Castorama
1 15 74 5 1
Pytanie Nowy wpis

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Castorama?

(͡° ͜ʖ ͡°) Nowy wpis
@Pytanie

Rozmowa z kierownikiem Rozmowa z dyrektorem Szkolenia BHP itd których i tak nie przestrzegają I zapieprzasz jak (usunięte przez administratora)ze współpracownikami z którymi nie warto rozmawiać i klientami którzy tylko będą Cię obrażać i (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Asa. Nowy wpis

Korporacja...

Pedro

@Rozczarowany Poza tym wypłacają dobrym i solidnym pracownikom a wiemy, że nie wszyscy tacy są.

H3 Nowy wpis
@Pedro

Hahahah kierownikom na pewno

TakNie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Castorama?

TakNie1
Rozczarowany
Nazwa działu: Marketing
@Pytanie

Tak wypłacana ale w centrali dyrektorom

Żal
Nazwa działu: Handlowy

Roman wróć do nas....Nie chcemy rygoruuuuuu

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jolanta
Nazwa działu: Handlowy

Chciałabym podzielić się złą opinią na temat biura projektowego w Castoramie Bielsko Biała. Dokładnie chodzi mi o nieprofesjonalną obsługę (usunięte przez administratora), która jest bardzo niemompetentną osobą na tym stanowisku. Jej obsługa do końca nie przebiegła zgodnie z umową. Największym problemem było przesłanie kosztorysu na maila. Dopiero po mojej interwencji Pani Z-ca kierownika Obsługi Klienta (usunięte przez administratora)załatwiła całą sprawę jak tylko mogła najlepiej. Bardzo miła i konkretną osobą na odpowiednim miejscu. Wszystkim zainteresowanym projektem odradzam korzysranie z usług (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

TakNie1
Super
@Jolanta

Takie wpisy nie na tej stronie kobieto bo tu się pisze opinie o pracy a nie o złej obsłudze, takie to trudne do zrozumienia? Nikogo nie obchodzi, że ci coś źle zaprojektowali

Tak1Nie
Ewa

Kogo Firma poszukuje obecnie? Jakie są wymagania?

Z
@Ewa

Silnych mężczyzn a nie kobiet które i tak nic w stanie nie są zrobić same

Tak2Nie1
Ania

Hej, jak ciężka jest to praca ?

Hm
@Ania

Zależy na jakim dziale jeśli trafisz na płytki , ogród albo nie daj Boże na budowlany to bardzo ciężko , ogólnie nie warto się męczyć za takie pieniądze

Odpowiednik
@Ania

Za ciężka dla bab nawet tam nie idź bo na nic się nie przydasz

Nicknick

Wszystko idzie ku upadkowi, coraz gorszy zakład pracy nie polecam

Tak3Nie
Głupi byłem że się zatrudniłem

powiem tak.ta firma wpędza się w coraz większe gó...no!!ludzie pracują za glodowe pensje,przebierają się za dziwne stwory.Pracuje tam ale mam nadzieję że już niedługo.Ludzie po 5-10 latach cięzkiej pracy mają głodowe pensje.Kierownictwo tez tylko wymaga , dyrektor tylko fuczy jak stary parowóz .odradzam pracy w tej firmie - praca bez perspektyw

Klient

Witam. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i fachowości Pana Łukasza z działu budowlanego.wyjasnil mi jak zabezpieczyć dach na lata. Byle więcej takich pracowników.

Tak10Nie3
Jełopie ty
@Klient

To jest forum dotyczące pracy a nie opinii klientów (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Zwalniam się

W Lidlu zarabiają wiele więcej nawet na początek dostaniesz więcej niż tutaj po latach

Stanisław wierzący

Dużo tutaj negatywnych opinii. Jak przypuszczam, nie wszystkie są prawdziwe. Powiedział Jesus;"Niech rzuci kamieniem ten, kto jest beż grzechu" A tych co bezczelnie kłamią i rzucają kamieniami na kogo popadnie... no cóż, kamień może się odbić. Dinozaury kamieni się nie bały.

Tak3Nie3
Robol
@Stanisław wierzący

A to pewnie napisał były ksiądz z ogrodu :-

Dominika

Ja tam jestem zadowolona z zakupów w Castoramie.

Tak3Nie2
Brak słów
@Dominika

Japieprze tu nie chodzi o zadowolenie z zakupów tylko pracę która jest do (usunięte przez administratora)

Stalaklientka

Kto zatrudnia takie osoby! Bylam w Castoramie. Jestem strasznie oburzona wizyta w tym sklepie.(usunięte przez administratora)Zapytalam ja bo myslalam ze pracuje przy ukladaniu towarów (usunięte przez administratora) I od kiedy ochrona nosi jasne koszulki? Żenada jakas...

Tak1Nie4
Ccc
@Stalaklientka

Ktoś tu nie lubi ochrony... A może konkretnej osoby pracującej w ochronie? Tylko po co pisać takie bzdury i nieprawdę.. Kto zna dobrze temat to dobrze wie że ten post napisała osoba która się mści! Gratuluję inteleligrncji Pani która to napisała..

Krzysztof

Jakiś czas temu byłem z żoną na zakupach w Castoramie. Właśnie jesteśmy na etapie wykańczania mieszkania. Potrzebowałem wiertarki, więc poprosiłem o pomoc pracownika z działu narzędzi. Jestem bardzo miłe zaskoczony tym, że pracownik znalazł dla mnie czas i odpowiednio doradził, mimo iż był już w trakcie obsługi innego klienta. Zdecydowałem się więc na zakup. Bardzo często robię zakupy w Castoramie i mogę śmiało powiedzieć, że nie każdy pracownik potrafi odpowiednio obsłużyć klienta. Tu jednak widziałem pełen profesjonalizm. Warto mieć takich wykwalifikowanych pracowników, dlatego uważam, że Castorama powinna inwestować w szkolenia pracowników, bo oni tworzą tą firmę.

Roman

(usunięte przez administratora)chodzą na przerwę co 5 minut a później dają ci milion zadań do zrobienia nie robiąc samemu nic, (usunięte przez administratora). Coś takiego jak turbopremia nie istnieje, żałuję że spędziłem tam tyle czasu i gratuluję tym co się zwalniają. Na rozmowie jest mówione całkiem co innego.

Tak17Nie4
Szczery

(usunięte przez administratora) klienci przychodzą kupią coś z promki i myślą że wielkie pany z nich są i mogą pomiatać pracownikami. Klienci tam to totalne zero, pytają o poradę a jak się okazuje wiedzą lepiej ;) więc na ciebie nakrzyczą że się nie znasz i co ty tam (usunięte przez administratora) robisz. Kierowników nawet nie skomentuję bo jedyne coco potrafią to wymyślać super pomysły które pracownicy muszą realizować, a które są niemożliwe do zrealizowania,pozdro unikajcie castoramy

Tak17Nie5
Zenek

Bardzo niepokojące są te wpisy. Myslałem złożyć cv ale muszę to przemyśleć.

Tak13Nie
miecia
@Zenek

To są tylko nieliczne opinie na cały sklep gdzie pracuje bardzo dużo osób. Nie ma co się Nimi sugerować. W każdej pracy jest wiele minusów i plusów i nie ma co się zrażać tylko paroma opiniami :)

Tak5Nie8
@Zenek

Zenek nie składaj dobrze ci radzę , ta praca to horror gdy zacznie się sezon

Tak16Nie1
Kcin
@Gosc

Dokładnie Zenek, wszyscy się zwalniają a ty chcesz się zatrudnić

Nik
@Kcin

Zenek szkoda twoich nerwów , taka praca okej ale nie za te marne pieniądze

Tak8Nie
Marek

Dzień dobry. Pisze ta opinię by zwrócić Państwu uwagę na pewne praktyki Castorama Bielsko-Biała ul. Warszawska. W dniu 18.10.2017 r. zakupiłem w sklepie miedzy innymi Baterię Umywalkową i Baterię Wannową...zakup był po doradzeniu przez sprzedawcę. W trakcie eksploatacji owych Baterii okazało się że umywalkowa ma za krótką wylewkę i jest szalenie niepraktyczna, a wannowa tak blokuje ciśnienie wody, że cieknie ona naprawdę powoli. Mając to na uwadze, oraz moje wyjazdy - mogłem udać się do sklepu w tej sprawie w dniu dzisiejszym dn. 10.11.2017 r. i tam dowiedziałem się, że z uwagi na to, iż sprzęty były używane nie mogą nic zrobić.... To jest bardzo nie w porządku zachowanie, gdyż nie jestem zadowolony z zakupu, bez montażu nie mogłem sprawdzić działania sprzętu...który de facto dokonałem za doradą pracownika Castoramy...

Tak9Nie2
Damian
@Marek

Współczuję Wam pracownicy castoramy takich dzbanów.

Tak17Nie
Castodramat
@Marek

Kogo obchodzi jakaś bateria boże. Od tego jest opinelo tu się pisze na temat pracodawcy. Pomyślicie co piszecie 90% procent osób to nie interesuje

Tak4Nie2
sanitariusz

Jesteście wszyscy wstrętni skoro macie coś do powiedzenia na temat kierownictwa i dyrektora to od tego są zebrania Msi czy z kierownikami sklepu a nie wylewanie żalów anonimowo mamy 21 wiek obudźcie się ... w końcu sami godzicie się pracować na umowę o pracę jeżeli się wam nie podoba to droga wolna pracy jest dość w Bielsku :)

Tak11Nie5
Nie sanitariusz
@sanitariusz

Drogi sanitariuszu....owszem,mamy 21 wiek,stad zapewne taka forma wypowiedzi. Proponujesz na zebraniu Msi prowadzonym przez dyrektora "pozalic"sie na dyrektora? Albo na kierowników? To naprawde ciekawe. Zresztą Ci kierownicy to w duzej mierze wspaniali ludzie,wszyscy dobrze wiemy,ze chodzi tu o jednostki. I o ogolna atmosfere,ktora niestety przeklada sie na naszą prace. Pozdrawiam Cie,wcale nie anonimowy SANITARIUSZU????

Tak16Nie1

Wiadomix30
Nazwa działu: Handlowy

O aferze robi sie juz głośno w konkurencyjnych sklepach od Leroy po Media... Sugerował bym Panu dyrektorowi wprowadzić konkurs "najgorszy pracownik roku". Faworyt, balista sokół wygrywa wszystkie.

Tak25Nie
Osa
@Wiadomix30

Z nagrodą niech się spieszą póki (usunięte przez administratora)na wolności

Bsn56

Wyzysk pracowiczych tyle w temacie Moje sugestie dla Castorama: Dramat

Tak14Nie
Zawiedziona

Nie jestem pewna, czy mówimy o tej samej Pani, ale zakupy w castoramie są czasem dla mnie żenującą patologią relacji zawodowo-spolecznych. Kobiecina zapomina, że nie jest w tej hali sama, że WSPÓŁpracuje z innymi i mija klientów, których komfort jest chyba najważniejszy, bo to oni zostawiają tam kasę. Czasem mam ochotę zawrócić i zrobić zakupy w innym miejscu, ponieważ wysłuchiwanie wrzasków, dyktatorskiego tonu względem swoich kolegów w pracy jest nie dość, że nieprofesjonalne, to dodatkowo prostackie. Uważam, że w miejscach publicznych trzeba ostro zastanowić się nad wypowiadanymi słowami i tonem głosu. Pani nie pracuje jedynie na swoją opinię. Produkuje zdanie klientów na temat castoramy. Już abstrachuję od zachowania, ktorego byłam świadkiem, gdy z rękami w kieszeni, wskazywała nogą koledze co gdzie ma na półce przestawic. Z całym szacunkiem... nie jesteśmy chyba w zoo...

Tak48Nie

Nikt
@Zawiedziona

Widzę że w każdej Castoramie jest podobnie! W Chorzowie również faworyta DS rozstawia wszystkich po kątach i myśli że jest nietykalna! A przecież z Bytomia przenieśli ją za bliskie kontakty z ówczesnym KdsB. Żenada że region nie reaguje na postępowanie DS, nie wspominając o prywacie którą uprawia!

Tak18Nie

Michał

Dam Wam wszystkim dobrą radę. (usunięte przez administratora) z castoramy ja tak zrobiłem i będę żył z 10 lat dłużej

Tak22Nie

@Michał

A jak długo tam pracowałeś jeśli można wiedzieć?

Wrukwiony
@Gosc

Jakie to ma znaczenie,chcesz cos udowodnic?A może masz zamiar trolować, ja tam pracowałem 15 lat,potwierdzam

Tak5Nie

@Wrukwiony

A jakies osoby pracowały tam bardzo krótko typu kilka miesięcy czy wszyscy kilka lat?

Gierlas z ekipą
Nazwa działu: Handlowy

Castorama,Castorama, kastogowno. (usunięte przez administratora) Na dobry początek wypadało by podać się do dymisji, ale tu trzeba honoru... Może tak na odchodne dać podwyżki bo w Biedronce lepiej płacą. Zwolnić parę kierowników , a ludzie przestaną się zwolniac , a w szczególności jednego żeby Cię nie pociągnął na dno , przez swoje ciagutki , (usunięte przez administratora) A ludzie milczeć wiecznie nie bada i w sądzie prawdę powiedzą ,(usunięte przez administratora)? A to że teraz udaje że pracuje to mu już nie pomoże , teraz to kawę parzyć może gdzieś w kawiarni , to jedynie umie .(usunięte przez administratora). Tyle strat co narobił na ogrodzie to byście catering na rok dla pracowników opłacili. Co on ma na Ciebie że go nie (usunięte przez administratora) ? Drewno , ogród jaki następny dział zniszczy?(usunięte przez administratora)tacy pracownicy świadczą o sklepie .

Tak45Nie

Bronek

Czesc wszystkim. Ja jak i większość załogi popieram wypowiedzi poprzedników co tutaj się dzieje.(usunięte przez administratora) zamiast dbać o personel który zna się na rzeczy i godnie pracuje to patrzy tylko na siebie i swoje premie,ktore nie wiem dlaczego tyle dostaje kasy A nam pracownikom żałuje podwyżek. W innych Castoramach pracownicy pracujący tyle samo co my zarabiają więcej A tu stoimy w miejscu i dlatego nasz (usunięte przez administratora)jest najlepszy pod tym względem i nie chcą go przenieść gdzie indziej.Tniemy koszta jak w Lidlu.porazka.(usunięte przez administratora)a jak przychodzi miesiąc rozliczeniowy turbo premii to nagle robione są różne roboty tak żebyśmy dostali jak najmniej!!!! Taki (usunięte przez administratora) to skarb.Kiedys Castorama była najbardziej dobrze płatna firma A teraz to już w Biedronce i Lidlu lepiej płacą. Zero szacunku dla nas.Nie ma pieniędzy dla pracowników ale w centrali coraz to więcej nominacji na (usunięte przez administratora)nie wiadomo od czego A my jak zwykle jesteśmy pomijani.Za niedługo otworzy się MERKURY to będą zbiorowe odejścia,tego pewnie chcecie. CDN.

Tak66Nie
Johnny
@Bronek

Także się podpisuję pod tym postem. Dyrekcja Castoramy Bielsko-Biała to żenująca banda napuszonych cymbałów, ich głupie decyzje i bzdurne fanaberie kładą się cieniem na całej ekipie sklepu. To taki typ kierownictwa, które jak idzie podczas obchodu po sklepie to wzbudza pełen politowania śmiech zwykłych pracowników albo wywołuje masowe uciekanie przepracowanych i poirytowanych doradców klienta do alejek aby się znów dyrole nie dowalili do jakiejś bzdury. A NAPRAWDĘ ważnych rzeczy, wpływających na obroty sklepu to gdzie tam zauważyć, na samej kradzieży towaru przez klientów to dosłownie z 1/5 dochodu sklepu wyparowuje ale ciągle są komentarze odnośnie bramek dla pracowników (które nota bene piszczą na wszystko, stąd pracownicy mają wy****ne i zamiast marnować 5 min na opróżnianiu kieszeni z rynsztunku bojowego omijają bramki w 5 sek) i każdej bzdury którą można sobie wyobrazić. Po ciężkim dźwiganiu towaru na półki jesteś spocony i jest ci słabo? Łykniesz trochę wody i postoisz 5 minut aby odpocząć przed dalszą pracą? BEEEEEEEP, oko dyra cię wypatrzy i masz przykre uwagi że masz nie pić na sklepie (wtf, dystrybutory wody dla pracowników na przestrzeni są... Najwyraźniej tylko dla ozdoby. Bo na magazynie dystrybutor zabrali bo "ludzie stoją a my pijemy". Bo ci ludzie, klienci, muszą po 8 godzin dziennie targać ciężkie towary na magazynie, który przypomina piekło upośledzonych zboczeńców ze względu na magiczną zdolność zatykania się po dach towarem w przeciągu paru kwadransów... Ty sprzątasz i układasz cały dzień a już na następny dzień (usunięte przez administratora) gorszy niż wczoraj, prawdziwe syzyfowe prace! Kierownictwo winne, bo zamawiają nagle towaru jak porażeni i potem magazynierzy zmuszeni są włączać 150% prędkości aby nie polec. A wystarczyłoby tylko pomyśleć przy komputerze i trochę regularniej zamawiać brakujących towarów zamiast pół sklepu na raz. Generalnie chłopaków z magazynu pozdrawiam, bo ten sklep by umarł po jednym dniu gdyby nie oni. Prawdziwi bohaterzy, oczywiście niedoceniani ani słowem ani zarobkiem! Klienci niestety tego też nigdy nie zrozumieją i marudzą, ale to już osobny temat...) Z kolei poniżej Wielmożnego Dyrektorstwa stoją kierownicy, którzy jak dorwali się do koryta 15 lat wcześniej tak tkwią do tej pory. Przy rekrutacji walą nam slogany, że większość oryginalnej ekipy z otwarcia sklepu pracuje do dziś. Haha, toć ta "większość" to właśnie kierownictwo które siedzi jak pączki w maśle i roboty to się nie chwyci choćby pistolet do głowy przyłożyć. Nie wszyscy tacy są, tak z 1/3 to cudowni ludzie, ale reszta to dramat... Godziny szczytu, klienci walą drzwiami i oknami, dosłownie armageddon, pracownicy latają jak z motorkiem w tyłku panikując bo nie wiadomo kim się zająć w pierwszej kolejności a kierownicy... Kierują... Pogaduchami i plotami z głównej alejki, spacerując sobie w najlepsze i witając się z kumplami. Szczególnie zaś nie pozdrawiam pewnej wybitnej inaczej kierowniczki, zwanej pieszczotliwie "Fioną". Pracownicy na 100% ją kojarzą i wiedzą co mam do napisania, stąd się wstrzymam od komentarza bo byłoby naprawdę wulgarnie. Panna powinna wylecieć dekadę temu na zbitą pupcię z wilczym biletem do kontaktów z innymi ludźmi. Obraża i doprowadza do pasji nie tylko pracowników, nad którymi się niemal znęca swoją bezdenną głupotą, ale i klientów, od których niejednokrotnie słyszałem zasłużone wyzwiska pod jej adresem. Tak w ogóle pracownicy są bardzo różni w tej placówce (co zdaje się być truizmem) ale polaryzacja "tych świetnych" i "tych koszmarnych" jest naprawdę ekstremalna. Dobrzy pomogą klientowi, ułożą towar, ogarną magazyn, zdążą pogadać ze współpracownikami i ogarną swoje alejki, a ci źli zrobią to samo, tylko zupełnie inaczej: uciekną od klienta, oleją towar licząc (słusznie, skądinąd) że ktoś inny się tym zajmie, rozwalą magazyn, zdążą pogadać ze WSZYSTKIMI tylko nie klientami i nielicznymi porządnymi kierownikami a swoje alejki scedują na najmłodszych, nieopierzonych jeszcze pracowników. Generalnie pracę nawet warunkowo polecam, jak się chce bumelować i ma się w życiu farta. Bo jak ma się pecha, to dwa miesiące i można dostać rozstroju nerwowego. Jak jest ok, to na niektórych działach praca lekka, łatwa i przyjemna. A jak nie jest ok, to potrafi być iście piekielna, obozy pracy nie są przesadzonym opisem... A, no i płaca żałosna. Zapomnijcie o kwotach większych niż 2100/rękę i 3200 na święta i wakacje. Ale dyrektorstwo przy rekrutacjach tak zachwala, że karierę zrobicie, że możliwości, że rozwój... Pusty śmiech ogarnia; to bajki. Mam nadzieję że ten sklep upadnie i wszyscy fajni pracownicy przeniosą się do Merkury. Bo kierowników i dyrekcji nie ma już jak uratować.

Tak41Nie

casto fan

Merkury moze Castorama podobnie jak ty cieszy się ze już tam nie pracujesz. Castorama jako pracodawca i sieć nie jest zła wręcz przeciwnie uważam że to solidny uczciwy pracodawca. Co innego pracownicy a dokładniej kierownicy których w skrócie powinno nie być i wszystko by się kreciło. Na sklepie wszyscy wiedzą ze są osoby zarządzające które się do tego nie nadaja a już napewno nie zasługują na swoje posady. Niestety- nikt ich nie ruszy

Tak23Nie

Casto fuck
@casto fan

Ta szkoda że ten bardzo dobry pracodawca tak marnie płaci

Tak17Nie

Castosrama
@Casto fuck

Dokładnie, praca poniżej przeciętnej za marne grosze, prawda jest taka że w castoramie pracują osoby które potrzebują jakichkolwiek pieniędzy a na pewno w międzyczasie szukają czegoś innego

Tak14Nie

Andrzej
@Castosrama

Dokładnie , ja zmieniłem prace poszedłem na magazyn i w ogóle nie żałuję , mniej stresu do tego wolne wszystkie weekendy a jeśli chodzi o pieniądze to zarabiam więcej . Jednym słowem castorama to dno

Tak13Nie

Andrzej
@Castosrama

Mars
@Andrzej

nie kojarzę żadnego Andrzeja, może u nas nie pracowałeś a jesli pracowałeś to na tyle krótko że zarabiałeś grosze. jesli prześledzić pracowników Castoramy to dla większości finansowo chyba nie jest tak źle, skoro tak wielu pracowników ma staż ok 10 lat pracy. Co do działań pracodawcy od kiedy pracuje jest wielkie narzekanie, ciągłe zmiany, nie zrozumiałe zmiany ale tak jest w kazdej korporacji, i w każdej firmie nastawionej na zysk. Pracownicy są wykorzystywani do granic możliwości, jeśli się zwolnią zatrudniani są nowi

ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZE
@Mars

A ty myślisz, że ktoś tu poda swoje prawdziwe imię? Jak tobie się podoba to spoko każdy może mieć swoje zdanie a ty prawdopodobnie jesteś na wyższym stanowisku skoro tak zachwalasz castorame. Każdy wie jak ta praca wygląda i nikt nie da sobie zamydlić oczu, że jest inaczej. 10 letni staż wynika z tego iż trudno znaleźć pracę w dzisiejszych czasach a większość z pracowników ma rodziny które trzeba utrzymać.

gość
@ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZEJ ANDRZE

Trudno znaleźć lepszą prace, na lepszych warunkach, szczególnie dłużej zatrudnionym. obecnie wszędzie słychać ze mamy rynek pracownika ale do wyboru są miejsca pracy za najniższą krajową płace.

Tak6Nie1

Jowisz

Ogólnie ludzie tam pracujący są okej ale na każdym dziale znajdzie się kilka(usunięte przez administratora). Małe zarobki ogólnie do (usunięte przez administratora)

Jowisz

Ogólnie ludzie tam pracujący są okej ale na każdym dziale znajdzie się kilka (usunięte przez administratora). Małe zarobki ogólnie do (usunięte przez administratora)

Tak5Nie

Nick

Ktoś może wie ile można zarobić na miesiąc?

Nick
@Nick

2000

Tak4Nie

Hmmm
@Nick

Pensja wyjsciowa dla poczatkujacego 2000 zl netto, o podwyzke nawet najmniejsza bardzo ciezko

Zostaw opinię o Castorama - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie