Almirall Sp. z o.o.

Opinie o Almirall Sp. z o.o.

Pinia

Kruszy się skład Almirall. Ludzie odchodzą i pewnie dalej beda. Śląsk teraz podobno Wielkopolska....ale przecież każdego można zastąpić. Tylko kim i jak ?? Słyszałam ze maja extra tereny, małe wokół komina ha ha ha. A co do Pani dyrektor, spotkałam się z większa kompetencja i odpowiedzialnością u Przedstawiciela Aptecznego. Niestety brak pomysłu na biznes lub zafałszowanie rzeczywistości nikomu na dłuższa metę nic nie dało.

Blejson

No i się zrobiło kółko wzajemnej adoracji Pani GM. Zero pojęcia o biznesie i chwiejność nastrojów jak u dojrzewającej nastolatki. Magazynier nowo zatrudniony jakaś totalna porażka. Szkoda ludzi tylko- ale najlepszych zaraz podkupi konkurencja

Zainteresowana Pracą

Wita,czy mogę prosić o ewentualną opinię nt.firmy Almirall i Kadry Zarządzającej ?

franek

tak super firma, szkoda tylko, ze zwalniaja najlepszych pracowników

Zostaw opinię o Almirall Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almirall Sp. z o.o.