Castorama Polska

Opinie o Castorama Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

casto worker
 Opinia

Po samej opini i stylu wypowiedzi widac ze koles nie nadaje sie do zadnej pracy. sam pracuje w Casto, widze ze sie pozmienialo ale co nie znaczy ze jest zle lub tragicznie. Czas leci do przodu i polityka firmy sie zmienila, ale uwierzcie mi ze nigdzie nie jest latwo w robocie, gdyby wszedzie bylo tak zle jak w Casto to naprawde polski robotnik by byl zadowolony w kazdej pradcy. Polecam te prace ale trzeba tez z siebie cos dac by cos moc osiagnac. Pozdrawiam

Aa
@casto worker 30.05.2013 13:41

Widać że pisało to szefostwo

Opinia

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Castorama Polska? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Cworker
 Opinia

Tzw "złote czasy " w Castoramie już dawno minęły. .. Szczególnie w Cieszynie . Odradzam pracę SZCZEGÓLNIE na sklepie . Stawki bardzo niskie w porównaniu do innych ofert pracy w regionie, klient to pępek świata i nie masz prawa się wogóle odezwać , premię które są śmieszne w porównaniu do osiągniętych wyników . Generalnie na początek zarobi się ledwie 2 tyś z dwoma niedziela mi . Jak kogoś kręci taka praca gdzie klient miesza Cię z błotem a kierownik palcem nie kiwnie to zaprasZam.

Tak6Nie

megaman
 Opinia

po kilkunastu latach pracy - stawka ponad 3500 brutto + program socjalny ok 400zł do wykorzystania na sport/rekreację na rok + dwie stałe premie w roku (ok 80% stawki każda) + kwartalne premie w zależności od osiągniętych przez sklep wyników + dodatek za każdą niedzielę przepracowaną 100zł

Tak5Nie

Opinia

W Castoramie polecam prace na sklepie bo jest dobrze płatna.Ale nie polecam pracy w ochronie, w kierownictwie pracują tam(usunięte przez moderatora)po czterech klasach i w dodatku sami emerytowani policjanci.W zarządzie i w kierownictwie powinni pracować ludzie z wyższym wykształceniem.(usunięte przez moderatora)

Opinia

Słaby wybór jest w Cieszynie i wogóle w Castoramie.Ja polecam Leroy Merlin jest taniej i więcej jest towaru.

Tak2Nie

Opinia

Niektóre rzeczy do tych biedniejszych są za drogie.Większości do Castoramy przyjeżdzają Czesi.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Castorama Polska - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.