Opinie o Castorama w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Castorama na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Kędzierzyn-Koźle Kozielska 40

Zawiedziona

Kiedyś każdy chciał pracować w Castoramie pracowała tam jeszcze na studiach na umowę zlecenie i atmosfera byka bardzo dobra. Po kilku latach wróciłam tam na umowę o pracę i szczerze to najgorszy pracodawca jakiego miałam do tej pory. Kierowniczka z działu (usunięte przez administratora) pracowników. W trakcie roku jaki tam spędziłam zwolniło się mase osób właśnie przez sposób jaki ona traktowała ludzi zresztą razem z zastępca.( do tego stopnia, że człowiek zastanawiał się czy jak szurnie nogą to zaraz go na dywanik nie weźmie, po l4 na bank za kare dostaniesz pracę na popołudniówki 2 a nawet 3 tygodnie zależy jak ją podkużysz) Dyrektor obecnie też jest najgorszym w dziejach. Odradzam wszystkim co będą chcieli podjąć pracę jako doradca ds. Projektowania Kuchni czy Projektant do Punktu Projektowania, wszystkim( z jednym wyjątkiem ) z tej strefy po roku przepracowanym podziękowali. Jeśli nie chcesz być potraktowanym jak (usunięte przez administratora)to po prostu omijaj tego pracodawcę szerokim łukiem. Może się coś poprawi jak odejdzie obecny dyrektor. I kilku kierowników zmieni podejście albo po prostu zostaną zderadowani. Pozatym jest bardzo mało osób na działach towar trzeba rozładować a do tego obsługiwać klientów. I niestety rozpakowanie palet jest teraz ważniejsze od doradzanie klientom :( . Na dzień dzisiejszy odradzam.

@castorama Kędzierzyn Nowy wpis

Kierowniczka z działu sanitarnego porażka ! Nieuprzejma, mina jakby pracowała tam za kare . Nie potrafiła pomoc , doradzić w zakupie towaru . Byłem świadkiem jak w bardzo nie fajny sposób traktuje osoby , z którymi pracuje na dziale... Takie rzeczy przy klientach :( ŻENADA!!

Czy Castorama ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zawiedziona Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Castorama? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Castorama, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy firma Castorama kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracował

Sama castorama tak, aktualny dyro ma problem do kobiet na stanowiskach poza kasami

Olga

To jakie są te wymysły dyrektora? Bardzo przeszkadzają w pracy? Nie ma tutaj żadnych szkoleń? A osoba zaczynająca pracę jest jakoś wdrażana?

Pracował
@Olga

Generalnie uczysz sie na bieżąco od innych pracowników, ew. Samodoszkalanie. A dyro ma tysiące mądrych pomysłów na poprawienie sprzedaży

Grażyna

ej i jak z tym płaceniem na start nowym w końcu jest? bo jeszcze rok temu jakiś wątek taki tu był i chyba go nie rozstrzygnięto? ile teraz zarobi tu ktoś mający np. 5 lat pracy za sobą a ile jakiś nowicjusz? napiszecie?

Arek

W naszej kochanej castoramie w magazynie pracują same (usunięte przez administratora)nie chcę się nakręcać mam dość,jak można wydać kafelki z różnych sortow I to nie pierwszy raz

Blady

Jeśli myślisz ze popracujesz pare lat i masz szanse na jaki kolwiek rozwój i podwyżki to się mylisz Po kilku latach pracy zarabiasz tyle samo albo nawet mniej od nowo zatrudnionej osoby

Jakub
@Blady

Mniej od nowo zatrudnionej osoby? Przecież to nie ma sensu... Czemu pracownicy nic z tym nie robią? Nie grożą odejściem?

Coo
@Jakub

Totalnie nie ma sensu, przecież to jest bzdura!

Czy urlop w Castorama jest płatny 100%?

Niunia

Tak

Aga

Moi Kochani nie polecam Castoramy w Kędzierzynie organizacja żadna, bark produktów, które na stronie widnieją jako dostępne, pracownicy błąkają się po sklepie lub jak jeden Pan z drzwiówki bajeruje klientkę z kolorowymi włosami przez prawie godzinę. Ludziom się spieszy, na magazynie brak osób kompetentnych i rąk do pracy!!!

Słaba organizacja w sklepie błedne informacje człowiek musi sam kontrolować wszytko nie ufać ślepo w rzetelność niektórych osob inaczej wychodzą cyrki

Połowa ( a może 95%) towaru to nie jakość tylko szmelc o ładnym wyglądzie, w ładnych opakowaniach. Tam kupują fachowcy i firmy rem-bud, im to pasuje na fuszereki i krótką metę. I żaden sąd nie ukaże tych (usunięte przez administratora) Jest jakiś inny sklep w Polsce? Chyba nie. Dlaczego moi rodzice nigdy nie chcieli się wybudować. Matka pracowała w firmie budowlanej pół życia. Mieszkają w przedwojennej kamienicy.

Asia
@Paweł

Najpierw muszą posiadać towar który jest wystawiony!! Najpierw obiecanki cacanki, potem głupiemu radość, znów tłumaczenia bla bla i ostatecznie blatu nie ma bo drewna brak????????‍♀️nie obchodzi mnie to, po co obiecują!! W dodatku kobieta wychodziła z auta i mi po drzwiach swoimi drzwiami uderzała

Piotrek

@Bubabuba nadal na start 2600 brutto ?

Iza

Czy w Castoramie obowiązuje jakiś strój pracowniczy?

Zlekceważona

Była w sobote w castoramie w Kędzierzynie. Chciałam dorobić klucze dwoje panow udawal ze mnie nie widzi i udaja ze zajęci sa. Po paru minutach stania wyszlam. Po prostu maja klientów w (usunięte przez administratora)

Leon

To nie jest forum dla klientów, chyba, że to konkurencja tak działa?

Bozmar77

Obsluga beznadziejna ... Zawsze problem z wypisaniem faktury....na kasie ludzie ktorzy pracują zawsze nie doswiadczeni i nie mili ...burkają...do klienta robią problem... Porazka . Najgorszy sklep ....Castorama Woj.opolskie...nie warto tu robic zakupy...

buli

Jeśli chodzi o pozytywne aspekty to na pewno dobra atmosfera i możliwości rozwoju.

Bubabuba

Na start dostaje się 2600 zł brutto. Są 13-i i 14-i. Są do wykorzystania punkty ZFŚŚ.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Castorama?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama?

Castorama