Opinie o Castorama w Bytom Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 27

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Castorama, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Bytom Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 27

Marta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Na jaki dział w castoramie najlepiej się dostać ?

Krzysztof klient Nowy wpis

Witam.A więc tak,jeśli chodzi o obsługe to jest kompletne nieporozumienie.Na pracownika przy punkcie obslugi trzeba czekać po 20 minut,a czasem więcej.Podejście do klienta z łaską , jak do intruza. Stoja grupkami i gadają sobie o d....Marynie.Mało fachowa wiedza jeśli chodzi o pomoc w doborze materiałów.Oczywiście wszystkich do jednego worka wrzucić nie można.Czasem zdarza sie ktoś bardziej kompetentny.Ale cwaniaczki psuja opinie sklepu.Byłem w Castoramie Tarnowskie góry, ich można polecić.Szanują ludzi i sa pomocni.Baa sami podchodzą z zapytaniem czy mogą w czyms pomóc.Za tych leserów w Casto...Bytom ktoś mogłby się wziąść,chyba że kierownik sklepu na takie zachowanie pozwala i toleruje

steks Nowy wpis
Klient

przekręty w czasie wyprzedaży przez pracowników, w systemie towar jest 4 sztuki a tłumaczenie przez obsługę po konsultacji podobno z kierownikiem działu że ktoś to kupił i to awaria systemu że jest na stanie a potem szybka ucieczka tej Pani żebym nie drążył tematu,-a tak po za tym grupki pracowników opowiadających sobie kawaly to już jakaś paranoja.mam wrażenie po wizycie ze jedynymi pracującymi tam są kasjerki i punkt informacja i tylko pare osób z obsługi.

Klijent Nowy wpis
Klient

Zostałem (usunięte przez administratora) zareklamowalem wąż do basenu o większej średnicy a dostałem o niniejszej średnicy. Bo ceny się różnią bo ten co dostałem to kosztuje ok 40 zł a ten co powinien dostać to ok 150 zł. Więcej tam już nie zakupie drogich rzeczy. Podrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaką ocenę wystawiłbyś przedsiębiorstwie Castorama w miejscowości Bytom jako pracodawcy? Rynek pracy czeka na twoją opinię o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama