Opinie o Castorama w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 40

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Castorama, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Castorama na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 40

Paweł
Klient

Połowa ( a może 95%) towaru to nie jakość tylko szmelc o ładnym wyglądzie, w ładnych opakowaniach. Tam kupują fachowcy i firmy rem-bud, im to pasuje na fuszereki i krótką metę. I żaden sąd nie ukaże tych (usunięte przez administratora) Jest jakiś inny sklep w Polsce? Chyba nie. Dlaczego moi rodzice nigdy nie chcieli się wybudować. Matka pracowała w firmie budowlanej pół życia. Mieszkają w przedwojennej kamienicy.

Blady Nowy wpis

Jeśli myślisz ze popracujesz pare lat i masz szanse na jaki kolwiek rozwój i podwyżki to się mylisz Po kilku latach pracy zarabiasz tyle samo albo nawet mniej od nowo zatrudnionej osoby

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Castorama jest płatny 100%?

Niunia Nowy wpis
@Pytanie

Tak

Aga Nowy wpis
Klient

Moi Kochani nie polecam Castoramy w Kędzierzynie organizacja żadna, bark produktów, które na stronie widnieją jako dostępne, pracownicy błąkają się po sklepie lub jak jeden Pan z drzwiówki bajeruje klientkę z kolorowymi włosami przez prawie godzinę. Ludziom się spieszy, na magazynie brak osób kompetentnych i rąk do pracy!!!

Gość
Klient

Słaba organizacja w sklepie błedne informacje człowiek musi sam kontrolować wszytko nie ufać ślepo w rzetelność niektórych osob inaczej wychodzą cyrki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł

Asia
@Paweł

Najpierw muszą posiadać towar który jest wystawiony!! Najpierw obiecanki cacanki, potem głupiemu radość, znów tłumaczenia bla bla i ostatecznie blatu nie ma bo drewna brak????????‍♀️nie obchodzi mnie to, po co obiecują!! W dodatku kobieta wychodziła z auta i mi po drzwiach swoimi drzwiami uderzała

Piotrek

@Bubabuba nadal na start 2600 brutto ?

Iza

Czy w Castoramie obowiązuje jakiś strój pracowniczy?

Zlekceważona
Klient

Była w sobote w castoramie w Kędzierzynie. Chciałam dorobić klucze dwoje panow udawal ze mnie nie widzi i udaja ze zajęci sa. Po paru minutach stania wyszlam. Po prostu maja klientów w (usunięte przez administratora)

Leon

To nie jest forum dla klientów, chyba, że to konkurencja tak działa?

Bozmar77

Obsluga beznadziejna ... Zawsze problem z wypisaniem faktury....na kasie ludzie ktorzy pracują zawsze nie doswiadczeni i nie mili ...burkają...do klienta robią problem... Porazka . Najgorszy sklep ....Castorama Woj.opolskie...nie warto tu robic zakupy...

buli

Jeśli chodzi o pozytywne aspekty to na pewno dobra atmosfera i możliwości rozwoju.

Bubabuba

Na start dostaje się 2600 zł brutto. Są 13-i i 14-i. Są do wykorzystania punkty ZFŚŚ.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Castorama w miejscowości Kędzierzyn-Koźle? Oczekujemy na aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama