Opinie o Bayer w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bayer. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bayer o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bayer w Warszawa

Patry89

Witam, Jakich zarobków (widełki) można się spodziewać na stanowisku "Product Technical Complaint with French"? Mam doświadczenie w IT + znajomość 2 języków. Będę wdzięczny za info.

New
@Patry89

Podbijam. Ktoś się orientuje ile można zarobić z francuskim?

Witam, Chciałbym się starać na przedstawiciela do specjalistyki w Bayer. Czy możecie mi podsunąć które działy warto brać pod uwagę a które sobie odpuścić? Mam 15 lat doświadczenia branżt farmaceutycznej i chciałbym zmienić pracę na specjalistykę. Wcześniej pracowałe z produktami oryginalnymi.

@Piotr

A jest jakaś otwarta rekrutacja teraz?

@~ a kiedy aplikowałeś?

@Monika

Wczoraj aplikowałem. Orientujesz się w kwestii zarobków na tym stanowisku?

Wiecie czy Bayer udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

bd2007

Laptopa tak, telefon nie.

Patry89

Wczoraj aplikowałem. Orientujesz się jakich zarobków można się spodziewać?

Leszno
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Po jakim czasie od zakończenia ogłoszenia, rozpoczyna się rekrutacja? Chodzi mi głównie o program stażowy.

Vergeltungswaffe

Niby korporacja o światowym zasięgu i zachodnich standardach ale jakoś dać odpowiedź nt. tego czy dostało się pracę czy nie to już nie łaska. Wysłanie paru maili widać jest zbyt trudne dla niektórych

niezły

Osłabiająca ta rekrutacja. Osoby miłe, gładkie, ale tak naprawdę nieprzygotowane do spotkania. Jakby nie było wiadomo tak do końca, jaki jest cel stanowiska i jaki ma być profil tej osoby. Nie sądzę, żeby mnie przyjęli i nie sądzę, żeby w ogóle się jeszcze odezwali. Mam takie ogólne wrażenie, że dużo teraz jest takich firm, które żerują na tym, że są kandydaci zmotywowani, przygotowani, pracowici i bardzo chcą pracować. A jak przychodzi się do firmy - nie mówię, że tutaj tak jest - to często okazuje się, że wielu współpracowników jest średnich i z tą ich motywacją jest tak sobie.

Połączenie Bayer i.monsanto czy pracownicy wiedzą w czym biorą udział?

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów Firma Farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

zbyszek

Czy ktos moze podac jak wygladaja auta flotowe Bayera dla przedstawicieli medycznych? Czego sie spodziewac, czy to faktycznie wszystko fordy? Jakie maja wyposazenie? (automat/manual, klima, itp)

Autowy
@zbyszek

Auta to nie tylko fordy. Sa rowniez Skody, WV, BMW i volvo. jest mozliwosc wykupu. Na poczatku otrzymasz samochod po kims najprawdopodobniej ale potem bedziesz miec mozliwosc konfiguracji. Ja trafialem na manuale ale automaty tez sa we flocie.

Sylwia W.

Wy tu o wojnie a prawda w fimie taka że niektórych do stołka przyspawało i myślą że jak 15 lat albo dłużej pracują to są nie do ruszenia, a ile to firma straciła przez mobbing regionalnej? Teraz takie czasy że można coś niecoś napisać...

someone

Cześć. Porównuję sobie właśnie opinie różnych koroporacji w Gdańsku. Poza Maersk, wszystkie inne wyszukiwane przeze mnie firmy mają ocenę 2/5. Ilość negatywnych komentarzy, odiegających od konkretów zatrudnienia jest ogromna, opinie często nie są poparte konkretami. Jestem ciekawa, jak sama odnajdę się niedługo w tej pracy, gdzie rekrutacja poszła bardzo sprawnie i przyjemnie, inaczej niż świadczyłyby opinie w komentarzach w tym temacie. Pozdrawiam.

Dziadek Mróz

Witam, dostałem ofertę pracy w s2p, chciałbym się dopytać czy warto ją przyjąć. Napiszcie proszę jak aktualnie wygląda atmosfera, sposób pracy, podejście do pracownika w tej firmie. Zaproponowali wysokie zarobki, gdyż mam już kilkuletnie doświadczenie w scs, jednak obawiam się, że może się to wiązać z zadaniowym czasem pracy...

akuku

Trzeba przyznać że HR jest w tej firmie słabym ogniwem. Firma obecnie przechodzi restrukturyzację w ramach projektu 2018-2022 i oznacza to w praktyce że zostają zlikwidowane działy prawny, IT i procurement. Ogólnie sporo wspaniałych osób straci pracę w tym roku z tego powodu. Aplikować można ale z nastawieniem na niewiadomą bo na prawdę nie wiadomo co będzie nawet za pół roku. Firma da wam kontrakt na rok zapobiegawczo. Atmosfera ogólnie jak na taką sytuację bardzo dobra, mili ludzie i świetne benefity. W biurze trzeba znać angielski bo duża część szefostwa to zagraniczniacy. Ogólnie polecam.

blueFish

Uwaga w tej firmie potrafią zwolnić za nic! Odradzam.

Hanna
@blueFish

To chyba niemożliwie, by zostać zwolnionym "za nic", ale oczywiście to nie jest tak, że Ci nie wierzę. Po prostu najlepiej byłoby, jakbyś zdradził trochę więcej szczegółów, jeśli chodzi o tę kwestię, opisał tę sytuację dokładnie. To Ty zostałeś zwolniony z Bayer, czy dotyczy to kogoś innego? Bardzo chce poznać jakieś konkrety.

kujawiak

Odnośnie SCG Gdańsk :Ta firma to korpokołchoz. Polecam przeczytać post Bayer; na rozmowie rekrutacyjnej wszystko pięknie, nadgodziny tylko raz w miesiącu, home office kiedy chcesz, oczywiście jeśli sytuacja w teamie na to pozwala, ufamy sobie, super team, brak stresu, itd. W rzeczywistości jest zupełnie na odwrót. Ilość pracy jest nieadekwatna do ilości osób. Cały czas są cięcia kosztów, więc zatrudniają studentów do klepania, często z niewystarczającą znajomością języka żeby odebrać telefon czy nawet maila napisać. Przez to inne osoby są obciążone na maxa. Codzienne spotkania na których spowiadasz się z tego co robisz (przeważnie słyszysz że za mało). Ostatni tydzień w miesiącu jest ban na urlopy, bo jest zamknięcie. W zamknięcie kwartalne praca do 20. W grudniu całkowity ban na urlopy bo zamknięcie roku i wszyscy muszą być "na pokładzie". O długim weekendzie typu 1-3 maja możesz zapomnieć, bo większość zespołu musi być i klepać żeby czasem wyniki nie spadły. Jak chcesz wziąc urlop czy hołm ofis to jest biadolenie, nie obejdzie się bez komentarza.Ludzie zestresowani, robia nadgodziny jak poj***ni. Dlatego firma chwali się, że "stawia na młodych ludzi" bo kto inny bedzie na tyle głupi żeby się dać tak nakręcić. Jak nie bierzesz lapka do domu to jesteś nienormalny. Generalnie słabe towarzystwo, ploty, fałsz i obłuda. Pracowałem tam jakiś czas, ale w porę się zmyłem. Wam polecam zrobić to samo.

nigdywiecejbayer22
@kujawiak

@kujawiak: Super komentarz, dokładnie odzwierciedla się do mojego prawie 2-letniego pobytu w (usunięte przez administratora) pt. Bayer w Gdańsku. Swietnie to ująłeś/ęłaś ! Można jedynie dodać, kto nie jest za LGBT ten również jest nienormalny i spychany do rowu. Geje, lesby i wszelakie dżender są mile widziane. Jeżeli jesteś zwykłym Janem Kowalskim i co "gorsza" chodzisz do kosciola jestes marginesem i wysmiewanym na "open spejsie". Kbbiety in. młode studentki są mile widziane ze względu na ich stopień niewiedzy i świerzości. Faceci czyli nie-geje nie mają możliwości awansu.

Gabriela
@nigdywiecejbayer22

Na forum GoWork.pl nie zajmujemy się tematami, które są już bliskie polityce. Ponadto pamiętaj, że nie dyskryminujemy, ani nie obrażamy tu absolutnie nikogo. Jeśli nie dostosujesz się do takich zasad to administrator będzie usuwał Twoje posty. Twierdzisz, iż w firmie Bayer niektórych pracowników traktuje się nieco gorzej niż innych. A możesz nam powiedzieć, a właściwie uściślić, w jaki sposób się to właściwie przejawia? Bardzo prosiłabym o kilka słów wyjaśniających.

zaklina
@nigdywiecejbayer22

obwinianie firmy za to ze za młodu tata kazał Ci sie schylać po mydło i teraz masz uraz do lgbt, to temat do przepracowania w ciemnej salce katechetycznej, a nie na forum o fimie, która stara sie tylko traktowac wszystkich rowno.

Nigdywiecejbayer22
@zaklina

Nikogo nie obwiniam ani nie strzelam do seksualnie inaczej zorientowanych. Chodzi mi Po prostu o to że jeżeli nie przytakujesz - wylatujesz. A jak masz jutro umowę na czas nieokreślony robią wszystko żebyś się zwolnił. I nie musisz atakować mojego ojca. Przypominam o sprawie sądowej i pozdrowienia dla głównego dyktatora Remasa i Migela popaprańca.

@Gabriela

Zastanawiam się czy nadal mają naklejki na laptopach i monitorach LGBT czy kolorowe tęczę?

Xxuxxu
@zaklina

Dlaczego obrażasz kogoś tatę? i strzelasz na kościół ? Mam pytanie jesteś frajerem? Lubisz być dymany?

Leszek
@Xxuxxu

Panowie dyskusja idzie w złym kierunku. Nie obrażajmy się nawzajem, ponieważ nie są to słowa, które miło się czyta. Wróćmy do dyskusji o pracy w firmie Bayer. Wiecie może, czy na początku zatrudnienia trzeba przejść okres próbny, czy może od razu oferowana jest umowa o pracę?

@Leszek

Oczywiście, że jest czas próbny. Aha i pamiętaj mów że kochasz tęczę i jesteś pro-LGBT to może szybciej dostaniesz umowę na czas nieokreślony.

zaklina
@Marcin

u mnie w obecnej pracy (nie pracuje już w Bayer) dwie dziewczyny z zespołu maja obklejone biurka w świętych obrazkach....

AW
@Leszek

W Gdańsku od razu dostaje się umowę o pracę, pierwsza jest na czas określony (6 czy 7 miesięcy), a jeżeli zostaje przedłużona, to już na czas nieokreślony.

Fisher
@kujawiak

Następny snowflake który rozdziawia oczy ze zdziwienia ze w księgowości są zamknięcia miesiąca i roku. Hahahahhahahahahaha

Doświadczony i anonimowy
@kujawiak

Zgadzam się z tobą całkowicie. Pełno tam ludzi bez żadnej wiedzy o czymkolwiek. Wymagany jest angielski a ludzie nie potrafią po angielsku mówić. Nawet w ogłoszeniach o pracę można znaleźć błędy - np. Specjalist zamiast Specialist (ostatnio mnie to rozbawiło). Ludzie tępi - biorą studentów, osoby po studiach artystycznych względnie jakieś odpady z innych firm. Amatorszczyzna w każdym miejscu. Nadzorowania pracy jest albo kompletnie brak albo jak sobie przypomną żeby nadzorować jest już za późno. Treningi są śmieszne np. trening Excel'a to trening totalnych podstaw (jak wstawić coś w pole) i ci ludzie którzy w nim uczestniczą nic o Excelu nie wiedzą (zatrudnieni ludzie po studiach lingwistycznych albo brak studiów). Geje to u nich drudzy managerowie czyli mają wiele do powiedzenia i oni ustalają wręcz kto się nadaje a kto nie. Straszna (usunięte przez administratora) Odradzam1

Doświadczony i anonimowy
@zaklina

On ma rację! Nigdywiecejbayer22 ja doświadczyłem czegoś podobnego i zgadzam się z tobą 100%. Widać tutaj managerowie próbują ratować opinię o firmie wpisując jaka to jest świetna. Darujcie sobie te kłamstwa bo i tak nie awansujecie! (usunięte przez administratora) firma i tyle.

Bezbajeru

Dział HR to porażka. Rekrutacje są, żeby nie było zarzutu, że kadrowi nic nie robią. Nie czytają CV, a jak już zaproszą na "interview" to próbują ogarnąć treść na miejscu. Potem nawet nie oddzwonią mimo zapewnień. Korpopajacyki na usługach "goebbelsów".

Jak przebiega rekrutacja ? Ile jest etapow i na co Zwrocic uwagę ?

Rekrutacja na PH porażka. Scenki sprzedażowe, zadania do rozwiazywania itp - 100 lat za murzynami. Szukają osoby bez doświadczenia, która będzie robiła od rana do nocy za psie pieniądze, które oferują. Atmosfera bardzo drętwa. Typowi ludzie korporacji, którzy przeczytali kilka książek pt. „Jak prawidlowo przeprowadzić rekrutacje”. W dzisiejszych czasach rekrutacje wyglądają już zupełnie inaczej. PH ma sprzedawać produkt i umieć wczuć się w KAŻDEGO klienta a nie prezentować ulotkę na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednym słowem nie polecam nawet przystępować do rekrutacji - chyba ze ktoś lubi być sterowanym i marzy żeby wcielić się w role robota;) jeśli praca ma być dla Ciebie przyjemnością to zdecydowanie nie w takiej atmosferze. Dodatkowo co dziwne wszyscy mówią sobie per Pani/Pan co jest już raczej niespotykane w korporacjach.

Rozczarowana

Uwaga na rekrutację w Gdańsku! Na portalu "Pracuj.pl" mają mnóstwo ogłoszeń z poważnie brzmiącymi nazwami stanowisk i listą wymagań jak dla specjalistòw, a w rzeczywistości poszukują wklepywaczy danych za psie pieniądze, absolwentów, ale zmarnowali mi miesiąc zwodząc takimi żenującymi wymówkami, że ktoś był na urlopie, że przeucili mnie do innego procesu rekrutacji itp. W rzeczywistości nie szanują kandydatów, ich czasu i starań, byle znaleźć tanią siłę roboczą, to nie miejsce dla prawdziwego potencjału, tylko kombinat, najgorsza wersja korporacji z całą tą ohydną nowomową i papką mózgową tzw. menedżmentu. Dla firmy Bayer Polak powinien być gastarbeiterem we własnym kraju. A dla młodego narybka pranie mózgu zagwarantowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Bayer - Warszawa

• Jak się pracuje w Bayer?

Zobacz opinie na temat firmy Bayer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bayer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bayer?

Kandydaci do pracy w Bayer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bayer
2.1/5 Na podstawie 507 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 158
    02-326 Warszawa