Opinie o Quadra-Net Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Quadra-Net Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quadra-Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quadra-Net Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Quadra-Net Sp. z o.o.?

Były autoryzowany serwis Sopot Nowy wpis

Monopolistyczne działanie na rynku serwisowym. Mając monopol w postaci bycia właścicielem firmy z umową z Philipsem preferuję własne powiązane punkty serwisowe np.Tele-Radio-Video. Autoryzowane centrum serwisowe z mojego regionu Trójmiasto - opinie klientów do zobaczenia w necie! /Współwłaściciel Qadry net./ Mój serwis przestał istnieć-bo w info linii na stronie producenta monopolista wskazał tylko swój "marny "serwis - zostałem wykopany z branży pomimo , że byłem jednym z "pionierów w tej branży" wtedy nawet nie było Quadry. Ale cóż , nie decyduje to umiesz i co potrafisz. Liczy się układ . Współczuje potencjalnym klientom a Philipsowi Polska życzę pozbycia się "ślepoty na na te działania na jej szkodę/ - Pozdrawiam Marek R.

Olgierd Nowy wpis

Jak się pracuje w zmienionych warunkach? Czy dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z pandemią?

Goskana

Tylko o zatrudnieniu???.....Bo chcialabym dodać negatywną opinię o gwarancyjnej naprawie-po której mój laptop ma więcej usterek niż przed. Firma nie poczuwa się do ich usunięcia,za to bombarduje mnie pismami paragrafami o odmowie usunięcia tych usterek. Nie polecam gwarancji z tym gwarantem.

pracownik Nowy wpis
@Goskana

Goskana- jak piszesz opinie o naprawie gwarancyjnej na profilu skierowanym dla pracowników, to nie dziwie się, że zostajesz zasypana pismami i paragrafami bo chyba jest u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy pracownicy Quadra-Net Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ktoś
@Pytanie

Czy chętnie ? Można powiedzieć że chyba tak. Są oczywiście wyjątki , a mianowicie pewien pokój, gdzie "panowie" zachowują się jakby byli osobną firmą i z resztą pracowników nie integrują się i chyba nie zamierzają już tego robić (to nie tylko moja opinia, ale reszty pracowników również) A reszta pracowników mimo że rozsiana po całej firmie chętnie się integruje.

Olga
@Ktoś

Dobrze, że jednak mówimy tu tylko i wyłącznie o pewnych wyjątkach. Zdrowa i przyjazna atmosfera w pracy zdecydowanie wpływa na naszą efektywność i fajnie, iż w Quadra-Net właśnie tak jest. A w jaki sposób się najczęściej tam integrujecie? Organizujecie jakieś wyjazdy czy pozostajecie przy samych spotkaniach?

@Olga

Najczęściej jest to wspólny grill w okresie wiosenno-letnim w piątek po pracy. Super, że przed nami Wigilia firmowa jeszcze :) Ale i tak wg mnie powinniśmy bardziej i więcej się integrować . Jakieś wyjście do pubu, kręgle, może paintball , pomysłów jak i możliwości jest naprawdę sporo . No więc drodzy pracownicy Quadry , integrujmy się jeszcze bardziej :)

Remik

@Goskana Żeby złożyć reklamację to należy ją skierować na adres firmy gdyż to jest forum pracownicze!!

Pracuję w Quadra Net około roku i na razie nie mogę złego słowa powiedzieć o współpracownikach czy przełożonych. Ludzkie , normalne podejście prezesa do pracowników, życzliwi koledzy i koleżanki.Nie ma absurdalnych zakazów, nakazów , robię swoje, nikt mi nad głową nie stoi. Przydałoby się więcej imprez integracyjnych, no ale to też zależy od dogadania się przez pracowników.

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Quadra-Net Sp. z o.o. w mieście Poznań, czekamy na info od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Quadra-Net Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Quadra-Net Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.