Aquaart Eastern Europe

Kraków

Opinie o Aquaart Eastern Europe

veni vidi.....

AAEE Warszawa a raczej to co już z niej pozostało to totalna katastrofa, Co poniektórym wydawało się iż można przenieść ustrój totalitarny z Rosji do Polski, jak co poniektórzy twierdzili za drzwiami AAEE kończy się Polska. Na porządku dziennym jest udowadnianie że jesteśmy "głupimi polaczkami". [usunięte przez moderatora] na każdym kroku, płace fajne na papierze nieralne w rzeczywistości. Totalna inwigilacja. Szkoda czasu i nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Aquaart Eastern Europe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquaart Eastern Europe