counter
2 458 1057 5 1
Rozenfeld Nowy wpis

Cała patologia kierownicza z Tesco przeszła do leroya. 2600 brutto to niech dalej szukaja

Alonzo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy ktoś wie na jakie wynagrodzenie może liczyć koordynator ds logistyki (współpraca z dostawcami)?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy firma Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ann

Czy ktoś może sie wypowiedziec o pracy w Bełchatowie ? :)

tgR! Nowy wpis
@Ann

Nie polecam! Jako doradca zarabiasz najniższą krajową... no chyba ze ugrasz to dostaniesz 2700-2800 brutto. Obowiązków masz od groma ... Ty jako doradca jesteś od wszystkiego i masz wszystko robić bez żadnego ale! bo inaczej dostaniesz naganne za nie wykonywanie poleceń służbowych... w dodatku niby po 12 miesiącach mozesz ubiegać o podwyżkę, ja po 15 miesiącach nawet 100zł nie dostałem mimo ze człowiek pracuje czasem za 4 osoby bo ludzi do pracy nie ma.;D dodam też że nie ważne ile zrobisz i jak (usunięte przez administratora) ale zawsze będzie że nic nie robisz i się nie starasz ;] ... ogólnie ludzie tutaj pracują spoko ale wiadomo ze trafiają się też idioci ... sama praca była by ok gdyby zarabiało się więcej bo patrząc na to co należy do twoich obowiązków a jakie masz wynagrodzenie to kasjer w biedronce zarabia więcej i już lepiej tam iść na kase czy na wykładanie towaru niż męczyć się w LM gdzie masz więcej obowiązków a mniejsze wynagrodzenie,

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Informatyk-lokalny
Nazwa działu: IT

1 informatyk na 3 sklepy ,około 1000 osób do obsługi + każdy pracownik posiada telefon ,nie mówiąc o poleceniach z centrali (jesteśmy jako pracownik centrali ,a pracujemy na sklepie). Jak ktoś pójdzie na urlop to kaplica. Zdarzały się sytuacje ,że na 10 sklepów było nas 2... Mydlenie oczu od samego początku. Nadgodzin około 200h ,nie wypłacone ,bo można odbierać ,ale kiedy jak masz 3 sklepy pod sobą i ciągle zlecenia? Nie da się ,brak takiej możliwości. Oczywiście kwitek o nieregularnym czasie pracy ,czyli nadgodziny za darmo. Samochód prywatny do celów służbowych - rozliczenie km 0.83 gr/km jak 20 lat temu ! Brak możliwości naprawy samochodu ,ponieważ nie ma samochodów służbowych ,a pracować musisz... Podłączasz kable na wysokościach +3m ,bez uprawnień ,czy naprawiasz rejestratory. Prosząc o dostosowanie warunków pracy przez BHP słyszy się śmiech w słuchawce... Niedostosowane pokoje IT do WŁASNYCH procedur. Brak szacunku do pracownika ,po okresie wstępnym. Przekręty na projekty jak wymiana kas ,gdzie "budowlańcy" pionowe rurki stawiają bez poziomicy przy najdroższym projekcie wybranym przez Panią kierownik... Potem musisz nadkładać swojej pracy ,która powinna zostać zrobiona przez kogoś innego. Podczas tej pracy złamałem krążek między-dyskowy + przepuklina ,po 3 miesiącach L4 dostałem wypowiedzenie. "wypowiedzenie za porozumieniem stron" Wyglądało: Masz pisz ,inaczej wypiszemy w papierach ,że nie było Cię 2 dni w pracy ,(fakt nie było ,ale wizyta lekarza została odwołana ,a 3 dni po narodzinach dziecka nikt nie myśli o zapisywaniu się do lekarza)... Zostałem bez pracy ze złamanym kręgosłupem i noworodkiem... Brawa za przedsiębiorczość dla firmy....Informatycy zarabiają mniej niż sprzedawcy. Rozmowy kierowników na temat pracowników -brak słów. Przedmioty do wymiany i zastąpienia.

Tak6Nie2
Tomek

Dzień dobry ile na start może liczyć magazynier pracownik działu przyjęcia towaru? Mówimy o Warszawie

Magazynier
@Tomek

2600 zł brutto

Tak7Nie2
Czarus

Witam. Jestem pracownikiem Leroy Merlin od jakiegoś czasu. Powiem tak nie jest słodko, różowo i kolorowo. Ciągle zmiany decyzji. Zależy z której strony komu zawieje wiatr. Szacunek do pracownika na niskim poziomie. Załatwia się sprawy na ostatnią chwilę i w sposób nie fair. Po prostu po świńsku. Pracownik dowiaduje się zawsze na końcu i nie ma wyboru. Bo musi. Ogólnie nie polecam.

Tak7Nie
Bojownik
@Czarus

No, kryzys jest to lecą zwolnieniami, tam gdzie dyrekcja ma mózg kombinuje by zatrzymać pracownika bo zaraz wszystko się rozkręci,a tam gdzie poziom intelektualny jest na poziomie dna oszczędności szukają w ludziach, potem będzie szukanie pracowników na gwałt bo się okaże że zwalnianie masowe to był bardzo zły pomysł. Lecisz za przysłowiowo wszystko, krzywy identyfikator czy cokolwiek. Najgorzej chyba jednak mają te osoby którym zwyczajnie nie przedłużono umów, lub zwolniono za lęk przed wirusem. Przecież firmy nie obchodzi że narażamy własne życie, że zostaniemy na lodzie bez środków dożycia.

Doro0

Czy w firmie jako pracownik mam jakieś zniżki na zakupy

Kierownik dużego działu
@Doro0

Tak, 5%

Tak7Nie
Joa

Odradzam kupowanie w systemie zamów, zapłać i odbierz. Żeby odebrać towar, trzeba przejść do punktu przez cały sklep do punktu odbioru i czekać na pana, który towar wyda. Towar nie jest zapakowany. Potem trzeba pójść z wszystkimi zapłaconymi rzeczami do kasy (!), bo muszą wystawić rachunek, bez rachunku nie wypuszczą ze sklepu. Porażka. Szybciej byłoby kupić samemu, ale chodziło mi o szybkie zakupy w dobie koronawirusa. Nigdy więcej zamówień z Leroy Merlin!!

Tak1Nie1
Oburzona

Czy w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego firma nie widzi potrzeby konkretnego zadbania o swoich pracowników pracujących w sklepach/na logistyce i o swój wizerunek? Czy ktoś w zarządzie zastanowił się czemu mają później problem z rekrutacja? Bez komentowania rozsądku klientów - tłumy przewinęły się w sobotę nie po artykuły pierwszej potrzeby a pooglądać sobie wzory płytek itd.... Nie można tego w żaden sposób ograniczyć? "W Leroy Merlin wierzymy, że ludzie są największym bogactwem przedsiębiorstwa" - rozumiem że mieliście tu na myśli tylko klientów? Kierownicy regionalni mogą w mailach pisać bajki, ale kto z pracowników w nie wierzy...

Tak23Nie1
@Oburzona

Nikt nie dba o swojego pracownika, jak kasa jest najważniejsza to wkrótce kierownictwo stanie samo za komputerkami i sami będą handlować, bo pracownicy będą na przymusowych koronowirusowych wakacjach...

Tak15Nie2
też kobieta pracująca.

Ale jak biznesy upadną przez koronawirusa, to jak będziecie kasę zarabiać na swoje potrzeby? się tak zastanawiam....

Tak2Nie5
Jarek
Nazwa działu: Finanse
@Oburzona

Leroy Merlin nie dość że nie dba o pracowników, to jeszcze planuje zwolnienia.... Tak wygląda walka z koronawirusem po francusku!

Tak6Nie2
LM
@Jarek

Co za głupota, pracuje w tej firmie nie ma takich zamiarów przestańcie siać zamęt.

Tak9Nie5
SMART:)
@LM

Pracuję od kilku lat i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną..przynajmniej na razie...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma..szajnujmy to co mamy...

Tak6Nie7
x
@LM

właśnie wywalają ze sklepu w Mirkowie.

Były Pracownik
@Jarek

I nie wypłacają udziałów...

@Były Pracownik

Prawda. Niby nie mogą wyliczyć więc wstrzymują za 2019, ale za 2018 też nie chcą dać... tak jakby to miało jakiś związek. Przecież od dawna wiadomo jaki był zysk w latach poprzednich i ile wyniosła kwota wypracowanych udziałów... Jak domagać się należnych pieniędzy?

Nowy Pracownik
@Były pracownik

Czy u Was również premia za progresje za I kwartał była zerowa?

Daniel198610
@Nowy Pracownik

Nie ale nie do takich pytań chyba służy GoWork.

TakNie2
Daniel198610
@Nowy Pracownik

Wnioskując po nicku może za krótko pracujesz żeby dostać premie. ????

już zwalniają....

Arek

Za I kwartał 2020 r. premia kwartalna wyniosła 0,02%

@Były Pracownik

Nie wypłacają na podstawie nowego regulaminu który sobie wprowadzili 1 kwietnia 2020...... (usunięte przez administratora)

Paweł
Nazwa działu: Handlowy

Kierownik sektora- na jakie zarobki można liczyć? Podstawa i czy są jakieś premie? Ilu ludzi pod sobą?

Kierownik sektora
@Paweł

Od 4300 brutto zależy od regionu, Warszawa ok 4800 brutto, np Katowice od 4300 brutto, jak się sprzedaż ja jestem s jednym ze sklepów warszawskich i mam 4750 brutto.

Tak4Nie1
@Kierownik sektora

naprawde tak mało?

u
@nowy

Mało prawie 5 tysięcy brutto???????????? Załóż firme i zarabiaj 30-40 tysięcy jak jesteś taki mądry.

Tak1Nie5
Kate
@Paweł

Nie słuchaj tych bzdur. Kierownik sektor moze wyciagnać nawet 9 tyś. Średnio 7 Zadko poniżej.

TakNie2
Sektor
@Kate

Tak, może jak pracuje w Warszawie ja jestem zatrudniony jako kierownik sektora stazysta od grudnia 2019 roku i mam 5800 brutto, taka podpisałem umowę. Więc te 9 to raczej tylko z długim stażem a nie na początek.

?
@Kate

A jak wygląda ścieżka kariery dla absolwentów/osób z wyższym wykształceniem? Czy "KUŹNIA TALENTÓW" to jest właśnie forma rozwoju tego typu rozwoju? Może ktoś ocenić realne szanse na rozwój?

Tak1Nie1
@Sektor

W Warszawie W Giga markecie projektant zarabia 4500 zł brutto.

@?

Według mnie, a wiem z doświadczenia. Wykształcenie się nie liczy. Będziesz miał chwile słabości i słupki nie będą rosły to twoja wiedza okaże się zbędna....

@były

Czyli ledwo ponad 3tys na rękę, nawet z wykształceniem w tym kierunku. Liczą się słupki....

Tak3Nie1
067 Rzeszów

Możesz być w pracy dobry, możesz się starać, możesz wyrabiać założenia, możesz być pomocny - kreatywny i z pomysłami, możesz obsługiwać klientów na wysokim poziomie i ci klienci mogą być z ciebie zadowoleni co by się mogło wydawać że jest to najważniejsze z punktu widzenia firmy ale niestety prawda jest inna. Jeśli 'górze' nie pasujesz to lecisz, od tak. Umowy nie przedłużają. Już nie mówiąc że ciężko o słowo przepraszam. Taka to rzeczywistość korporacji 'z trójkątem' na Witosa w Rzeszowie która nastawiona jest na rotację, słupki i która to funkcjonuje na dziwnych, nie do końca zrozumiałych zasadach. Jest dosc kiepsko z kadrą zarządzającą. Tego miejsca dobrym ludziom nie polecam. Szkoda nerwów.

Tak10Nie
@067 Rzeszów

No własnie. to nie jest praca dla Dobrych ludzi. A szkoda, bo tacy chcesz chca pracować.

Katrina
Nazwa działu: Handlowy

Z tymi co uważają, że ta firma to porażka absolutnie się zgadzam. Potrafią zachwalać, nagradzać by np po 2 latach dać wypowiedzenie jakim złym pracownikiem się było, że nie wyobrażają sobie dalszej współpracy. Zarobki to najniższa krajowa, nie ma co fatygować się z przyjściem tutaj. Nawet po 10 latach dostaniesz tyle co pracownik Biedronki na start. Wieczne proszenie o zostanie dłużej, przyjście wcześniej lub nawet w wolny dzień, byle tylko obrót się zgadzał. Godzin dodatkowych oczywiście nie wypłacają tylko oddają w godzinach i dniach wolnych. Oczywiście jest też faworyzacja, jeżeli masz znajomości z koordynatorami i kierownikiem, lubisz poplotkować z nimi a przy okazji donieść na innych to utrzymasz się tu. Panuje fałszywość tutaj, jedynie kilka osób na całą firmę jest naprawdę w porządku.

Tak26Nie2
@Katrina

Prawda

@Katrina

zgadzam się w 100% z tym co piszesz. Fałszywi ludzie.

Były Pracownik

Porażka.Suma sumarum liczy się wszystko tylko nie pracownik. Mimo kilku lat solidnej pracy i zaangażowania- wystarczy chwila słabości i tracisz pracę za to że masz problemy zdrowotne i chwilowo nie domagasz. Co więcej problemy te związane są z nieergonomicznym stanowiskiem pracy co było wielokrotnie zgłaszane. Udziały w zyskach na które pracownicy są kuszeni i uczestniczenie w akcjonariacie na dzień dzisiejszy kończy się niczym... bo można znaleźć sobie powód że mamy wirusa na świecie i wysłać list że nie ma pieniążków na wypłatę..... Tak więc nie warto się angażować i tam pracować.... Niszczą zdrowie i psychikę i zostawiają człowieka z niczym

Tak8Nie1
Jenny
@Były Pracownik

To prawda,też znam kogoś komu podziękowali ponieważ miał depresję,a mógł się nie przyznawać, niestety nie warto być uczciwym tam.

Lopez

Jestem na wypowiedzeniu,ale w międzyczasie zrobiło się miejsce na innym dziale,czy wiecie jaka jest szansa na przejście?Czy trzeba się zwolnić i zatrudnić od nowa?

LM
@Lopez

Jest szansa, pogadaj z personalna, dyrektorem i kierownikiem.

Osoba
@Lopez

Teraz to może być ciężko, zaczęły się zwolnienia z powodu koronawirusa.

x
@Osoba

właśnie zwalniają w Mirkowie, chociaż sklep pełen klientów. Gdzie sens i logika?

Zdziwiona
@x

Jak to z jakiego powodu?

Skocu

Centrala LM to przerośnięty wąż, który zjada własny ogon. Mniej ważne, czy to co robisz ma sens, najważniejsze żeby odhaczyć. Wysoko punktowane informowanie o niedoróbkach u innych. Generalnie najlepiej ma tam typ pracownika, którego interesuje wyłącznie własna kuweta, siedzi odcięty w słuchawkach, odbija kartę po 8h. Socjal bardzo dobry: Lux Med, bony, angielski, dobra kawa, owoce, croissanty, imprezy firmowe - taki korpo standard. Narzędzia pracy i zabawki bez zastrzeżeń, proporcjonalne do stanowiska.

Były doradca
Nazwa działu: Handlowy

Na rozmowie prosta robota pogadanka o możliwości rozwoju itp bla bla bla Gdy się zdecydujesz po zejściu na sklep okazuje się że co chwilę dochodzą co rusz nowe obowiązki o których nie było mowy wcześniej za to płaca nie rusza się ze swojego miejsca i stoi na poziomie żenady kwestia awansu = Kto z kim pije i kogo podpier.... Możecie się starać pracować jak wół roboczy po czym kierownictwo powie wam że są niedociągnięcia i jest źle, ogólnie moglibyście dać z siebie o wiele więcej :) Ogółem co byście nie zrobili zawsze jest za mało, i niewystarczająco

Tak11Nie
...
@Były doradca

Awans również wtedy gdy (usunięte przez administratora)z kimś z kierownictwa i wchodzisz w D..

Świeżak
Nazwa działu: Handlowy

Jutro bede podpisywała umowę i zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo...Ciesze sie, ze udalo mi sie dostac prace! Ciekawe tylko czy w aktualnej sytuacji mam dojeżdzac na szkolenia... U nas leroy jeszcze nie ma, a wstepnie mieliśmy dojezdzac do innych miast na przeszkolenia. Jesli tak bedzie dalej to niezle...

@Świeżak

do jakiego sklepu?

Świeżak
@nowy

W Radomiu, wiec wyjazdy najprawdopodobniej Warszawa/ Piaseczno

@Świeżak

Życzę powodzenia i zdrowia.

Witam czy rekrutacja do LM jest wstrzymana? Wysyłam, wysyłam CV i nic

Figo
@Moni

Tak

Ko
Nazwa działu: Handlowy

Nawet o klientów nie dbaja , wciskają uszkodzone narzędzia a potem mówią że to twoja wina i okazuje się że gwarancją można się podetrzec

Moni

Witam mam pytanie odnośnie pracy doradcy na dzialach a mianowicie jakie są zarobki i czy faktycznie jest tak ciężko?

doradca klienta
@Moni

Zarobki - nowi pracownicy dostają równe bądź lepsze stawki niż pracownicy z kilkuletnim stażem. Ja po kilku latach mam 3200 brutto, tyle samo dostali doradcy przyjęci miesiąc temu. Czy faktycznie tak ciężko? Zależy od działu - lekko nie jest na działach gdzie trzeba dźwigać - logistyka, glazura, budowlanka, drzewny. Jeśli chodzi o obciążenie psychiczne - są gorsze zawody. W obecnej sytuacji atmosfera jest nie najlepsza. Ale w czasach normalności współpracownicy w większości przypadków są fantastyczni i możemy na siebie liczyć. Podjęcia pracy w LM nie odradzam - w każdej chwili można zrezygnować.

@doradca klienta

Dziękuję bardzo za odpowiedź ????

Rekruter

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy na stanowisku REGIONALNEGO REKRUTERA - W DZIALE ZASOBÓW LUDZKICH??

Xxx

To super zarobki w Warszawie na Targówku doradca po 8 latach pracy ma np:3800.00 lub 4000.00 brutto mając jedną sobotę w miesiacu wolną a za pozostałe zero dodatku

TakNie3
Koronawirus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Dlaczego sklepy pozostają otwarte w dobie "kwarantanny",a pracownicy nie są w żaden sposób zabezpieczani???

Tak8Nie
było na szczęście minęło
Nazwa działu: Handlowy

Mają się za korpo i są korpo trucie dużo szkoleń i chyba tylko takich przy kompie. Najważniejsze szkolenia z kompa żuć wszytko rób szkolenia. ^^ Sucha wiedza. Powiem tak tragedia. Dużo działów bez zaplecza magazynowego wyobraźcie sobie że macie towar i nie ma powierzchni magazynowej a trzeba gdzieś to upchnąć. Najlepiej zabierać do domu i przynosić jak zabraknie. Są działy i miejsca na nich gdzie jak coś przesuniesz to na Ciebie spadnie. Niebezpieczny ten sklep pod tym względem jest. Nieprzemyślany sklep tak ogólnie pod względem magazynów toalet dla pracowników, szatni, Palarni obok stołówki gdzie wszytko czuć. Na pierwszy rzut ładny i nowy ale po 1 dniu to się zauważa. I jak zawsze problem w Kierownictwem !! Myślę że to kwestia czasu aż będą pierwsze sprawy o Mobing :D gdybym nie odeszła to pewnie bym zapoczątkowała. Nie można się zwracać do pracowników " mój cyrk ,moje małpy", "w tym sklepie nie pracują inteligentne osoby" , "do puki nie skończycie tego co wam kazałam nie wyjdziecie do domu postaram się o to " . Nie wolno krzyczeć na pracowników. W okresie mojej pracy nie było ani razu aby przyszedł kierownik i pochwalił zespół. Tylko znów to nie zrobione i to .. To dołuje !! Non stop z pretensjami !! Mamy obsługiwać a nie robić remonty tego nie ma w umowie. Gdzie jest sprzęt do robienia bezpiecznej przebudowy której i tak w umowie nie mam . Wychylać się z najwyższej drabiny by coś przewiercić i przechylać się z ta drabiną ryzykując życie. Krzyczeć na kobietę 60 lat czemu nie weszła na drabinę i tego nie zrobiła. Sklep wychodzi z założenia że są ludzie i podludzie (logistyka) . Chcą aby ludzie donosili na siebie i zdjęcia robili jak pracują. Kochane żółte karteczki przybliżę ten temat jeśli jesteś pracownikiem TEGO sklepu i chcesz coś kopić taniej czyli z przyklejoną żółtą karteczką powinieneś spytać się Przełożonego Czy możesz dodatkowo Kierownika dyżurnego aby potwierdził to że możesz lub nie a najlepiej jeszcze dyrektora. Tak to nie żart bo jak tego Nie zrobisz to Nie powinieneś tego kupować bo jak cie ktoś(usunięte przez administratora) to możesz naganę dostać tak były przypadki. Oczywiście możesz ryzykować jak ja i się nie pytać Robiłam to nagminnie :D . Dodatkowo Jeśli jesteś pracownikiem i chcesz coś kupić z ową karteczką to Ty nie powinieneś, i twoja rodzina mężowie , wujkowie, babcie i tak do 4 lini drzewa genealogicznego Tak to zostało nam to wykrzyczane pewnego dnia :D Chory sklep od środka , chore zasady. Ci którzy pracowali w innych LM i się przeniesieni bo mieli bliżej szybko uciekli z powrotem. To już daje do myślenia. I oczywiście no po co ta 22 w pt i sob po KIJ !! Wszystkie duże budowlane do 21 są otwarte a ta godzina to zmarnowana jest !! To taki opis w skrócie o tym sklepie pracownik na hali 3400 brutto + premie kwartalne mogą być rożne . Pierwsza podwyżka po roku pracy o ile wypracujesz założenia. Praca od 6,15-21,15 zmianowa lub do 22,15 w pt i sob. Nocki są . Benefitów mało. Na święta nic no wigilia na konferencyjnej szału nie było barszcz był zimny. Są + i - Dla mnie było za dużo - i .

Tak4Nie1
Monika
@było na szczęście minęło

O jakiej lokalizacji Leroy-Merlin mowa? I tak pi razy oko, ile mniej więcej udaje Wam się zgarnąć tej premii kwartalnej? Tak średnio, ile?

Kandydatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Orientuje się ktoś jak wygląda praca w centrali w Piątku, chodzi o doradcę klienta na odległość? Jakie warunki, godziny pracy i wysokość pensji?

Seska
Nazwa działu: Handlowy

Pytania Hej, mam dość ważne pytanie - czy już na 3 etapie otrzymywaliscie informacje o zatrudnieniu odrazu bezpośrednio od przełożonego czy jednak czekaliscie na telefon? Czy jeśli telefon, to czy ktoś miał pozytywną odpowiedź

Nowa
@Seska

Za informacją czekam od listopada. Cisza...

potencjalny
@Seska

Przeszedłem dwa etapy rekrutacji.Niestety nie raczyli poinformować o wynikach rozmów.

Tak3Nie1
ESI
@potencjalny

Też przeszedłem dwa etapy rekrutacji .Menager mówił, że na pewno zadzwoni albo w sobotę lub w poniedziałek (9.03) jak dotąd bez odzewu. To najlepiej pokazuje renomę tej firmy skoro główny menager wykazuje się brakiem słowności czyli de fakto brakiem kultury to pracownicy muszą być zbliżeni do tego pseudo ideału. Dodam, że w sobotę ponowili ogłoszenie na to stanowisko czyli wniosek jest taki że mnie nie przyjęto .

szukałem pracy

to w jakim sklepie można takie obijanie stosować

już po
@szukałem pracy

w Bielsko-Biała...

Kient

Sprawdzajcie ceny w innych marketach niby super promocje w leroy merlin , a u konkurencji ten sam produkt bez promocji w tej samej cenie.

Tak1Nie2
vallhala
Nazwa działu: Handlowy

Nie wiem czy wiesz kolego ,że za takie oskarżenia to nie jeden przed sądem przepraszał i brał kredyt na spłatę kary . Miłego dnia .

Tak2Nie1
1982

Może ktoś powiedzieć ile można zarobić jako magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

No
@1982

Nie warto 2100 netto za tyranie na mrozie.

Aa
@No

Nie dość że tyrasz w zimnie to jeszcze cię za nic mają.

Zostaw opinię o Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Leroy-Merlin Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 458 ocen.