Opinie o Leroy Merlin w Inowrocław Wojska Polskiego 16

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Inowrocław Wojska Polskiego 16

pawel Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca do pracy szczególnie osobom z agencji. Szukają (usunięte przez administratora) za najniższą krajową, którzy odwalą całą najgorszą robotę. Praca polega na wykładaniu towaru ale mimo, że człowiek jest pierwszy raz w sklepie polecenia wyglądają mniej więcej: weź tą paletę. i tyle, nieważne że nie wiem co to za sprzęt, że jest pełno drobnych elementów których wykładanie zajmuje czas. co z tego ze szukam doradcy którego nie ma i nie mam co zrobić z produktem albo że paleta ma dwie i pół tony i trzeba ją przewieźć ręcznym paleciakiem a starzy pracownicy używają do tego samego elektrycznych. zatrudniają za mało pracowników i myślą że ludzie za najniższą stawkę odwalą całą robotę. no niestety to nie mój problem że macie zawalony magazyn i nie ma kto go rozładować. Szkoda waszego zdrowia, za tą stawkę na umowie zlecenie bez żadnych praw bo nadźwigacie się tam sporo. oczywiście jeśli w międzyczasie przewalania 30kg przedmiotów na wysokie półki nie biegacie między regałami to nie spełniacie ich oczekiwań za najniższą stawkę godzinową. dyrektor jest chyba(usunięte przez administratora), więc nie znęcałbym się nad nim ale ogólnie atmosfera wśród pracowników jest słaba, ludzie podobno się tam zwalniają i to bardzo słabe miejsce do pracy. widziałem o wiele więcej lepszych i nie za najniższą. mówię tyle o stawce ale dla mnie rzucanie oferty za najniższą to brak szacunku i jaka płaca taka praca. zdaję sobie sprawę że to praca dla każdego jelenia bez podstawówki ale jest ciężka fizycznie i lepsze firmy płacą więcej i nie chodzi o niewiadomo ile. ale zamiast 18,3 byłoby 20 zł i wyglądałoby to znacznie lepiej.

Jakie wartości są cenione w Leroy Merlin?

Artur Nowy wpis
@Pytanie

Tylko podlizywanie się , wysoko cenione

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Leroy Merlin na część etatu?

Kupujący Nowy wpis
Klient

Pan Łukasz z działu elektrycznego, fachowo doradził a przy tym uśmiech, życzliwość chęć poświęcenia czasu na poszukanie towaru na najwyższych półkach. Niestety tacy pracownicy nadal w mniejszości w Leroy Merlin.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tom.......
Klient

Tam np. na dziale ogród trzeba by było ich ostro pogonić. Żadnej wiedzy, ogólny bałagan i niekompetencja. To sam dział farb. Kiedyś kupowałem tam farbę i tępa blondi mi powiedziała że nie ma i nie będzie. No to znalazłem to w Toruniu i podesłali mi do Ina. Na dziale drób i gwoździ nie ma problemu, to samo na dziale hydrauliki. Faceci obeznani i przygotowani. A resztę trzeba wysłać do Leroya do Poznania mną szkolenia, niech zobaczą jak się dosłownie chodzi za klientem. Tu już by 98% ich pozwalniali. Gamonie ????

Agata

Czy obecnie w Leroy Merlin studenci mają szanse na przyjęcie? Interesuje mnie to czy firma jest w stanie zapewnić takim pracownikom delikatne dostosowanie grafiku pod ich obowiązki związane z uczelnią. Czy zatrudniają studentów tylko zaocznych czy dzienni także mogą liczyć na pracę w firmie?

klient
Klient

Witam chciałem dokonać zakupu drzwi wewnętrznych do całego mieszkania jednak spotkałem się z krótką, niefachową i bardzo szybką obsługą. .Pracownicy zachowywali się tak jakby nie zależało im na sprzedaży. brak w ogóle jakiegokolwiek zainteresowania i udzielenia wyczerpującej informacji o danym towarze albo niewiedzy na ten temat. Zrezygnowałem, zniesmaczony i pojechałem do Castoramy gdzie poczułem się i zostałem potraktowany jak klient który chce dokonać zakupu. Ubolewam ze w dobie dzisiejszego kryzysu dobiera się personel sklepowy tak niekompetentny i nie kontroluje się ich pracy .

Kasia
Klient

Podziękowania dla Pana Mateusza Dob....skiego za profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc przy zakupie paneli ściennych. Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem. Dzięki Panu sklep Leroy Merlin zyskuje więcej klientów. Tacy ludzie jak Pan zasługują na wyróżnienie. Serdecznie DZIĘKUJĘ za pomoc!!!

Gringo
Klient

Dziś chciałem kupić płytki łazienkowe.Wybralem zestaw podłoga +ściana.Czekalem 15 minut zanim pojawił się pracownik,który oświadczył że tych płytek nie ma,może będą w czwartek ale nie obiecuje.ok,były w promocji.Wybralem drugi zestaw tym razem bez promocji-też niedostępne.Stracilem godzinę i nic nie kupiłem a wystarczyło przywiesić kartkę że towar niedostępny.Jedna wielka żenada.Tr,eba jechać do Castoramy...

Mila
Klient

Dzisiaj robiłam zakupy i jestem oczarowana sprzedawcą o imieniu Mateusz z działu elektrycznego .Nie dość , że bardzo profesjonalnie doradził i dobrał elementy , które były mi potrzebnej to jeszcze pomógł przy kasie i zapakował do bagażnika samochody.Zakupy poszły mi szybko i sprawnie za sprawą Pana Mateusza. Na pewno wrócę do tego sklepu niebawem ,bo w konkurencyjnym Brico nie ma takich profesjonalnych ,miłych i fachowych pracowników jak Pan Mateusz.

Waldek

Katastrofa. Kupiłem huśtawkę ogrodową waga ponad 50 kg, prosiłem o pomoc w załadunku do auta bez odpowiedzi. Po prostu odeszli. Przykre ale prawdziwe.

jkbernat53@gmail.com

Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przede wszystkim bardzo miła obsługa dział dekoracji - firan : p. Renata i p. Aneta

PAULA

(usunięte przez administratora)z działu nie wiem jakiego, ale przy drzwiach, przemiła profesjonalna i życzliwa obsługa , Brawo! :) Panie (usunięte przez administratora), bardzo dziękujemy za pomoc przy załadowaniu drzwi :)

Czesław
@PAULA

Były to Twoje pierwsze zakupy, które robiłaś w sieci sklepów Leroy Merlin? Jestem też ciekaw, co sprawiło, że akurat to miejsce wybrałaś do zrealizowania swoich planów zakupowych.

Paula

Przez pomyłke dałam jedna gwiazdkę ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Zuza

Hej, na jakie działy podzielony jest sklep? Czy ciężko się pracuje kobietom ?

Beata

Chciałbym bardzo podziękować Pani z punktu informacyjnego w dniu wczorajszym tj. 16.01.2020 ok godz. 18 za profesjonalną i bardzo miłą obsługę! Oby więcej takich Pan na takim stanowisku! Dziękuję.

Hiroshima

Rekrutacja prowadzona przez centralę firmy nijak się miała do sytuacji w sklepie. Od początku rozmowy kwalifikacyjnej zniechęcano mnie do pracy tekstami typu jak się Pan odnajdzie w takim zgranym zespole, będzie Pan jak kij w mrowisko a w ogóle to potrzebujemy jedną osobę na dwa działu a nie na jeden i to za mniejsze pieniądze niż ustalono telefonicznie. Rozmawiał ze mną jakiś szeregowy pracownik i pani z informacji, zero kompetencji i wiedzy jak taka rozmowę przeprowadzić. Po rozmowie nikt do mnie nie oddzwonił ale nawet jakby i tak nie przyjąłbym tej pracy. Ewidentnie ktoś z ekipy ze starego Nimi miał znajomego do pracy a centrala wystawiła ogłoszenie bo nie wie jaki (usunięte przez administratora) jest na sklepie w Inowrocławiu. Nie polecam, już lepiej iść do Mili a pieniądze podobne.

słodkapipka
@Hiroshima

W Inowrocławiu dostają robotę ludzie po znajomosci wystarczy spojrzec na punkt informacji :-)

Dośka

Nie polecam w tygodniu byliśmy dowiedzieć się czy są na stanie meble ogrodowe i huśtawka.. Były... Wróciliśmy w niedzielę dwoma autami żeby wszystko zmieścić i okazało się że i owszem w komputerze są na stanie ale bałagan na sklepie taki ze nic nie znaleźli..... Porażka

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Leroy Merlin w mieście Inowrocław? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy Merlin