FINPOL ROHR SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FINPOL ROHR SP. Z O.O.

lolek

a na dowidzenia dyrektor produkcji, zapomniałem nazwiska, dostał od kogoś w japę, bo jak tam na nocznickiego byłem gdy wywozili maszyny to chodził z podbitym okiem :)

Bolo
@kolo 20.10.2017 04:16
I następne kłamstwo tak jak i poprzednie !!!!!!! Nowy właściciel firmy zabrał maszyny do nowego zakładu (gdzie i tak skończą j...

Widziałem kilka maszyn na gumtree wystawione na sprzedaż za śmieszne sumy. Najpierw "smarujesz" na firmę ze bagno a potem ja bronisz. Lecz się koleś. Lolek może coś widział jak maszyny zostały sprzedane a nie wywiezione. Zresztą Prawiednikach wszystko Nowka, żaden złom im niepotrzebny. Więc niepier.... głupot.

@Bolo 26.10.2017 14:35

Ja widziałem na allegro olx i na bazarku w Warszawie gości głupoty wypisujesz tak jak tamten, maszyna z rur prostych do strzelania jak i cały układ jest w Prawiednikach tak samo jak ta do strzelania dużych kolan. A to że firma to dno i 5 metrów mułu to inna sprawa tylko po co kłamać i głupoty wypisywać ???

incognito

Kolo...noo dokładnie....Veolia ma tam teraz budynki.

Iwona

@kolodalej pracujesz w FINPOL ROHR? Chętnie dowiemy się czy w firmie zaszły ostatnio zmiany. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy?

myk

a co ma geniusz ekonomiczny do działania firmy Finpol? chętnie się dowiem, wyglądają na b. profesjonalnych :)

incognito

Obiecywali złote góry, a teraz z tego co zauważyłem urzęduje tam Veolia. Geniusze ekonomiczni.....no nie powiem.

kolo

"Według mnie ograniczenie wydatków to też dobry krok w kierunku poprawy jakości pracy pracowników i zwiększenia ich wynagrodzeń" Stówka a ty pracowałeś w tej firmie choć dzień czy tylko głupoty piszesz aby pisać ???? Ta firma (Radpol) już od dawna ma kłopoty a po kupieniu FinPol_u w Warszawie kłopotów jej przybyło. Zarządzanie w tej firmie jest na poziomie XVIII wieku a przykładów jest cała masa choć by porywanie się na projekty na wykonanie których nie mieli środków (przygotowanych maszyn i doświadczenia), przyjmowanie krótkich czasów realizacji choć wiedzieli że nie zdążą (a potem kary) i zrywanie umów przez Dalkie (czy Veolie) A teraz przenieśli FinPol do Kolonia Prawiedniki a tam nie maja ani ludzi z doświadczeniem i przede wszystkim chętnych do pracy za 1700 miesięcznie.A jakość towaru z Prawiednik już dawno zostawiała wiele do życzenia.

kolo

FinPol w Warszawie już nie istnieje wszystko przeniesione do Prawiednik koło Lublina. A tam totalne szambo

klik

Jako benefit świąteczny masz prace po 12 godzin w wigilie i sylwestra i nowy rok.

kolo

Jak to nie dzieje się nic złego ??!! A wprowadzenie pakietu oszczędnościowego (nawet na wodzie i kawie chcecie zaoszczędzić)to co to jest ??? Twoim zdaniem dobrze się dzieje jak Radpol na spinaczach biurowych zaczyna oszczędzać ???

kolo

likid następny co udaje głupka !!!! A może to pan prezes Rafał.T się tak produkuje z tego pana tez dobra qurwa jest. Mam nadzieje (jak i pozostali pracownicy FinPol) że i panu w nadchodzącym roku podwinie się noga.

Lami

"Zmiany w dywizji ciepłowniczej to przede wszystkim ukończenie z końcem roku prac związanych z przeniesieniem zakładu Finpol Rohr z Warszawy do Kolonii Prawiedniki k. Lublina. To pozwoli Radpolowi w pełni wykorzystać moce produkcyjne obecnego tam zakładu Rurgaz i wygenerować istotne synergie kosztowe." Ale bajki !!!!!!!!! w Prawiednikach nie macie ludzi do pracy bo płacicie po 1500 zł miesięcznie a chłopki którzy tam pracują bardziej pilnują kapusty na polu jak tej nędznej pracy. O jakości produktów z Prawiednik to szkoda nawet pisać dopóki istniał FinPol w Warszawie to ta jakość jeszcze była jako taka i cały czas przychodziły do Warszawy reklamacje na produkty z Prawiednik. Ciekawe jak będziecie śpiewali jak Veolia zrezygnuje z umowy a czepia już się wszystkiego czego może aby tylko mieć powód do zerwania

temp

No i rozwalili Firmę. A miało być tak pięknie.

kolo

"tutaj panują jasne zasady" o czym ty człowieku ględzisz ??? W Finpolu pieniądze za prace we wrześniowe niedziele wypłacili z 2 tygodniowym opóźnieniem wcześniej 7 dni spóźnili się z wypłatą aż ich PIP odwiedził a w Lublinie ludzie nie przystąpili do pracy aż dostali pieniądze. Więc jesteś prawdopodobnie jednym z tych "wujów" z Lublina co robią tam za poganiaczy niewolników albo zaczynają wam już płacić za dobre wpisy bo ludzie nie chcą u was w Lublinie pracować.

kolo

UWAGA FIRMA FINPOL W WARSZAWIE Z NOWYM ROKIEM PRZESTAJE ISTNIEĆ PRZEJMUJE JA RADPOL LUBLIN UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII. NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW. ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ. POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIĘCZNIE W LUBLINIE I WARSZAWIE KŁOPOTY Z DOTRZYMANIEM TERMINÓW WYPŁAT.

lado

UWAGA !!!!!!!!!!!! FIRMA MA PROBLEMY FINANSOWE ZALEGA Z PŁATNOŚCIAMI ZA FAKTURY DOSTAWCA A I WYPŁATY PRACOWNIKÓW SA ZAGROŻONE.

Gośc

I zaczynają się kłopoty z płaceniem wypłaty na czas.

qwerty

Jeszcze roczek i firma zniknie z Warszawy bo pod Lublinem mają tańszych niewolników.

do_qwerty
@qwerty 31.12.2014 22:05

wiesz coś więcej? Wszystko pójdzie pod Rurgaz?

@do_qwerty 09.01.2015 20:43
wiesz coś więcej? Wszystko pójdzie pod Rurgaz?

A na co ty liczysz ??? Szukaj pracy i nie licz na cuda bo wszystko już jest przyklepane. Nie ma co marzyc o przeniesieniu firmy gdzie indziej koło Warszawy.

klient

Od nowych rządów nigdy nie zapłacili faktury w wymaganym terminie. OSTRZEGAM. NIE PŁACĄ

qwerty

Dużo to się facet nie pomyliłeś w opinii o tej firmie. Teraz pod nowymi rządami bajzel robi się coraz większy i coraz więcej obiecanek bez pokrycia.

lig
@qwerty 12.08.2014 11:02

Całkowicie zgadzam się z tym co napisałeś. Połowa tam pracujących to alkoholicy co nie potrafią tygodnia przepracować bez chlania w pracy i gorzała już im mózgi po uszkadzała. A przełożeni udają ze nie ma problemu mimo że robota nie jest zrobiona.

kolo

Pracowałem w tej firmie w 2013 parę miesięcy i napisze wprost TA FIRMA TO PORAŻKA !!!! Zatrudniają tylko na sezon (jak się dowiedziałem od kwietnia do października) przez WSI (firma pośrednicząca)na umowę zlecenie i przedłużają co miesiąc. Żeby broń boże nie zwolnił się w sezonie wstawiają głupie gadki że przedłużą umowę na dłużej z czego i tak nic nie wyjdzie. Poza tym pracownicy w tej firmie na produkcji to jakieś totalne niedorozwoje umysłowe. Co jeden to głupszy od drugiego głupie gadki, żarty czy zachowania były na porządku dziennym. Robotę mają prostą że małpę by jej nauczył w ciągu miesiąca ale sami uważają się za mistrzów (ale dopiero po parunastu latach pracy). Porozmawiać o czymś normalnym nie ma z kim bo tak jak napisałem 90% z nich to prymitywy myślące tylko jak tu wychlać, z kogoś się pośmiać i głupio pocwaniakować. (usunięte przez administratora) Zarząd ma ich gdzieś i doi ich jak może (głupole są szczęśliwe bo w sezonie mogą przychodzić w wolne soboty i tyrać za parę złotych a pan prezes sobie odpoczywa). I mało ważne gdzie cię dadzą do pracy czy na stole czy na piankowaniu czy na łączniki wszędzie jest tak samo. ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE JEŚLI SZKODA IM NERWÓW. ps. ODPOWIEDZI OD TYCH PRYMITYWÓW SIĘ NIE SPODZIEWAM BO INTERNET TO DLA NICH "czarna magia"

taki tam
@kolo 24.03.2014 23:23

Ludzie tam pracujący to porażka lizusy,pijacy, donosiciele i półgłówki. Dobrze że to już koniec tej firmy w Warszawie tylko strach pomyśleć jak ci ludzie pójdą pracować gdzieś indziej i inni będą musieli się z nimi użerać.

Zostaw opinię o FINPOL ROHR SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINPOL ROHR SP. Z O.O.