Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Co dostaniesz w LM - karta multisport - opieka medyczna w Luxmed - ubezpieczenie na życie W powyższych dany sklep partycypuje w kosztach w zależności od tego jak rozdysponował to fundusz socjalny. - dofinansowanie do wakacji dla tych z najmniejszym dochodem - bony/paczki dla dzieci na święta wysokość zależna od dochodu - dofinansowanie do okularów korekcyjncyh - dodatek na pranie odzieży roboczej - wiele szkoleń produktowych - programy rozwojowe dla ambitnych z potencjałem - akcje firmy to równowartość 13 pensji w roku wyplacane raz w roku na wasze wew konto LM dodatkowo oprocentowane DUŻO lepiej niż nie jedna lokata w banku. - premie kwartalne z progresję obrotu - podywżki raz w roku, oczywiście dla wybranych - wiele imprez sklepowych, świętuejmy dobre wyniki - telefon komórkowy Sony Experia XA dla każdego zatrudnionego na umowe z LM bez limitu połączeń, limit danych to 2GB Która firma daje tel komórkowy sprzedawcom/ kasjerom ? Możesz zabierać do domu, musisz używać w pracy. Ma aplilacje pomocne w pracy i łaczy cie z innymi osobami w pracy. Wychodząc wylogowujesz się i staje się prywatny. Wg mnie nie ma lipy. Na pewno nie wszystko zostało tutaj wpisane, jest tego ogrom. Na uwagę zasługują akcje i tel komórkowy - szok ! Ile można dostać na początek ? Tego nie powiem. Przyjdz na rozmowę - warto, tam się tego dowiesz.

Paweł

Kierownik sektora- na jakie zarobki można liczyć? Podstawa i czy są jakieś premie? Ilu ludzi pod sobą?

harry z Tybetu
Klient

lerua collaborę . jak możecie finansować ten bandycki ruski kraj ?Wstydu nie macie francuziki . Byłem stałym klientem , ale teraz to wstyd do Was chodzić

dziadeksynajurka

Chyba najlepsza moja praca. Podobało się prawie wszystko. Jasne, kasa mogłaby być większa ale tragedii nie było. Za to ludzie bardzo, bardzo w porządku. Pogmatwało mi się w życiu i zacząłem zawalać. Ekipa z mojego działo bajka. Reszta w sumie też ale nie zdążyłem poznać bardziej. Kierownik i dyrektor wyrozumialsi niz pani w przedszkolu:) Kadry to samo. Fajnie było. Mam nadzieje, że się im wiedzie..:)

Robert Nowy wpis
Klient

Nie polecam .Sprzedają pięknie zapakowane uszkodzone towary a póżniej nie uznają reklamacji .Byle do bramy a dalej się nie znamy

Potencjalny pracownik
Kandydat

Aplikowałam jakieś dwa miesiące temu na stanowisko specjalisy do centrali Leroy Merlin, byłam na rozmowie i miał ktoś mi dac znac (ok 2 tygodni) Do dnia dzisiejszego tj, 1.09.22 nikt sie nie odezwał. Czytajac forum widzę, że to jest w standardzie tej firmy. Naszczescie inna firma się odezwała w terminie umówionym.

Joanna
@Potencjalny pracownik

Norma. Nie kontaktują się no tez byłam

Aktualny pracownik Nowy wpis
@Potencjalny pracownik

Ja napisałam maila z pytaniem, kiedy mogę liczyć na odpowiedź zwrotną. Ale faktycznie - nie wracają z informacją.

Alka
Klient

Witam. Czy w leorlin merlin są jakieś benefity na święta?

Klaudia Nowy wpis
@Alka

Nie ma. W 2021 dostaliśmy paczkę słodyczy, w 2022 wino. Nie ma benefitów finansowych.

Nie polecam Nowy wpis

Praca w centrali bardzo słabo płatna - na moim stanowisku zarabiam mniej niż w przedstawionych przez nich widełkach. Przełożony nie potrafi odpowiedź dlaczego tak jest. Ale przełożony nie cechuje się większą inteligencją. Raz w roku możliwa podwyżka, ale bez polotu, bo 200 zł brutto. Podwyżka kwietniowa po PRO jest za Twoją efektywną pracę i zasługi. W styczniu, kiedy podnosi się najniższa krajowa wszystkie osoby które cały rok zbijają boki dostają podwyżkę i zarabiają tyle samo co Ty. I oczywiście, podwyżkę dostają osoby, które przełożony lubi najbardziej. Nie dajcie się nabrać na premię za progresję. W 2022 roku nie było nawet jednej premii, nawet jednej. Nie dostaniesz żadnego dodatkowego wynagrodzenia z okazji świąt. W 2022 dali wino, za które jeszcze pobrali po kilka złotych z wypłaty. Opieka medyczna LuxMed - tak, jasne. Ale sam sobie za to zapłacisz. Dofinansowanie do wakacji dla tych z najmniejszym dochodem - tak. 200 zł. Nie dojedziesz nawet nad Bałtyk. Dofinansowanie do okularów korekcyjnych - nie pytaj ile musisz spełnić warunków. A najbardziej uwielbiam spychologię. Osoby, które pracują tutaj dłużej niż 3 lata mają do perfekcji opanowane manipulowanie młodszym pracownikiem. Bony/paczki dla dzieci na święta wysokość zależna od dochodu. A to ciekawe, po 4 latach pracy nie dostałam nawet jednej.

logo firmy Server Support Engineer
Abouthr Polska Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist ze znajmością grafiki
ESTETYCZNA GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sekretarka (K/M)
SZPZLO Warszawa-Ochota
(157 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nn

Leroy Merlin w Gorzowie wielka porażka traktują młodych pracowników jak (usunięte przez administratora) nawet jak robisz co ci mówią to i tak jest powiedziane że nic nie robił .nie można nawet nic powiedzieć,jak powiesz to jesteś najgorszy .porażka nie polecam Leroy Merlin w Gorzowie trzymajcie się z daleka

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Cześć, podzieli się ktoś opinią na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego ? Jakie zarobki na start, jak to jest z tym autem służbowym ? Jak wygląda prowizja i na jakich zasadach ? Godziny pracy są narzucone ?

X

Można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty pracy. Z jednej strony spoko atmosfera, praca na start nawet nie mając aż tak wielkiego doświadczenia, możliwość rozwoju. Z drugiej strony duża ilość obowiązków (wieczna gonitwa z czasem). Firma galopuje z wprowadzaniem nowych rozwiązań (czasem chyba nie do końca przemyśliwując czy dana rzecz będzie faktycznie przydatna czy po prostu zabierze czas, który mógłby być poświęcony na coś innego). Dużo narzekań tu na kierowników, ale im się w sumie ciągle coś nowego „dowala” i czasu brak na porządne zejście na dział i pogadanie z pracownikami. Kierowniczki Zasobów Ludzkich chcą być pomocne, ale nie zawsze mogą skoro w wieku cyfryzacji dalej toną w fizycznych papierach lub muszą kupować jabłka i kawę. Dużo spotkań, które mogłyby być mailem. 6/10

Grażyna
@X

O co chodzi z kupowaniem jabłek? Owocowe czwartki macie? Widziałam ofertę na doradcę klienta - tam też jest taka gonitwa jak piszesz? Długo trwa wdrażanie?

Bomba
Kandydat

Moja opinia zero podejścia do klięta, pani z farb kompletnie nie zna się na doractwie, ignoruje klientów rozmawiając z koleżankami z pracy . Pani z działu dekoracji totalnie mnie zlała

ph leroy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

doświadczonych przedstawicieli przestrzegam przed podjęciem tego zawodu w tej firmie, nie istnieje coś takiego jak jazdy prywatne, chyba że zgrabnie zakombinujesz ze jedziesz do klienta, tu też skucha są sytuacje że nawet jadąc do klienta auto tankujesz za swoje, atmosfera na sklepach podła, dyrektorzy traktują ciebie jak i zwykłych pracowników sklepu jak go wno, na każdym kroku demonstrując swoją wyższość ( swoją drogą ciekawe kiedy będą ankiety oceniające dyrektorów sklepu przez zwykłych pracowników?) oczekują od ciebie milionowych obrotów, a szkoda gadać

harry z Tybetu

Lerła
@harry z Tybetu

Działamy też w polsce i finansujemy ten cnotliwy i prostacki kraj. Chyba że drenujemy bo już sami nie wiecie.

Była klientka
@Lerła

Jak Ci Polska jest prostacka to żegnamy cię bez łez Nic już nie kupię w sklepie który nie umie zachować się jak trzeba. Piszecie o waszych dzieciach a co z tymi pomordowanymi na Ukrainie Bycie na rynku ruskich morderców to Hańba Juz nic u was nie kupię

Xxxx
@Lerła

Lerła nie masz większych ambicji? To już lepiej puszki po śmietniku zbierać niż pracować w dziurze (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora).. LM!!!!!!!

fun

bo to prawda

...
@harry z Tybetu

Wstyd to jak mówisz że sponsorujemy Rosję! Wszystkie dostawy z Rosji do Polski zostały wstrzymane i nie posiadamy w swojej ofercie produktów z Rosji, angażujemy się w pomóc Ukrainie ale co możesz wiedzieć mały człowieczku

Piotr
@harry z Tybetu

Do kogo kierujesz ten komentarz?

RAFAŁ
@...

Słyszałem że pracowników lm polska maja wysyłać na front, jako wsparcie ruskich.

tak jest
@...

nie prawda, posiadacie produkty z Rosji!!!!

prawda
@...

nie jest tak jak piszesz Dalej sprzedajecie produkty z Rosji, podmieniacie etykiety Zenada Wstad (usunięte przez administratora)

Ewa
@Była klientka

słomiane głowy, wierzyliście w Covida, wierzycie w propagandę, jakby ci w telewizji itp powiedzieli, że konie tańczą poloneza też byś uwierzył! Wam można wszystko wmówić, nie rozumiecie tego co się dzieje, ogarnijcie się poczytajcie niezależnych dziennikarzy a dowiecie się co planował rząd ukraiński w sprawie Donbasu (przez 8 lat ich zabijali), Ukraińcy wyhodowali żmiję na własnym karku, finansowaną przez zachód i cieszcie się bo jak byście się dowiedzieli co tam kombinowali na Ukrainie (laboratoria broni biologicznej, porwania dzieci, handel organami i rozwój satanizmu i faszyzmu) to byście inaczej śpiewali, no chyba że lubicie chodzić w szmacie i patrzeć jak umierają Wam bliscy, wolicie obcokrajowców, którzy mają Was gdzieś niż rodaków pracujących na chleb, zapytajcie tych co przeżyli Wołyń jak wygląda uwielbienie Bandery, poczekam na rozwój sytuacji aż Wam Ukraińcy bokiem wyjdą i myślę że się doczekam

nicky
@Ewa

ewa, ty pracujesz w kadrach w leroy merlin? widzę, że popierasz działania Rosji w Ukrainie

@harry z Tybetu

przestudiuj słownik i popracuj nad interpunkcją, zanim ponownie postanowisz wylać swoje gorzkie żale w internecie

Bono
@Xxxx

Kwas bez treści dla samego kwasu. Słabe.

Polack
@Lerła

Lerła, ty pracowniku leroy źle wyrażasz się o naszym kraju, Lerło nie finansuje tego kraju, Lerła opłaca zus pracowników, podatek należny od pensji pracowników i to wszystko Reszta wyjeżdza do Francji jako opłata korporacyjna Sprawdź zanim odpowiesz

magu

bo tak

Kasia
@harry z Tybetu

Harry z Tybetu nawet odwagi nie masz napisać normalnego nicka tylko po cichu pod osłoną nocy pisać głupoty bo mocny w internecie ,nazwa sklepu ???????????????? lerua o matko naucz się pisać bo to nie jest zabawne ,masz wybór tyle jest innych sklepów

Albert

Może firma sama w sobie ok ale już personel zarządzający, czytaj kierownicy to tragedia przynajmniej w LM Kraków Modlniczka, zero myślenia biznesowego, zero podejścia empatycznego do pracowników, zero inicjatywy. W całym sklepie wszystkim właściwie zarządzają koordynatorzy i od ich pracy zależy jak funkcjonuje dział i jaka jest atmosfera w zespole. Dyrektor... coś otoczył się miernymi kierownikami bo... coś jest w posiedzeniu że ryba psuje się od głowy. No i jeszcze LEO...lider efektywności operacyjnej... Ani lider z niego ani ktoś kto pomoże jeśli wystąpi jakiś problem, za to jest to bardzo dowcipny człowiek, który po tym jak sklep nie wyrobił premii chodził od pracownika do pracownika i powtarzał "żart" : ukradłeś mi premię ".... Sklep fajny, a właściwie ekipa fajna tyle tylko że zarządzana kliką nieudolnych pseudo menadżerów.

Marek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

MAŁE SPROSTOWANIE 1.Multisport już nawet oferuje Biedronka ale mi wyjątkowy atut, opieka medyczna i ubezpieczenie jest w każdej sieciówce... 2. Dofinansowanie do wczasów o ile przedstawisz faktury za pobyt, przejazd lub wydarzenia kulturalne max 200 zł hahahah 3.Bony i paczki dla dzieci -Biedronka też to ma 4 Okulary korekcyjne nie sa dofinansowane dla doradcy!!!! Tylko dla osób pełniących funkcję min koordynatora 5. Dofinansowanie na pranie odzieży hahah ok 20 zł miesiecznie naprawdę warto 6. Szkolenia produktowe -zależy na jakim dziale i jakiego masz kierownika. Niektórych nie puszczają bo ludzi do pracy nie ma 7. Programy rozwojowe czyli kuźnia od razu wybijam z głowy bo przy awansie na koordynatora dostajesz 500 zł brutto!!!! hahah faktycznie warto być ambitnym z potencjałem i (usunięte przez administratora) za kierownika i zbierać cięgi. 8.Akcja fajna rzecz jeśli nie planujesz ich wypłacać bo inaczej musisz mieć fakturę na remont. Akcje są zamrożone do twojego odejścia z firmy ok 2.500 zł rocznie 9. Premie zostały zmienione aby doradcy nie otrzymali tzw maxa a podwyżki najwięcej 200 zł brutto ha 10. Dwie imprezy w roku oraz działowe ale to zależy od kierownika. Zastanówcie się nad wysłaniem CV ;)

@Marek

Kolego Szanowny Porównanie LM do Biedronki to jakiś mało zabawny zart. Chyba ze kogos bawi praca do konca zycia jakos sprzedawco/kasejr/sprzatacz/logistyk/piekarz. Jezeli natomiast chcesz sie czegos nauczyc i osiagnac w zyciu cos wiecej to w LM jest to mozliwe. Warto patrzec troszke dalej niz 30 dni do przodu bo za kilka lat bedzie za pozno. Bzdury piszesz o podwyzszkach dla koordynatorow to zalezy od wielu czynnikow. Lepiek byc w Biedronce tym kim napisalem niz koordynatorem w LM ? Premie zmieniono zeby doradcy maxa nie dostali ? Oszalales ? przyjdz do mnie to ci to wyjasnie bo plakac sie chce. Gdzie ty robisz w serwisie sprzatajacym ? - z calym dla nich szacunkiem.Nie pisz takich bredni na forum. Dwie imprezy w roku po kilkanascie tysiecy kazda to pikus - rozumiem. Smiejesz sie z wielkosci dofinansowania i wsparcia na pranie ale to firma ci daje ale nie musi, podobnie jak akcje. Nie musisz ich wydawac podobnie jak pensji. Nie warto ich trzymac na wypadek utraty pracy czy zdolnosci do pracy. Rozumiem ze ry patrzysz 30d w przod i wazna jest impreza czy kupno roweru. Poczytaj sobie regulaminy, idz na szkolenie do kierownika, porozmawiaj z kadrowa zrob sobie szkolenie e learningowe to moze ci sie pod czapka rozjasni. Wolisz robic w Biedronce ok niektorzy musza bo nie maja wyjscia, kompetencji, szczesci albo chca bo wazne dla nich jest krotsza perspektywa. Natomiast kazdyby chcial swoim dzieciom zapewnic wszystko a do tego potrzebne sa fundusze ktore gwarantuje dobrze platna robota do ktorej mozesz dojsc rozwijajac sie albo majac to nabyte albo wyniesione ze szkoly czego inni nie maja. Myslisz ze Biedra to zapewni ? Powodzenia. Mam nadzieje ze ludzie ktorzy czytaja to forum dostrzega jednak te wartosci ktorych ty nie doceniasz i zajda troche dalej niz ty.

Marek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Hahah czytaj ze zrozumieniem czy ja napisałem, że pracuje w Biedronce? Nie to był tylko przykład,że to co piszesz nie jest czymś niezwykłym a NORMĄ cofnij się do szkoły podstawowej i naucz czytać ze zrozumieniem. Jeśli twój szczyt marzeń to praca do końca życia w LM za 3000 brutto to szacun...

@Marek

Kolego to chyba ty tak bardzo chciales zebym ja pomyslal ze ty w Biedronce pracujesz ze uwierzyles w cos co nie mialo miejsca. Czy ja napisalem gdzies ze ty tam pracujesz ? Polski w szkole miales wiesz co to zdanie oznajmiajace? Nie mam zamiaru sie cofac ale ty to zrobisz jezeli ty albo ktos inny z LM tam przejdzie. Nie generalizuj ze to o czym napisalem jest norma bo nie jest. Przeczytaj raz jeszcze i porownaj. Przekazujmy tu prawdziwe informacje, nie upraszczaj rzeczywistosci. Nie wiesz ile zarabiam i co robie ale ja znam ludzi takich jak ty i tych innych co cos osiagneli a jest ich wielu w LM. Ja już powodzenia nie potrzebuke to tobie sie ona przyda o tym ktorzy uwierza w twoje nierzetelne informacje.

bobo
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

biorą wszystkich nie maja wyjścia,zresztą nikt normalny tam nie pracuje ,bez obrazy oczywiście,nie dajcie sie zwieść ,pensja 13 jest zamrożona na 5 lat nie do wypłaty ,lux med to tylko konsultacje ,premie są słabe jak sa ,programy rozwojowe i podwyżki to fikcja dla wybranych .Jak ktoś pisze o firmie dobrze to albo Jest kierownikiem albo jest zapatrzony i omamiony .

Buba479
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Premie kwartalne są jak jest zysk, nie na każdym sklepi dopłacają do wakacji, Luxmed to jedna wielka porażka tylko internista jest za darmo, dodatek do prania odzieży roboczej to obowiązek pracodawcy tak mówi kodek pracy i ustawy, akcje tak ale możesz je wypłacić po pięciu latach od naliczanie w danym roku. Telefon służbowy to wymóg rynku a nie dobra wola pracodawcy, podwyżki tak , Ci co się wykazują to dostają ale są to tak śmieszne pieniądze , że tego nie odczuwasz. W wiem co mowie bo pracuje w tej firmie 9 lat, są takie paradoksy w firmie , że stary pracownik zarabia 200 zł więcej lub mniej od nowo zatrudnionego. Czytając twój post mam wrażenie , że jesteś człowiekiem , który nigdy nie pracował na tak zwanym parkiecie, a z central ?

pocahontas
@Buba479

Buba 479. Przecież jak tak Ci źle to się zwolnij. Z tym pakietem to przesadziłaś.. Skoro zależy Ci na większej dostępności lekarzy to rozszerz sobie pakiet. Co do podwyżek to ja bym też nie przyznawała osobom które jak najmniej mają wkładu własnego w dział.

Ironia
@pocahontas

Matoaka, BUBA 479 tylko stwierdził, a Ty piszesz, że jak tak źle ma się zwolnić. Napewno Ty masz duży własny wkład w dział.....

oświecony
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Wiem co robisz. Klękasz i połykasz.

Ja
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Telefon po zwolnieniu sie oddajemy? Ile sie placi za karte multisport?

Eselpe
@Ja

Telefon po zwolnieniu oddajesz, a karta multisport kosztuje różnie, zależnie od zarobków. W moim wypadku ponad 40zl.

Tomek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Lidl Warszawa Włochy 4100 brutto, multisport, pakiety itd. Leroy Merlin nie zachwyca nikogo telefonem służbowym, bo to był atut jakieś 10 lat temu, a nie teraz, kiedy wszystkie firmy dają telefony. Posiadam nawet DWA służbowe telefony i to najgorsze co można dostać. Po pracy mamy wolne, a nie ciągle ktoś dzwoni z jakimś problemem, o nadgodziny, o zamianę itd. W Leroy Merlin do 3000 zł brutto to szczyt i pewnie tak zarabia 95% pracowników firmy. Bajki o rozowju można sobie wsadzić głęboko, bo awans to dostają 2 osoby na 100 i to najczęściej po znajomości. A warunki finansowe typu 2500, 3000 zł w Warszawie to jest dosłownie ubóstwo. Za to ciężko siebie utrzymać, a co dopiero rodzinę z dziećmi. Lepsza biedronka lub lidl gdzie w dobrym momencie można wyrwać ponad 4000.

............................
@Marek

TYLKO ŻE BIEDRONKA LEPIEJ PŁACI w lm coś osiągną na pewno nie jako doradca ledwo na opłaty ci starczy i jedzenie

Sebastian
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Cała prawda o tym co w rzeczywistości tak naprawde dostaniesz w LM -karta multisport tak naprawdę jest po to aby pracownicy reprezentowali dany sklep w zawodach w piłce nożnej wiadomo w pracy korporacja a po pracy również myślenie o pracy czyli cały czas pracownik tak naprawdę jest w pracy -fundusz pseudo-socjalny gdzie za tym co zrobić z pieniędzmi dla pracowników decyduje dyrektor i reszta lizusów czyli najczęściej pieniądze wydaje się na rzeczy niepotrzebne a reszta pieniędzy która zostaje słuch o niej ginie -najpierw firma Leroy Merlin instaluje w całym sklepie oświetlenie led'owe niebezpieczne dla wzroku pracowników a następnie chwali się tym iż dofinasowuje do okularów korekcyjnych co za zakłamanie i obłuda (Led'y oczywiście ze względu na oszczędności) -nie ma mowy o żadnym dodatku na pranie odzieży roboczej jest to kłamstwo - w LM pracownik otrzymuje obuwie, które tak naprawde jest niewygodne, gdyż wykonane jest ze sztucznego tworzywa odparzającego stopy. Po godzinie pracy w tym obuwiu na dziale jest jeden wielki smród co dostrzegają równiez klienci niestety ze względu na ciągłe oszczędności kosztem zdrowia pracowników nie ma mowy o butach tego samego typu z naturalnego tworzywa -ze względu na oszczędności zatrudnia się obecnie coraz to więcej pracowników z Ukrainy, którzy nie otrzymują umów o pracę a jedynie wykonuja pracę na zlecenie poprzez zewnetrzną agencje pracy tymczasowej, gdzie miesięcznie wyrabiają około 220godzin co jest wyjątkowo antyludzkie i podłe -szkolenia produktowe są jedynie na potrzeby korporacji Leroy Merlin aby odnosiła jak najwiekszy zysk za wyszkolenie robota myślącego w taki sposób jak życzy sobie tego dyrekcja Leroy Merlin -program rozwojowy ? Akademia Orląt? Jest to tak naprawde program mający na celu przygotowanie pracowników do kierowania danymi działami w skład tego programu wchodzą szkolenia psychologiczne mające na celu wywrzeć presję na pracownikach niższego szczebla aby podnieść sprzedaż i stworzyć rywalizacje między tymi pracownikami a finałem tego jest podniesienie zysków korporacji LM oraz tworzenie wyścigu szczurów za 1900zł netto czyli wyhodowanie wiernego i uległego pracownika, przyzwyczajanie go do pewnych nietypowych zachowań takich jak kontrolowanie pracowników nawzajem i donoszenie o nieprawidłowościach swoim przełożonym -akcje firmy tak naprawdę są zwykłą motywacją pracownika do pracy, zamiast podnieść pracownikom nędzne pensje 1900zł/netto firma dąży do zwiększenia produktywności pracowników poprzez tak zwane akcje, które tak naprawdę mogą okazać się zwykłą spekulacją finansową -nie ma mowy o żadnych premiach kwartalnych no może jedynie dla pracowników wyższego szczebla, którzy nie mają tak naprawdę nawet kontaktu bezpośredniego z klientem -podwyżki raz w roku oczywiście dla wybranych - owszem to prawda dla dyrekcji i kadry zarządzającej -imprezy sklepowe - oczywiście macie na myśli tutaj zjadanie resztek pizzy na stojąco w pośpiechu jest to traktowanie pracownika niczym świni w chlewie nawet gorzej gdyż świnia ma więcej czasu na zjedzenie -telefon komórkowy Sony XA - pracownicy otrzymują go tak naprawdę w celu oszczędności aby nie zatrudniać ludzi odpowiedzialnych za przekazywanie informacji zewnętrznym klientom - po co zatrudniać dodatkowych pracowników skoro wszystkie te obowiązki można przerzucić na pracowników działów, którzy posiadają telefony służbowe, telefony służbowe to równiez oszczędności na papierze, drukarce i tuszu wiele rzeczy robionych jest w systemie niestety system jest wadliwy i nie ma zasięgu wi-fi, które jak wiemy jest bardzo szkodliwe dla życia i zdrowia pracownika a wi-fi każdy pracownik musi miec cały czas włączone podczas pracy -na dziale ogród w sezonie robi się oszczędności mimo iż jest wielu klientów nie zatrudnia sie dodatkowych pracowników ze względu na oszczędności (podejście jest takie:,, jakoś dadzą radę'') -w celu przyciągnięcia klientów pracownicy maja nakaz odgórny zakładania klientom różnych kart lojalnościowych aby uzależnić klientów od firmy LM - jest to główny priorytet LM -LM organizuje często szkolenia (tak naprawde jest to pranie mózgu) zewnętrzne mające na celu zwiekszenie sprzedaży swoich produktów oraz aby pracownicy polecali produkty z jak największą marżą (nie ważne czy są to dobre produkty ważne aby miały marże i aby LM miało jak największy zysk) -ze względu na oszczdności w sklepach są rekordowo wysokie temperatury a klimatyzacji praktycznie żadnej (no może jedynie dla kadry zarządzającej jest klimatyzacja pracownicy niech pracują) To co napisałem jest całkowitą prawdą na temat LM więc proszę więcej nie kłamać

xxxxx
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

-kiedy bony dla dzieci w jakim sklepie ? -jakie bony i paczki nic nie wiem ,dostałam jako kasjerka akcję jedną za 200 zł na rok oraz na święta 100 " pod choinkę" -okulary to obowiązek( BHP) a nie dobre serce dyrektora. -dofinansowanie do wakacji ,żarty -szkolenia produktowe owszem tak.Chodzisz po stoiskach i koledzy mówią ci ,co (usunięte przez administratora) kradną najbardziej i na co uważać na kasie.:-)))) -telefon to nie nówka ,tylko w spadku po byłym pracowniku lub pracownikach z magazynu lub ogrodu.

Już nie w lm
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Widać, słychać i czuć... lizusa koordynatora lub KD.. Propaganda i wyprany mózg. Jedyna prawda jest o szczęściu..czy wdepniesz w gówn.. czy je ominiesz szerokim łukiem.

Limo
@pocahontas

o jakaś marionetka z kadr bądź od marketingu się odezwała - prawda Cię boli?

robol
@pocahontas

poczekaj kolego jak będziesz miał wypadek w pracy(oby nie) to wynajmą kancelarię adwokacka z która dobrze działaja i zapomnij o odszkodowaniu, lata w sadzie albo tak jak w Żorach pracownik nie dożył wyrku. (usunięte przez administratora)i wyzysk a na konie kopa.

torun
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Ja patrzyłem 12 lat w przód, przepracowałem w LM 12, 8 lat bez żadnej podwyżki,dorobiłem się tylko tego że mam chory kręgosłup, po 3 operacjach, żadnej pomocy więc nie patrzcie 30 dni w przód tylko 12 lat

Abelard z centrali
@Marek

@Marek ma dużo racji co do premii kwartalnych raz są raz ich nie ma np. w centrali w 4kw 2018 jej nie było , a jeżeli są to d..y nie urywają (tak max 10% pensji brutto) i w 1kw 2019 też jeszcze nie dostałem i chyba ich nie będzie. W centrali LMP pracują w większości ludzie którzy przeszli przez sklepy z kilkunastoletnim stażem, czy to dobrze i tak i nie. Firma docenia OK ale też jest totalnie odporna na ulepszenia i innowacje. średnia wieku pracowników jest wyższa niż w innych firmach , ludzie w centrali boją się jakichkolwiek usprawnień, nie wiadomo kto za co odpowiada i jest totalna spychologia. Z wielu rzeczy które obiecywano na rozmowie kwalifikacyjnej -- teraz to tylko żenada. Z szkoleń macie tylko witaj w LMP + poznaj HR + poznaj Handel . Na samym szkoleniu prowadząca przyznała że szkoleń produktowych w sklepie nie ma są tylko szkolenia sprzedażowe, o angielskim w f-mie zapomnij nie ma takich szkoleń (ktoś przestrzelił budżet na szkolenia i zrezygnowali na amen - były tylko dla osób które w pracy się tym językiem posługują). Premia roczna "dostępna" po przepracowaniu 6 m-cy (po roku czasu pracy dostajesz premię brutto za 6 mcy), podobnie z kwartalnymi (1 kwartał robisz bez premii), rotacja pracowników wynosi 30%. Firmy kurczowo się trzymają "baby" +45 które żadnej innej firmy nie widziały tylko LMP. Ad. prania odzieży należy to do obowiązku pracodawcy (lub musi wypłacić ekwiwalent) Ad. dofinans. okularów - dostają tylko osoby które pracują przy komputerze pow. 4 h ad. Bony, paczki, imprezy integracyjne , karta multisport, internista LUXMED są też w innych firmach p. OBI, Castorama, nieistniejący Praktiker, we wszystkich korpo. kawa, herbata za darmo też w wielu innych firmach jest :P na chwilę obecną jestem w niej bo żona ma lepszą, a wypada mieć ZUS opłacony, jak tylko mogę chętnie idę na L4

Krzysztof
@Marek

3400 tyle dostałem jako doradca.

Dan
@Marek

Sprostowanie sprostowania okulary dofinansowanie naleza się z PP i pracy > niż 4h przy kompie a nie za stanowisko ????

Daniel198610
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Akcje to akurat lekkie przegięcie dają ci jakąś kasę a potem jak nie do kupujesz bo pełnych akcji bo np cię nie stać to ci zabierają końcówkę kasy która zostaje po zakupie akcji lekko to słabe

tiaaa....
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

- karta multisport - super, wyobraź sobie pracowników którzy mają dzieci w wieku szkolnym, że zamiast odrobić z dzieciakiem lekcje siedzisz na siłowni. mało kto z tego korzysta, a płaci na to każdy. Wolał bym dofinansowanie do obiadów zamawianych do pracy - opieka medyczna w Luxmed - w aglomeracji warszawskiej jeden jedyny Luxmed ma ortopedę (prześwietlenia), więc gdy Cię połamie to cała Warszawę będziesz jechał do ortopedy czy pójdziesz u siebie? Gdy dziecko dostanie gorączki pójdziesz do swojego lekarza który ma historie dziecka czy będziesz dymać do Stolicy? - ubezpieczenie na życie - każdy to ma, Stonka, Litr itp itd - dofinansowanie do wakacji dla tych z najmniejszym dochodem - Nie jest to dofinansowanie do wakacji tylko dofinansowanie do sportu i kultury rozliczane co kwartał. Czyli zbierasz faktury imienne, pod koniec kwartału zanosisz i dostajesz 200 zł. Nie za duże pieniądze, ale z drugiej strony mieć a nie mieć, jest to jedyna rzecz która przez kilka ostatnich lat zmieniła się na plus - dofinansowanie do okularów korekcyjncyh - też pierwsze słyszę - dodatek na pranie odzieży roboczej - każdy market to ma - wiele szkoleń produktowych - litości, mówisz o tych e-learningach? przecież to robiła centrala, która bardzo często nie miała towaru w ręku i nie ma zielonego pojęcia o towarze. Trafisz na pierwszego lepszego klienta z normalnym pytaniem i Ci te pseudo szkolenia produktowe nie pomogą. - programy rozwojowe dla ambitnych z potencjałem - tiaaa... chciał byś zostać koordynatorem, który może niewiele więcej niż doradca, a świeci oczami i dostaje po 4 literach za to ze kiero coś skopsał? Ewentualnie tak jak robi część, zaliczasz, przepracujesz kilka miesięcy i uciekasz do innej firmy na normalnych warunkach - akcje firmy to równowartość 13 pensji w roku - też pierwsze słysze. Akcje firmy możesz wypłacić raz na kilka lat i też musisz przedstawić faktury na remont mieszkania żeby Ci wypłacili. Ewentualnie jak Ci się urodzi dziecko lub bierzesz ślub. Ale jak chcesz pojechać na normalne wczasy za granicę całą rodziną, kupić samochód, kupić nowe meble, kupić komputer dziecku, kupić dziecku rower to zapomnij że to dostaniesz. - wyplacane raz w roku na wasze wew konto LM dodatkowo oprocentowane DUŻO lepiej niż nie jedna lokata w banku. - pierwsze słyszę. Jedyne co jest wypłacana poza pensją to premie kwartalne - podywżki raz w roku, oczywiście dla wybranych - często polega to nie na osiągnięciach, nie na tym że długo pracujesz, ale na widzimisię kierownika. Często jest to podwyżka wyrównawcza, ja po kilku latach pracy zarabiam niewiele więcej od świeżo przyjętej osoby, która reklamacji nie załatwi bo nie umie, trudnego klienta nie załatwi bo nie umie, wymagającego klienta nie załatwi bo nie umie, od kiero dostaniesz reprymendę czemu nie ganiasz świeżych, a różnica w wypłacie to 10% - wiele imprez sklepowych, świętuejmy dobre wyniki - Ty chyba z centrali jesteś? W starych sklepach coraz mniej osób chodzi na te imprezy, bo mają dość sztucznej, sztywnej atmosfery. Zamiast spędzić czas z rodziną lub znajomymi chce Ci się patrzeć jeszcze na "mądralińskich"? Chcesz coś wdrożyć, przeforsować - nie da się. Chcesz coś załatwić - nie da się. Czemu to jest tak zrobione? a potem rączka-rączka napijemy się? - telefon komórkowy Sony Experia XA dla każdego zatrudnionego na umowe z LM bez limitu połączeń, limit danych to 2GB Która firma daje tel komórkowy sprzedawcom/ kasjerom ? - przedłużenie smyczy. Na szczęście nie trzeba go zabierać do domu. Na początku zabierałem ale jak telefon się urywał od tych co wiecznie biurka pilnują albo robią karierę łażąc za kierownikiem i dzwonią: "gdzie to jest?" "a jak to zrobić?" "a bo klient jest z trudnym pytaniem" to telefon zostaje w szafce. Jak Ci się zepsuje to sam wysyłasz do serwisu, jak z niego wróci to musisz latać za informatykiem który jest jeden na kilka sklepów żeby Ci znowu poinstalował aplikacje firmowe. Wi-Fi co chwila nie działa, aplikacje też średnie. Połowę rzeczy i tak musisz podejść do komputera, bo na telefonie nie sprawdzisz. Możesz zabierać do domu, musisz używać w pracy. Ma aplilacje pomocne w pracy i łaczy cie z innymi osobami w pracy. Wychodzą Wg mnie nie ma lipy. - WG mnie jest - tak naciągany post w czasach gdy rozsyłana jest do pracowników "anonimowa" ankieta o satysfakcji z pracy? Propagandą z centrali mi coś tutaj pachnie. Ankieta jest oczywiście "anonimowa" ale każdy ma indywidualny link, w domu bez zalogowania się do "firmy" nie otworzysz go. Pierwsza strona wypełniasz dane płeć, wiek, sklep i starz pracy i dziwnym trafem uświadamiasz sobie że... takich jak Ty jest na palcach jednej ręki, jak na ostatniej stronie ankiety wypełnisz pytanie "co jeszcze możemy zmienić żeby CI się lepiej pracowało?" masz ochotę napisać jak to JESZCZE? A co wy zmieniliście że JESZCZE? Wypiszesz sugestie i okazuje się że są związane z Twoim działem no i ... sklep, płeć, wiek, starz, dział i... ankieta przestałą być anonimowa.

Czaki
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Nie ma dofinansowania do wakacji. Bony są co roku uzależnione od dochodu paczki pojawiły się pierwszy raz w 2020. Szkolenia produktowe były teraz umiesz to co przekażą Ci starsi stażem. Dofinansowanie okularow moze i jest ale nie dla pracownikow, mamy w opisie ryzyka pracę przed monitorem do 4h wtedy nie przysługuje. Premie kwartalne są czysto teoretyczne w większości sklepów. Telefon to od 2021 samsung a41. Ogólnie warunki zatrudnienia są stabilne i praca nie jest skomplikowana.

Ania
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dzial hr straszny podobno daja lipne ogloszenia o prace i chyba to jest prawda

Zniewoleni
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dokladnie dostaniesz tyle oraz nic. Gdy zaczynaliśmy pracę w LM , Logistyka miała pracować za małe wynagrodzenie lecz umowa była iż Pracują od Poniedziałku do Piątku, 1 zmiana Weekendy wolne. Odrazu ich oszukali , obecnie pracują 2 zmiany i weekendy za 2100netto. Komu się nie podoba może się zwolnić. Na urodziny dostaja czekoladki po terminie. Na przerwe idziesz jak Ci pozwolą, gdy jest klijentow na sklepie, za umowę masz być wdzieczny bo opiewa na 2200 netto. Teraz Już nie ma komu pracować, wiec urlopy to będzie fikcja. Cdn

m@giga
@Marek

Marku, podzielam twoją opinię:)))

m@giga
@pocahontas

@pocahontas, przepraszam ale pajacujesz. W sklepach LM możesz znaleźć dwie kategorie ludzi, druga to tacy jak ty....

Praca dla parowek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

A Leroy to co ? (usunięte przez administratora) Wyzysk tam jest praca dla donosicieli

pp
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Ten telefon to nie jest żaden plus.

Lol
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dobra panie HaeR. Mamisz pan jakimś pierdololo o telefonach i akcjach a ludzie chcą konkretów bo chcą mieć za co żyć. Wspominasz nawet o tym że raz do roku jest wypłacany akcjonariat o wysokości 13 pensji ale boisz się powiedzieć jaka pensja. To może ja powiem skoro dla Ciebie to takie trudne. Otóż mi zaproponowano 3300 brutto i z tego co się dowiedziałem w rozmowie to widełki są mniej więcej od 3250 do 3450. Ile wynosi premia a nawet jakie są prognozowane jej wysokości już nie udało mi się dowiedzieć. Kierownik sektora z którym rozmawialem rzucił na rozmowie tylko lakoniczne może 5 może 30% i powiedział "no wie pan różnie bywa". Czyli pewnie częściej jest mniej jak więcej. Na pierdololo że nie jest w stanie mi tego podać dokładnie odpowiedziałem tylko uśmiechem politowania. Nie uwierzę że tak duża firma nie robi prognoz sprzedażowych w oparciu o które można by przewidzieć wysokość pensji kiedy cała konkurencja tak robi i nie ma problemu by mówić szczerze o zarobkach. No ale jak widać w LM to problem i lepiej mamić ludzi telefonem za 400 zł lub cudownym akcjonariatem o nieznanej wysokości. Bo po co przyjemna atmosfera pracy i godne zarobki. Ludzie przecież chcą badziewnego telefonu i multisporta.

Smk21
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

O co chodzi z tymi akcjami firmy?

P.
@Smk21

W dużym uproszczeniu, to forma "trzynastki", z tymże, zamienianej na akcje (wewnętrzne, nie giełdowe). Można powiedzieć, że jest to forma lokaty pracowniczej, bo odkąd akcjonariat funkcjonuje, to wartość akcji stale wzrasta (patrząc choćby na ostatnie 3 lata, fajne wzrosty, którym nawet Covid nie "zaszkodził"). Jeśli pracownik dostał/kupił 1 akcję np. w 2018 roku, to dzisiaj jej wartość jest wyższa o około (+-) 50% (biorąc pod uwagę zmiany wartości akcji z roku na rok). Pracownik ma możliwość wypłaty akcji w określonym przez regulamin czasie i okolicznościach.

Adrian
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Sporo tych benefitów wymieniłeś. Każdy pracownik ma takie dodatki? Nawet ci na okresie próbnym?

Sylwia
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Wypowiadasz się na temat Biedronki ,a co wiesz na temat pracy tam? Owszem ,praca dość ciężka , z klientem i rzeczywiście jesteś od wszystkiego. Ale... - Kasa na start podobna ,jak nie lepsza niż tu. - karta Multisport za grosze za dwa miesiące - ubezpieczenia i opieka medyczna - premia roczna - pieniądze na kartę przedplacona do Biedronek i Hebe w czerwcu i grudniu - paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci - dofinansowania do obozów , wyprawki dla nowonarodzonych dzieci pracowników ,wyprawki szkolne dla dzieci pracowników idących do 1 klasy, poczęstunek dla dzieci z okazji dnia dziecka ,komputery z powodu nauki zdalnej w pandemii - bezzwrotne zapomogi - nieoprocentowane pożyczki pracownicze - imprezy pracownicze - region Warszawa wynajmuje np Expo gdzie odbywa się impreza z jedzeniem i napojami wyskokowymi oraz koncerty - szkolenia wewnętrzne plus na platformie - konkursy - My benefit - badania profilaktyczne - fundacja pomagająca niepełnosprawnym dzieciom pracowników - awanse wewnętrzne - wiekssosc kadry kierowniczej sklepów oraz ich przełożonych to awanse wewnętrzne - coroczne podwyżki - premia od tajemniczego klienta,premia obecnosciowa ,premia za cele sprzedażowe No tak ,sorry to mało ;) Co do kompetencji pracowników biedronki to zdziwilbys się jakie kompetencje niektórzy mają - po prostu czasem tak się w życiu ułoży ,że trafia się do pracy w sklepie . Jedni popracują i odchodzą ,inni zostają ,jeszcze inni awansują :)

@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Ale ty masz nawalone pod czapką???? Po 9 latach pracy wynagrodzenie wyższe od podstawy przy obecnym przyjęciu wyższe o 700zl brutto ????, co roku aneks na 2 stówki, w tym roku prezio podniósł stawkę na start bo nie mogli znaleźć ludzi do roboty, a wszystkim pozostałym stawka została. Jeśli chodzi o imprezy, o jakich kzl mówisz? Bo są imprezy sektorowe z przydziałem 50zl/osobe, to są te twoje tysiące? Premia na przestrzeni lat obcięta z 50%na max 30% ???? Brak stażowego, brak premii wyrównującej /inflacyjnej Nowy news-praca w niedzielę niehandlową,nie dla zysku sklepu ale dla umożliwienia klientowi sprawiedliwego miejsca zakupu ???????? Szkoleń-brak! Doradca to tak naprawdę człowiek od fizycznej roboty, towarowanie, przebudowy Stanowisko experta - dla tych nie tak bardzo doświadczonych ale tych których widełki płacowe nie puszczały na aneks ???????? Ekwiwalent za pranie - powiadasz ze nie musi płacić? Musi, zgodnie z przepisami prawa pracy musi pracodawca płacić Ubiór roboczy - dostawy wstrzymane do przyszłego roku. Piszesz ze LM to firma z przyszłością ???? Zapewne Za czasów Francuza na stanowisku prezesa było znacznie lepiej

@Pracownik

Zgadzam się w 100%w tym co napisane i dodam że jak masz plecy to i masz awans,ale jak czytam te brednie że jest tam super to mi się śmiać chce kto może niech ucieka, ludzie tam mają tak ,że jak górze nieodpowiadasz to będą szukać na ciebie żeby cie usuną że sklepu ,albo robisz to co Ci każą albo dowidzenia ,bardzo lubią ludzi mniej mądrzejszych od siebie a jak wiesz więcej to niepokazuj tego

kandydat
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

obiecanego dużo się zmieści, a jak zarobki w realu ?

Lm
@P.

Bredkie z tymi akcjami wiem co pisze bo je mam wypłacone, co innego mówili a co innego się dostało masakra po prawie 5 latach pracy, niema Kokosow. I niema czegoś takiego jak rozwijanie się w tej firmie, chyba że umiesz donosic, ten sklep przejęli pracownicy z Tesco i niestety rządzą tam i nikt z tym niemoze zrobić porządku a tak jest w sklepie w Mielcu, może jak się zmieni kz i dyrektor to może będzie lepiej ale w to wątpię, na dziale kas jest masakra, kierowniczka która nie szanuje pracowników i ich mobinguje, została przeniesiona z logistyki gdzie tam również stosowała (usunięte przez administratora) no ale ze to jest szajka z Tesco to tej pani nie usunęli. Personalna jedyna, która nic nieumie i nic niewie, bo niestety jako jedyna potrzeboje pomocy w papierach bo jednym słowem sobie nie radzi, niema pojęcia o niczym i jakim prawem osoby trzecie mają wglad w papiery pracowników jak ta pani pracuje na kasach, masakra co tam się dzieje niepolecam pracy w tym sklepie

kolo21
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

to to chyba pierwsza twoja praca w życiu skoro się tak podniecasz byle czym ,telefon? szkolenia? no łaski nie robią ! jeśli masz być w kontakcie z klientem i kasami ,raczej trudno było by wołać przez megafon doradce klienta co chwile na kasę np.a tak apropo bony? paczki? może kiedyś dziś jest aplikacja na którą dostaniesz jakieś środki które możesz tylko wykorzystać na sport rozrywkę ,tak że w ramach świątecznych bonów lub dofinansowania do wakacji możesz zamiast realnie z tego skorzystać tylko pójść do kina .Benefit no naprawdę godny uwagi hahaha śmiechu watre .

Zaskoczony
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Nosz kurde szok! Telefon xperia dajom, niesamowite! W akcje to ja chętnie zainwestuję sam, w te, które uważam za lepszą inwestycję. Nie oszukujmy się, ale na rynku jest wiele firmy, które nie marnują potencjału tak jak liroj merlę. A te 4000 zł brutto to mogą sobie pod ogon wsadzić, bo to ledwo wystarczy na mieszkanie i opłaty. Dajcie znać jak będziecie płacili chociaż 6500 brutto.

pytam
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

dofinansowanie na szkolllenia w rosji bedą?

Łukasz
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Leroy Merlin to francuska firma, która aktualnie rozwija swoją działalność w Rosji, gdy konkurencja rezygnuje z zarabiania w bandyckim kraju putina. Decathlon i Auchan należą do tych samych francuzów. Bleeeee. Podaj dalej.

Manager
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Czytając Twoją odpowiedź jej sposób, brak szacunku oraz język jakim się posługujesz robisz jeszcze dodatkową Anty-reklamę :). Jako Pracodawca zaprosiłbym Cię do biura na rozmowę a przy kolejnej takie sytuacji wypowiedział umowę.

obywatel
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dlaczego nikt nie usuwa wpisów dodawanych przez HR? Zreszta zapomnieliście wspomnieć o najważniejszym. Pracując w tej firmie bedziesz wspomagał wysiłek wojenny Rosji i Putina. To jakby zatrudnić się w firmie wspierającej Hitlera. Ciekawe kiedy kaza pracownikom chodzić z tymi nowymi swastykami na ramionach?

Byly klient
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Pracujac w leroy wspierasz zbrodniarzy z rosji Trzeba dodac do listy

BOJKOT LM
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Za miliony nikt nie powinien nawet pomyśleć o pracy tutaj.!!!! Bo tej pracy zaraz nie będzie bo nikt nie kupi niczego. BOJKOT LM #solidarni z Ukraina. Prezes w Polsce to były kontroler finansowy, który zawsze ludzi miał gdzieś!!!!

Paweł
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Do tego dopiszmy: - (usunięte przez administratora) kierowników który ma gdzieś Ciebie i interesują go tylko tabelki a Ty jesteś pionkiem - problem ze zdrowiem psychicznym bo tak (usunięte przez administratora) wchodzi na głowę - słabą atmosferę w pracy bo każdy jest nastawiany przeciwko sobie Jupiii, super praca! A i słaba pensja bo jak można nazwać 3900

@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

@nie mogę dłużej - no Marek akurat napisał dużo prawdy. Owszem, w Biedronce nie chciałbym pracować dlatego, że nie zatrudnia odpowiedniej ilości pracowników, ma bałagan i (usunięte przez administratora) bo fizycznie nie ogarnie tych ton towarów zwożonych codziennie. Tyle, że niestety LM jest lepsze w propagandzie niż w realnym poprawianiu się i pracy. Pracuję w innym LM od początku jego wybudowania, zacząłem wcześniej w innym sklepie. Obiecywano mi że po 4 miesiącu dostanę premię za ostatnie 3. okazało się, że dla pracujących w nowym, budowanym sklepie premii nie będzie, za wcześnie niepotrzebnie zacząłem. Po 7 miesiącach dostałem premię za 1 miesiąc zgodnie z decyzją wtedy prezesa zarządu głównego LM-bo tak sobie wymyślił. Obiecywano, że podwyżki będą takie, iż ludzie sami będą chcieli pracować i LM będzie się wyróżniał pozytywnie wyższym wynagrodzeniem na rynku pracy. Podwyżki były śmieszne, na poziomie inflacji z zeszłego roku, a nawet niższe. Za to tegoroczne już powiedziano że są zablokowane. Przez decyzję rodzinę chciwych właścicieli Mulliez o pozostaniu w Rosji bojkot robi swoje i zamiast wzrostów mamy spadki sprzedaży, więc premii zero, podwyżek zero. Kto się zwolnił, mimo że mamy mało pracowników, nie zatrudniają nikogo na jego miejsce. Teraz zapieprzam za 3 osoby i jak już padam i nie daję rady to słyszę, że za mało się angażuję i nie widać chęci, że chcę pracować, bo za bardzo się męczę. Pracując już kilka lat usłyszałem, że nigdy nie było takich podwyżek w LM, bo były najwyżej 100zł, a 200zł to już sukces. Spadki sprzedaży nie są spowodowane moją gorszą pracą tylko decyzjami politycznymi właścicieli, za to by dostać podwyżkę wpisuje się takie zadania do zrobienia i normy, że to jest nie do zrobienia, a robi się to specjalnie by nie było szansy na podwyżkę. Nie robisz wyników to nie dostajesz premii, a po połączeniu działów zawsze któryś dział zawali i nie ma premii kwartalnej. Swoich zadań nie zrobisz powyżej normy, bo nawet na normę masz podane takie, że są nieosiągalne, zwłaszcza jak klienci przestali przychodzić-jest spadek o 50% w ilości klientów. Do tego wymagania ciągłe, durnowate decyzje z góry, patologiczny dyrektor całej polskiej spółki ma miliony na wywalanie na sponsorowanie piłki nożnej bo jest kibicem, a nie ma na zapłacenie godnej pensji pracownikom. Chorym jest, że wynagrodzenia są utajnione, w tym roku dopiero weszło powszechne, że wiem jakie są widełki od do. Tylko co z tego. Mając dostęp do danych firmy o obrocie, zysku to koszt pracownika to powinno być minimum poświęcone 20% wypracowanego zysku, we Francji płacą ludziom więcej. W PL mają wymagania, moglibyśmy już zarabiać 6000zł brutto jak nic, a 4tys. ze dwa lata temu. Obecnie widełki mówią, że doradca po skończeniu stażu może zarabiać do 5100,- co wcale nie jest dużo-i to w miastach większych, bo w mniejszych ośrodkach widełki są niższe. Oczywiście zarobki są na poziomie 4000-4500zł brutto - po latach pracy dawno powinniśmy dostać stanowisko doradca ekspert, ale okazuje się, że nie możemy, bo wtedy mielibyśmy zarobek 200zł większy niż obecnie, za to nowy przyjmowany pracownik dostaje praktycznie tyle co stary i jeszcze obiecuje mu się cuda. Nic dziwnego, że jak ktoś potrafi sobie znaleźć pracę z lepszym traktowaniem i wynagrodzeniem to zmienia pracę. Stąd taka rotacja pracowników. Kilka lat temu się dziwiłem dlaczego tak jest, teraz wiem. Jedynym problemem jest to, że nie umiem szukać pracy, bo już bym się nie męczył. Jestem dobry tylko wtedy jak milczę i nie wymagam nic a pracuję ciężko za 3 osoby. Taka korporacja i wyciska cię jak każda. Codziennie leje się mi po (usunięte przez administratora) tyle pracy, często niepotrzebnej, bo wymyślanej jak ktoś coś wymyśli, rzeczy co prania codziennie. Inni mają czas na gadanie, koleżankowanie się z kierowniczką, koordynatorką, plotkowanie, a ty masz tylko zapieprzać, bo jak ustaniesz to cię obmawiają, że nie pracujesz. Zawsze jesteś najgorszy. Poważnie jak znajdę tylko coś innego to zmienię tę pracę na coś innego. Niestety nie mam nic w okolicy a dojeżdżać daleko nie chcę. Szkoda, że człowiek w korpo nie istnieje. A i zmieńcie patologię ze zwrotami! Jak pracujesz w dużym sklepie i w złym miejscu to z innego sklepu lub z kilku wszystkie zwroty przyjeżdżają do twojego sklepu i zmniejszają ci utarg w wyniku dziennym, a tak nie powinno być. Inny sklep sprzedał, ma z tego premię, wyniki, wzrosty, konkursy, a przyjeżdża do ciebie, musisz dwa razy sprzedać żeby wyjść na swoje.

@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

cd. ZWROTY ZWROT POWINIEN ZMNIEJSZAĆ UTARG W SKLEPIE GDZIE TO BYŁO SPRZEDANE. I tak wbija się numer paragonu-wiadomo z którego sklepu to przyszło. W tamtym sklepie powinno to zmniejszać utarg, a koszt zakupu powinien być tam pomniejszony a w sklepie przyjmującym powiększony jak przy cesji. A tak towar kupiony w sklepie G, czasem kilka rzeczy tzw. AVS do wyprzedaży przyjeżdża do nas i my mamy to nagle sprzedać, a tamten sklep ma z głowy, po kłopocie i jeszcze raportuje sprzedaż z zyskiem. Tymczasem u nas sprzedaje się to z trudem, często ze stratą na przecenie. Takie podejście nie jest uczciwe. Wystarczyłaby zmiana w programie!

@Paweł

RACJA

@pocahontas

Jakbym słyszał koordynatorkę. A wiesz co? pracuję w innym LM, nie tutaj-i rotacja jest ogromna, kiedyś nie wiedziałem czemu, teraz zrozumiałem. Nie każdy jest taką ofiarą, że nie potrafi sobie znaleźć pracy jak ja. Jak politycy (usunięte przez administratora) to niech jadą. I ludzie wyjeżdżają, do innych firm, za granicę. Wy korzystacie na tych, których złapiecie. Poprawy w firmie nie chcecie, bo wiecie, że centrala ma wszystkich w dudzie, że liczą się tylko głupie pomysły z Centrali albo chore pomysły prezesa. A jak się nie podoba to się zwolnij. U nas dyrektor powiedział, że jak ktoś zamarzy o tym by założyć związek zawodowy, to na drugi dzień będzie zwolniony. Tak się zarządza w LM. I dopłacam sobie do najwyższego pakietu Luxmedu, i to najlepszy benefit. Tylko nie zawsze działa. Potrzebuję iść do specjalisty na cito, na najbliższy miesiąc nie ma miejsc, w przyszłym tygodniu idę zupełnie gdzie indziej prywatnie. Specjalista inny Luxmedu wysłał mnie na badanie, okazało się, że luxmed tego nie robi, wysłali mnie do placówki współpracującej, niestety tam brak miejsc, w jednym dniu miesiąca zapisywanie do kolejki na następny miesiąc (i to prywatnie), bo współpracującym brakuje lekarzy-i oczywiście brakło miejsc, czekaj na ewentualną możliwość zapisania się kolejny miesiąc, badanie robiłem prywatnie gdzie indziej za przeszło 400zł. Taka jest rzeczywistość. A w pracy masz zapieprzać i fałszywie się uśmiechać, bo inaczej nie jesteś postrzegany jako dobry pracownik. Najlepiej jeśli się zwolnisz. Niech się zwolnią u ciebie-zatrudnienie jest obecnie wszędzie zablokowane, będziesz jak ja pracowała za 3 osoby to zmienisz zdanie.

Nina

Dzieki

Borat
@Marek

Panicz chyba derektorem chce zostać

kandydat

super

@pionier

To wszystko szczera prawda. :(

Byly
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Jaja sobie robia. czasu czasu na szukanie tam pracy.

kurakao

Nikomu nie polecam. Po pierwsze to co w ogłoszeniu rekrutacyjnym to typowy lep na muchy. Przykładowo stawka dla doradcy klienta podawana w ogłoszeniu rekrutacyjnym to od 3510-5100 brutto, jednak te 5100 to założę się że może mieć tylko znajomy dyrektora sklepu. Dostaniecie na początek 3500 do 3900 góra i zapomnijcie o podwyżkach. Po dwóch latach zwolnicie się rozczarowani i źli że straciliście dwa lata życia. To jest praca tylko dla tych którzy szukają roboty na chwilę i nie znaleźli innej dobrej pracy. Kierownictwo tej firmy to ludzie naprawdę z łapanki. Zero pojęcia o zarządzaniu podległym personelem, motywowaniu, wspieraniu, dzieleniu się wiedzą. Obecnie nie jesteście zatrudniani na stanowisko doradcy klienta a na stanowisko akwizytora kart lojalnościowych. To najważniejsze twoje zadanie w tym sklepie. Reszta ma marginalne znaczenie. Nie licz że jak będziesz zakładać mnóstwo kart to będą premie. Będą ale dla kierownictwa które jest rozliczane z tego. Ty jesteś murzynem który zrobił swoje a kierownik dostał nagrodę. Trochę konkretów. W ogłoszeniu proponują Ci atrakcyjne wynagrodzenie i jego rewizje dwa razy do roku. Jak wspomniałem wyżej dostajesz 3600 a o rewizjach to nikt nie słyszał. Żeby dostać podwyżkę, przejść pozytywnie rewizję to musisz zostać bardzo wysoko oceniony w specjalnym programie przez kierownika. Jest to tak skonstruowane że Twoja ocena to zazwyczaj około 50%. Czyli do 100% masz daleko. Musisz popracować z 10 lat, nabrać doświadczenia. Ale zaraz zaraz. Jak masz trochę normalnych znajomych w sklepie tych co nie liżą rowków przełożonym to zobaczysz że oni też mają kiepskie oceny. Ten subiektywny system ocen jest tak skonstruowany żeby nie było podstaw do podwyżek.No po prostu jesteś marnym pracownikiem. Kierownictwo w ogóle z Tobą nie rozmawia o twojej ocenie wyssanej z palca, nie informuje Cię że zostałeś oceniony, nie rozmawia, nie mówi czego oczekuje, co robisz źle i co masz zrobić żeby Twoja ocena była lepsza, Dla kierownika jesteś narzędziem typu miotła. Przychodzi kierownik, mówi pozamiataj tu tu i tam i do widzenia. Zapomnijcie o rozwoju. Żaden kierownik nie lubi ludzi ambitnych. Masz zamiatać i tyle. No dobra, podstawa brutto to nie wszystko. Jeszcze jest premia, fundusz socjalny, dostajesz telefon, opieke zdrowotną. Premia tutaj jest tylko za progresję. Premia za progresję nie jest za dobre wyniki finansowe i zysk tylko za wzrost zysku. Czyli jak w jednym roku firma miała rekordy sprzedaży, wysokie obroty, zyski to premie dostałeś. Powiedzmy że firma zarobiła 200mln w 2019 roku, pracownicy dostawali premie. W następnym roku firma miała równie udane wyniki finansowe ale zarobiła trochę mniej powiedzmy 199mln czyli nie było progresji i co za tym idzie nie było premii. Dostajecie gołą pensje mimo że firma ma zyski. Taki jest sens premii za progresję żeby jej płacić jak najmniej czyli nie płacić. W obecnej sytuacji makroekonomicznej gospodarka leci na łeb. Zapaść kredytów hipotecznych, mniej ludzi się buduje, deweloperzy mniej budują, inflacja, ceny w górę. Efekt taki że mniej ludzi remontuje, mniej odwiedza sklep budowlany to progresji nie będzie i najbliższe lata zapomnijcie o premii za progresje czyli w ogóle zapomnijcie o premii przy czym miejcie na uwadze że firma zyski osiąga i właściciel ma się dobrze. No to macie gołą pensje ale jest fundusz socjalny. W każdej innej firmie składasz wniosek o wczasy pod gruszą i zależnie od dochodu dostajesz kilkaset złotych. Niektóre dają nawet powyżej tysiąca. Fajnie. W Leroyu zapomnij ze dostaniesz. Żeby coś dostać musisz przedstawić faktury i komisja socjalna wtedy zdecyduje czy dostaniesz jakieś marne grosze. Czyli jesteś na wczasach kupujesz lody dzieciom i prosisz o fakturę, zbierasz faktury przez całe wczasy a potem może coś dostaniesz może nie. Tak to wygląda w porównaniu z innymi firmami. Czyli dalej masz gołą pensję. No to po co ten fundusz socjalny? Bo ładnie wygląda w ogłoszeniu o pracę. Dali Ci telefon, łał! szaleństwo! Nad tym telefonem całkowitą kontrole ma administrator. To jest smycz i narzędzie pracy w jednym. Masz w nim wgrane programy niezbędne do pracy. dziś abonament na telefon można mieć za 20zł więc żaden to bonus taki telefon. Czyli dalej mamy gołą pensję. Ale święta idą to może firma coś wypłaci tak jak to robią markety spożywcze czyli około 1000 zł w bonach na święta. Uuuuu w Leroyu możesz pomarzyć o takim bonusie. Ale jeszcze udział w wynikach dostajesz na zakup akcji. Super! Oooo niestety nie możesz nic z tym zrobić, nie możesz sprzedać, nie dostaniesz za to kasy. Czyli co to jest? jakiś wirtualny pieniądz który możesz powąchać ale już nie dotknąć. No to wychodzi że jedziesz cały rok na gołej pensji bez żadnych dodatków. Czyli jeśli czytacie tekst ze zrozumieniem to ogłoszenie o pracę w tej firmie brzmi: proponujemy 3600 brutto i dużo dużo niczego.

FranDux
@kurakao

Polecanie lub nie pracy w Leroy Merlin to Twoja subiektywna ocena, myślę, że na podstawie jednej negatywnej opinii nie można dyskwalifikować LM jako rzetelnego/uczciwego pracodawcy. "Przerabiałem" już pracowników, którzy odeszli z "zielonego trójkąta" i po jakimś czasie wracali do nas twierdząc, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!! Mamy wśród załogi, osoby, które pracowały w sieci "owadów" czy niemieckiego konkurenta tej sieci czy też sklepu typu: "szwedzki stół". I opinie od tych osób są skrajnie inne niż Ty piszesz w swoim elaboracie np. w sieci owadów trzeba być wszystkim: logistykiem, wykładaczem towarów, piekarzem, sprzątaczem, kasjerem....w konkurencji niemieckiej identycznie, ale nie masz możliwości pracy na pełen etat tylko 0,5 lub 0,75, w "szwedzkim stole" identyczne zasady co do etatów, brak możliwości zatrudnienia na 1,0. Więc nie wszędzie jest tak jak byś Ty chciał, aby było-niestety. Handel sklepowy powoli jest wypierany przez e-sklepy, które nie ponoszą takich kosztów obsługi jak sklepy stacjonarne, ale skąd o tym możesz wiedzieć??? Pozdrawiam wszystkich zadowolonych byłych i obecnych pracowników LM i życzę wysokich progresji!!!

Ewa
@kurakao

W samo sedno, lepiej bym tego nie ujęła.

Ok26
@kurakao

Duzo prawdy, z tym ze kierownicy tez maja przerąbane. Po 5 latach pracy sredni doradcy teraz maja jakieś 4200-4800. 5100 dostanie na poczatek ktos z uprawnieniami na widlaka i stazem pracy u konkurencji min 3 lata.

Zofia
@Ok26

czyli oni chętnie ludzi z konkurencji tutaj podbierają? wiadomo kto lepiej ze szkoleniami stoi? jakbyście jeszcze mieli oceniać to prawa tutaj faktycznie jest mocno męcząca?

były pracownik

Cieszę się że już tam nie pracuję i po spotkaniu ze znajomymi naszła mnie pewna refleksja. Z racji Sieradzki LM nie dorobił się jeszcze swojego profilu dlatego zostawię to tutaj dla potomnych. Praca w Sieradzu to porażka, kierownicy i koordynatorzy mają swoich pupili których traktują nad wyraz dobrze a innych zmieszaliby z błotem. Zaczynając od najwyższego szczebla, przez tych którzy posiadają też trochę władzy(kierownicy i koordynatorzy) zwykły pracownik jest tu traktowany jak papierek wyrzucony do kosza. W dzień powszedni panuje chaos ale jeśli zbliża się regionalny to nawet nawet sufit lśni. Wypełnianie anonimowych ankiet dla centrali przez pracownika, tylko pod ścisłym nadzorem kierowników to tutaj norma tak aby wszystko było idealnie.

były pracownik
@były pracownik

Poza tym sama w sobie sieć ma raczej dobrą politykę, ponieważ pracowałem też w innym sklepie lm i byłem zadowolony, pracownik był traktowany na równi z innymi, można było wyrazić swoją opinię i była traktowana na równi z innymi nawet jeśli nie była pozytywna. Myślę że problem nie zniknie jeśli dalej będzie taka polityka zarządzania ludźmi i stawianie jednych nad innymi, bo z tego co wiem od mojego odejścia nic się nie zmieniło, a nie ma mnie tam już ponad rok.

ja84
Kandydat

Dzień dobry Pytanie dotyczy narzędzi dla przedstawiciela handlowego, czy samochód wraz z telefonem i innymi to sprzęt nowy czy używany? Ewentualnie jeśli ktoś był by tak miły i podał markę auta był bym wdzięczny. Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam

PH
@ja84

W moim przypadku sprzęt był nowy, a samochód to Toyota.

przedstawiciel
@PH

dzień dobry, a jakie średnie wynagrodzenie jest dla przedstawiciela na początek?

Naiwna

@Opop

toyota prius

Opop
@liroy

A nie Proace, taki blaszak ?

Johny
@ja84

Tu ktoś wyżej napisał, wszystko dobrze opisał, zerknij sobie

Kandydat

Aplikowałam na stanowisko Kasjerki - Pani skontaktowała się ze mną następnego dnia i po rozmowie umówiła od razu na spotkanie. Poszłam do sklepu i tam po spotkaniu z szefową od razu dostałam skierownanie na badania. Podoba mi się taki styl. Mam nadzieję, że warunki pracy też tak będą wyglądać.

Danuta
@Natalia

Fajnie że się udało, a o co pytali na rozmowie?

Kasjerka
@Natalia

No niestety czeka cię spory zawód co do tego jak wygląda ta praca, warunki i zarobki

@Kasjerka

@Kasjerka, napiszesz coś więcej? Już pracuję, jest ok na razie

@Danuta

@Danuta przede wszystkim o takie rzeczy jak praca na zmiany, od kiedy moge zacząć i czy mogę pracować w soboty. O prace z klientem itd.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Fikumiku

Pracowałem w LM długi czas ale niestety nie zaliczam go do przyjemnych. (Warszawa) Ciagle poganianie, zwracanie uwagi w sposób nie do końca właściwy. Kierowniczka sektora Magda A - tragedia. Zakłamana kobieta, która w oczy mówiła, ze jesteś super a dla góry mówiła o Tobie, ze się nie nadajesz. Zwolniła mnie tak naprawdę za to, ze miałem swoje zdanie i nie dałem sobą pomiatać. Przykre.

Gladiator
@Fikumiku

U mnie podobnie

Olo
@Fikumiku

Tak dział jakieś 98% kierowników w tej firmie, zgodnie z zasadą: mierny,bierny ale wierny. Poziom zarządzania jaki prezentują kierownicy to : żenada, (usunięte przez administratora) zawodowe (usunięte przez administratora)

Zofia
@Olo

a te 2% to kto niby? i jakie oni stawki by mieli na tym dziale, wszystkie kierownicze? ile mogą potencjalnie wynieść?

Kalina

Czytam tak i czytam te wszystkie komentarze i powiem tak. Obserwuję sobie kolegów i koleżanki... I nie dziwię się, że zarabiaja mało, albo podwyżki nie dostają. Z takim zapałem ????????????????. Też bym im nie dała. Większość leni i wałkoni. Sorry, ale taką mamy rzeczywistość. A jak się chce zarabiać np 6 na rękę, to niestety ale trzeba być specjalista w jakiejś dziedzinie. Ja swoją pracę lubię i tyle. Na zarobki i benefity nie narzekam. Jak mi się przestanie podobać, to zawsze można się zwolnić. Nie pozdrawiam kolegi, co tam wyżej gdzieś w komentarzach napisał dziewczynie, że kleczy i połyka. Słabo

ph leroy

dla zainteresowanych pracą ph karta multisport jest za grosze auto do pełnej dyspozycji prywatnej, o ile nie tniesz w wała, z auta oficjalnie może korzystać współmałżonek auto koloru białego obrendowane z pełnym monitoringiem, monitoring obejmuje rowniez telefon słuzbowy, bez niczyjej zgody, zdalnie informatyk robi z nim co tylko chce także nie radze korzystać z niego prywatnie bo wgląd jest w każdą czynność jaką z niego wykonujesz poza tym wszystko jest ok, jeśli robisz swoją robote to pracujesz długo

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 11 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 570 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii