Opinie o Tes Sp. z o.o. w Kowale

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tes Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tes Sp. z o.o. w Kowale

Czy jest możliwość pracy w Tes Sp. z o.o. na część etatu?

@Ania

Jeśli chodzi o staże to byłbym zainteresowany. Trwają tylko trzy miesiące czy jest szansa że po zakończeniu można dostać stałą propozycję pracy? Ile płacą na stażu? Wiesz może?

Albercik Nowy wpis

Firma zepsuta i nierzetelna, pełna toksycznych cwaniaczków i olewniczej kadry. W biurze na górze sypią się obłudne plotki a na dole przy produkcji leje się alkohol. Mało tego, często capi tam odpadami z wysypiska po sąsiedzku. Nie polecam, c(usunięte przez administratora)

@Albercik

Czyli w firmie jest problem z alkoholem? I co, góra nic o tym nie wie, nie było to zgłaszane? A o co chodzi z tą toksycznością, możesz jeszcze o tym wspomnieć, jak wpływa na to pracę?

Były pracownik Nowy wpis

Chociażby na obróbce jest kierownik przez którego nie dało się pracować, paru chłopaków się zwolniło i wyszło im to tylko na lepsze. Z drugiej strony można było się dużo nauczyć (niekoniecznie od wspomnianego kierownika). Co do zarządu to słyszało się to i owo, zazwyczaj negatywnie.

Jaki jest wkład kierownictwa Tes Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy jest możliwość pracy w Tes Sp. z o.o. na część etatu?

To pewnie zależy od stanowiska i sytuacji, wiem, że ktos pracowal na czesc etatu .

Adrian

Ja jeszcze dopytam o grafik pracy. Godziny pracy są stałe i narzucone przez kierownictwo czy można do tego podejść elastycznie i przesunąć godzinę lub dwie rozpoczęcie pracy jak się ma ważny powód? Nie robią tu z tego problemu?

@Adrian

Zawsze się można dogadać, co do zasady to różne działy pracują w różnych godzinach, ale nie ma problemu z widełkami godzin

To super :) A wiesz, czy firma przyjmuje osoby na staż lub praktykę? Bez większych osiągnięć, dopiero studiujących? Chodzi o dział marketingu. Jak tam ci się pracuje? Jest ok?

@Karolina

Na razie nie poszukujemy nowych pracowników do działu marketingu. Firma od czasu do czasu oferuje studentom (kierunków technicznych) staże w dziale konstrukcyjnym, na hali produkcyjnej. W samym biurze do tej pory nie pojawiały się takie możliwości.

@Ania

Kamil

Czy jest możliwość pracować w firmie TES zdalnie, hybrydowo?

@Kamil

Zależnie od stanowiska, jest możliwość pracy hybrydowej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tes Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Renata

Ciekawe, że jak szukają Specjalisty ds marketingu, to zarobki są wprost napisane: 4,750–6,250 zł. A mój mąż chce wysłać CV na technika serwisu, a stawka to zagadka! Możemy poprosić o podanie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tes Sp. z o.o.?

Wynagrodzenie jest zawsze na czas, nigdy nie było z tym problemu, a pracuję już od kilku lat.

Danuta

No to dobrze, że o kredyt można być spokojnym. A skoro pracujesz już kilka lat to jak w Twoim przypadku prezentują się jakieś podwyżki? Bo widziałam info, że prawdopodobnie były z nimi ostatnio tutaj problemy, to prawda?

@Danuta

Wszystko zależy od podejścia, pracuję dwa lata i jestem po drugiej podwyżce - jak się przykłada do pracy i pokazuje na co cię stać, to i z podwyżką nie ma problemu..

No to fajnie że tak doceniają tam uczciwie pracujących. A czy poza pensją są jakieś benefity pozapłacowe u was?

W

To chyba jesteś jedyny/a w tej firmie. Prawda jest taka, że nie doceniają pracownika, no chyba że postawisz ich w sytuacji bez wyjścia.

Pracuję już dobre kilka lat i atmosfera jest naprawdę spoko, faktycznie (a nie jak w większości ogłoszeń), jest fajny młody zespół! Co do benefitów - standardowo: ubezpieczenie, multisport, etc.

P

Niektórzy naprawdę nie mają innych problemów. Ciepło, czysto, pensja na czas, karta multisport. Nie wiem czego brakuje niektórym... owocowego czwartku, przytulenia czy co?

Pracuję od kilku lat i muszę przyznać że sporo się zmieniło przez ostatni rok, może dwa. Zmiana szefostwa, zmiana nastawienia do pracowników (na lepsze). Chce się pracować.

@Anonim

A zarobki też się zmieniły na plus?

anon
@Anonim

Sami siebie już musicie chwalić...

W
@Anonim

Pracuję od kilku lat i nie widzę zmiany na lepsze. Wręcz przeciwnie. Chyba pracujemy w różnych firmach.

Danuta
@W

wręcz przeciwnie? To co takiego się według Ciebie pogorszyło?

TES odszedłem

Ogólnie kiedyś było tam spoko ale od około roku czy półtora jest coraz gorzej. Zarządzanie to tragedia. Aktualny dyrektor to znawca wszystkiego i niczego (podkreślając to drugie). Podejście do pracownika to jakiś żart, na wszystkim chcą oszczedzac. O co poprosisz to będą to opóźniać tak długo jak to możliwe żeby ten wydatek był dużo później. Nawet ciuchy robocze które są obowiązkiem. A nie wspomnę o podwyżkach, od dwóch lat nie ma kasy, to pandemia, to kryzys, to klient nagle na sam koniec odmówił kupna maszyny (wartej miliony), a tu ktoś był na l4, a tu się spóźniłeś, byle powód i Mozna zapomnieć . A najgorsze to że tylko obiecują a jak przychodzi co do czego to i tak dostaniesz mniej albo wcale bo "nikt tego nie mówił". Każda rozmowę najlepiej trzeba zapisywać umownie bo przekręcą to na swoje. Cieszę się że już tam nie pracuje.. Jest tam paru dobrych chłopaków i oby szybko "wyszli ze strefy komfortu" bo same gadanie nic nie da, tylko działanie. Tak w skrócie to nie polecam.

Teoretyczna firma

Firma ma charakter teoretyczny, brak porządnych narzędzi, mnóstwo najtańszych podwykonawców, ludzie z dosłownej łapanki którym nadaje się dumnie brzmiące tytuły itp. Firma na filmie jest nowoczesna i poukładana a w rzeczywistości chaos, brak ludzi z pasją, tania siła robocza, biurokracja która nie działa i sztucznie napędzany teoretyczny wizerunek firmy. Moje sugestie dla Tes Sp. z o.o.: Tej firmie nic nie pomoże. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć myśleć jak facet a nie jak biurokrata.

Leszek
@Teoretyczna firma

Swoją wypowiedź na temat firmy Tes dodałeś na podstawie doświadczeń byłego, bądź obecnego pracownika? Jeżeli miałeś okazję tam pracować, to mógłbyś coś więcej napisać na temat tego, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Chciałbym wiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia? Napisz coś na ten temat, aby pomóc osobom, które rozważają podjęcie pracy w tym miejscu.

Dobra firma. Dla leniwych.
@Leszek

Firma z pozoru przyjazna dla pracownika, jednak z pewnymi problemami. Mnóstwo kierowników, którzy udają że wiedzą co robią. Bardziej układy niż zasłużony awans. Obiecanki cacanki- nie warto im wierzyć bo mydlą oczy. Szef jest dobrym człowiekiem, tylko sam chyba nie wie co w jego firmie się dzieje. Zarobki zależą od indywidualnych negocjacji.

Pracowity123
@Teoretyczna firma

To prawda. Na obrazku wszystko pięknie a w środku taki chaos że masakra. Nie tylko na hali ale co gorsza w zarządzaniu..

Łukasz

Firma jest zacofana, kierownicy to rasiści, omijać to miejsce, nie ma nawet Q.A, żenada

Miałem nieprzyjemność pracować tam jakiś czas temu. Powiem szczerze…. Tragedia. Same jadowite polaczki w biurze. Na szczęście są inne miejsca, ale jak sobie przypomnę tą żenadę…. Ehhhhh. Omijać drodzy Państwo, omijać!

Obrubkarz69

Na CNC mega fajna atmosfera, każdy ze sobą współpracuje i sobie wzajemnie pomaga. Współpraca z zespołem CAM rownież na fajnym poziomie. Wszyscy z CNC i CAM się kumplują także największą zaletą jest atmosfera, a jak jest atmosfera to chce się pracować :) Praktycznie każdy pracownik z CNC jest mega pozytywną osobą, no może poza jedną kurde osobą, której dedykuję piosenkę Macieja Maleńczuka „Uważaj na niego”

Lukasz

Czy ktoś może napisać coś nt stanowiska projektanta schematów elektrycznych? Czy praca jest samodzielna czy w zespole? Czy czas pracy to głównie 8h czy jak nie robisz nadgodzin to jesteś odludkiem i patrzą na Ciebie dziwnie jak mówisz, że istnieje życie poza pracą? Ogólnie jak atmosfera i co na plus, a co na minus.

Hawaje

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Obiecano mi odpowiedź zwrotną, niezależnie od wyniku. Nie otrzymałem jej już przez 3 miesiące.

Opinia

Jak jest w firmie TES? Jak jesteś nowym pracownikiem i czegoś nie wiesz to Koleżanka która ma Ciebie wdrażać i wspierać biega do kierownika i mówi, ze Ty znowu czegos nie wiesz... Strach się pytać ???? Dobrze, że już nie muszę współpracować z tymi.... ludźmi.

Olo Kwasnieski
@Opinia

Proponuję przeanalizować swoją wiedzę (zarówno praktyczną, jak i teoretyczną), zaangażowanie i podejście do wykonywanych obowiązków. To nie szkoła - to firma. Trzeba na siebie zarobić.

pepe
@Olo Kwasnieski

A Pan, Panie (usunięte przez administratora) jest Pan nieomylny i zna się na wszystkim? Każdy od czegoś zaczyna, nawet Pan. Zapomniał wół, jak cielakiem był.

Renata
@Opinia

@Opinia, atmosfera między współpracownikami jest ważna, ale czy mogłabyś się odnieść do innych warunków pracy w Tes? Co sądzisz o zarobkach? W ogłoszeniach o pracę nie ma nic o tym.

Machina
@Olo Kwasnieski

No właśnie o to mi chodziło dodając opinię.... (usunięte przez administratora) czuć nawet przez internet. Odradzam !

Jadowity polaczek

Bravooo kierovniku

Jak długo trwa proces awansu w Tes Sp. z o.o.?

Jeśli masz BMW to szybko.

Znawca

A nawet BARDZO szybko, jeśli nakleisz sobie firmową wlepę na klapie bagażnika.

Pablo

Witam chciałbym zapytać czy warto aplikować w celu odbycia praktyk w tej firmie, czy lepiej odpuścić sobie i poszukać w innym miejscu?

Jakie wartości są cenione w Tes Sp. z o.o.?

WartościowyWojtek

Cenimy sobie możliwość pracy "z tymi.... ludźmi". A jeśli chodzi o to co TES ceni w ludziach, to na pewno niezłomność charakteru, uczciwą i wydajną pracę i ambicje w poszukiwaniu coraz wydajniejszych rozwiązań. Polecam serdecznie.

Mateusz Izdebski

Niestety nie mamy daleko idących perspektyw. Firmy odchodzą od opakowań pet. Wytrąca się z nich mikroplastik a obecnie jest moda na eco.

Zostaw merytoryczną opinię o Tes Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Tes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tes Sp. z o.o.?

Tes Sp. z o.o.