Infoplus Sp. z o.o.

Opinie o Infoplus Sp. z o.o.

Daniel

Bardzo mocno ich polecam jednak, firma sztosik, szok

Bartłomiej

Umowy śmieciowe, brak poszanowania pracownika, wręcz chamstwo. Duże nieprawidłowości w dokumentacji - przy większej kontroli z US lub PIPU dużo rzeczy wyjdzie na jaw.

Aksa

Kobieto [usunięte przez moderatora] .Napisałaś ,że gdzieś słyszałaś pozytywne opinie ,po czym dalej mówisz że pracuje tam twoja koleżanka.To w końcu co masz do powiedzenia.Fakt ogłaszają się obecnie ,ale brak jakichkolwiek opinii o tej firmie.Tak dobrze ,czy też zakaz wypowiedzi o tej firmie.

Zostaw opinię o Infoplus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infoplus Sp. z o.o.