Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Admin
 Opinia

Witam pracowników w Rybniku jakie są zarobki i czy warto starać się o pracę

@Admin 03.02.2019 15:21

Lepiej pracować w biedronie

Opinia

Jak wygląda praca w firmie Castorama w miejscowości Rybnik, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Twoja opinia ma znaczenie!

XXL
@Administrator 02.02.2019 07:00

Praca może jest ok jest problem z urlopem kierownik każe zaplanować na cały rok .Pracownicy musza się dostosować a zarobki na rękę słabo.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Castorama - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.