Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.

Damian

Wydawało mi się, że firma powinna jakoś próbować załagodzić sytuację.. i skoro zarząd z Rosji miał zupełnie inne podejście niż ludzie w Polsce, to powinni to jakoś wypośrodkować. Nie znam tej firmy więc do końca sam nie wiem o czym mówię, ale z opinii wynika, że ktoś tu przestał kontrolować co w firmie się dzieje i doprowadził do lipy jakiejś.

były pracownik aaee

dramat, dramat, dramat - nie słuchali Polaków to teraz mają, nie ma ich praktycznie już w żadnej sieci sprzedaży na terenie naszego kraju i nie jest to wina pracowników bo oni wszyscy chcieli dobrze dla tej firmy i byliśmy zespołem, ale zarządzenia szły z Rosji - no to mają, wielkie nic! nie polecam tam nawet wysyłać aplikacji, szkoda energii i czasu na tę firmę.

bb

przypomina się normalnie born in prl.... też miałam to nieszczęście że przez krótką chwilę pracowałam w AAEE... [usunięte przez admina]

ja

Początki były super, ludzie ekstra, firma miałą swój klimat, aż się chciało przychodzić do pracy. Aż nastała era rządów ruskich, każdy kto miał odmienne zdanie niż HQ zostawał zwolniony i oczerniany że jest zły i nic nie robił jak pracował w tej firmie. Z miesiąca na miesiąc obniżane bylły pensje- zawsze twierdząc iż zmiany na pewno będą na korzyść i będzie można na pewno więcej zarobić. Aż przyszedł pamiętny 8 października i szkolenie, które zniszczyło resztki motywacji ludzi. Dano nam do zrozumienia iż "Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza odrąbie....' :). Tak naprawdę to szkoda nerwów.

anonimanonim

Zenia telefonistka na pewno kogos zajebistego wynajdzie hehe.....

co?????

Zwinęła się?????????? To kto nam wystawi PITY?????? Masakra.... Przecież trzeba się rozliczyć...

anonimanonim

podobno księgowa Dorota zwinęła interes swój, ciekawe czy firma też się zawinie, a swoją drogą nie ma ksęegowj a pity trzeba zrobić......1 marca jestem w urzędzie skarbowym,

zdziwienie

co do ludzi to się zgodzę, choć nie do wszystkich.[usunięte przez admina]Atmosfera była miła jak nie było jej... A opinię na rynku firma ma bardzo złą.... Niestety....... A miało być tak pięknie.

Zostaw opinię o Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquaart-Eastern Europe Sp. z o.o.