Bayer

Opinie o Bayer

Maja

@bartek dlaczego odradzasz? Za co ludzie są zwalniani? Czy pracowałeś w firmie? Czy tylko przeszedłeś proces rekrutacji? Czy ktoś miał taką sytuację, że został zwolniony po krótkim czasie pracy?

anonymous
@Maja 06.09.2017 14:13

pracowalem w piekarni w niemczech firma bayer-riedl Opole,z powodu za cieżkiej dla mnie pracy zjechalem po 21 dniach,zabrali mi całą wyplate,oszuści ostrzegam

Uwaga Uwaga Uwaga. Na szefa (usunięte przez administratora) jak tam cała banda. Jeśli dojedziesz od tego biura to tak Cię załatwia że Ci ukradła cała miesięczna wypłatę. Uwaga co podpisuje umowę są duże kary nie polecam piekarni. Ani budowlanki

Xftrtd

Nie pracowałem tam ale miałem okazje być na rozmowie rekrutacyjnej. Niestety po tych 2h cyrku nie poszedłbym tam nawet za 100tys/miesiąc. Rekrutacja wyglada następująco: ściagają ludzi z polski na 10:30 potem przez dwie godziny robicie jakieś głupkowate ćwiczenie, które najprawdopodobniej ma za zadanie ocenę umiejętności pracy w grupie - polega ono głównie na przekrzykiwaniu się przez kandydatów :) Spotkanie prowadzi jakiś Trener (przez duże T), a przyszły przełożony siedzi i przysypia w kącie. Po tym wypraszaja cię z sali żeby za chwile powiedzieć ze zostają 3 osoby a reszta niech jedzie do domu. Zero możliwości zaprezentowania swojej osoby w rozmowie indywidualnej, zero szacunku i zrozumienia ze niektórzy z kandydatów są bez pracy i przyjechali pociągiem za swoje ostatnie pieniądze. Gratuluje i życzę powodzenia ;)

Zoe

Wyzysk człowieka ! Chyba ze pracuje się w xarellto, - wtedy faktycznie udajesz ze pracujesz, bo przecież wszyscy z branży wiemy, ze 90% wyjeżdża, a przedstawiciele udają ze pracują, większość nie wychodzi z domu

Maja

@kk nie ma takiej oferty pracy , więc rekrutacja musiała się zakończyć. Natomiast to forum dotyczy firmy Bayer w Warszawie. Obecnie firma rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń. W ofercie napisali, że oferują ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów. Ktoś składa cv z was?

Marcel
@Maja 22.09.2017 16:09

Ja. Maja, a Ty zdecydowałaś się aplikować?

kk

Czy ktos wie, czy zakonczyla sie juz rekrutacja na przedstawiciela farmaceutycznego na teren wojewodztwa kujawsko-pomorskiego? Z gory dziekuje.

bazyl

Kto pracował w piekarni w Niemczech przez tą firmę?

bartek

Dobry Bajer to podstawa im to wychodzi najlepiej .Werbują ludzi a potem ich zwalniają.Proces rekrutacji przebiega droga e-mail.Szkoda czasu i nerwów na prace u nich.ODRADZAM !!!!!!!!!!!

Szymon32

Bayer + Riedl Personalservice GmbH w Opolu Oszuśći ostrzegam !!!!!!! Pracowałem w Neblauer GmbHElektro + Motoren.Pracowałem tam 3 dni po czy zostałem zwolniony z powodu tego że niby stałem i nic nie robiłem.Człowiek zapiernicza jak wół a się okazuje że pracuje się dla podwykonawcy dwóch rumunów którzy kaleczą język Niemiecki .Firma porażka Ostrzegama !!!!! Wysyłają ekipy po 2 osoby.Oszuśći i tyle !!!! Pan z biura obiecuje góry.Nie wiem czy mi wogóle kasę wypłacą.Ostrzegam i tyle !!!!!!!

Maja

@niestety pracujesz w Bayer? Chętnie bardziej poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

niestety

No cóż, czasy się zmieniają, firmy niekoniecznie na lepsze. Stanowiska asystentów mają rotacyjnośc w tej firmie co 6 miesięcy i biorą nowych, a wszystko na umowach śmieciowych.

Maja

@bajer to podstawa aplikowałeś na to stanowisko? Jak wrażenia z procesu rekrutacji?

bajer to podstawa

takich pośredników jak ta jest cała masa obecnie szukają i dają takie ogłoszenie Firma Bayer + Riedl Personalservice GmbH zatrudni pracowników z komunikatywną znajomością j.niemieckiego w zawodzie -ELEKTRYK Miejsca pracy : Norymbergia Liczba wolnych miejsc pracy 4 OBOWIĄZKI: Montaż szaf sterowniczych, instalacji elektrycznej, montaż osprzętu elektrycznego, montaż opraw oświetleniowych. WYMAGANIA : - Komunikatywna znajomość j.niemieckiego w mowie - Ważne uprawnienia SEP - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków OFERTA: - Stabilne miejsce pracy w dynamiczniej rozwijającej się Firmie - Niemiecką umowę o prace według taryfikatora BZA, stawka godzinowa 13€ brutto + dieta 41€ netto wynagrodzenie od min. 2000€ netto - Gwarantowane minimum 151, 67 godzin miesięcznie - Zakwaterowanie w razie potrzeby zapewnia pracodawca, koszt pensjonatu ca. 16€ OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV W J.NIEMIECKIM NA ADRES E-mail a.teichert@bayer-riedl.de Kontakt Pn-Pt 8:00-17:00 tel 882067218

soft

Jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu jest szansa na odpowiednią premię do podstawy zarobków, zwłaszcza, że stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków. Ciekawe, że dbaja o swoich pracowników.

zosia

witam. Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny ds.Odsprzedaży. O co w tym chodzi?

Wkurzona

Bayer + Riedl Personalservice . pracowałam przez ta firme i nie polecam. za 8 dni pracy dostalam 145euro, gdzie miałabyc placona dieta, której nie dostałam bo za krotko pracowalam!! Nikt o tym mi nie powiedział. Co jeszcze jest lepsze za mieszkanie za 8dni zgarneli 90 euro a warunki jak wczesna komuna. Za ciuchy nam odciągneli 90 euro, chcieliśmy to wszystko zwrocić a kordynatorka nie trzeba bo za ciuchy nie zabieramy. To jest złodziejstwo i oszukiwanie czlowiek!! Zycze powodzenia odważnym co chcą tam pracować!!!

borys

Szukają ludzi.do.wyzysku w pracy ☺

Miła

Witam jakaa agencja rekrutuje do Bayer moze mi ktos podac??chciałbym spróbowac...

żenada

ani atmosfera, ani pieniądze. niestety ale atmosfera typowo korpo... kązdy dba o siebie i o to żeby go ktoś nie podsiadł. niby koledzy ale odwrócisz się i kop w plecy ;) zmierzcie się z opiniami bo nie ma pozytywnych-dopiero decydujcie się czy warto tam pracować.

żenada

praca u nich to żenada. wykorzystują ludzi, traktują jak tanią siłę roboczą, typowe szwaby, koniec kropka. NIE POLECAM nie dajcie się złapać na znaną markę- nie zarobicie tu.

willy

No cóż, szwabska firma, biurokracja na sto dwa, dużo słoików, od kilku lat dlatego zarobki w dół, zlepek różnych firm i serwisów aby mona między nimi przewalać kasę, budżety okrojone, brak kompetencji - przerost formy nad treścią, dobrze, ze menago już przekrętów nie robią (bo prawo farmaceutyczne trochę im przeszkadza), rozbudowana do idiotyzmu struktura, prezes Bayera jako figurant bez decyzyjności - od tego są dyrektorzy BU, dużo zadęcia mało ognia, informatyka to państwo w państwie, oczyścicie dobre samochody aby czymś zachęcić. Mógłbym jeszcze więcej dać negatywów jako stary menago w tej firmie, ale mi się nie chce. Przestrzegam tylko przed CC - tam pracują same głąby a planów nie robią, bo nie wiedzą jak. No i generalnie przed menago z innych BU bo to naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poza Animalsami).

tomek

witam wszystkich którzy się wybierają do firmy Bayer&Riedl Personalservice Gmbh OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w lutym pojechałem do tej firmy i to był największy błąd . na dzień dobry się nie zgadzało nic . inaczej pani Petra gada przez telefon inaczej jest , praca miała być na długi okres a była na tydzień . potem inna firma i znowu to samo tydzień . i oczywiście wysyłka do domu i czekać na telefon. potem dzwonią z propozycja nowego kontraktu na lepszych warunkach . człowiek jedzie po to tylko żeby 1 dzień robić i tyle , firma nie kompetentna co do pracy. KłAMIA ŻEBY TYLKO ZWERBOWAĆ ludzi UUUUUUUUUUUUUUUWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAA ODRADZAM TĄ FIRME

Munch

Bayer posiada naprawdę bardzo dużą ilość produktów medycznych, leków i nie jest możliwe to wszystko spamiętać, nie mówiąc już o sprawnym posługiwaniu się dokumentacją czy ulotką do każdego leku. Stąd też zastanawiam się jakie wymagania stawiają nowym pracownikom i czego takiego będą wymagać w najbliższych rekrutacjach.

mm

Czy ktos wie jak wyglada asessment w bayerze ile można wołać mając doswiadczenie?

max

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki dla medycznych z doświadczeniem?

andy

do das: z wykształceniem średnim to Cię teraz na kierowcę autobusu nie przyjmą.

pilne

jak wygląda assesment w bayerze?

rep

Byłem u nich na rozmowy ie i powiem szczerze trochę dziwnie. Rozmowa w barze centrum handlowego? Trochę zenujace jak na tak poważna firmę. Odezwy oczywiście nie ma ale to w tej chwili standard firm. Ciężko nawet na pisać parę slow na maila. Trzeba pracować na swojego szefa.

zaciekawiony

jestem bardzo zainteresowany tą firmą ... oferty wiszą i tak naprawdę nie wiem czy już po ... czy rzeczywiście akcja dopiero zacznie nabierać tempa :))

zaciekawiony

pojawiły się ost oferty Bayeru na PF .... ruszyły rekrutacje ?

zainteresowana

Witam, może jakieś szczegóły ???? Wchodzę na takie forum ale ost. trafiam na same żale ... chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale otc, czego mogłabym spodziewać się na rekrutacji no i jaka kasa, auto gps ... Pozdrawiam

Tomasz R

Czy ktoś z was ma jakieś info o nowej ofercie pracy w firmie Bayer odnośnie przedstawiciela-handlowego która była aktualna do 13.09.2014

bynek
@Tomasz R 16.09.2014 12:39

chłopie nigdzie nie jedzx ja wrocilem robilem w piekarni w altdorf zjechalem po miesiacu i kase mieli wyslac i nic nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedz w domu dobrze radze to oszusci i zlodzieje

byłem tam
@Tomasz R 16.09.2014 12:39

zgadzam się , oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku okradają pracownika. dostają za ciebie 28 euro , a ty dostajesz 7 i dojazdy też są fałszywe , bo oni dostają ok20 euro za dzień , a ty tylko 5

doświadczony

Jest teraz oferta na product managera, jaka jest praca producta? jakie zarobki??

tic

Bayer .. ciekaw jestem czy to ta sama firma co w Krefeldzie, Leverkusen, Dormagen.. jak to ta sama firma nie polecam, podejście rasistowskie tej firmy jest na 6 do obcokrajowców [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] buraki niemieckie. przy takiej skali załadunków żeby pracownik z biura nie potrafił rozmawiać po angielsku ... szok.. zachowanie jak by z pola... miny, spojrzenia , podawanie lotem papierów...

franek

tak 13stki i 14stki, na początku roku ustala się cele - i jeśli pod koniec roku są zrealizowane to dostaje się bonusa. średnio dodatkowe dwie pensje. Cele- to dla osób z administracji to nie cele sprzedażowe - tylko na przykład uporzadkowanie archiwum itp.

co do zarobków to uzależnione jest to od działu - a jest ich sporo. Weź jednak pod uwagę, że Bayer ma też bardzo dobry socjal co też nalezy uznac jako spory bonus. W moim dziale zarobki sa bardzo dobre (okolo 2 srednie krajowe i wiecej)

drr

popieram czasy dobre w tej firmie się skończyły, szefowie nie bronią swoich pracowników tylko jeszcze na nich donoszą wyżej , jakaś paranoja , szkolenia im tak mózgi wyprały że już nie odróżniają rzeczywistości od fikcji. Nie polecam

Bayer... Dobre czasy w tej firmie to już się dawno skończyły ! Jak ktoś chce stracić zdrowie to nie ma lepszego miejsca !!! Managerowie za plecami oczy by sobie wydrapali, a na co dzień [usunięte przez moderatora] Można pisać jeszcze wiele, ale szkoda zdrowia i czasu na te ........ !

Pracowałam na OTC Mass Market i powiem,że nie polecam firmy Bayer. Zaproszą na uroczysty obiad lub kolacje i zwolnią cały zespół!!! Pani M[usunięte przez moderatora]. bez skrupułów zwalnia swój zespół który pracował na jej wyniki...Typowy koncern

tyland

popieram,uwaga p.Z[usunięte przez moderatora]zawistna i podła,własnie zwalnia swoich najlepszych ludzi! bojkot tej firmy! teraz szukają nowych za 2 tys msc!

urka

bayer to syf! wyrzucają ludzi bez powodu,plotą bzdury o nieodpowiednim profilu osobowościowym a żyją z naszej pracy! Nie liczą się dla nich wyniki sprzedazy,powinni za takie postępowanie nie istnieć na polskim rynku pracy! ludzie to nie smieci!

Ertynia

Bardzo gorąco polecam. Pracuje w dziale Consumer Care OTC. Miła atmosfera, dobre wynagrodzenie i możliwości rozwoju! ;)

Zostaw opinię o Bayer - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bayer