Komfort Łazienki
counter
2 4 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

FIORI Nowy wpis

Szkoda że Komfort Czerwony po przejęciu wyprzedał majątek firmy i mydli oczy pracownikom widmem połączonych sklepów.

Brato Nowy wpis

Słyszał ktoś o powrocie do firmy byłego prezesa MG ?

Olga Nowy wpis
@Brato

Co w takim razie z obecnym prezesem Komfort Łazienki? Jakieś poważniejsze zmiany się szykują? Ja nic o tym nie słyszałam.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 481 dni.
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Komfort Łazienki?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Komfort Łazienki?

Olga
@Pytanie

Neutrealne, Nawet jak wszyscy nad tobą są w porządku, to i tak decydują pieniądze. Dlatego w niektórych salonach średnia stażu to kilka miesięcy, a czasami i mniej ;) Np Radom swego czasu miał jednego pracownika na stanie zamiast 5-7 :D Resztę możesz sobie dośpiewać sam/sama

opium
@Olga

Aj pracowałam w tym okresie w Radomiu, będąc pracownikiem Janiek. Nie polecam, zostałam tam wsadzona na 2 tygodnie a skończyłam pracując 3 miesiące gdzie nikt mnie o niczym nie informował i tak właściwie z miesiąca na miesiąc nie wiedziałam, czy pracuje w Radomiu, czy Jankach.

Piter

@Olga Ale ten wątek dotyczy salonu w Warszawie a nie w Radomiu!

Do Pitera
@Piter

Co do wawy. Salon Targówek największe obroty, potencjalnie największa szansa na premię, dnia na luzie raczej nie będziesz miał w pracy, zawsze jest co robić, i towaru masa. Urok tego CH. No ale założenia potrafią być zbyt wielkie i wtedy nici. Salon Elektronowa ma lepsze i słabsze okresy, potencjał jest. Logistyka w normie na miejscu, aczkolwiek magazyn jak w większości salonów to ze względu na wielkość porażka. Salon Janki, przerąbane miejsce. Notorycznie brakuje ludzi, a nowi szybko odchodzą. I wtedy jadą posiłki z innych salonów ratować. To nowe cudo na Mineralnej, nie wypowiem się. Początki były niespecjalne, i chyba ktoś coś tu przeszacował. No ale pomysł moim zdaniem dobry. Taki sklep all in one, mała podróba IKEI

Olga
@Do Pitera

Mam pytanie. Jaki macie system pracy w Komforcie? Chodzi mi o godziny pracy, zmiany w weekend itp.

Olga

Dają śmieszne pieniądze, wymagania olbrzymie, założenia mało realne, prawie nigdy w salonach nie ma pełnego składu. Pracy multum, plus presja z góry na wyniki, bałagan, chaos. Góra generalnie żyje w świecie fikcji , oderwana od rzeczywistości dołów. Jak pracuję nigdy nie widziałam w salonie magazyniera, a jest takie stanowisko, czasami jest sprzedawca. A jak nie ma obu, to ich robota spada na pozostałych. Jest to w zasadzie stan permanentny. Skomplikowany system sprzedażowy, i jego częste awarie to codzienna norma. Ilość procedur trudna do ogarnięcia. Rotacja pracowników w salonach olbrzymia, a o rozwiązanie umowy przez firmę też bardzo łatwo. Umowy są terminowe, na rok, i jak ktoś nie pasuje do systemu, to system bo bardzo szybko i sprawnie usuwa :) Z plusów, nie ma ściemy z godzinami pracy, urlopami, ciuchami roboczymi, ... etc. Pełen legal. Pieniążki zawsze na czas jak w szwajcarskim zegarku.

Oburzona

Czy to prawda, że nie dajecie żadnych dodatków świątecznych swoim pracownikom?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olga
@Oburzona

Twoje pytanie wskazuje na to, że nie jesteś pracownikiem Komfort Łazienki - dlaczego więc pytasz o kwestię ściśle związaną z pracą w tym miejscu? Chyba, że źle mi się wydaje i jednak jesteś zatrudniona w tej firmie. Czy możesz doprecyzować, z jakiej pozycji piszesz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
T
@Oburzona

Była na święta chyba stówa w bonach, jedyny profi jaki widziałem przez rok

Aga

Ale przecież firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

CV

Specjalista ds otwarć. Jechałem do Kielc kawał drogi na rozmowę . Rrekrutacja miała miejsce w maju. Informacja zwrotna miała być udzielona do trzech tygodni. Do dziś dnia żadnej informacji zwrotnej. A mamy już prawie lipiec. Ocenę tej firmy pozostawiam Wam.

hurrrra

Radosny nastał dzień!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lech

Czy tylko opinie negatywne są prawdziwe? Może pisać je osoba, która zrobiła coś bardzo złego w firmie i wypadła.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kandydat

Specjalista ds. rekrutacji KIELCE. Ogłoszenie wisi już 2 miesiąc. Bardzo nieprofesjonalne podejście działu HR do kandydata. Kto ma pojęcie o prowadzeniu procesów rekrutacyjnych ten szybko dostrzeże, że to jakieś nieporozumienie. Najpierw wywiad telefoniczny, potem rozmowa kwalifikacyjna, w której uczestniczą dwie Panie. Jedna nie mówi nic, druga przedstawia się jako menadżerka i zadaje pytania. Zero feedbacku dla kandydata. Ani słowa o warunkach pracy, ani o samej specyfice stanowiska, cyt." to nie na tym etapie". Odpowiedź mają dać w ciągu określonego czasu, oczywiście nie stać ich nawet na maila z odmową :-/ hitem jest brak parkingu dla pracowników i ani słowa o zarobkach. Nie polecam, strata czasu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kandydat
@Kandydat

Opinia dotyczy firmy KOMFORT w Kielcach w głównym oddziale, niestety gowork nie umożliwia dodania opinii bezpośrednio dotyczącej Komfort Łazienki Kielce.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? czy firma działa bez problemu? Może ktoś napisze kilka informacji?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Next

W jakim celu zamieszczać tutaj opinie o pracodawcy, skoro zauważyłem że wiele negatywnych A Zgodnych z regulaminem forum wypowiedzi jest usuwane przez administratora. TAK SĄDZĘ ŻE WARTO JUŻ NA TEJ PODSTAWIE WYROBIĆ SOBIE OPINIE O PRACODAWCY!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ulka

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie? Jaka atmosfera w pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Anonim.

Szara Eminencja ???? ????????

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wojtekwaw

Witam wszystkich. Interesuje mnie praca jako kierownik salonu. Moge poznać szczere opinie. Jak sie wam tam pracuje, jak tam zarobki, nadgodziny itd... Bardzo dziekuję za odpowiedzi Wojtek

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosc
@Wojtekwaw

I jak Wojtku rekrutacja? Brales udział? Ja osobiście brałem ale w innym mieście ale nic o zarobkach nie mowili

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Komfort Łazienki - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Komfort Łazienki