Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Jerzykuzniacki@gmail
 Opinia

Witam Dzisiaj ogidz.10 pytam się pracownika który docina drewno pula czy jest P...... Dzisiaj na zmianie Odpowiedz b.obcesowa że jest RODO i nie udzieli informacji , kierownik stoiska będzie po 13 a zastępca powiedział to samo COS TU NIE TAK Ale costorame i tak lubię Moje sugestie dla Castorama: Trochę empatii na stoisku cięcia drewna Lubię atmosferę w Castorama za: Obsługa narzedzi

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Co wiecie odnośnie firmy Castorama w miejscowości Lubin, bo nadal nie widzimy sprawozdań od zatrudnionych?

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.