Opinie o Castorama w Bytom Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 27

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Castorama. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Bytom Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 27

Firma Nowy wpis

Nieuprzejmi brak jakiejkolwiek wiedzy podstawowej o danym sprzecie.Nasza firma REZYGNUJE CALKOWICIE Z takich fachowców.

Klient niezadowolony. Nowy wpis

W dniu dzisiejszym tj. 19.06. br. usiłowałem zasięgnąć informacji w dziale ogród dot. warunków zakupu kredytowego kosiarki spalinowej. Odesłano mnie do kasy. W kasie odesłano mnie do inf. głównej, a tu odesłano mnie do działu ogród. Nie będę oceniał zachowania poszczególnych pracowników. Kierownictwu placówki gratuluję doboru personelu. Wk..ny pojechałem do innego marketu i bez problemu załatwiłem sprawę.

Pracownik Nowy wpis
@Klient niezadowolony.

Niestety na dziale ogród to norma tam kierowniczka traktuje klientów jak zło konieczne, bo sądzi że jest niezastąpiona!

Klientka Nowy wpis

Witam, w dniu 07.12.2023 poprosiłam o pomoc na dziale ogród. Bardzo dziękuję za pomoc i radę Cudną Panią Age. Jeżeli to co poradziła i poleciła mi w sprawie ratunku dla moich kwiatków nie pomoże,wylądują u niej w domu jak obiecałam. ????

Na jaki dział w castoramie najlepiej się dostać ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Castorama? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Krzysztof klient

Witam.A więc tak,jeśli chodzi o obsługe to jest kompletne nieporozumienie.Na pracownika przy punkcie obslugi trzeba czekać po 20 minut,a czasem więcej.Podejście do klienta z łaską , jak do intruza. Stoja grupkami i gadają sobie o d....Marynie.Mało fachowa wiedza jeśli chodzi o pomoc w doborze materiałów.Oczywiście wszystkich do jednego worka wrzucić nie można.Czasem zdarza sie ktoś bardziej kompetentny.Ale cwaniaczki psuja opinie sklepu.Byłem w Castoramie Tarnowskie góry, ich można polecić.Szanują ludzi i sa pomocni.Baa sami podchodzą z zapytaniem czy mogą w czyms pomóc.Za tych leserów w Casto...Bytom ktoś mogłby się wziąść,chyba że kierownik sklepu na takie zachowanie pozwala i toleruje

steks

przekręty w czasie wyprzedaży przez pracowników, w systemie towar jest 4 sztuki a tłumaczenie przez obsługę po konsultacji podobno z kierownikiem działu że ktoś to kupił i to awaria systemu że jest na stanie a potem szybka ucieczka tej Pani żebym nie drążył tematu,-a tak po za tym grupki pracowników opowiadających sobie kawaly to już jakaś paranoja.mam wrażenie po wizycie ze jedynymi pracującymi tam są kasjerki i punkt informacja i tylko pare osób z obsługi.

Klijent

Zostałem (usunięte przez administratora) zareklamowalem wąż do basenu o większej średnicy a dostałem o niniejszej średnicy. Bo ceny się różnią bo ten co dostałem to kosztuje ok 40 zł a ten co powinien dostać to ok 150 zł. Więcej tam już nie zakupie drogich rzeczy. Podrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Bytom

• Jak się pracuje w Castorama?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama?

Castorama