leroy merlin

Janki

Opinie o leroy merlin

Robert pracownik LM

Kodeks etyki???? Takie coś istnieje tylko fikcyjnie bo praktycznie nic co jest w kodeksie nie jest przestrzegane. Oto przykład personalna na dział farb zatrudniła swojego 'pociotka' i każdy na niego narzekał, ale nic nie można było z nim zrobić bo on był od personalnej.Koleś nie nadawał się do niczego, nie chciało mu się robić i nawet tego nie ukrywał. Więc jak się ma możliwości to można wciągnąć każdego. Pozdrowienia dla mojej ulubionej personanej, która jest tak zarobiona,że gdy przyszedłem wypełnić wniosek urlopowy ona odesłała mnie mówiąc: PRZYJDŹ PÓŹNIEJ BO JUŻ 10:00 A JA JESZCZE KAWY NIE ZDĄŻYŁAM WYPIĆ

Nierodzinny

Przestrzegany jest Kodeks Etyki, który dostaje się na początku kariery w LM? Punkt 2.8 nie zauważyłem żeby był przestrzegany przez pracowników przy okolicznościach wspólnych wyjść po pracy na przysłowiowe piwko bądź imprez firmowych. Kolejny z punktów jaki moim zdaniem nie jest przestrzegany, to ten w którym osoby z rodziny nie mogą razem pracować. Widać, że chłopak z dziewczyną (nie rodzina), mąż z żoną (nie rodzina) możliwe, że fikcyjny rozwód wzięli żeby razem pracować, kuzynostwo (nie rodzina) Jak jest w sklepach w których pracujecie, też takie kwiatki dotyczące kodeksu etyki?

Księgowa

Witajcie to co opisujecie jest straszne.Nie można ludzi zwalniać za podejrzenie czegokolwiek bo wtedy każdego by można było bez powodu wyrzucić z pracy.Ktoś kto pisał takie wypowiedzenie chyba jest strasznym ignorantem i w rękach nie miał kodeksu pracy. Jeśli masz podejrzenie co do pracownika to musisz mieć dowody. W LM tacy właśnie ludzie grzeją stołki to co się dziwić?Połowa ludzi z LM nie powinna pełnić roli kierowników czy koordynatorów o dyrektorach nie wspominając.

Olga

U nas ludzi pozwalniali bez powodu i każdy się odgrażał, że pójdzie do sądu. I co każdy wymiękł i dał sobie spokój z głupim LM. Taka prawda, więc gratuluję wygranej i wytrwałości. Gdyby każdy walczył o swoje a nie chował głowę w piasek to inaczej by się nam pracowało a pracodawca by nie czuł się tak pewnie.

Kto tam pracuje? Zostały osoby w wieku przedemerytalnym, z kredytami ,z zadłużeniem komorniczym i alimentami, reszta odeszła bądź ma zamiar odejść. Przyjmują osoby bez wykształcenia bez kultury i pasji. Wystarczy wejść na sklep i posłuchać o czym mówią między sobą pracownicy, a klienta mają w nosie. Wszystko co przeczytałem wyżej to prawda, do niedawna pracowałem w tej firmie i żałuję, ze wcześniej nie zdecydowałem się na zmianę pracy żyjąc w nadziei, że coś się zmieni. Osobiście polecam tam pracę, ale tylko młodym zaczynającym karierę żeby przetrzymać kilka miesięcy, bo zamiast się rozwijać staniecie w miejscu, rodziny nie utrzymacie za taką pensję, pojawią się schody w komunikacji z najbliższymi . Jeżeli komuś nie przeszkadza, że może dużo stracić , stanąć w miejscu bądź zacząć się cofać polecam tą pracę.

Zielonka

Drodzy pracownicy mam świeże wiadomości. Były pracownik Leroy Merlin Targówek wygrał dziś sprawę o nieuzasadnione wypowiedzenie i otrzyma odpowiednie zadośćuczynienie oraz poprawią treść wypowiedzenia i świadectwa pracy na jego korzyść. Brawo trzeba walczyć o swoje prawa i nie dać sobą pomiatać. Bo to się dzieje w LM to przegięcie

prosto
@Zielonka 30.08.2017 14:02

Wygrał? Dobrze że wygrał! Tylko dlaczego musiał się procesować? Dlatego, że jest gamoniem - mógł skandal zrobić przy zwalnianiu. Te bałwany z zarządu boją się skandali - szczególnie jak pokazywane są publicznie. Pracownicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w gacie i boją się postawić swojemu niedouczonemu kierownikowi, dyrektorowi czy kazetowi. Nawet zwykły dyżurny może nasrać na łeb jednemu z drugim a wszyscy wokół mają mówić "pyszne gówno". To jest problemem tej firmy - ludzie dają sobą pomiatać i brak im jakiejkolwiek asertywności wobec przełożonych. Ta praca nie jest wiele warta i jej utrata nie jest niczym złym - każda inna praca będzie lepsza. Parę razy podejmowane były próby założenia związków zawodowych - ale związkowcy zawsze lądowali na ulicy - bo żaden nie miał na tyle jaj - żeby postawić się miśkom z Targowej. Powołano marionetkową radę pracowniczą - która miała promować nowe pomysły i zajmować się sprawami zatrudnionych ludzi i co? I gówno. W radzie siedzą od lat ci sami ludzie, wpierdalają raz na dwa miesiace trujący obiadek z laptopa w sali Stokrotka czy inna Konwalia i uradzili, żeby koszulki były mniej plastikowe - za to są białe - reprezentacji - z jakiegoś gównotrykotu - śmierdzacego tak, że do pracownika nie da się podejść. A dlaczego? A dlatego, że jełopy nie umieją się w swojej sprawie o coś upomnieć. Takie trochę warzywa - dzieci bładzące we mgle. Ci mądrzejsi dawno dali noge z tej firmy, wielu jeszcze ucieknie - bo to czas i warunki nie te, żeby robić sobie żarty z pracownika. Zatrudnicie sobie kolejny turnus Ukraińców, Czeczenów, uchodźców z Dagestanu i Buriacji i wszyscy będą szczęsliwi. Tyle, że klientów coraz mniej i coraz weselej o was mówią. Alleluja, że ja jestem juz dawno poza tymi śmiesznymi strukturami.

Zielonka
@prosto 05.09.2017 21:26

Hej nie powiedziałabym, że jest gamoniem gdyż podjął walkę z dyrekcją LM Targówek a nie jak inni udają, że nic się nie dzieje. Wiedział, że wygra bo w wypowiedzeniu mądra Pani napisała takie bzdury, że nawet osoba reprezentująca LM uznała , iż NIE JEST TO NAJLEPIEJ NAPISANE WYPOWIEDZENIE (podejrzenia, przypuszczenia itp)Ale jeśli chodzi o skandal to z tego co się orientuję toczy się sprawa o naruszenie dóbr osobistych gdzie jednym ze świadków będzie ktoś z regionu ;)Tam to będzie wesoło

Sprawiedliwy

Bałagan okropny. Kierownik daje podwyżki znajomym, których sam wciągnął do pracy. Znajomi przyjęci przez kierasa mają przywileje. Podwyżki otrzymują znajomi kierasa i ci oczywiście są jego prawymi rękami . Okropna spoufałość między pracownikami czyli najniższe szczeble a kasjerki, gdyby mogli to w każdym kącie by się obściskiwali. Mejle firmowe nie tylko służą do firmowych celów ale do celów prywatnych do szerzenia rozpusty. Zostało mi mało czasu ale mam trochę dowodów na potwierdzenie tego co tam się dzieje i wszyscy co oszukują mężów, żony, chłopaków, dziewczyny, partnerów, partnerki poniosą kary. Świeżak ty też! Myślałeś że nikt nie wie o twojej przeszłości, miałeś nadzieję że nikt nie wie, mylisz się brachu i twoja Pani też się dowie jakim jesteś cipolubnym i jak ją robisz po ogonie. Myślałeś że nikt nie wie o tym. Nie ruszał by nikt i nie sprawdzał gdybyś był fer ale jesteś jak robak w tych roślinach co podgryza korzenie żeby zniszczyć innych dlatego też wszystko zostanie ujawnione twojej Pani i w pracy i pani która w pracy jest przez ciebie obmacywana i tekstami o zgrozo z tanich poradników karmiona też odczuje bo też poinformuję jej Pana jaka z niej tania okazja . Ani ty ani ona nie zasługujecie na swoich partnerów. Świeżak zadbam żeby twoja Pani dowiedziała się o wszystkim bo szkoda jej życia dla ciebie a napewno znajdzie się uczciwy i będzie szczęśliwa z nim. Świeżak mam na oku twoje ręce i zobaczą je wasi partnerzy. Które zrezygnuje z pracy ty czy ona. Ty bo będziesz uciekał jak zawsze żeby znaleźć nowe otoczenie do karmienia kłamstwem ale nie uciekniesz przed przeszłością kto jest zerem zawsze świeżak nim będzie. Zdradzasz zawsze będziesz zdradzać.

Logik

Pieniądze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają, choć fakt, że pracuje w Leroy, krótko ale i tak podwyżka jaką otrzymałem daje mi nadzieje na dobicie do średniej krajowej za jakieś 2 lata. Z drugiej strony jakoś nie specjalnie dziwi mnie to, że wiele osób tu tak narzeka, że nie dostają podwyżek.. bo gdyby zależało to ode mnie to przy tym jak pracują zwyczajnie bym ich wywalił. Wielu to pewnie może dziwić ale ja tą pracę lubię, a próbowałem wiele fachów, bo tego typu pracę po prostu trzeba lubić. Pieniądze, pieniędzmi ale jeśli ktoś chodzi do pracy, której nienawidzi, nie umie wykonywać inaczej niż na odwal się to nigdy zadowolony nie będzie, niezależnie od tego ile się mu zapłaci. Od samego początku słyszę tez oczywiście narzekanie na kierownika, jaki to on straszny i wymagający... ale jakoś nie zauważyłem, by wymagał więcej niż sam bym na jego miejscu wymagał. Jednak zbyt mało ludzi chyba zdaje sobie sprawę z tego, że do pracy.. idzie się pracować, a to ile dostają ma jednak jakąś korelacje z tym jak pracują. Generalnie pracę polecam ale tylko tym, którzy lubią kontakt z ludźmi i lubią pomagać - tak po prostu. Natomiast jeśli ktoś szuka pracy, w której chce tylko odfajkować swoje minimum zdecydowanie odradzam - Wy nigdy nie będziecie zadowoleni. A co do kasy, jako, że poważnie traktuje to co podpisuje toteż nie mogę podać konkretnej kwoty ale powiem to tak - z głodu się nie zdechnie, na paliwo do samochodu jest, coś odłożyć też się da. Ale tu to też zależy jeszcze od tego co pisałem powyżej - zaangażowania. To naprawdę może być docenione przy podwyżkach w sposób zauważalny. Do tego dochodzą premie - które też zależą, niestety już od zaangażowania wszystkich, na co liczyć raczej nie można. I choćby taka duperela jak w wielu firmach jest czyli multi sport. Niby nic ale oszczędzenie na tym 100zł na karnecie robi swoje jeśli ktoś i tak chodzi na siłownię czy basen.

@Logik 27.09.2016 00:32

Pracujesz tam jeszcze? Ci co pomagają kierownikowi działu i są jego znajomymi mają podwyżki. Logik ale logicznie to nie myślisz. Po godzinach też zostajesz w pracy z powodu słodkiej kasjerki jak niektóre świeże chwasty z ogrodu?

@Logik 27.09.2016 00:32

Pomagać komu? Lubią kontakt z kim? Piszesz o romansach czy o konfidentach? Praca super dla cipolubnych i dla konfidentów.

Markus Aurelius

Ponoć na dzień dzisiejszy płaca netto na start w Leroy Janki oscyluje w granicach 1800-2000 zł, zależnie od zdolności negocjacyjnych kandydata, poziomu jego doświadczenia oraz historii zatrudnienia. Choć to i tak bardzo mało jak na firmę z zagranicznym kapitałem, Warszawę i specyfikę pracy.

mikoo

Prawda jest taka że nie mususz nic umieć żeby dostać tam prace. Przechodzisz kilkudniowe szkolenie - niby szkolenie - polegające na tym że po prostu pracujesz na dziale tak jak ci się wydaje i tyle. Praca dobra ale dla świeżaków. Tak jak ktoś pisal dziś pracujesz na dziale z kiblami a jutro z kwiatkami, nieważne czy jesteś doradcą czy kierownikiem czy dobry czy słaby - tak już tu jest.

trynkiewicz

Doświadczeni pracownicy poszukali sobie nowego zajęcia. Kilku niewygodnych kierowników też wyleciało - optymalizacja kosztów

trynkiewicz

Nie potrzeba żadnego wykształcenia do tej pracy - dziś bedziesz na dziale z kiblami, a jutro kwiatkami, a z zawodu bedziesz stolarzem. Ludzie uciekają z tej firmy w popłochu. Bywało tak, że po kilku dniach ludzie już odchodzili. Robota bylejaka i płaca też.

Jagoda

Praca na 3 zmiany na 6.30 potem 10 i 14.Jeden weekend wolny .Praca czasami 8 czasami 10 lub 8 .Przez pierwsze 3 miesiące umowa na okres próbny i szkolenia wyjazdy 2 dniowe do Warszawy .Na rekę 1530 plus płatna niedziela 70 zł daje 1600 na ręke.

Jagoda

Witam na początku tzn dane 2015 wrzesień 2100 brutto

hey

Elbląg współczuje i przeprasza za Klajnszmita

bydło

Jakbyś jełopie poczytał kawałek wyżej to byś wiedział jakie są zarobki. Zapytaj zatem swoich kolegów gowork to ci powiedzą. Rzygać mi się chce - jak widzę takie debilne wpisy jak twój majace na celu generować tylko ruch na tym umierajacym portalu, gdzie za pieniadze można kupic sobie dobre opinie. Nie błaźnij się, bo nigdzie pracy nie znajdziesz. Pilnuj swojego zlecenia dla goworku i nie rób z ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zighail

Ta firma to kloaka, kasa beznadziejna, przez osiem godzin pranie mózgu. Ogólny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] organizacyjny. Kable ustawiają sie w kolejkach do spowiedzi. Lepiej kapujesz - dostajesz dodatkowe punkty do zajebistości.

zighail

Tak - znana byłaś w sklepie. Pochwal się teraz wszystkim dlaczego nawet trzech miesięcy nie przepracowałaś

xxx

Leginsy piszą jakies relacje na orbicie tylko czemu w każdym wyrazie po kilka błędów? Może wreszcie jej ktos powie ze ona się do tego nie nadaje. W sieci i centrali sie śmieją z tych jej głupot bez sensu logiki i rozumu. Z takimi umiejętnościami to powinna na bazarze leginsami handlować a nie reprezentować firmę na zewnątrz

mózg

Jeśli chcesz w tej firmie być kimś to musisz wcześniej robić w makdonaldzie albo na nalewaku na BP. Niestety inni tam nadają się najwyżej na stanowisko DH. Mozesz z siebie wypruć flaki a i tak znajdzie się milion powodów żeby nie dać podwyżki - jak zapytasz kto konkretnie się sprzeciwił to usłyszysz o blizej nie sprecyzowanym abstrakcyjnym ciele pod nazwą "komitet"

kutanga

anonim - 2013-06-05 19:47:53 1400 finalnie? już bez żadnych prowizji i premii? fatalnie... okazuje się, że chyba we wszystkich sklepach teraz tak marnie płacą, ale pracować każą po 11-12 godzin. Ale taka pensja to przegięcie, chyba w biedronce dają więcej

bydle

tysiąc czterysta

stefan parzydlak

Leroy w Jankach to całkiem przyzwoita firma. Sklep mały - robota idzie pomalutku. Pieniążki o czasie i wszystkie świadczenia też. Atmosfera sympatyczna. Czasem Cześkowi tylko coś do głowy wpadnie i mantykuje - poza tym ok.

jpd

to automat systemowy wypisuje takie głupoty - wszyscy wiedzą, że w tej firmie kdh tyle nie zarabia - ludzie nie są głupi i ci bardziej myślący z dystansem i nieufnością podejdą do takich zapisów - jednym słowem krętactwo - nie3ważne czyje - wazne, że całkiem przyzwoitej firmie jakiś marketingowiec[usunięte przez moderatora] obnizył rating

z

7500 chyba na kwartał. kierownik działu w LM zarabia od 3000 do 6000 brutto. [usunięte przez moderatora]

kootanga

zadowolony ile dają za takie publicity? [usunięte przez moderatora] obnizyles loty firmie

zadowolony

Ja pracuję w Leroy Merlin - Warszawa na stanowisku kierownik działu . Jestem bardzo zadowolony, najbardziej z kasy na początek dostałem 7500 ( siedem tysięcy pięćset zł) NETTO na rękę miesięcznie - wiecie ile to jest brutto ? :) . Super kasa :)

marichulana

sluchaj postrrony jak dlamnie ten post pewnie byl pisany przez kielana albo tomka albo jednegoz[usunięte przez moderatora] ktorzy nawet na siebie donosza ,niestety nie jest dobra atmosfera chyba ze zaduzo naczytales sie intranetu

Postronny

Haha Ciekawe, belzebubik, Z twoje postu widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz. Ale cóż pozdrawiam mimo wszystko i gratuluję sporej wyobraźni. btw. z własnych obserwacji wynika że tylko jedna osoba która pracowała ok 1miesiaca (wiec była zielona) opuściła ich ekipę ze względów osobistych, reszta dyscyplinarnie. Jeżeli chodzi o pracę w Jankach atmosfera o niebo lepsza niż w Gigamarkecie. Wszystko można zweryfikować samemu wizytą w sklepie.

belzebub

od poczatku leroy merlin poklda ogrone srodki na socjo technike pracy i pozyskiwanie pracowników przedewszystkim z znanych zródeł .ich szkolenia to poprostu bardzo przemyslana sprawa .i ten ich azymut nie istnieje przynajmniej w praktyce cos takiego jak azymut klient jest zawsze na końcu mozna miec wrazenie ze idac do sklepu obsluguja na profesjonalisci niestety wrazenie to postawa sukcesu w 80 %..prawa jest inn taka ze w praktikerze jest pretensjonalniejsza obsługa niż w leroy wiem bo bylem pracownikiem .[usunięte przez moderatora] .dzien masterkowicza to tez jest przemyslana sprawa ale otym w nastwpnym poscie

Zostaw opinię o leroy merlin - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy merlin