Opinie o Softwarely Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Softwarely Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Softwarely Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softwarely Sp. z o.o. w Warszawa

Jola Nowy wpis

IT Project Manager może teraz zarabiać od 70 zł netto od godziny. Jest przy tym wskazane minimum roczne doświadczenie. zastanawiam się czy nie ma przypadkiem też stanowiska juniorskiego w tym zakresie? komercyjnego doświadczenia nie mam ale myślę, że spełniam wymogi i ciekawa jestem zarobków w takim wariancie

:D Nowy wpis

Dostałem maila z pierdylionem pytań na swój temat. Mail był źle zedytowany, a informacje których miałem udzielić stanowiły treść rozmowy. Wygodne działanie, ale nie polecam.

???? Nowy wpis

Po opisie oferty dla Software Developera widzę, że bez pięciu lat doświadczenia w działu z PHP i MySQL nie ma co nawet składać CV. Przy tym wymogu interesuje mnie jeszcze tylko część techniczna rozmowy. Czy możecie ją opisać?

anonim-a Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy ta firma w ogóle istnieje jeszcze?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Softwarely Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Senior .NET Developer? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Cześć, jak bardzo „długoterminowe” projekty są prowadzone w firmie? pokazała mi się oferta dla Architekta rozwiązań IT akurat szukam teraz pracy w tym zakresie, liczę na coś stabilnego, biorąc pod uwagę fakt, że jednak część projektów IT w ostatnim czasie upada. Tutaj mam zapewniona stabilność zatrudnienia?

Programista

Odpowiadają na złożone CV, pytają, proszą o rozwiązanie zadania, a gdy kandydat to robi, kontakt się urywa. Marnują czas i nie dają nic od siebie. Nie polecam.

Więcej osób miało podobnie z ta cala rekrutacja i zadaniem, o którym ktoś jakiś czas temu wspominał? pytam, bo analityka biznesowego teraz poszukują i zastanawiam się nad tym w jaki sposób w tym przypadku testują tu wiedze, wiecie? te widełki zainteresowały, bo piszą o 140-170 zł na kontrakcie. Ciekawi mnie mimo wszystko te 30 zł różnicy. Czy jesteście w stanie się co do nich jakoś odnieść?

kandydat

rekruterka nie odpisuje przez 2 tygodnie na żadne maile, po czym wysyła feedback kompletnie niekorespondujący z waszym rozwiązaniem, a kiedy dopytałem czy mogłaby potwierdzić, że na pewno ocenili dobre rozwiązanie, po prostu mnie olała i już nie odpisała. Profesjonalizm rodem z najgorszego januszexu w dużej firmie w 2023, tragedia

Witajcie, zdaje sobie sprawę z tego ze poprzednia opinia ma już z piec lat, wiec czy byłaby szansa na opis bieżącego procesu rekrutacyjnego? Wcześniej podkreślono, że jest on raczej sprawny. Na dzień dzisiejszy w internecie widnieje oferta dla Enterprise Architekta i to z nią tu przychodzę. Jakiś pytań można się spodziewać na rozmowie? I jak oceniacie współpracę?

Czarny_Zenon

Współpracowałem z Softwarely jako kontraktor i mogę polecić firmę - rekrutacja przebiegła sprawnie, stawka była dobra, płatności były w terminie (a czasem i przed). Nie jest to duża firma więc nie ma jeszcze np. działu HR do kontaktu na bieżąco, imprez integracyjnych, szkoleń itd. , ale najważniejsze aspekty współpracy przebiegały bez zarzutu.

Zostaw merytoryczną opinię o Softwarely Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Softwarely Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softwarely Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Softwarely Sp. z o.o.

Softwarely Sp. z o.o.