Castorama
counter
1 49 41 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Castorama?

Gustaw Nowy wpis

Bo w sumie to opinia jest uzależniona od tego jakim ktoś jest pracownikiem. Traktujesz poważnie prace to firma będzie super.

TakNie5
Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Castorama?

Tak1Nie8
Paweł Nowy wpis
@Pytanie

Moim zdaniem atmosfera jest bardzo dobra.

Tak1Nie5
Krzysztof

Wstyd!Castorama zwolniła pracowników- zrzeszonych w związku zawodowym łamiąc zasady dialogu i KONSTYTUCJI RP. Pracownicy Ci domagali się poprawy warunków pracy i płacy. Castorama, czy to oznacza, że w waszej firmy nie obowiązują przepisy prawa w tym KONSTYTUCJI? Domagamy się przywrócenia bezprawnie zwolnionych pracowników. MY- klienci Castoramy, MY- pracownicy różnych branż, MY wszyscy członkowie różnych organizacji związkowych, stoimy murem za pracownikami, których wyrzuciliście! Nie ma naszej zgody na łamanie KONSTYTUCJI #KONSTYTUCJAart12

Tak4Nie2
Bogdan
@Krzysztof

Jakie konkretnie przepisy złamali zwalniając tych pracowników? Powiesz coś więcej?

Marcin
@Krzysztof

Z tego co czytałem o sprawie to działali oni na niekorzyść firmy wypisując negatywne rzeczy o niej i zachęcali innych do tego samego. Od tego są związki zawodowe? Wydaje mi się, że mają inny zakres obowiązków, raczej w taki sposób spraw się nie załatwia wewnątrz firmy.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janusz

A ile płacą jak nic nie umie?

Informator
@Janusz

Tyle samo jak gdybyś umiał :) Tylko problem masz ty, jak cię klient o coś zapyta a ty nie wiesz co odpowiedzieć. Chociaż zawsze możesz się pochować za regałami albo na magazynie :)

Tak6Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.

Czy w Castorama zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

TakNie

Castorama szkoli pracowników. A pracownicy i tak uciekają do Obi tyle w temacie. Dziekuje Casto.

Tak11Nie

Brat Wodza
@Pracownik

Uciekaja do Obi ! Bzdura bo tam to dnoooooo finansowa przepaść

Hanna

Czy praca w zespole uległa poprawie? Warunki naprawde tak wyczerpujące jak piszecie?

Tak1Nie8
Ooooll

Kręgosłup i gwarantowana przepuchlina to na pewno czeka cię w castoramieee

Tak28Nie
@Ooooll

Oczywiście - praca fizyczna nie będzie odpowiednia dla każdego, dlatego przed jej podjęciem należy po prostu się dobrze zastanowić. Tak naprawdę mało dowiedzieliśmy się od Ciebie na temat pracodawcy, jakim jest Castorama. Chętnie poznalibyśmy nieco więcej szczegółów. Dostajecie tam tylko podstawowe wynagrodzenie, czy także prowizję od sprzedaży?

Tak5Nie2
Pieniądze to nie wszystko!!!
@Ooooll

Pieniądze to nie wszystko!!!

Tak5Nie1

Paulina
@Pieniądze to nie wszystko!!!

Oczywiście - pieniądze to nie wszystko. Jednak chyba przyznasz, że stanowią one ważny element, jeśli chodzi chociażby o wybór pracodawcy. Nie wiemy nawet, czy pracujesz w Castoramie. Zdradzisz Nam to w swoim kolejnym wpisie? A może orientujesz się, czy zatrudniają tam osoby, które są zainteresowane jedynie dorywczą pracą? Do takiej grupy należeliby chociażby studenci. Jest na to szansa?

Tak1Nie1

Elohim
@Ooooll

Wiadomo to market budowlany, Dźwigasz: glazure,kabiny prysznicowe, schody, wanny, papę. Ciężka praca za niską płace, Nadrabiaja socjalem ale to chyba cwany myk....... Pracowałem wiem co tam się dzieje , szczególnie soboty ( masakra)

Tak9Nie
Elohim
@Paulina

Widzę że kochasz Paulina pieniążki, zatrudnij męża na magazynie, zobaczysz ile straci zdrowia !!!!! Fajnie to sie liczy czyjas kasę, niech przerzuci glazury przez 2 lata To jak by caly dzien biegal z akumulatorem w rekach, ktory musi ciagle dzwigac z poziomu 0

Budowlanka

Szczególnie nie polecam pracy na Budowlance, zespół nie zgrany, zmienia się co chwila, kierownik beznadziejny, pracownicy sami się zwalniają o czymś to świadczy.

Tak103Nie

@Budowlanka

A skad takie informacje..czyzby byles w naszym zespole i jestes z tych co nie zaslugiwali na prace na tym dziale...pracuje od 2 lat i nie zauwazylem aby ludzie uciekali..chyba ze z Polski..

Tak10Nie2

Bonifacy
@Pracownik

Owy wpis śmierdzi mi kierownikiem hehehehe. Żenada co sie tam dzieje, brak zgrania, jeden drugiemu wilkiem, kierownicy udają że jest ok i liczą tylko cyferki/tabelki bo tylko to jest dla nich ważne a nie ludzie! Nie polecam!

Tak35Nie

@Bonifacy

Powinieneś być świadomy tego, że w dalszym ciągu na forum większość osób decyduje się na zachowanie pełnej anonimowości. Dlatego nie możesz być w stu procentach przekonany, iż dany wpis należy do tej osoby, o której nadmieniasz. Widzę jednak, iż Twoje doświadczenia związane z pracą w Castoramie nie należą do najlepszych. Na jakim właściwie stanowisku byłeś tam zatrudniony?

TakNie3

Bonifacy
@Paulina

Zbyt dobrze znam ten dział, wiem że kierownik i jego duże EGO nie pozwolą na taką krytykę. Tabelki i słupki to sie liczy! wspinanie się do góry w karierze to priorytet kosztem pracowników bo przecież trzeba pokazać, że koszta małe a zysk spory... po co zabiegać o dodatkową kasę dla swoich podwładnych? przecież nikt nie zasługuje! po co się narażać górze? Niech mają co mają... nieważne, że jako jedyny dział robił ciągle górkę.

Tak20Nie

@Bonifacy

Rozumiem, że możesz być w pewien sposób rozżalony, ale i tak bardzo prosiłabym Cię o zachowanie na forum większego spokoju. I pamiętaj, iż tutaj nie powinieneś wypowiadać się o nikim tak nieprzychylnie - a tym bardziej o swoim Kierowniku. Nie otrzymałam od Ciebie odpowiedzi na moje poprzednie pytanie, ale może chociaż powiesz nam, jak długo jesteś pracownikiem Castoramy?

TakNie3

Ooooll

Bogata firma ale tam rotacja niesamowitaaaaaaaaaaaaaa szzkodaaa czasuuuu

Tak14Nie

Agnieszka

Zakupiliśmy bo daliśmy zaliczkę. Towar oczekiwany dłużej niż opiewała umowa. Wymagania i transport zapłacone . Niestety dzwigałam metalowe wrota do garażu z kierowcą i jeszcze musiałam zwalniać się z pracy bo nikt nie zwrócił uwagi na to że to był jeden z moich warunków zakupu. No i trzeba mieć wyliczone, bo jak nie to dźwigasz i dokładać do transportu .

Tak13Nie

Karol

@Były pracownik Dziękuję za Twoją wypowiedź. Jaka forma zatrudnienia jest proponowana na początku pracy w firmie Castorama? Ponadto, co wchodzi w skład pakietu socjalnego, o którym mówisz? Ostatnia sprawa. Napisałeś, że rozstałeś się z firmą w niezbyt miłej atmosferze. A normalnie jaka ta atmosfera jest pomiędzy pracownikami? Jeśli mógłbyś udzielić mi odpowiedzi na te pytania, to będę Ci wdzięczny.

Tak3Nie

Polecam pracę w tym sklepie. Zarobki jak na Radom ok. Dodatkowe benefity premia, 13,14, pakiet socjalny. Kierownicy w porządku tylko szkoda że się rozstaliśmy w niezbyt miłej atmosferze.

Tak17Nie4

Karol

@Hanibal Zachęcam Cię do zapoznania się z oficjalną stroną firmy Castorama. Znajdziesz tam wszystkie oferty pracy. Tutaj podaję Ci link do ofert pracy z województwa mazowieckiego, jako że jest to wątek dotyczący placówki w Radomiu. Tutaj link - https://www.castorama.pl/praca/castorama/offers/region/925822/ Jeśli chciałbyś zobaczyć inne województwo, wystarczy zmienić filtr. Jeśli natomiast zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną - daj proszę znać, co zostanie Ci na niej zaproponowane.

Hanibal

Wie ktoś na jaki dział obecnie poszukują? Ukazało się ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją?

Karol

@Pracownik Co oznacza stwierdzenie "jak nie dostaniesz kwita"? Poza tym, naturalnie dziękuję Ci za odpowiedź. Chciałbym się jeszcze spytać, co dokładniej składa się na pakiet socjalny w firmie Castorama, o którym piszesz? @Łukasz Czy mogę znać powód? Ważne są szczegóły, dlatego prosiłbym Cię, abyś swoją opinię uargumentował.

Wielki wróbel

Sektor logistyki odradzam każdemu, pracują tam totalni ludzie bez pojęcia, rozmowa oczywiście o kierowniku....

Tak107Nie
japonczyk
@Wielki wróbel

Spowodowane jest to tym, że obecny kierownik nie ma żadnych kompetencji na tym stanowisku..... to potwierdzi każdy pracownik LOGISTYKI. Umie tylko przyjąć dostawe wklepać i posiedzieć w wygodnym foteliku, gdy pracownik przyjdzie z jakąś prośba zostaje odesłany z kwitkiem........ nawet gdy pomyli grafik, każe siedziec 16h..... (Najlepszym kierownikiem był Grzegorz, złoty facet) Tak to jest w Casto jak sie ma wyżej.....plecki....

Tak49Nie
Łukasz

Nie polecam PRACY nikomu w tej "firmie"

Tak54Nie

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Castorama? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

@Administrator

2600 brutto na początek, jak nie dostaniesz "kwita" to 13,14 pensja + bardzo bogaty socjalny, dodatkowo co kwartał turbo premia extra!!!

Tak9Nie1

Nie polecam pracy w tym sklepie. Zarobki nie adekwatne do obowiązków. Kierownicy nie są za pracownikami przez co atmosfera tragiczna.

Tak45Nie

Nie polecam

Nie polecam pracy, zespół co chwila się zmienia, przez co nie jest zgrany. Awans tylko dla swoich. Atmosfera pracy okropna.

Tak64Nie

Lukkk

Tragedia banda baranów bez wykształcenia castodramattt radomm

Tak27Nie

Wielki wróbel

W Castoramie czy to na Pirt czy na magazynie SOT, najlepiej być bez urazy debilem, który nie umie lub nie ma uprawnień na żadnym sprzęcie NAJLEPIEJ NIE JEZDZI , na niczym się nie zna. Do całego bałaganu ma ogólne podejście. tak samo sektor logistyki jest traktowany przez dyrektora. Z tego sektora nigdy nikomu nie pozwolą się przenieść .

Tak81Nie

Zostaw opinię o Castorama - Radom