Opinie o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Co dostaniesz w LM - karta multisport - opieka medyczna w Luxmed - ubezpieczenie na życie W powyższych dany sklep partycypuje w kosztach w zależności od tego jak rozdysponował to fundusz socjalny. - dofinansowanie do wakacji dla tych z najmniejszym dochodem - bony/paczki dla dzieci na święta wysokość zależna od dochodu - dofinansowanie do okularów korekcyjncyh - dodatek na pranie odzieży roboczej - wiele szkoleń produktowych - programy rozwojowe dla ambitnych z potencjałem - akcje firmy to równowartość 13 pensji w roku wyplacane raz w roku na wasze wew konto LM dodatkowo oprocentowane DUŻO lepiej niż nie jedna lokata w banku. - premie kwartalne z progresję obrotu - podywżki raz w roku, oczywiście dla wybranych - wiele imprez sklepowych, świętuejmy dobre wyniki - telefon komórkowy Sony Experia XA dla każdego zatrudnionego na umowe z LM bez limitu połączeń, limit danych to 2GB Która firma daje tel komórkowy sprzedawcom/ kasjerom ? Możesz zabierać do domu, musisz używać w pracy. Ma aplilacje pomocne w pracy i łaczy cie z innymi osobami w pracy. Wychodząc wylogowujesz się i staje się prywatny. Wg mnie nie ma lipy. Na pewno nie wszystko zostało tutaj wpisane, jest tego ogrom. Na uwagę zasługują akcje i tel komórkowy - szok ! Ile można dostać na początek ? Tego nie powiem. Przyjdz na rozmowę - warto, tam się tego dowiesz.

Paweł

Kierownik sektora- na jakie zarobki można liczyć? Podstawa i czy są jakieś premie? Ilu ludzi pod sobą?

Tomek

Dzień dobry ile na start może liczyć magazynier pracownik działu przyjęcia towaru? Mówimy o Warszawie

dziadeksynajurka

Chyba najlepsza moja praca. Podobało się prawie wszystko. Jasne, kasa mogłaby być większa ale tragedii nie było. Za to ludzie bardzo, bardzo w porządku. Pogmatwało mi się w życiu i zacząłem zawalać. Ekipa z mojego działo bajka. Reszta w sumie też ale nie zdążyłem poznać bardziej. Kierownik i dyrektor wyrozumialsi niz pani w przedszkolu:) Kadry to samo. Fajnie było. Mam nadzieje, że się im wiedzie..:)

Marek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

MAŁE SPROSTOWANIE 1.Multisport już nawet oferuje Biedronka ale mi wyjątkowy atut, opieka medyczna i ubezpieczenie jest w każdej sieciówce... 2. Dofinansowanie do wczasów o ile przedstawisz faktury za pobyt, przejazd lub wydarzenia kulturalne max 200 zł hahahah 3.Bony i paczki dla dzieci -Biedronka też to ma 4 Okulary korekcyjne nie sa dofinansowane dla doradcy!!!! Tylko dla osób pełniących funkcję min koordynatora 5. Dofinansowanie na pranie odzieży hahah ok 20 zł miesiecznie naprawdę warto 6. Szkolenia produktowe -zależy na jakim dziale i jakiego masz kierownika. Niektórych nie puszczają bo ludzi do pracy nie ma 7. Programy rozwojowe czyli kuźnia od razu wybijam z głowy bo przy awansie na koordynatora dostajesz 500 zł brutto!!!! hahah faktycznie warto być ambitnym z potencjałem i (usunięte przez administratora) za kierownika i zbierać cięgi. 8.Akcja fajna rzecz jeśli nie planujesz ich wypłacać bo inaczej musisz mieć fakturę na remont. Akcje są zamrożone do twojego odejścia z firmy ok 2.500 zł rocznie 9. Premie zostały zmienione aby doradcy nie otrzymali tzw maxa a podwyżki najwięcej 200 zł brutto ha 10. Dwie imprezy w roku oraz działowe ale to zależy od kierownika. Zastanówcie się nad wysłaniem CV ;)

@Marek

Kolego Szanowny Porównanie LM do Biedronki to jakiś mało zabawny zart. Chyba ze kogos bawi praca do konca zycia jakos sprzedawco/kasejr/sprzatacz/logistyk/piekarz. Jezeli natomiast chcesz sie czegos nauczyc i osiagnac w zyciu cos wiecej to w LM jest to mozliwe. Warto patrzec troszke dalej niz 30 dni do przodu bo za kilka lat bedzie za pozno. Bzdury piszesz o podwyzszkach dla koordynatorow to zalezy od wielu czynnikow. Lepiek byc w Biedronce tym kim napisalem niz koordynatorem w LM ? Premie zmieniono zeby doradcy maxa nie dostali ? Oszalales ? przyjdz do mnie to ci to wyjasnie bo plakac sie chce. Gdzie ty robisz w serwisie sprzatajacym ? - z calym dla nich szacunkiem.Nie pisz takich bredni na forum. Dwie imprezy w roku po kilkanascie tysiecy kazda to pikus - rozumiem. Smiejesz sie z wielkosci dofinansowania i wsparcia na pranie ale to firma ci daje ale nie musi, podobnie jak akcje. Nie musisz ich wydawac podobnie jak pensji. Nie warto ich trzymac na wypadek utraty pracy czy zdolnosci do pracy. Rozumiem ze ry patrzysz 30d w przod i wazna jest impreza czy kupno roweru. Poczytaj sobie regulaminy, idz na szkolenie do kierownika, porozmawiaj z kadrowa zrob sobie szkolenie e learningowe to moze ci sie pod czapka rozjasni. Wolisz robic w Biedronce ok niektorzy musza bo nie maja wyjscia, kompetencji, szczesci albo chca bo wazne dla nich jest krotsza perspektywa. Natomiast kazdyby chcial swoim dzieciom zapewnic wszystko a do tego potrzebne sa fundusze ktore gwarantuje dobrze platna robota do ktorej mozesz dojsc rozwijajac sie albo majac to nabyte albo wyniesione ze szkoly czego inni nie maja. Myslisz ze Biedra to zapewni ? Powodzenia. Mam nadzieje ze ludzie ktorzy czytaja to forum dostrzega jednak te wartosci ktorych ty nie doceniasz i zajda troche dalej niz ty.

Marek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Hahah czytaj ze zrozumieniem czy ja napisałem, że pracuje w Biedronce? Nie to był tylko przykład,że to co piszesz nie jest czymś niezwykłym a NORMĄ cofnij się do szkoły podstawowej i naucz czytać ze zrozumieniem. Jeśli twój szczyt marzeń to praca do końca życia w LM za 3000 brutto to szacun...

@Marek

Kolego to chyba ty tak bardzo chciales zebym ja pomyslal ze ty w Biedronce pracujesz ze uwierzyles w cos co nie mialo miejsca. Czy ja napisalem gdzies ze ty tam pracujesz ? Polski w szkole miales wiesz co to zdanie oznajmiajace? Nie mam zamiaru sie cofac ale ty to zrobisz jezeli ty albo ktos inny z LM tam przejdzie. Nie generalizuj ze to o czym napisalem jest norma bo nie jest. Przeczytaj raz jeszcze i porownaj. Przekazujmy tu prawdziwe informacje, nie upraszczaj rzeczywistosci. Nie wiesz ile zarabiam i co robie ale ja znam ludzi takich jak ty i tych innych co cos osiagneli a jest ich wielu w LM. Ja już powodzenia nie potrzebuke to tobie sie ona przyda o tym ktorzy uwierza w twoje nierzetelne informacje.

bobo
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

biorą wszystkich nie maja wyjścia,zresztą nikt normalny tam nie pracuje ,bez obrazy oczywiście,nie dajcie sie zwieść ,pensja 13 jest zamrożona na 5 lat nie do wypłaty ,lux med to tylko konsultacje ,premie są słabe jak sa ,programy rozwojowe i podwyżki to fikcja dla wybranych .Jak ktoś pisze o firmie dobrze to albo Jest kierownikiem albo jest zapatrzony i omamiony .

Buba479
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Premie kwartalne są jak jest zysk, nie na każdym sklepi dopłacają do wakacji, Luxmed to jedna wielka porażka tylko internista jest za darmo, dodatek do prania odzieży roboczej to obowiązek pracodawcy tak mówi kodek pracy i ustawy, akcje tak ale możesz je wypłacić po pięciu latach od naliczanie w danym roku. Telefon służbowy to wymóg rynku a nie dobra wola pracodawcy, podwyżki tak , Ci co się wykazują to dostają ale są to tak śmieszne pieniądze , że tego nie odczuwasz. W wiem co mowie bo pracuje w tej firmie 9 lat, są takie paradoksy w firmie , że stary pracownik zarabia 200 zł więcej lub mniej od nowo zatrudnionego. Czytając twój post mam wrażenie , że jesteś człowiekiem , który nigdy nie pracował na tak zwanym parkiecie, a z central ?

pocahontas
@Buba479

Buba 479. Przecież jak tak Ci źle to się zwolnij. Z tym pakietem to przesadziłaś.. Skoro zależy Ci na większej dostępności lekarzy to rozszerz sobie pakiet. Co do podwyżek to ja bym też nie przyznawała osobom które jak najmniej mają wkładu własnego w dział.

Ironia
@pocahontas

Matoaka, BUBA 479 tylko stwierdził, a Ty piszesz, że jak tak źle ma się zwolnić. Napewno Ty masz duży własny wkład w dział.....

oświecony
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Wiem co robisz. Klękasz i połykasz.

Ja
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Telefon po zwolnieniu sie oddajemy? Ile sie placi za karte multisport?

Eselpe
@Ja

Telefon po zwolnieniu oddajesz, a karta multisport kosztuje różnie, zależnie od zarobków. W moim wypadku ponad 40zl.

@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Lidl Warszawa Włochy 4100 brutto, multisport, pakiety itd. Leroy Merlin nie zachwyca nikogo telefonem służbowym, bo to był atut jakieś 10 lat temu, a nie teraz, kiedy wszystkie firmy dają telefony. Posiadam nawet DWA służbowe telefony i to najgorsze co można dostać. Po pracy mamy wolne, a nie ciągle ktoś dzwoni z jakimś problemem, o nadgodziny, o zamianę itd. W Leroy Merlin do 3000 zł brutto to szczyt i pewnie tak zarabia 95% pracowników firmy. Bajki o rozowju można sobie wsadzić głęboko, bo awans to dostają 2 osoby na 100 i to najczęściej po znajomości. A warunki finansowe typu 2500, 3000 zł w Warszawie to jest dosłownie ubóstwo. Za to ciężko siebie utrzymać, a co dopiero rodzinę z dziećmi. Lepsza biedronka lub lidl gdzie w dobrym momencie można wyrwać ponad 4000.

............................
@Marek

TYLKO ŻE BIEDRONKA LEPIEJ PŁACI w lm coś osiągną na pewno nie jako doradca ledwo na opłaty ci starczy i jedzenie

Sebastian
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Cała prawda o tym co w rzeczywistości tak naprawde dostaniesz w LM -karta multisport tak naprawdę jest po to aby pracownicy reprezentowali dany sklep w zawodach w piłce nożnej wiadomo w pracy korporacja a po pracy również myślenie o pracy czyli cały czas pracownik tak naprawdę jest w pracy -fundusz pseudo-socjalny gdzie za tym co zrobić z pieniędzmi dla pracowników decyduje dyrektor i reszta lizusów czyli najczęściej pieniądze wydaje się na rzeczy niepotrzebne a reszta pieniędzy która zostaje słuch o niej ginie -najpierw firma Leroy Merlin instaluje w całym sklepie oświetlenie led'owe niebezpieczne dla wzroku pracowników a następnie chwali się tym iż dofinasowuje do okularów korekcyjnych co za zakłamanie i obłuda (Led'y oczywiście ze względu na oszczędności) -nie ma mowy o żadnym dodatku na pranie odzieży roboczej jest to kłamstwo - w LM pracownik otrzymuje obuwie, które tak naprawde jest niewygodne, gdyż wykonane jest ze sztucznego tworzywa odparzającego stopy. Po godzinie pracy w tym obuwiu na dziale jest jeden wielki smród co dostrzegają równiez klienci niestety ze względu na ciągłe oszczędności kosztem zdrowia pracowników nie ma mowy o butach tego samego typu z naturalnego tworzywa -ze względu na oszczędności zatrudnia się obecnie coraz to więcej pracowników z Ukrainy, którzy nie otrzymują umów o pracę a jedynie wykonuja pracę na zlecenie poprzez zewnetrzną agencje pracy tymczasowej, gdzie miesięcznie wyrabiają około 220godzin co jest wyjątkowo antyludzkie i podłe -szkolenia produktowe są jedynie na potrzeby korporacji Leroy Merlin aby odnosiła jak najwiekszy zysk za wyszkolenie robota myślącego w taki sposób jak życzy sobie tego dyrekcja Leroy Merlin -program rozwojowy ? Akademia Orląt? Jest to tak naprawde program mający na celu przygotowanie pracowników do kierowania danymi działami w skład tego programu wchodzą szkolenia psychologiczne mające na celu wywrzeć presję na pracownikach niższego szczebla aby podnieść sprzedaż i stworzyć rywalizacje między tymi pracownikami a finałem tego jest podniesienie zysków korporacji LM oraz tworzenie wyścigu szczurów za 1900zł netto czyli wyhodowanie wiernego i uległego pracownika, przyzwyczajanie go do pewnych nietypowych zachowań takich jak kontrolowanie pracowników nawzajem i donoszenie o nieprawidłowościach swoim przełożonym -akcje firmy tak naprawdę są zwykłą motywacją pracownika do pracy, zamiast podnieść pracownikom nędzne pensje 1900zł/netto firma dąży do zwiększenia produktywności pracowników poprzez tak zwane akcje, które tak naprawdę mogą okazać się zwykłą spekulacją finansową -nie ma mowy o żadnych premiach kwartalnych no może jedynie dla pracowników wyższego szczebla, którzy nie mają tak naprawdę nawet kontaktu bezpośredniego z klientem -podwyżki raz w roku oczywiście dla wybranych - owszem to prawda dla dyrekcji i kadry zarządzającej -imprezy sklepowe - oczywiście macie na myśli tutaj zjadanie resztek pizzy na stojąco w pośpiechu jest to traktowanie pracownika niczym świni w chlewie nawet gorzej gdyż świnia ma więcej czasu na zjedzenie -telefon komórkowy Sony XA - pracownicy otrzymują go tak naprawdę w celu oszczędności aby nie zatrudniać ludzi odpowiedzialnych za przekazywanie informacji zewnętrznym klientom - po co zatrudniać dodatkowych pracowników skoro wszystkie te obowiązki można przerzucić na pracowników działów, którzy posiadają telefony służbowe, telefony służbowe to równiez oszczędności na papierze, drukarce i tuszu wiele rzeczy robionych jest w systemie niestety system jest wadliwy i nie ma zasięgu wi-fi, które jak wiemy jest bardzo szkodliwe dla życia i zdrowia pracownika a wi-fi każdy pracownik musi miec cały czas włączone podczas pracy -na dziale ogród w sezonie robi się oszczędności mimo iż jest wielu klientów nie zatrudnia sie dodatkowych pracowników ze względu na oszczędności (podejście jest takie:,, jakoś dadzą radę'') -w celu przyciągnięcia klientów pracownicy maja nakaz odgórny zakładania klientom różnych kart lojalnościowych aby uzależnić klientów od firmy LM - jest to główny priorytet LM -LM organizuje często szkolenia (tak naprawde jest to pranie mózgu) zewnętrzne mające na celu zwiekszenie sprzedaży swoich produktów oraz aby pracownicy polecali produkty z jak największą marżą (nie ważne czy są to dobre produkty ważne aby miały marże i aby LM miało jak największy zysk) -ze względu na oszczdności w sklepach są rekordowo wysokie temperatury a klimatyzacji praktycznie żadnej (no może jedynie dla kadry zarządzającej jest klimatyzacja pracownicy niech pracują) To co napisałem jest całkowitą prawdą na temat LM więc proszę więcej nie kłamać

xxxxx
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

-kiedy bony dla dzieci w jakim sklepie ? -jakie bony i paczki nic nie wiem ,dostałam jako kasjerka akcję jedną za 200 zł na rok oraz na święta 100 " pod choinkę" -okulary to obowiązek( BHP) a nie dobre serce dyrektora. -dofinansowanie do wakacji ,żarty -szkolenia produktowe owszem tak.Chodzisz po stoiskach i koledzy mówią ci ,co (usunięte przez administratora) kradną najbardziej i na co uważać na kasie.:-)))) -telefon to nie nówka ,tylko w spadku po byłym pracowniku lub pracownikach z magazynu lub ogrodu.

Już nie w lm
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Widać, słychać i czuć... lizusa koordynatora lub KD.. Propaganda i wyprany mózg. Jedyna prawda jest o szczęściu..czy wdepniesz w gówn.. czy je ominiesz szerokim łukiem.

Limo
@pocahontas

o jakaś marionetka z kadr bądź od marketingu się odezwała - prawda Cię boli?

robol
@pocahontas

poczekaj kolego jak będziesz miał wypadek w pracy(oby nie) to wynajmą kancelarię adwokacka z która dobrze działaja i zapomnij o odszkodowaniu, lata w sadzie albo tak jak w Żorach pracownik nie dożył wyrku. (usunięte przez administratora)i wyzysk a na konie kopa.

torun
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Ja patrzyłem 12 lat w przód, przepracowałem w LM 12, 8 lat bez żadnej podwyżki,dorobiłem się tylko tego że mam chory kręgosłup, po 3 operacjach, żadnej pomocy więc nie patrzcie 30 dni w przód tylko 12 lat

Abelard z centrali
@Marek

@Marek ma dużo racji co do premii kwartalnych raz są raz ich nie ma np. w centrali w 4kw 2018 jej nie było , a jeżeli są to d..y nie urywają (tak max 10% pensji brutto) i w 1kw 2019 też jeszcze nie dostałem i chyba ich nie będzie. W centrali LMP pracują w większości ludzie którzy przeszli przez sklepy z kilkunastoletnim stażem, czy to dobrze i tak i nie. Firma docenia OK ale też jest totalnie odporna na ulepszenia i innowacje. średnia wieku pracowników jest wyższa niż w innych firmach , ludzie w centrali boją się jakichkolwiek usprawnień, nie wiadomo kto za co odpowiada i jest totalna spychologia. Z wielu rzeczy które obiecywano na rozmowie kwalifikacyjnej -- teraz to tylko żenada. Z szkoleń macie tylko witaj w LMP + poznaj HR + poznaj Handel . Na samym szkoleniu prowadząca przyznała że szkoleń produktowych w sklepie nie ma są tylko szkolenia sprzedażowe, o angielskim w f-mie zapomnij nie ma takich szkoleń (ktoś przestrzelił budżet na szkolenia i zrezygnowali na amen - były tylko dla osób które w pracy się tym językiem posługują). Premia roczna "dostępna" po przepracowaniu 6 m-cy (po roku czasu pracy dostajesz premię brutto za 6 mcy), podobnie z kwartalnymi (1 kwartał robisz bez premii), rotacja pracowników wynosi 30%. Firmy kurczowo się trzymają "baby" +45 które żadnej innej firmy nie widziały tylko LMP. Ad. prania odzieży należy to do obowiązku pracodawcy (lub musi wypłacić ekwiwalent) Ad. dofinans. okularów - dostają tylko osoby które pracują przy komputerze pow. 4 h ad. Bony, paczki, imprezy integracyjne , karta multisport, internista LUXMED są też w innych firmach p. OBI, Castorama, nieistniejący Praktiker, we wszystkich korpo. kawa, herbata za darmo też w wielu innych firmach jest :P na chwilę obecną jestem w niej bo żona ma lepszą, a wypada mieć ZUS opłacony, jak tylko mogę chętnie idę na L4

Krzysztof
@Marek

3400 tyle dostałem jako doradca.

Dan
@Marek

Sprostowanie sprostowania okulary dofinansowanie naleza się z PP i pracy > niż 4h przy kompie a nie za stanowisko ????

Daniel198610
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Akcje to akurat lekkie przegięcie dają ci jakąś kasę a potem jak nie do kupujesz bo pełnych akcji bo np cię nie stać to ci zabierają końcówkę kasy która zostaje po zakupie akcji lekko to słabe

tiaaa....
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

- karta multisport - super, wyobraź sobie pracowników którzy mają dzieci w wieku szkolnym, że zamiast odrobić z dzieciakiem lekcje siedzisz na siłowni. mało kto z tego korzysta, a płaci na to każdy. Wolał bym dofinansowanie do obiadów zamawianych do pracy - opieka medyczna w Luxmed - w aglomeracji warszawskiej jeden jedyny Luxmed ma ortopedę (prześwietlenia), więc gdy Cię połamie to cała Warszawę będziesz jechał do ortopedy czy pójdziesz u siebie? Gdy dziecko dostanie gorączki pójdziesz do swojego lekarza który ma historie dziecka czy będziesz dymać do Stolicy? - ubezpieczenie na życie - każdy to ma, Stonka, Litr itp itd - dofinansowanie do wakacji dla tych z najmniejszym dochodem - Nie jest to dofinansowanie do wakacji tylko dofinansowanie do sportu i kultury rozliczane co kwartał. Czyli zbierasz faktury imienne, pod koniec kwartału zanosisz i dostajesz 200 zł. Nie za duże pieniądze, ale z drugiej strony mieć a nie mieć, jest to jedyna rzecz która przez kilka ostatnich lat zmieniła się na plus - dofinansowanie do okularów korekcyjncyh - też pierwsze słyszę - dodatek na pranie odzieży roboczej - każdy market to ma - wiele szkoleń produktowych - litości, mówisz o tych e-learningach? przecież to robiła centrala, która bardzo często nie miała towaru w ręku i nie ma zielonego pojęcia o towarze. Trafisz na pierwszego lepszego klienta z normalnym pytaniem i Ci te pseudo szkolenia produktowe nie pomogą. - programy rozwojowe dla ambitnych z potencjałem - tiaaa... chciał byś zostać koordynatorem, który może niewiele więcej niż doradca, a świeci oczami i dostaje po 4 literach za to ze kiero coś skopsał? Ewentualnie tak jak robi część, zaliczasz, przepracujesz kilka miesięcy i uciekasz do innej firmy na normalnych warunkach - akcje firmy to równowartość 13 pensji w roku - też pierwsze słysze. Akcje firmy możesz wypłacić raz na kilka lat i też musisz przedstawić faktury na remont mieszkania żeby Ci wypłacili. Ewentualnie jak Ci się urodzi dziecko lub bierzesz ślub. Ale jak chcesz pojechać na normalne wczasy za granicę całą rodziną, kupić samochód, kupić nowe meble, kupić komputer dziecku, kupić dziecku rower to zapomnij że to dostaniesz. - wyplacane raz w roku na wasze wew konto LM dodatkowo oprocentowane DUŻO lepiej niż nie jedna lokata w banku. - pierwsze słyszę. Jedyne co jest wypłacana poza pensją to premie kwartalne - podywżki raz w roku, oczywiście dla wybranych - często polega to nie na osiągnięciach, nie na tym że długo pracujesz, ale na widzimisię kierownika. Często jest to podwyżka wyrównawcza, ja po kilku latach pracy zarabiam niewiele więcej od świeżo przyjętej osoby, która reklamacji nie załatwi bo nie umie, trudnego klienta nie załatwi bo nie umie, wymagającego klienta nie załatwi bo nie umie, od kiero dostaniesz reprymendę czemu nie ganiasz świeżych, a różnica w wypłacie to 10% - wiele imprez sklepowych, świętuejmy dobre wyniki - Ty chyba z centrali jesteś? W starych sklepach coraz mniej osób chodzi na te imprezy, bo mają dość sztucznej, sztywnej atmosfery. Zamiast spędzić czas z rodziną lub znajomymi chce Ci się patrzeć jeszcze na "mądralińskich"? Chcesz coś wdrożyć, przeforsować - nie da się. Chcesz coś załatwić - nie da się. Czemu to jest tak zrobione? a potem rączka-rączka napijemy się? - telefon komórkowy Sony Experia XA dla każdego zatrudnionego na umowe z LM bez limitu połączeń, limit danych to 2GB Która firma daje tel komórkowy sprzedawcom/ kasjerom ? - przedłużenie smyczy. Na szczęście nie trzeba go zabierać do domu. Na początku zabierałem ale jak telefon się urywał od tych co wiecznie biurka pilnują albo robią karierę łażąc za kierownikiem i dzwonią: "gdzie to jest?" "a jak to zrobić?" "a bo klient jest z trudnym pytaniem" to telefon zostaje w szafce. Jak Ci się zepsuje to sam wysyłasz do serwisu, jak z niego wróci to musisz latać za informatykiem który jest jeden na kilka sklepów żeby Ci znowu poinstalował aplikacje firmowe. Wi-Fi co chwila nie działa, aplikacje też średnie. Połowę rzeczy i tak musisz podejść do komputera, bo na telefonie nie sprawdzisz. Możesz zabierać do domu, musisz używać w pracy. Ma aplilacje pomocne w pracy i łaczy cie z innymi osobami w pracy. Wychodzą Wg mnie nie ma lipy. - WG mnie jest - tak naciągany post w czasach gdy rozsyłana jest do pracowników "anonimowa" ankieta o satysfakcji z pracy? Propagandą z centrali mi coś tutaj pachnie. Ankieta jest oczywiście "anonimowa" ale każdy ma indywidualny link, w domu bez zalogowania się do "firmy" nie otworzysz go. Pierwsza strona wypełniasz dane płeć, wiek, sklep i starz pracy i dziwnym trafem uświadamiasz sobie że... takich jak Ty jest na palcach jednej ręki, jak na ostatniej stronie ankiety wypełnisz pytanie "co jeszcze możemy zmienić żeby CI się lepiej pracowało?" masz ochotę napisać jak to JESZCZE? A co wy zmieniliście że JESZCZE? Wypiszesz sugestie i okazuje się że są związane z Twoim działem no i ... sklep, płeć, wiek, starz, dział i... ankieta przestałą być anonimowa.

Czaki
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Nie ma dofinansowania do wakacji. Bony są co roku uzależnione od dochodu paczki pojawiły się pierwszy raz w 2020. Szkolenia produktowe były teraz umiesz to co przekażą Ci starsi stażem. Dofinansowanie okularow moze i jest ale nie dla pracownikow, mamy w opisie ryzyka pracę przed monitorem do 4h wtedy nie przysługuje. Premie kwartalne są czysto teoretyczne w większości sklepów. Telefon to od 2021 samsung a41. Ogólnie warunki zatrudnienia są stabilne i praca nie jest skomplikowana.

Ania
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dzial hr straszny podobno daja lipne ogloszenia o prace i chyba to jest prawda

Zniewoleni
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dokladnie dostaniesz tyle oraz nic. Gdy zaczynaliśmy pracę w LM , Logistyka miała pracować za małe wynagrodzenie lecz umowa była iż Pracują od Poniedziałku do Piątku, 1 zmiana Weekendy wolne. Odrazu ich oszukali , obecnie pracują 2 zmiany i weekendy za 2100netto. Komu się nie podoba może się zwolnić. Na urodziny dostaja czekoladki po terminie. Na przerwe idziesz jak Ci pozwolą, gdy jest klijentow na sklepie, za umowę masz być wdzieczny bo opiewa na 2200 netto. Teraz Już nie ma komu pracować, wiec urlopy to będzie fikcja. Cdn

@Marek

Marku, podzielam twoją opinię:)))

@pocahontas

@pocahontas, przepraszam ale pajacujesz. W sklepach LM możesz znaleźć dwie kategorie ludzi, druga to tacy jak ty....

Praca dla parowek
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

A Leroy to co ? (usunięte przez administratora) Wyzysk tam jest praca dla donosicieli

pp
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Ten telefon to nie jest żaden plus.

Lol
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Dobra panie HaeR. Mamisz pan jakimś pierdololo o telefonach i akcjach a ludzie chcą konkretów bo chcą mieć za co żyć. Wspominasz nawet o tym że raz do roku jest wypłacany akcjonariat o wysokości 13 pensji ale boisz się powiedzieć jaka pensja. To może ja powiem skoro dla Ciebie to takie trudne. Otóż mi zaproponowano 3300 brutto i z tego co się dowiedziałem w rozmowie to widełki są mniej więcej od 3250 do 3450. Ile wynosi premia a nawet jakie są prognozowane jej wysokości już nie udało mi się dowiedzieć. Kierownik sektora z którym rozmawialem rzucił na rozmowie tylko lakoniczne może 5 może 30% i powiedział "no wie pan różnie bywa". Czyli pewnie częściej jest mniej jak więcej. Na pierdololo że nie jest w stanie mi tego podać dokładnie odpowiedziałem tylko uśmiechem politowania. Nie uwierzę że tak duża firma nie robi prognoz sprzedażowych w oparciu o które można by przewidzieć wysokość pensji kiedy cała konkurencja tak robi i nie ma problemu by mówić szczerze o zarobkach. No ale jak widać w LM to problem i lepiej mamić ludzi telefonem za 400 zł lub cudownym akcjonariatem o nieznanej wysokości. Bo po co przyjemna atmosfera pracy i godne zarobki. Ludzie przecież chcą badziewnego telefonu i multisporta.

Smk21
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

O co chodzi z tymi akcjami firmy?

P. Nowy wpis
@Smk21

W dużym uproszczeniu, to forma "trzynastki", z tymże, zamienianej na akcje (wewnętrzne, nie giełdowe). Można powiedzieć, że jest to forma lokaty pracowniczej, bo odkąd akcjonariat funkcjonuje, to wartość akcji stale wzrasta (patrząc choćby na ostatnie 3 lata, fajne wzrosty, którym nawet Covid nie "zaszkodził"). Jeśli pracownik dostał/kupił 1 akcję np. w 2018 roku, to dzisiaj jej wartość jest wyższa o około (+-) 50% (biorąc pod uwagę zmiany wartości akcji z roku na rok). Pracownik ma możliwość wypłaty akcji w określonym przez regulamin czasie i okolicznościach.

Adrian Nowy wpis
@Nie moge dłużej czytać jęczenia tych którzy pracuj

Sporo tych benefitów wymieniłeś. Każdy pracownik ma takie dodatki? Nawet ci na okresie próbnym?

Beta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient

A jak z pracownikami ON przestrzegają kodeksu pracy? Czy tak jak wszędzie -wyzysk

Rademenes Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka lat zaczynałem jako młody człowiek mając 23 lata i powiem tak żałuje i to bardzo zmarnowane lata. Szkoda pisać co w tej firmie się wyprawia dengrengolada. Ludzie nie aplikujcie tam szkoda zdrowia,czasu i pieniędzy. Zarobki jakie firma proponuje to jest żenada.

Nie doszły pracownik
Kandydat

Nie polecam, zawracają głowę jakimś 3 etapami jak by płacili miliony a płacą tylko 3500 brutto... szkoda czasu na jakieś rozmowy, bo i tak wybierają pewnie tych po znajomościach, tylko formalnie rekrutacja musi być....

Kasjerka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Są 3 etapy - pierwszy: rozmowa z przez telefon, drugi: rozmowa z kierownikiem, a trzeci: rozmowa z dyrektorem. Na samym początku zapewniono mnie, że bez względu na to czy zostanie się przyjętym czy nie dostanę informację od nich o tym statusie. Po drugim etapie nie otrzymałam ani telefonu, ani maila, a sami telefonu ode mnie nie odbierali. Rozmowa była przyjemna, Pani miła jasno sugerowała, że otrzymam wstęp do etapu trzeciego, więc wychodzi na to, że bardzo fałszywa, bo od tej pory cisza. Najgorsze jest takie fałszywe robienie nadziei.

Pytania

Typowe pytania o dyspozycyjność, "co by musiało się wydarzyć, żeby pracę rzucić", o podobne doświadczenia oraz doświadczenie z klientem.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tank

Ciekawe czy centrala to widzi ! W LM, Radom jest mnóstwo spraw cywilnych za bezpodstawne zwolnienia , lub nieodpowiednie traktowanie !!! Nie ma komu pracować a nadal to robia

Ja
@Tank

Centrala powinna się temu przyjrzeć! No ,chyba że przymykają na to oczy .... Wystarczy spojrzeć na rotacje pracowników na poszczególnych działach w całej Polsce czy faktycznie wina pracowników czy kadry kierowniczej

Ozi
@Ja

Też nie mam pojęcia o co w tym chodzi ..... co daje ciągła wymiana pracowników co 3 miesiące ? widziałem ciągłe ogłoszenia że potrzebują ludzi myślałem albo faktycznie nikt nie chce pracować albo ludzie się nie nadają ..... zatrudniłem się i już wiem że tam po prostu 3 miesiące i żegnaj i w dalszym ciągu sypią ogłoszeniami że trzeba im ludzi ... to nie jest poważne

Emill
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Jakie obecnie są zarobki netto na stanowisku logistyk w LM ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Niezdecydowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Klient

Casto vs LM, co lepsze? porównanie zarobków atmosfery i "ciśnienia" Mam zamiar iść do jednych lub drugich do pracy, ale wącham się z wyborem, proszę o podpowiedź osób mających możliwość porównania z własnego doświadczenia.

Sylwester
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Klient

Dzis podejmując próbę kupienia regips zawiodłem się na obsłudze. Z racji gabarytów płyty poprosiłem Pana z działu aby pomógł mi przeciąć płytę. No i tu zaskoczenie. Pan pyta mnie czy mam narzędzia żeby przeciąć sobie płytę? Kto wozi narzedzia na każde zakupy? I mówi mi żebym sobie jeszcze kupił narzędzia i sobie przeciął. Wstyd dla sieci i tyle

Kandydat

Większej bufonady i zadufania w sobie w życiu nie widziałem. Mam za sobą setki rozmów o pracę ale tylko raz trafiłem na coś takiego jak tutaj. Rozmowa przez telefon na bardzo fajnym poziomie. Jednak rozmowa w sklepie z kierownikiem działu to jakiś żart. (usunięte przez administratora) brak profesjonalizmu i buta. Jeśli celem rozmowy jest pokazanie potencjalnemu pracownikowi że w firmie będzie nic nieznaczącym robakiem to gratuluje bo się udało. Tak właśnie się poczułem przy panu wielce szanowanym kierowniku.

P.
@Kandydat

Czy mógłbyś napisać jakiej lokalizacji dotyczyła ta sytuacja? I na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

xyz
@Kandydat

Hmmm ciekawe dlaczego setki rozmów masz za sobą... :)

@xyz

Pewnie przed takie (usunięte przez administratora)firmy jak LM które tylko tracą mój czas oferując komicznie niskie zarobki i atmosferę ucisku. No ale spokojna twoja głowa. Ja już lepszą pracę znalazłem i nie musiałem być szmatą jakiegoś spoconego grubasa który myśli że jak ma pozycję kierownika to Boga za nogi złapał i może każdym pomiatać.

Irena

O jakie stanowisko w Leroy-Merlin może ubiegać się student? Tak żeby pogodzić uczelnie z pracą w firmie i móc liczyć na elastyczny grafik pracy. Jakie w ogóle zasady zatrudnienia przewidziane są dla osób, które jeszcze studiują? Jakie zarobki oraz umowa? :)

FrankDux
@Irena

Myślę, że spokojnie można przyjąć studenta do serwisu sprzątającego na maszynę czyszczącą, czy student ma prawo jazdy??

Prawilny ziomek
@Irena

U nas zwykle ludzie na logistyce (DOK) łączą pracę ze studiami.

@Irena

Na każde, tylko to kwestia kierownika czy będzie chciał kogoś w niepełnym wymiarze godzin.

Maverick
@Irena

znajoma pracowała na umowe zlecenie i dostała 2200.... żadnych premi za nocki i weekendy. dramat

@Maverick

A czy pracowała na pełen etat czy w niepełnym wymiarze czasu pracy? Zastanawiam się właśnie jakie są możliwości i czy można w tej kwestii liczyć na pójście na rękę gdy zajęcia są piątek-niedziela. Czy wtedy takie dni trzeba jakoś odpracować? Jak to wszystko wygląda?

Daniel

Witam, jeśli mam napisać prawdę to praca jest do przerobienia, mimo że trzeba się na dźwigać i to sporo. Jeśli chodzi o zarobki na tle innych firm są bardzo słabe około 3600 brutto, jedyny pozytywny aspekt to taki że można zrobić za darmo kurs na wózki widłowe po czym uciec jak najdalej do dobrze płatnej pracy. Pozdrawiam

Andrzej wrocek
Klient

Sklep super ,jednak Ceny trochę zawyżone w porównaniu do Castorama,lubię robić zakupy w Leroy Merlin,gdy natomiast widzę ich reklamę w telewizji z tym gościem łysym ,co wygląda jak brat bliźniak Shreka wzbiera mnie na wymioty czy dział ich reklamy nie moze kogoś zatrudnić z lepszym wyglądem niż ten łysy Shrek ,tragedia ,przecież gość straszy ludzi taką facjatą

Tymon
Klient

Żenada firma w ogóle nie dba o swoich pracowników liczy się tylko kasa Ale nie dla pracownika.zenada w dobie pandemia brak mi słów.czym wy się chwalicie

@Tymon

Na słaba

generalnie to jest duży rozstrzał w zarobkach. jezeli chodzi o moja wyplate to dostaje od roku 4000 brutto jako szeregowy pracownik dzialu. mimo to sa sytuacje gdzie koordynator ma 3800 albo i nizej... prawda jest taka, ze zeby dostac wiecej nie trzeba pracowac ciezko ale produktywnie, mozesz wracac do domu na czworaka ale jak nie widac efektu to nikt nawet nie powie dziekuje. polecam prace jak ktos sie odnajduje w natloku informacji i potrafi sobie tak rozpalnowac prace zeby sie wyrobic ze wszystkim. jezeli nie czujecie sie na silach i wolicie spokojna prace to nie liczcie na mile relacje z ludzmi i porzadne pieniadze - ta firma patrzy na wykresy i tableki

@pracownik

To czysta prawda pracuje 10 lat

Kandydat

Czy orientuje się ktoś jakie są zarobki projektanta w Leroy? Dzięki

Tyle że z głodu nie padniesz 2300-2500 na początek

kandydat
Kandydat

Witam, Czy praca jako DORADCA KLIENTA jest ciężka fizycznie? Trzeba dużo dzwigać towaru pod presją czasu?

Prawilny ziomek
@kandydat

W sumie to zależy od działu. Generalnie bywa ciężko i jak się na coś zobowiążesz to wtedy presja czasu jest jak najbardziej. Na budowlance, z pewnością się nadźwigasz sporo.

@kandydat

Większość działów to dźwiganie. Glazura, drzewny, budowlanka... są średnie działy np narzędzia, elektryczny czy hydraulika. Słońce czy śnieg to atuty budowlanki, logistyki i ogrody. Ok, na każdym trafi się coś cięższego np. na hydraulice nie są same złączki ale jakiś zbiornik się trafi. Jedynie kasjerki nie dźwigają ale coraz częściej mam wrażenie że na kasach to wystarczy tylko być

Kasjerka
@tak to ja

To proponuję spróbować pracy na kasie.

P.
@tak to ja

Na stanowisku Doradcy wykonywane są również prace związane z uzupełnieniem towaru, przygotowaniem zamówień dla klientów czy zmianą ekspozycji produktów - te zadania mają znamiona pracy fizycznej. Nawet na tych potencjalnie "lekkich" działach jak np. dekoracje (belka z tkaniną potrafi trochę ważyć i można się zmęczyć, gdy trzeba ją przewinąć; poza tym mamy tam np. dywany, rolki wykładzin).

MiSiek
@tak to ja

A to ciekawostka - spróbowałeś kiedyś ??

Ogi
@kandydat

To głównie praca fizyczna i w zależności od działu przeważnie ciężka

Paweł

Kierownik sektora
@Paweł

Od 4300 brutto zależy od regionu, Warszawa ok 4800 brutto, np Katowice od 4300 brutto, jak się sprzedaż ja jestem s jednym ze sklepów warszawskich i mam 4750 brutto.

nowy
@Kierownik sektora

naprawde tak mało?

u
@nowy

Mało prawie 5 tysięcy brutto???????????? Załóż firme i zarabiaj 30-40 tysięcy jak jesteś taki mądry.

Kate
@Paweł

Nie słuchaj tych bzdur. Kierownik sektor moze wyciagnać nawet 9 tyś. Średnio 7 Zadko poniżej.

Sektor
@Kate

Tak, może jak pracuje w Warszawie ja jestem zatrudniony jako kierownik sektora stazysta od grudnia 2019 roku i mam 5800 brutto, taka podpisałem umowę. Więc te 9 to raczej tylko z długim stażem a nie na początek.

?
@Kate

A jak wygląda ścieżka kariery dla absolwentów/osób z wyższym wykształceniem? Czy "KUŹNIA TALENTÓW" to jest właśnie forma rozwoju tego typu rozwoju? Może ktoś ocenić realne szanse na rozwój?

były
@Sektor

W Warszawie W Giga markecie projektant zarabia 4500 zł brutto.

@?

Według mnie, a wiem z doświadczenia. Wykształcenie się nie liczy. Będziesz miał chwile słabości i słupki nie będą rosły to twoja wiedza okaże się zbędna....

@były

Czyli ledwo ponad 3tys na rękę, nawet z wykształceniem w tym kierunku. Liczą się słupki....

AKA
@Kate

@ Kate, a dla kogo to jest wywiad? Jeśli dla TV Narodowej to bez ogródek powiem, że 30 tyś.

Lala
@Paweł

Ok 8 tysięcy brutto w zależności od sklepu - nie mniej jednak nie polecam pracy - praca po godzinach jest norma - jak dobrze trafisz to nikt nie będzie krzyczał i cię obrażał jak trafisz złe to dyrekcja przejawia mibbing

@Paweł

ilość osób - od kilkanaście/kilkadziesiąt w zależności od sektora Musisz mieć dobrą gadane a nie umiejętności. Jak patrze na niektórych kierowników to aż dziwię się że ktoś ich na tym stanowisku zatrudnił. Bo ładne wykresy w excelu robią? Bo nie mają własnego zdania? Bo jak coś się sypie to od razu zwalą na pracownika? Bo lubią sprawdzać wytrzymałość pracownika?

Magazynier
@Tomek

2600 zł brutto

Boss
@Tomek

około 3400 brutto, w dużych miastach na start już wszędzie dostaniesz 3300 brutto, każdy kto minusuje chyba żyje czasami z 2012 roku, albo dalej robią za 2800 brutto i są niezadowoleni ze swojego spierdolenia życiowego, że przegrali życie, nie mając wykształcenia a oczekując złotych gór.

Daniel198610
@Magazynier

3400 zł brutto

Daniel
@Magazynier

Dobra praca i rozwojowa, miła atmosfera oraz fajny tryb zaangażowania nowych pracowników, aktualne pracuje na logistyce i jest okej :-) wlasnie robie uprawnienia na wózki widłowe za które firma płaci po za tym pensja mimo to że każda firma płacze że korona wirus i bla bla tu jest okej :) bylem wcześniej na rozmowach o prace i wszędzie minimalna krajowa + premie ktorych nie widać także polecam.

Dada
@Boss

Jeśli dla ciebie 3400 brutto to takie kokosy, to pewnie też nie masz się za bardzo czym pochwalić w kwestii wykształcenia. Zarobki w Leroy Merlin są mizerne, a podwyżki śmieszne, niezależnie od stanowiska, czy doświadczenia.

quwerty
@Dada

@Dada, co do mizerności zarobków OK, ale co ty nazywasz podwyżkami? To przypomina wyrównanie inflacyjne i wcale nie pogrubia twojego portfela. 15 lat temu otrzymywałem mierną pensję ale z uwagi na niską inflację mogłem żyć normalnie. Obecnie mam teoretycznie więcej pieniędzy w kieszeni ale tej kasy, z uwagi na wysoką inflację, starcza mi naprawdę na króciutko. Sprawiedliwy podział wypracowanego zysku to w LM czysta fikcja.Jeśli ktoś jest altruistą, z pewnością odnajdzie się w tej firmie:)

Stefan
@Dada

Zarobki zależą od dobrej fuchy po znajomości a nie od wykształcenia.

@Daniel

A w Leroy Merlin obowiązują jakieś premie prócz pensji podstawowej? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Jeśli są, to za co konkretnie i jak wysokie są? Jakie normy trzeba wypracowywać?

Kasa

Jaka stawka brutto na doradcę klienta? Czy do tego są premie jakieś? Jeśli tak to ile ok na rękę wyjdzie?

Tolo
@Kasa

3200-3400 brutto

dziadeksynajurka

@dziadeksynajurka

@dziadeksynajurka, przepraszam ale ty chyba ze wsi jesteś??? a może z kosmosu??? Ogól nogi wróć;)

Stes
@m@giga

Łosiu,uważasz, że osoby ze wsi są gorsze od tych z miasta. A twoje dziadki, w której wsi rodzone? I jeszcze jedno, wyciągnij z butów wystającą słomę.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 478 ocen.
Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.