy to sam pójdzie zobaczy i oceni :) P.S Nawet w Biedronce lepiej płacą:)

Zadowolona
@nie_polecam 10.09.2014 12:21

Ciekawe co piszesz, pracuję w firmie jakiś czas nie zawsze jest różowo jak jest dużo pracy trzeba robić nadgodziny, wyrabiać normy ale im więcej godzin tym wyższa pensja. Skoro tak Ci się podoba praca w Biedronce to miłego wykładania "Naszych" (V Laboratories) produktów na półki.

buahaha

O Bosze wypłata dzień później co za tragedia !!! i dla Twojej wiadomości nie_polecam klima jest ! pewnie wywalili Cię za lenistwo a teraz oczerniasz ale mamy wolność słowa więc pisz dalej te Swoje bzdury może ktoś uwierzy i poleci do Biedronki na kasę :P

nie_polecam

ha ha ludzie pracują tam po kilkanaście lat i mają po 1400 zł pensji, żenada jakaś, ludzie którzy tam pracowali już połowa się zwolniła, to kouhoz nie praca, nawet klimy nie ma z wypłatami zawsze się opóźniają o jeden dzień

Cipowyżejtonieroby

Owszem firma kładzie nacisk na nadgodziny i co w tym złego? chcesz pracować to wyciągasz niezłą pensje (dużo lepszą niż np. na kasie) ale jeśli jesteś leniwy lub leniwy to nic z tego :P Praca jest lekka i w miarę przyjemna do tego fajni ludzie. Tylko trzeba chcieć pracować a co złego w pracy po 12h... szczurki tyrają po 18... powyżze komentarze napisała osoba leniwa którą zapewne zwolniono...

nie_polecam

Też nie polecam na początek umowa o pracę za 1300 zł i ewentualnie dorabianie po godzinach za 50% więcej, praca na akord, ciśnienie jakby nie wiadomo co się robiło, a większość z pracowników to ( usunięte przez administratora )kierownictwa/zarządu itp Odradzam

kochamGrubaski
@nie_polecam 23.06.2014 16:39

Żanetko skarbie to Ty?

okarol

Witam, na poczatku wszystkich zainteresowanych praca w/w firmie. ODRADZAM !!!. Zarobki to 1260 zł. Akord, chociaz nikt o tym nie mowi to praca jest akordowa, i zawsze jest za wolno i za mało. Duzy nacisk szefostwo kładzie na nadgodziny, 16 godz w pracy, mile widzane. Jestes koniem pociagowym, i masz predkosc supermena to nadajesz sie w tej pseudo firmie. ODRADZAM!!!!!

Zostaw opinię o V Laboratories - Mościska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V Laboratories