REYNDERS ETIKETTEN POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o REYNDERS ETIKETTEN POLSKA SP. Z O.O.

kdbz

Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje drukarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy na maszynie rolowej z opanowanymi technikami druku fleksograficznego i sitodruku. Praca na terenie Poznania. Oferują umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie (płaca zasadnicza, premia, dodatek motywacyjny). Więcej szczegółów pod numerem tel. 882 696 512. Jeżeli możecie proszę o przekazanie informacji swoim znajomym z pracy.

Zostaw opinię o REYNDERS ETIKETTEN POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REYNDERS ETIKETTEN POLSKA SP. Z O.O.