Opinie o Castorama w Lubin Aleja Komisji Edukacji Narodowej 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Castorama, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama w Lubin Aleja Komisji Edukacji Narodowej 1

Magda Nowy wpis

Czy castorama ma dużo działów ?

Co wiecie odnośnie firmy Castorama w miejscowości Lubin, bo nadal nie widzimy sprawozdań od zatrudnionych?

Tomson Nowy wpis
@Administrator

Dla mnie w porządku, mamy fajną ekipę pracuje się w miłej atmosferze a to w zasadzie jeden z ważniejszych czynników, żeby chętnie się chodziło do pracy.

Monter Nowy wpis

Kupilem panele winelowe gorszego G... nie widzialem Krusza sie sa do niczego a Xena jak za zboze

Jerzykuzniacki@gmail Nowy wpis

Witam Dzisiaj ogidz.10 pytam się pracownika który docina drewno pula czy jest P...... Dzisiaj na zmianie Odpowiedz b.obcesowa że jest RODO i nie udzieli informacji , kierownik stoiska będzie po 13 a zastępca powiedział to samo COS TU NIE TAK Ale costorame i tak lubię Moje sugestie dla Castorama: Trochę empatii na stoisku cięcia drewna Lubię atmosferę w Castorama za: Obsługa narzedzi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Castorama