Opinie o V Laboratories w Mościska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie V Laboratories. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie V Laboratories na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V Laboratories w Mościska

Rocket

No i się koleś nie odezwał, ale jest poszukiwana osoba do prowadzenia videobloga kosmetycznego, wielkie wow w sumie za ciekawe ogłoszenie, bo takiego nie widziałem

Jolaos

Na mojej zmianie wszystkie się mnie słuchają

Jolaos

pozytywnie . małpy się słuchają i boją postawic. w tej firmie trzeba umieć pokazać covsie potrafi .

hahahah

największym problemem tej firmy nie sa zarobki tylko atmosfera jaka tworza ludzie, kobiety którym słoma z butów wystaje,kobiety które nie rozmawiają z własnymi dziećmi, które pochodzą z patologicznych rodzin gdzie jest bieda i nedza rżną wiele damy i podpierdalaja jedna za druga, komentuja, i wchrzaniają sie w nieswoje sprawy i nie patrzac na siebie, a to od siebie powinny zacząć. Jakby wzieły sie za robote a nie obrabianie komu (usunięte przez administratora) to robota szła by lepiej, nie było by pomyłek i firma by podwyższała zarobki. Ale w taki "kurnik" gdzie 90% sra w własne gniazdo zaden z pracodawców nie włoży pieniedzy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie V Laboratories? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Iza

Wykorzystują ludzi bo co biedronkowe to dobrze się sprzedaje.Wiem co to jest,bo sama pracowałam w laboratorium (ale nie tutaj)jako pracownik pomocniczy na produkcji suplementów diety, praca 8 godz na trzy zmiany i powiem że 12 godz u was to jest dużo,jak szczurki są głupie to niech tyrają po 18 godz..Roboty sobie zatrudnijcie, polecam:)

nie_polecam

hehe, nie dałem nikomu takiej przyjemności aby mnie zwolniono :) Ja pisze fakty nie bzdury, a skoro ktoś nie wierzy to sam pójdzie zobaczy i oceni :) P.S Nawet w Biedronce lepiej płacą:)

Zadowolona
@nie_polecam

Ciekawe co piszesz, pracuję w firmie jakiś czas nie zawsze jest różowo jak jest dużo pracy trzeba robić nadgodziny, wyrabiać normy ale im więcej godzin tym wyższa pensja. Skoro tak Ci się podoba praca w Biedronce to miłego wykładania "Naszych" (V Laboratories) produktów na półki.

buahaha

O Bosze wypłata dzień później co za tragedia !!! i dla Twojej wiadomości nie_polecam klima jest ! pewnie wywalili Cię za lenistwo a teraz oczerniasz ale mamy wolność słowa więc pisz dalej te Swoje bzdury może ktoś uwierzy i poleci do Biedronki na kasę :P

nie_polecam

ha ha ludzie pracują tam po kilkanaście lat i mają po 1400 zł pensji, żenada jakaś, ludzie którzy tam pracowali już połowa się zwolniła, to kouhoz nie praca, nawet klimy nie ma z wypłatami zawsze się opóźniają o jeden dzień

Cipowyżejtonieroby

Owszem firma kładzie nacisk na nadgodziny i co w tym złego? chcesz pracować to wyciągasz niezłą pensje (dużo lepszą niż np. na kasie) ale jeśli jesteś leniwy lub leniwy to nic z tego :P Praca jest lekka i w miarę przyjemna do tego fajni ludzie. Tylko trzeba chcieć pracować a co złego w pracy po 12h... szczurki tyrają po 18... powyżze komentarze napisała osoba leniwa którą zapewne zwolniono...

nie_polecam

Też nie polecam na początek umowa o pracę za 1300 zł i ewentualnie dorabianie po godzinach za 50% więcej, praca na akord, ciśnienie jakby nie wiadomo co się robiło, a większość z pracowników to (usunięte przez administratora)kierownictwa/zarządu itp Odradzam

kochamGrubaski
@nie_polecam

Żanetko skarbie to Ty?

okarol

Witam, na poczatku wszystkich zainteresowanych praca w/w firmie. ODRADZAM !!!. Zarobki to 1260 zł. Akord, chociaz nikt o tym nie mowi to praca jest akordowa, i zawsze jest za wolno i za mało. Duzy nacisk szefostwo kładzie na nadgodziny, 16 godz w pracy, mile widzane. Jestes koniem pociagowym, i masz predkosc supermena to nadajesz sie w tej pseudo firmie. ODRADZAM!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o V Laboratories - Mościska

V Laboratories
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Estrady 11A
    05-080 Mościska