~

Szkoda aplikować. Nawet nie otwierają aplikacji.Gratulacje dla działu HR tej firmy !!!

Frat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Hej interesują mnie oferty związane z rozwojem oprogramowania lub data science, kojarzy ktoś czy jak w Bayer z podejściem do pracy twórczej (chodzi mi o koszty autorskie) ?

Niepracująca Nowy wpis

Długie lata pracowałam w Bayer Warszawa, jak każda firma ma swoje wady i zalety. Ja osobiście nie mogłam narzekać. Lekcje angielskiego w godzinach pracy, wyjście na lunch bez problemu, zarobki niezłe. Firma nie ma jednolitej polityki, większość zależy od tego w którym business unit się pracuje, a te są sterowane głownie z Niemiec. Wyjazdy integracyjne, pakiet medyczny, premie zależnie od wyników firmy. Ogólnie ocena na plus

~

Gabriela
@~

Chciałabym wiedzieć, na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski na temat tego pracodawcy? Są to poważne zarzuty wobec firmy Bayer, a pamiętajmy, żeby informacje dostępne na forum publicznym były zgodne z prawdą. Zatem interesuje mnie źródło Twojej opinii.

gość
@Gabriela

Wie to kazdy, kto choć raz wysłał aplikację przez jeden z popularnych serrwisów (nie wiem czy moge podać nazwę, ale wydaje mi się że wszyscy wiemy który z portali pokazuje status aplikacji - od chwilo dostarczenia, przez otwarcie do decyzji)

Doświadczony i anonimowy
@~

HR jest tragiczny. Uwaga na ogłoszenie - mozna mieć w nim listę wymagań, przejść interview a potem oberwać bo się czegoś nie wie w pracy już! Widać jak działa HR - nie sprawdzą tego co kto umie a potem pracodawca ma pretensje... Źle tworzone są ogłoszenia bo rekrutujący nie komunikują się prawdopdobnie z mangementem albo po prostu management nic nie robi i nie udziela odpowiednich informacji rekrutującym (bo managerowie szczerze mówiąc nic tam nie wiedzą są bez doświadczenia).

hello from the other side
@~

Witam. Szkoda, że miałeś/aś takie doświadczenie. Ja po zaakpikowaniu tam w ciągu niecałych 3 tygodni (!) odbyłam wszystkie rozmowy i zostałam poinformowana o ostatecznej decyzji. Pozdrawiam

WIeloletni
 Problem
@~

Po co aplikować jak mają spadki i zwalniają Medycznych i z innych działów . Tereny teraz będą takie że do domu nie wrócisz przed 19.

były kandydat Nowy wpis
@Gabriela

Cos na ten temat wiem. Wysłałem aplikacje na stanowsiko gdzie miałem unikalne kwalifikacje i doświadczenie. Takich ludzi w Polsce jest niewielu. Efekt. Głuch cisza. nawet nie podziekowali. Widzę że nic się nie zmieniło.

mnie_tu_nie_ma

nie mam ogonkow i kreskowan, przepraszam. Firma - dobra, placi dobrze za wybitne osiagniecia zawodowe i lojalnosc. Historie ma wspaniala, choc spaprana (IG Farben, Zyklon B, itd.) i na to sie nic nie poradzi, ale przyszlosc nieprawdopodobna przed soba ma. Ludzie, ktorzy wspierali hitlerowcow byli denazyfikowani i dawno poumierali, a szyld nikogo nie zabijal! Ogarnijta sie! Ekspaci (Niemcy, Hiszpanie) sa wporzo, choc mozna trafic na egzemplarz wybrakowany... Niemieccy pracownicy czesto zaczynali od samej szkoly podstawowej w Leverkusen, od najnizszych stanowisk w fabryce i powoli awansowali, wysylani byli do szkol i dalej wspinali sie po szczeblach kariery, znalem kilku. Potrzebne jezyki: dobry polski, niemiecki i angielski bo uzywane, reszta nieistotna. Nieprzecietna wiedza i doswiadcznie zwsze pozadane. Zarobki - w trzecim kwartylu, ocywiscie zaleznie od stanowiska... Powodzenia!

osłupiały Nowy wpis
Klient
@mnie_tu_nie_ma

Co ty za bzdety wypisujesz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Klient

Na jakie zarobki na stanowisku Specjalisty mogą liczyć pracownicy w siedzibie firmy w Warszawie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Bayer?

Kandydat

Witam, Jakich zarobków (widełki) można się spodziewać na stanowisku "Product Technical Complaint with French"? Mam doświadczenie w IT + znajomość 2 języków. Będę wdzięczny za info.

New
@Patry89

Podbijam. Ktoś się orientuje ile można zarobić z francuskim?

Piotr
Kandydat

Witam, Chciałbym się starać na przedstawiciela do specjalistyki w Bayer. Czy możecie mi podsunąć które działy warto brać pod uwagę a które sobie odpuścić? Mam 15 lat doświadczenia branżt farmaceutycznej i chciałbym zmienić pracę na specjalistykę. Wcześniej pracowałe z produktami oryginalnymi.

Gość
@Piotr

A jest jakaś otwarta rekrutacja teraz?

Monika

@~ a kiedy aplikowałeś?

@Monika

Wczoraj aplikowałem. Orientujesz się w kwestii zarobków na tym stanowisku?

Wiecie czy Bayer udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

bd2007
@Pytanie

Laptopa tak, telefon nie.

@Pytanie

Wczoraj aplikowałem. Orientujesz się jakich zarobków można się spodziewać?

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 258 dni.
Kandydat

Po jakim czasie od zakończenia ogłoszenia, rozpoczyna się rekrutacja? Chodzi mi głównie o program stażowy.

Vergeltungswaffe

Niby korporacja o światowym zasięgu i zachodnich standardach ale jakoś dać odpowiedź nt. tego czy dostało się pracę czy nie to już nie łaska. Wysłanie paru maili widać jest zbyt trudne dla niektórych

niezły

Osłabiająca ta rekrutacja. Osoby miłe, gładkie, ale tak naprawdę nieprzygotowane do spotkania. Jakby nie było wiadomo tak do końca, jaki jest cel stanowiska i jaki ma być profil tej osoby. Nie sądzę, żeby mnie przyjęli i nie sądzę, żeby w ogóle się jeszcze odezwali. Mam takie ogólne wrażenie, że dużo teraz jest takich firm, które żerują na tym, że są kandydaci zmotywowani, przygotowani, pracowici i bardzo chcą pracować. A jak przychodzi się do firmy - nie mówię, że tutaj tak jest - to często okazuje się, że wielu współpracowników jest średnich i z tą ich motywacją jest tak sobie.

Nick

Połączenie Bayer i.monsanto czy pracownicy wiedzą w czym biorą udział?

Hej, czy w firmie Bayer płacą za nadgodziny?

Ela
@Pytanie

tak, płacą. Ale nadgodziny robi się tylko na polecenie menadżera. Jeśli zostaniesz sobie z własnej inicjatywy godzinę dłużej, to nikt Ci za to nie zapłaci.

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów Firma Farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

zbyszek

Czy ktos moze podac jak wygladaja auta flotowe Bayera dla przedstawicieli medycznych? Czego sie spodziewac, czy to faktycznie wszystko fordy? Jakie maja wyposazenie? (automat/manual, klima, itp)

Autowy
@zbyszek

Auta to nie tylko fordy. Sa rowniez Skody, WV, BMW i volvo. jest mozliwosc wykupu. Na poczatku otrzymasz samochod po kims najprawdopodobniej ale potem bedziesz miec mozliwosc konfiguracji. Ja trafialem na manuale ale automaty tez sa we flocie.

Sylwia W.

Wy tu o wojnie a prawda w fimie taka że niektórych do stołka przyspawało i myślą że jak 15 lat albo dłużej pracują to są nie do ruszenia, a ile to firma straciła przez mobbing regionalnej? Teraz takie czasy że można coś niecoś napisać...

Andrzej

Bayer mocno brał udział w działaniach w czasie wojny... To są jaja, że oprawcy naszych przodków robią dalej kasę w Polsce

Mariusz
@Andrzej

Skąd w ogóle wzięło Ci się porównanie firmy Bayer do czasów wojennych? Z powszechnych informacji można dowiedzieć się, że firma jest światowej klasy innowacyjną spółką o ponad 150-letniej historii, działającą przede wszystkim w dziedzinie opieki zdrowotnej i rolnictwa. W Polsce działa od roku 1957 roku także widać, że już bardzo dużo czasu. Mógłbyś sprecyzować, skąd wzięła Ci się taka myśl?

Marcin
@Mariusz

Litości... Masz w domu internet? Sugerujesz, że ta firma zawiesiła działalność w latach 39 - 45?

Bartek p
@Mariusz

Bayer produkował i dostarczał cyklo b... Którym gazowano ludzi w obozach koncentracyjnych. Już masz jasność...

Elżbieta
@Bartek p

Nie mam pojęcia, skąd posiadasz takie informacje, ale chyba nie chcę tego dociekać. Przyznam szczerze, że lepiej byś zrobił, jakbyś skupił się na opisaniu aktualnych warunków pracy w Bayerze. Zainteresowała mnie oferta pracy jako Przedstawiciel handlowy. Możesz mi powiedzieć, jeśli wiesz, na jaki konkretnie rodzaj samochodu można tam liczyć, podejmując zatrudnienie na tym stanowisku?

Lolex
@Elżbieta

Nie, nie mówmy o prawdziwej historii, porozmawiajmy jaki tam dają samochód. Ludzie... osiągacie na tym portalu jakieś żenujące (usunięte przez administratora) To fakty z historii firmy, nie chcesz dociekać ? To nie zajmuj się jej obroną bo się ośmieszysz po prostu.

Michał
@Mariusz

Dalej są produkowane np środki ochrony roślin, które powodują, że giniemy w męczarniach na oddziałach onkologii... Ludzie zacznijcie widzieć co się dzieje. Jesteśmy dalej ofiarami i to za przyzwoleniem całego świata

Marcin
@Michał

Ale dają kartę fit profit, a więc wszystko jest dobrze

Ewela

SCG Gdańsk. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Dobrze wyposażone biuro. Pracowałam już w kilku teamach i za każdym razem trafiam na bardzo fajnych ludzi i ogarniętych team leaderów. Pakiet medyczny VIP (z leczeniem zębów), bardzo tania karta fitprofit, ubezpieczenie bardzo szeroki pakiet można jeszcze dodatkowo poszerzyć za 10 zł. Ubezpieczenie w podróży za granicę. Możliwość pracy zdalnej. Coroczne premie. Możliwości awansu, można też brać udział w rekrutacjach wewnętrznych. Regularne wyjścia integracyjne, impreza świąteczna dla całej firmy. Jak dla mnie bardzo ludzkie podejście do pracownika. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bayer - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bayer
2.1/5 Na podstawie 497 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jerozolimskie 158