Opinie o Komfort Łazienki w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Komfort Łazienki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komfort Łazienki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komfort Łazienki w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Komfort Łazienki?

Nie powiem Nowy wpis

Nie mają, takie ci przesłuchanie zrobią jak dla osoby z dużym stażem.

Nie powiem Nowy wpis

Miałam rekrutacje na stanowisko projektanta w tej firmie w Warszawie, nie mam żadnego doświadczenia, są to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie, ale ok, zaprosili mnie na spotkanie. Pani rekrutująca M-u-s-z-y-ń-s-k-a A. była zapoznana z moim cv i poprzednim doświadczeniem. Pracowałam również w takiego typu klepach ale jako doradca klienta, więc znam asortyment, szczegóły techniczne ale jak połączyć i dopasować jeden materiał do drugiego jeszcze jest dla mnie trudniejszym zadaniem. Od razu poinformowała, że taki początkowy okres kiedy wszystkiego się uczysz i poznajesz produkty i jak to wszystko łączyć ze sobą zajmuje 3 miesiąca. Chwilę opowiedziała o firmie, czym się zajmuje i tu zaczęło się "przesłuchanie", musiałam zaprojektować w umyśle kuchnie pod konkretnego klienta, od razu dobrać meble, oświetlenie, podłogi itd., z kuchni przeskoczyliśmy na łazienkę. Ludzie, to tylko rozmowa o pracy, projektantem staje się z doświadczeniem, w praktyce, obserwując starszych kolegów, uczestnicząc w tym całym procesie. Jeśli macie zamiar wziąć doświadczonego projektanta z 10letnim stażem to po co w ogóle dzwonicie do osób z zerowym doświadczeniem w projektowaniu??? Ale co było najbardziej co mnie oburzyło to zachowanie laski rekrutującej (inaczej nie powiem bo nie wzbudza we mnie żadnego szacunku) która również pozwoliła sobie się śmiać ze mnie i pokazywać swoją zwierzchność w trakcie rekrutacji kiedy zastanawianie się nad doborem sprzętu, kolorystyki i uformowanie to w jeden wizerunek i wypowiedź zajmowało trochę dłuższej chwili. Jest to odrażające zachowanie i traktowanie kandydatów.

@Nie powiem

Laska rekrutująca była młodsza ode mnie, a tak gadała jakby Panem Bogiem była i niewidomo o czym decydowała. Rozumiem, że może i miała wyższe stanowiska zawodowe w swoim życiu, ale szacunek do człowieka powinien być.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Daniel198610

Sklep przy Juli porażka magazyn z wyższym składem a Folia streech jest na kartki co tydzień można prosić o 6 rolek ale nie jest to gwarancja że się dostanie. Co do sklepu to kierownik z przypadku nie potrafi długiego paleciaka załatwić przez 3 mies żeby było lżej pracować a gdy mu się to udaje pisze e-mail zadowolony? Jakby ktoś tu łaskę robił że narzędzia do pracy dał. A co do sieci to bałagan przyjeżdżają np panele na zamówienie z MC powiedzmy 50m2 i jest to rozłożone na 5 paletach miks i tak każde zam. I se sprawdzamy z kartka cały magazyn jak w średniowieczu, ale ok mamy towar przyszedł kurierem ale nikt nie zrobił tzw paczki o która ciągle trzeba się prosić żeby przyjąć towar na stan no i sprzedać i tak wkoło pilnować centrali bo ktoś 2 paczke na to samo zrobi i karze Ci przyjąć ale najlepsze jest chyba to że przyjeżdża towar coś jest uszkodzone i tak to przyjmujesz z taka adnotacją i co się dzieje centrala przyjmuje to w zapas sklepu więc po co to wszystko sprawdzać ????????

Tomasz
@Daniel198610

W komfort podłogi sytuacja identyczna. Dodam do tego wszystkiego system Fiori i już jest taki (usunięte przez administratora) że nic tylko siąść i beczeć

FIORI

Szkoda że Komfort Czerwony po przejęciu wyprzedał majątek firmy i mydli oczy pracownikom widmem połączonych sklepów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komfort Łazienki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Brato

Słyszał ktoś o powrocie do firmy byłego prezesa MG ?

@Brato

Co w takim razie z obecnym prezesem Komfort Łazienki? Jakieś poważniejsze zmiany się szykują? Ja nic o tym nie słyszałam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Komfort Łazienki?

Olga

Neutrealne, Nawet jak wszyscy nad tobą są w porządku, to i tak decydują pieniądze. Dlatego w niektórych salonach średnia stażu to kilka miesięcy, a czasami i mniej ;) Np Radom swego czasu miał jednego pracownika na stanie zamiast 5-7 :D Resztę możesz sobie dośpiewać sam/sama

opium
@Olga

Aj pracowałam w tym okresie w Radomiu, będąc pracownikiem Janiek. Nie polecam, zostałam tam wsadzona na 2 tygodnie a skończyłam pracując 3 miesiące gdzie nikt mnie o niczym nie informował i tak właściwie z miesiąca na miesiąc nie wiedziałam, czy pracuje w Radomiu, czy Jankach.

Piter

@Olga Ale ten wątek dotyczy salonu w Warszawie a nie w Radomiu!

Do Pitera
@Piter

Co do wawy. Salon Targówek największe obroty, potencjalnie największa szansa na premię, dnia na luzie raczej nie będziesz miał w pracy, zawsze jest co robić, i towaru masa. Urok tego CH. No ale założenia potrafią być zbyt wielkie i wtedy nici. Salon Elektronowa ma lepsze i słabsze okresy, potencjał jest. Logistyka w normie na miejscu, aczkolwiek magazyn jak w większości salonów to ze względu na wielkość porażka. Salon Janki, przerąbane miejsce. Notorycznie brakuje ludzi, a nowi szybko odchodzą. I wtedy jadą posiłki z innych salonów ratować. To nowe cudo na Mineralnej, nie wypowiem się. Początki były niespecjalne, i chyba ktoś coś tu przeszacował. No ale pomysł moim zdaniem dobry. Taki sklep all in one, mała podróba IKEI

@Do Pitera

Mam pytanie. Jaki macie system pracy w Komforcie? Chodzi mi o godziny pracy, zmiany w weekend itp.

Olga

Dają śmieszne pieniądze, wymagania olbrzymie, założenia mało realne, prawie nigdy w salonach nie ma pełnego składu. Pracy multum, plus presja z góry na wyniki, bałagan, chaos. Góra generalnie żyje w świecie fikcji , oderwana od rzeczywistości dołów. Jak pracuję nigdy nie widziałam w salonie magazyniera, a jest takie stanowisko, czasami jest sprzedawca. A jak nie ma obu, to ich robota spada na pozostałych. Jest to w zasadzie stan permanentny. Skomplikowany system sprzedażowy, i jego częste awarie to codzienna norma. Ilość procedur trudna do ogarnięcia. Rotacja pracowników w salonach olbrzymia, a o rozwiązanie umowy przez firmę też bardzo łatwo. Umowy są terminowe, na rok, i jak ktoś nie pasuje do systemu, to system bo bardzo szybko i sprawnie usuwa :) Z plusów, nie ma ściemy z godzinami pracy, urlopami, ciuchami roboczymi, ... etc. Pełen legal. Pieniążki zawsze na czas jak w szwajcarskim zegarku.

Oburzona

Czy to prawda, że nie dajecie żadnych dodatków świątecznych swoim pracownikom?

@Oburzona

Twoje pytanie wskazuje na to, że nie jesteś pracownikiem Komfort Łazienki - dlaczego więc pytasz o kwestię ściśle związaną z pracą w tym miejscu? Chyba, że źle mi się wydaje i jednak jesteś zatrudniona w tej firmie. Czy możesz doprecyzować, z jakiej pozycji piszesz?

T
@Oburzona

Była na święta chyba stówa w bonach, jedyny profi jaki widziałem przez rok

Aga

Ale przecież firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

CV

Specjalista ds otwarć. Jechałem do Kielc kawał drogi na rozmowę . Rrekrutacja miała miejsce w maju. Informacja zwrotna miała być udzielona do trzech tygodni. Do dziś dnia żadnej informacji zwrotnej. A mamy już prawie lipiec. Ocenę tej firmy pozostawiam Wam.

hurrrra

Radosny nastał dzień!

Lech

Czy tylko opinie negatywne są prawdziwe? Może pisać je osoba, która zrobiła coś bardzo złego w firmie i wypadła.

Specjalista ds. rekrutacji KIELCE. Ogłoszenie wisi już 2 miesiąc. Bardzo nieprofesjonalne podejście działu HR do kandydata. Kto ma pojęcie o prowadzeniu procesów rekrutacyjnych ten szybko dostrzeże, że to jakieś nieporozumienie. Najpierw wywiad telefoniczny, potem rozmowa kwalifikacyjna, w której uczestniczą dwie Panie. Jedna nie mówi nic, druga przedstawia się jako menadżerka i zadaje pytania. Zero feedbacku dla kandydata. Ani słowa o warunkach pracy, ani o samej specyfice stanowiska, cyt." to nie na tym etapie". Odpowiedź mają dać w ciągu określonego czasu, oczywiście nie stać ich nawet na maila z odmową :-/ hitem jest brak parkingu dla pracowników i ani słowa o zarobkach. Nie polecam, strata czasu.

@Kandydat

Opinia dotyczy firmy KOMFORT w Kielcach w głównym oddziale, niestety gowork nie umożliwia dodania opinii bezpośrednio dotyczącej Komfort Łazienki Kielce.

Jacek

Czy jest jakiś powód tej ciszy? czy firma działa bez problemu? Może ktoś napisze kilka informacji?

W jakim celu zamieszczać tutaj opinie o pracodawcy, skoro zauważyłem że wiele negatywnych A Zgodnych z regulaminem forum wypowiedzi jest usuwane przez administratora. TAK SĄDZĘ ŻE WARTO JUŻ NA TEJ PODSTAWIE WYROBIĆ SOBIE OPINIE O PRACODAWCY!!!

Ulka

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie? Jaka atmosfera w pracy?

Anonim.

Szara Eminencja ???? ????????

Wojtekwaw

Witam wszystkich. Interesuje mnie praca jako kierownik salonu. Moge poznać szczere opinie. Jak sie wam tam pracuje, jak tam zarobki, nadgodziny itd... Bardzo dziekuję za odpowiedzi Wojtek

Gosc
@Wojtekwaw

I jak Wojtku rekrutacja? Brales udział? Ja osobiście brałem ale w innym mieście ale nic o zarobkach nie mowili

Zostaw merytoryczną opinię o Komfort Łazienki - Warszawa

• Jak się pracuje w Komfort Łazienki?

Zobacz opinie na temat firmy Komfort Łazienki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komfort Łazienki