Opinie o Otwarty Rynek Elektroniczny

Iza

Widzę, że firma poszukuje m.in. kandydatów na stanowisko Junior Marketing Specialist. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Jeśli tak, to co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

Monia

Jak każda firma tak i Otwarty Rynek Elektroniczny poszukują fachowców i to nie jest nic dziwnego, taki czas.

Sornesen

@gżdyl Jak jest na rynku IT to każdy wie zatem skoro nie ma chętnych do pracy Polaków to przyjmuje się obcokrajowców.

Milutka

@gżdyl Myślę, że Twoje przemyślenia są bardzo nie na miejscu. Każda firma ma prawo do decydowania kogo zatrudnia, nikt nie płaci za nich podatków. U nas w kraju jest dużo pracy i możesz ja zmienić na lepszą.

Iza

Co dzieje się w firmie Otwarty Rynek Elektroniczny? Nie ma zupełnie nowych wpisów!

gżdyl
@Iza 13.03.2017 10:15

Teraz zatrudniają ukraińców, stają się paneuropejscy...

Am

Ogólnie są tutaj przedstawiciele handlowi potrzebni praktycznie cały rok, z tego co mogę powiedziec o tej pracy to mniej więcej tyle, że pensje są na poziomie prawie 2300 złotych netto, to chyba dobra stawka jak na początek i na to, że premia to czasami druga pensja

Ja_lawendowa

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że ostatnich kilka opini było pisane przez pracowników Marketplanet. No nikt mi nie wmówi, że normalni internauci szukający info o pracy (tudzież odpowiadający na pytania o pracodawcę) piszą w takim stylu, np.: 1) "na takim stazu w dziale wsparcia aplikacji mzoesz na prawde zdobyc spore dosiwadczenie no i czegos ciekawego sie nauczyc" 2) "Doświadczenie na pewno się przyda [...] podczas procesu rekrutacji kładą na to szczególny, naciska [...] można także wiele się nauczyć na szkoleniach" 3) "mnie przekonuje to, że chcą zatrudnić na umowę o pracę i szkolenia oferują" To przeniesienie nacisku na szkolenia, które ma odciągnąć uwagę od kwestii słabego wynagrodzenia. Wiem co piszę, bo moja najlepsza przyjaciółka tam pracowała kilka lat, także "real" znam z pierwszej ręki.

idź

@Kapitan planeta, myślę że Market wcale nie zaczyna się zbierać z powierzchni warszwawy bo odwiedzajac ich stronę internetową można wynieść stamtąd wrażnenie że radzą sobie naprawdę dobrze. Szczególnie że zajmują się od ponad 13 lat optymalizacją procesów zakupowych, a przy dzisiejszym pędzącym bardzo świecie to jest istotne

kapitan planeta

również ostatnio zainteresowałem się poważnie możliwością podjęcia zatrudnienia w Marketplanet, lecz w konsternację wprowadziła mnie długotrwała cisza tutaj na forum. czemu nikt ot tak dawna nie dodał żadnego komentarza? fakt, słyszy się na mieście że firma zniknęła lub ma taki zamiar, ale nie wiem czy to prawda i nie umiem tego zweryfikować

Anonim

Miał.m okazję uczestniczyć w rekrutacji do tej firmy na stanowisko Konsultanta. Tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy to firma informatyczna czy doradcza. W każdym bądź razie rozmowa w miarę OK, choć pan Managier momentami trochę dziwne pytania zadawał. Zakres obowiązków,merytoryczny w sensie wiedzy i technologii do opanowania dość szeroki - co nasuwa przypuszczenie, że szukają ludzi od wszystkiego(czy na dobrą sprawę od niczego). No i zdesperowanych, bo godzących się na pracę po godzinach. Praca przez pierwszych kilka m-cy na umowę zlecenie, potem podobnież umowa o pracę na czas nieokreślony - wiec tutaj plus.

javaninja@onet.pl

Do mnie też dziś dzwonili! Jeśli ktoś wie więcej o firmie proszę o podesłanie newsów na javaninja@onet.pl Będę wdzięczny za pomoc

anonimowy programista

Witam. Dostałem propozycje pracy od firmy Marketplanet na stanowisku programista Java. Szukam informacji o firmie i czy ją polecanie. Mam inną ofertę i chętnie wysłucham waszych opinii czy warto fatygować się na piątkową rozmowę i rezygnować z innych propozycji????

cudak

jesli skala z 6 gwiazdek zostanie ustawioana tak że 4ta z lewej to ZERO to pierwsza z lewej będzie i tak przesadzoną oceną.

prezes

Mirek - 2011-05-28 12:55:28 Jaka manipulacja? to się nazywa NLP -wysyłamy naszych kierowników by lepiej zarządzali pracownikami, bo ci którzy do nas przychodzą to stado nierozumnych baranków i trzeba im mówić co mają robić (nikt inny za takie pieniądze do nas nie przyjdzie)Firma dobra na poczatek (po studiach) lecz ogolnie kiepska. Spokojnie mozna znalezc lepsza, z lepszym szefostwem i zarobkami. a NLP jest dla baranow, ktorzy zarzadzac nie potrafia i ktorym wydaje sie, ze na szacunek zasluza oklamywaniem ludzi (pozdrowmienia dla barana Mirka)

Praca dla młodych niedoświadczonych programistów tak - wynagrodzenie ok, dla IT - też może być ale jeśli chodzi o konsulting - to szczerze odradzam - wymagania horrendalne wynagrodzenia max 3,2 netto przy nadgodzinach rzędu tydzień na miesiąc-dwa nie do ODEBRANIA W ŻADEN SPOSÓB - to SĄ PROJEKTY PROSZĘ PANA/PANI TO SĄ OCZYWISTE OCZEKIWANIA , A CZEGO PAN/PANI SIĘ SPODZIEWAŁA ŻE BĘDZIEMY ZA TO PŁACIĆ?

Mirek

Piotr

Wyścig szczuróf open space ciężka atmosfera kiepskie pieniądze świetna manipulacja pracownikami

Zostaw opinię o Otwarty Rynek Elektroniczny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otwarty Rynek Elektroniczny